image description Naujienos

www.1a.lt pristato: Revoliucinis MacBook Pro su Touch Bar – revoliuciškai naujas būdas naudotis savo MacBook dar efektyviau. Dar spartesnis, dar galingesnis ir 17% plonesnis nei anksčiau. Tobulinant naująjį MacBook modelį, ekranas tapo 67% kontrastingesnis, o vaizdo apdorojimas net 130% spartesnis. Absoliučiai nauju dizaino bruožu tapo Touch Bar - klaviatūroje įtaisyta stiklo juosta su Multi‑Touch, kad galėtumėte iš karto pasiekti reikalingus įrankius. Ši funkcija palengvina perjungimą tarp kelių tos pačios programos langų ir kompiuterio valdymą, pvz., galite reguliuoti ekrano ryškumą, naudoti šypsenėles ir kt. funkcijas vienu prisilietimu. Pirmą kartą istorijoje MacBook įmontuotas Touch ID! Ši funkcija užtikrina saugumą ir greitą bei saugų apmokėjimą su Apple Pay. Naujausis MacBook Pro kelia auksčiausius standartus nešiojamų kompiuterių rinkoje. Įvertinkite!

www.1a.lt pristato: Prabangi olandiška kosmetika Marc Inbane išskirtinai 1A! Nors ir skamba keistai, bet prekės ženklo idėjos ištakos siekia Amsterdamo oro uostą, kai pavėlavę į reisą Ingo, Bartas ir Nilas (Marc Inbane įkūrėjai) buvo priversti ilgai laukti kito reiso. Laukdami jie pastebėjo, kad grįžtantys iš atostogų yra stipriai įdegę ir gerai nusiteikę. Būtent tokiu būdu atsirado idėja įkurti Marc Inbane - savaiminio įdegio kosmetiką, kuri padės žmonėms pasijusti tarsi ką tik grįžus iš atostogų. Išbandykite naujieną ir mėgaukitės tobulu įdegiu bet kuriuo metų laiku!

www.1a.lt pristato: NAUJIENA! L'Oréal Paris Infaillible Lip Paint skystų lūpų dažų linija jau čia! Susikurkite ypač madingus ryškius įvaizdžius su L'ORÉAL PARIS Infallible Lip Paint skystais lūpų dažais. Rinkitės išraiškingus matinius arba žvilgančio lako efektą suteikiančius atspalvius. Nuspalvinkite savo pasaulį ryškiomis spalvomis. Užtepkite Infallible Lip Paint teptuku. Naudokite lūpų kontūro pieštuką, jei norite, kad lūpų kontūras būtų ypač tikslus ir dažai išliktų ilgiau. Tobulas lūpų padengimas ir maloniausias glotnių lūpų pojūtis. Ilgai išlieka, nevarva ir nedžiovina. Išbandykite! Jums patiks!