image description Informacija

www.1a.lt pristato: Su džiaugsmu ir pasididžiavimu pranešame, jog 2016 metais iškovojome geriausio MSI Gaming kompiuterių pardavėjo titulą Baltijos šalyse, internete! Jau nuo 2015 metų lapkričio 1A.LT yra oficialiu MSI partneriu. Oficialaus partnerio statusas suteikiamas įmonėms, užtikrinančioms aukščiausio lygio aptarnavimą MSI vardu. Šis statusas užtikrina klientams aukščiausią kokybę, itin patrauklias kainas ir gausų asortimentą. Dėkojame mūsų klientams už pasitikėjimą, ir nepamirškite - lyderiai renkasi 1a.lt ir MSI!

www.1a.lt informuoja: Tapome oficialiu prancūziškos kosmetikos L´Oréal Paris atstovu internete Baltijos šalyse. L´Oréal Paris prekės ženklas buvo sukurtas prieš 107 metus ir yra vienas didžiausių pasaulyje kosmetikos srityje, kurį daugelis atpažįsta pagal šūkį „Nes aš to verta!“. L´Oréal Paris aktyviai dirba dermatologijos, toksikologijos, biofarmacijos srityse ir pirmauja pagal nanotechnologijų patentų skaičių JAV. Šie tyrimai leidžia diegti naujoves kosmetikos produktų gamyboje, užtikrinant aukščiausią kosmetikos kokybę visoje rinkoje. Su oficialiaus atstovo internete Baltijos šalyse statuso įgijimu, 1A klientai gali būti visiškai tikri, kad įsigys aukštos kokybės produkciją iš oficialaus L'Oréal Paris atstovo. Šį mėnesį taip pat tapome oficialiu Maybelline New York bei Ikoo atstovu internete Baltijos šalyse. Mes augame, todėl auga ir asortimentas!

www.1a.lt pristato: Džiugi žinia mūsų klientams! Siekdami, kad užsakymas pasiektų Jus kuo greičiau, atidarėme naują logistikos centrą, kuris aptarnauja visus mūsų klientus Baltijos šalyse, o nuo lapkričio dirba netgi 24 valandas per parą. Užtikrinus nepetraukiamą darbą buvo pasiektas trumpesnis pristatymo terminas tiek į namus, tiek į pristatymo taškus. Tai reiškia, jog „karščiausiu“ metų laiku, kai parduotuvėse nusidriekia didžiulės žmonių eilės, užsakymai mūsų klientus tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje bei Estijoje pasieks laiku.

www.1a.lt pristato: Mobiliųjų telefonų pasiūla – milžiniška, todėl padėsime Jums suprasti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis išmanųjį įrenginį.

 

www.1a.lt pristato: Kam rinktis nešiojamą kompiuterį užuot pasirinkus stacionarų? Mobilus, taupus, galima naudoti bet kurioje vietoje be elektros lizdo – tai svarbiausi argumentai darant pasirinkimą tarp nešiojamo arba stacionaraus kompiuterio darbui, mokslams, kasdieniams darbams ar pramogoms. Pažvelkite į svarbiausius niuansus renkantis nešiojamą kompiuterį!

www.1a.lt pristato: Tai puikus sprendimas norintiems tarpinio varianto tarp išmaniojo telefono ir nešiojamo kompiuterio. Planšetinis kompiuteris yra patogus naudoti, suteikia galimybę naudotis ryšio programomis, naršyti internete, organizuoti savo laiką, skaityti knygas ir žiūrėti filmus. Kokiais principais vadovautis renkantis planšetinį kompiuterį? Pažvelkite čia ir sužinosite!

www.1a.lt pristato: Kaip išsirinkti televizorių? Mūsų laikų privalumas yra didelė pasirinkimo gausa, tačiau norint priimti teisingą sprendimą, kartais prireikia patarimo. Pažvelkite į 1A televizorių gidą ir sužinosite, ką reiškia televizoriaus hercai, kokie skirtumai tarp ULTRA HD ir FULL HD, koks ekrano dydis yra tinkamiausias ir kt.

www.1a.lt informuoja: SUPER NAUJIENOS! 1A.LT kokybiško aptarnavimo ir stabilaus augimo dėka gavo DELL apdovanojimą - „GERIAUSIAS 2016 E-KOMERCIJOS PARTNERIS„ (BEST ONLINE RETAILER). Be galo didžiuojamės tokio giganto pripažinimu ir toliau stengsimės gerinti aptarnavimo kokybę. 1A sėkmė grindžiama kokybišku aptarnavimu, profesionalia komanda ir bendru įmonės augimu. Šiemet ženkliai pasikeitė 1A tinklalapis – ypatingas dėmesys buvo skirtas prekių paieškai ir prekių filtrams. Šis reikšmingas apdovanojimas patvirtina, kad 1A visose Baltijos šalyse ir toliau siūlys klientams DELL produkciją geriausiomis kainomis, atitinkamai aukštos kokybės aptarnavimąDėkojame, kad esate!