• IŠPARDUODAME LIKUČIUS!
  IŠPARDUODAME LIKUČIUS! Tik 3 dienas papildoma 15% nuolaida!
 • 1000+ DVIRAČIŲ!
  1000+ DVIRAČIŲ! Itin gausus asortimentas ir pristatymas už 0 Eur!
 • BALANDŽIO TOP 100
  BALANDŽIO TOP 100 Perkamiausios prekės 1A.LT!
 • PASIRUOŠK SEZONUI!
  PASIRUOŠK SEZONUI! Ypatingos nuolaidos poilsio ir sodo prekėms!
DELIVERY
HUAWEI P10
Bicycles
Išmani parduotuvė 1a.lt:
delivery-icon Greitas pristatymas
safety-icon 100% saugus apsipirkimas
cash-icon Atsiskaitykite grynais visoje Lietuvoje
return-14-icon Grąžinkite prekę per 14 dienų

POPULIARIAUSIOS PREKĖS

Žiūrėti viską

NAUJAUSIOS PREKĖS

Žiūrėti viską

Populiariausi prekių ženklai

BALANDŽIO PREKIŲ TOP 100!

Žiūrėti viską

PERKAMIAUSI MOBILIEJI TELEFONAI!

Žiūrėti viską

POPULIARIAUSIOS AUSINĖS ŽAIDIMAMS!

Žiūrėti viską

PLATUS DVIRAČIŲ ASORTIMENTAS!

Žiūrėti viską

PERKAMIAUSI - MOTERIŠKI KVEPALAI!

Žiūrėti viską

PASIRUOŠĘ SEZONUI?

Žiūrėti viską
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt!

100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė 1a.lt naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant
duomenis nuo perėmimo ar sukčiavimo.

100% kokybės garantija - Jūs galite būti ramūs dėl prekių kokybės, jeigu nupirkote jas interneto parduotuvėje 1a.lt, kadangi visoms prekėms taikoma mažiausiai 2-3 metų ar netgi neribota garantija.

Mokėkite grynais prekės pristatymo metu - gaukite užsakytas prekes tiesiai į savo namus ir mokėkite tik gavę prekę į rankas! Užsisakėte ne tą prekę? Pas mus 100% pinigų grąžinimo garantija.

Baltijos šalių elektroninės komercijos sparčiai auganti bendrovė bei svarbi stambių gamintojų partnerė - 1A yra viena didžiausių Baltijos šalių interneto parduotuvių, turinti daugiau nei 10 metų patirtį (bendradarbiavimas su Acer, platininis Asus partneris, platininis Intel partneris ir t.t.).

DAUGIAUMAŽIAU

Pirkiniai internetu – įprastas dalykas šiais laikais šiuolaikiniam žmogui. Internetinės parduotuvės 1a.lt tikslas – sukurti maksimaliai patogias bei malonias sąlygas apsipirkimui!

Mes džiaugiamės ir didžiuojamės teigiamais atsiliepimais apie mūsų servisą: dėl laiku gauto kokybiško pirkinio, dėl greito pristatymo ar pinigų grąžinimo ir t.t. Mūsų veiklos pagrindinis principas – patenkintas klientas, nes tik patenkintas klientas norės vėl apsipirkti internetinėje parduotuvėje 1a.lt. Mūsų tikslas – geriausias servisas ir platus prekių pasirinkimas tik geriausiomis kainomis!
Interneto parduotuvė 1a.lt dirba nuo 2008 metų ir įgavo didelį mūsų nuolatinių pirkėjų pasitikėjimą.

Interneto parduotuvėje 1a.lt prieinamos skirtingos prekės: kompiuterinė technika, kompiuterių komponentai, biuro technika, mobilieji telefonai ir jų priedai, Apple produktai, foto, video bei optinė technika. Per pastarąjį dešimtmetį mes pardavėme prekių tūkstančiams klientų, todėl puikiai suprantame, ką renkasi mūsų nuolatiniai pirkėjai, kokios prekės yra geriausios!

Kitas internetinės parduotuvės 1a.lt blokas tai - televizoriai, audio ir video technika namams, namų kinui, vaizdo įrašymui.
Internetinėje parduotuvėje 1a.lt siūlome peržiūrėti ir išsirinkti vieną iš populiariausių prekių grupių – smulkios ir stambios, taip pat įmontuojamos technikos. Mūsų klientai žino, kad internetinėje parduotuvėje 1a.lt techniką įsigyti galima palankesnėmis sąlygomis nei kitur, todėl siūlome kiekvienam peržiūrėti mūsų pasiūlymus!

Internetinėje parduotuvėje 1a.lt yra daug tokių prekių, kurių nerasite niekur kitur. Peržiūrėkite ir išsirinkite dovanas, kurias galima rasti skiltyje Kvepalai ir kosmetika, Grožis ir sveikata, Žaidimų zona, Prekės vaikams, Prekės sportui arba skiltyje Dovanos įsigysite dovanų kuponus! Galbūt skiltyje Auto-audio priedai rasite kažką savo automobiliui.

Ir, žinoma, iki vasaros pabaigos, skiltyje turizmas ir laisvalaikis išsirinkite viską, kas būtina iškylaujant. Gyvenimas yra gražus, mėgaukimės juo, nudžiuginkime save!

Informacija apie internetinę parduotuvę 1a.lt

Internetinė parduotuvė 1a.lt pagal apyvartą yra viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje, kuri dirba nuo 2008 m, aprūpindama savo pirkėjus puikiais pasiūlymais bei aukščiausios kokybės klientų aptarnavimu.

"Verslo žinių" projekte smulkiajam ir vidutiniam verslui "Gazelė 2012" bendrovė UAB 1A.LT buvo nominuota ir pripažinta kaip viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių!

Nuo 2010 metų pradėjo veiklą ir 1a.ee internetinė parduotuvė Estijoje 1a.ee, dirbame visose Baltijos šalyse!

Internetinė parduotuvė 1a.lt - Tavo e-parduotuvė Nr. 1!