• Pristabdyk! Pailsėk!
  Pristabdyk! Pailsėk! Pristabdyk! Pailsėk!
 • Dronai ir sporto kameros
  Dronai ir sporto kameros Dronai ir sporto kameros
 • Tavo ,,must have'' IŠ KVEPALŲ IR KOSMETIKOS
  Tavo ,,must have'' IŠ KVEPALŲ IR KOSMETIKOS Tavo ,,must have'' IŠ KVEPALŲ IR KOSMETIKOS
 • Superpasiūlymas telefonui
  Superpasiūlymas telefonui Superpasiūlymas telefonui
IŠPARDUOTUVĖS PREKĖS
1A AWARDS

Perkamiausios prekės

Žiūrėti viską

Naujausios prekės

Žiūrėti viską

Telefonai, planšetės, Apple

Kompiuterinė technika, biuro prekės

Buitinė technika

Tv, audio, video, žaidimų konsolės

Kvepalai ir kosmetika

Vaikams, mažyliams

Sportas ir fitnesas

Grožis ir sveikata

Zoo prekės

Auto-moto prekės

Namų apyvokos prekės

Populiariausi prekių ženklai

GROŽIUI IR SVEIKATAI - PUIKI DOVANA!

Žiūrėti viską
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt!

• 100% duomenų saugumas apsiperkant - Internetinė parduotuvė 1a.lt naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugant
duomenis nuo perėmimo ar sukčiavimo.

• 100% kokybės garantija - Jūs galite būti ramūs dėl prekių kokybės, jeigu nupirkote jas internetinėje parduotuvėje 1a.lt, kadangi visoms prekėms taikoma mažiausiai 2-3 metų ar netgi neribota garantija. 

• Sparčiai auganti Baltijos šalių elektroninės komercijos bendrovė bei svarbi stambių gamintojų partnerė - 1A yra viena didžiausių Baltijos šalių interneto parduotuvių, turinti daugiau nei 16 metų patirtį. Aukštų rezultatų dėka parduotuvės pasiekimus įvertino žinomiausi pasaulio gamintojai: Intel, Asus, Microsoft, MSI ir DELL. 1A yra oficialus Apple partneris ir L’oreal, Maybelline bei Max Factor atstovas Baltijos šalyse, internete.

DAUGIAUMAŽIAU

Mes džiaugiamės ir didžiuojamės teigiamais atsiliepimais apie mūsų aptarnavimą: dėl laiku gauto kokybiško pirkinio, dėl greito pristatymo ar pinigų grąžinimo ir t.t. Mūsų veiklos pagrindinis principas – patenkintas klientas, nes tik patenkintas klientas norės vėl apsipirkti internetinėje parduotuvėje 1a.lt. Mūsų tikslas – geras aptarnavimas ir gausus prekių pasirinkimas tik geromis kainomis! 

Interneto parduotuvėje 1a.lt prieinamos skirtingos prekės: Kompiuterinė technika, Kompiuterių komponentai, Biuro technika, Mobilieji telefonai ir jų priedai, Apple produktai, Foto, video bei optinė technika. Per pastarąjį dešimtmetį mes pardavėme prekių tūkstančiams klientų, todėl puikiai suprantame, ką renkasi mūsų nuolatiniai pirkėjai, kokios prekės yra populiarios! 

Kitas internetinės parduotuvės 1a.lt blokas tai - Televizoriai, Audio ir Video technika namams, namų kinui, vaizdo įrašymui. 

Internetinėje parduotuvėje 1a.lt siūlome peržiūrėti ir išsirinkti vieną iš populiarių prekių grupių – Smulkios buitinės ir Stambios buitinės, taip pat Įmontuojamos butinės technikos. Mūsų klientai žino, kad internetinėje parduotuvėje 1a.lt techniką įsigyti galima palankesnėmis sąlygomis nei kitur, todėl siūlome kiekvienam peržiūrėti mūsų pasiūlymus! 

Internetinėje parduotuvėje 1a.lt yra daug tokių prekių, kurių nerasite niekur kitur. Peržiūrėkite ir išsirinkite dovanas, kurias galima rasti skiltyje Kvepalai ir kosmetika, Grožis ir sveikata, Žaidimų zona, Prekės vaikams, Prekės sportui arba skiltyje Dovanų kuponai įsigysite dovanų kuponus! Skiltyje Namams, sodui ir remontui rasite prekes patogesniam gyvenimui, o skiltyje Auto-moto prekės galbūt rasite kažką savo automobiliui ar motociklui. 

Skiltyje Turizmo prekės išsirinkite viską, kas būtina iškyloms, stovyklavimui, poilsiui ir kitoms pramogoms. Gyvenimas yra gražus, mėgaukimės juo, nudžiuginkime save! 


Informacija apie internetinę parduotuvę 1a.lt 

Internetinė parduotuvė 1a.lt pagal apyvartą yra viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje, kuri dirba nuo 2008 m, aprūpindama savo pirkėjus puikiais pasiūlymais bei aukščiausios kokybės klientų aptarnavimu. 

1A 2002 metais pradėjo veiklą Latvijoje – 1a.lv, nuo 2010 metų – Estijoje – 1a.ee. Dirbame visose Baltijos šalyse!

Į viršų