Kompiuterių komponentai, tinklo produktai


  
  
  
  
 
         


    
    
    
    


  


    
    


  

POPULIARIAUSIOS PREKĖS

Kietieji diskai (SSD)

Samsung SSD 850 EVO 250GB SATA III MZ-75E250B/​EU

Užsisakykite

PERKAMIAUSIA kategor. prekė
  • Form Factor: 2.5"
  • Talpa: 250 GB
  • Nuskaitymo gr.: 540
  • Įrašymo gr.: 540
  • Sąsaja: SATA III (6.0 Gb/s)
Kaina
96.59 €
Į krepšelį
Vaizdo plokštės

Gigabyte GeForce GTX1080 Ti Founders Edition 11GB GDDR5X PCIE GV-N108TD5X-B

Užsisakykite

  • Mikroschemų rinkinys (chipset): GeForce GTX 1080 Ti
  • Taktinis dažnis: 1480
  • Atmintis: 11 GB
  • Atminties tipas: GDDR 5X
  • Bitai: 352 bit
  • Jungtis: PCI Express 3.0
Kaina
773.04 €
Į krepšelį
Vaizdo plokštės

Gigabyte GeForce GT730 1GB GDDR5 PCIE GV-N730D5OC-1GI

Užsisakykite

  • Mikroschemų rinkinys (chipset): GeForce GT 730
  • Taktinis dažnis: 1006
  • Atmintis: 1 GB
  • Atminties tipas: GDDR 5
  • Bitai: 64 bit
  • Jungtis: PCI Express 2.0
Kaina
54.69 €
Į krepšelį
Vaizdo plokštės

Matrox M9120 DualHead 512MB DDR2 PCIE M9120-E512F

! Liko paskutiniai 3 vnt.!

  • Mikroschemų rinkinys (chipset): M9120
  • Taktinis dažnis: 400
  • Atmintis: 512 MB
  • Atminties tipas: DDR 2
  • Jungtis: PCI Express 2.0
Kaina
246.72 €
Į krepšelį

NAUJAUSIOS PREKĖS

Tinklo kabeliai, laidai

Qoltec G652D Optic Pigtail LC/​APC x 12 Yellow 2m

Užsisakykite

  • Tipas: Optinis (fiber-optical)
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: LC/APC x 12
  • Kabelio ilgis (m): 2
Kaina
14.50 €
Į krepšelį
Tinklo kabeliai, laidai

Qoltec G657A Optic Pigtail LC/​APC x 12 Yellow 2m

Užsisakykite

  • Tipas: Optinis (fiber-optical)
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: LC/APC x 12
  • Kabelio ilgis (m): 2
Kaina
15.20 €
Į krepšelį
Tinklo kabeliai, laidai

Qoltec SC/​UPC to SC/​UPC Optic Singlemode Cable Yellow 3m

Užsisakykite

  • Tipas: Optinis (fiber-optical)
  • 1-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • Kabelio ilgis (m): 3
Kaina
2.30 €
Į krepšelį
Tinklo kabeliai, laidai

Qoltec SC/​UPC to SC/​UPC Optic Singlemode Cable Yellow 5m

Užsisakykite

  • Tipas: Optinis (fiber-optical)
  • 1-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • Kabelio ilgis (m): 5
Kaina
2.50 €
Į krepšelį