image description Nuolaidos

  • 1

www.1a.lt siūlo: Nešiojami kompiuteriai Lenovo sukurti VISKAM - namams, mokslams, kasdienai ir verslui! Pasirinkę bet kurios serijos Lenovo kompiuterį nenusivilsite - galingi Intel® Core™ procesoriai, stereo garsas ir DOS arba Microsoft Windows 10 Home 64-bit operacinė sistema, kuri pasiruoši bendradarbiauti su Jumis bet kur ir bet kada. Rinkitės Lenovo IdeaPad arba YOGA serijos kompiuterį itin žema kaina! Pristatysime nemokamai!

www.1a.lt siūlo: Garnier plaukų priežiūros savaitė – NUOLAIDOS vienam iš populiariausių Lietuvoje prekės ženklų! Sakoma, kad sutinkama pagal drabužį, bet šį kartą turinys vienodai patrauklus. Pamirškite apie sausus, trapius, išblukusius plaukus ir suskilinėjusius plaukų galiukus. Rinkitės Garnier Fructis ir džiaukitės sveikais, žvilgančiais ir stipriais plaukais. Nuolaidos galioja tik vieną savaitę, tad užsisakykite 1A.LT*, kol dar yra!

www.1a.lt siūlo: PRASIDĖJO TOTALINIS TEMPISH PAČIŪŽŲ IŠPARDAVIMAS! Pačiūžas reikia įsigyti jau dabar, nes pigiau jau nebus! Daugiau nei 90 įvairių modelių kiekvienam pagal poreikius itin patraukliomis kainomis. Žiema dar nesibaigė - nepraleiskite progos išbandyti žiemos siūlomų pramogų! Susitiksime čiuožykloje!

www.1a.lt siūlo: Itin gausus žaislų asortimentas - 1A.LT! Itin patrauklios naujausių LEGO konstruktorių kainos, radijo bangomis valdomi automobiliai, žaislės Marvel herojų figūrėlės ir konstruktoriai Mega Bloks. Mergaitės galės džiaugtis Monster High, Barbie ir Frozen lėlėmis, žaislėnimis figūromis Shopkins, Little Pet Shop ir My Little Pony. Tai dar ne viskas! Populiariausių žaislų asortimente taip rasite PlayDoh kūrybos rinkinių, Hot Wheels automobilių trasų, žaislinių ginklų Nerf, lavinančių žaislų mažyliams Fisher Price ir daug kitų! Pažvelkite! Puikus metas linksmies vakarams!

www.1a.lt siūlo: Jau šąlate? Nedrebėkite po antklodžių kalnu, o nusistatykite aukštesnę temperatūrą. Kiekvienus metus atėjus šalčiui mes kalename dantimis, kol pagaliau bus įjungtas šildymas. Rūškana nuotaika, peršalimas ir diskomfortas. Užteks drebėti. Rinkitės vieną iš akcinių šildytuvų ir kontroliuokite temperatūrą savo namuose. Tepaliniai šildytuvai, šildymo ventiliatoriai, infraraudonųjų spindulių šildytuvai ir konvektoriai itin patraukliomis kainomis. Sušilkite!

www.1a.lt siūlo: Išpardavimo kainos LENOVO nešiojamiems kompiuteriams! Rinkitės šiuolaikiškus, ergonomiško dizaino, inovatyvius kompiuterius. Našumas ir patvarumas - du svarbiausi kompanijos Lenovo tikslai. Akcijos metu itin patrauklios Lenovo IdeaPad ir Yoga nešiojamų kompiuterių, kuriuos galėsite naudokite kaip planšetę, nešiojamą kompiuterį arba paversti Jums patogiu kampu, kainos. Mėgaukitės visais šiuolaikiško kompiuterio privalumais ir valdykite jį kaip panorėję! Užsisakykite dabar ir sutaupykite!

  • 1