Visos kategorijos

image description Internetinė parduotuvė 1A.LT - jau trečius metus paeiliui Intel® platininis partneris!

Internetinė parduotuvė 1A.LT - jau trečius metus paeiliui Intel® platininis partneris! Džiaugiamės galėdami pranešti, jog viena iš didžiausių internetinių parduotuvių Baltijos šalyse 1A.LT jau trečius metus paeiliui gavo aukščiausią INTEL® apdovanojimą - platininio partnerio statusą, kuris patvirtina aukštą 1A.LT aptarnavymo lygį. IT giganto INTEL® platininio partnerio statusas suteikiamas tik patikimiems verslo partneriams, todėl šis apdovanojimas užtikrina geriausius pasiūlymus ir aukšto lygio aptarnavimą. 

INTEL® - tai didžiausias pasaulyje procesorių gamintojas, kurio pelnas 2015 metais pasiekė net 55.9 mlrd. JAV dolerių ribą. Intel savo produkciją tiekia tokiems gigantams kaip AppleSamsungHP ar Dell

Viena iš didžiausių ir seniausių internetinių parduotuvių Latvijoje 1A.LV buvo įkurta 2002 metais, o 2008 metais plečiant veiklą buvo įkurta parduotuvė Lietuvoje (www.1a.lt) ir 2010 metais - Estijoje (www.1a.ee). Bendra 1A įmonių grupės apyvarta Baltijos šalyse 2015 metais pasiekė beveik 30 mln. EUR ribą. Internetinės parduotuvės www.1a.lt pavadinimą sudaro pirmasis skaitmuo ir pirma abėcėlės raidė, kas kartu simbolizuoja internetinės parduotuvės viziją – visuomet būti rinkos lyderiu puoselėjančiu aukštą aptarnavimo kultūrą, žemą kainų lygį bei teikiančiu vertingiausius pasiūlymus savo klientams.
Dėkojame visiems, kurie pasitiki, vertina ir renkasi 1A.LT - be Jūsų pagalbos tai nebūtų įmanoma!