Hot Wheels – 50 metų tik geriausi įspūdžiai

Foto: 1a.lt

Apie Hot Wheels

Hot Wheels – visame pasaulyje puikiai žinoma žaislinių pašėlusių mašinyčių serija. Itin sėkminga žaislų linija, kuri suteikia visas galimybes išreiškiant savo kūrybiškąją pusę. Dešimtys tūkstančių skirtingų Hot Wheels mašinėlių modelių bei begalė skirtingų trasų joms išbandyti jau daugelį metų neleidžia nuobodžiau ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Meluotumėte, jeigu sakytumėte, kad televizijos reklamose niekada nematėte didžiulių Hot Wheels trasų, kurios taip sudomina vaikus ir ne tik.

Hot Wheels seriją 1968 metais pristatė visame pasaulyje žinoma kompanija Mattel. Tikslas buvo sukurti neįprastas, vikrias mašinytes. Po kurio laiko buvo pristatyta pirmoji Hot Wheels trasa. Nuo tos dienos vaikai pradėjo dar labiau domėtis šia žaislų serija, nes žaidimas mašinėlėmis yra viena, o žaidimas specialiose trasose – visai kas kita.

Kiekvieno mažojo automobilių mėgėjo svajonė

Hot Wheels ne tik leidžia pramogauti žaidžiant neįprastomis mašinėlėmis, tačiau ir surinkti pačių mėgstamiausių automobilių kolekciją. Patys pirmieji modeliai buvo orientuojami į fantastinio tipo, nerealias mašinas. Po poros dešimtmečių rinką uždominavo tikri automobilių modeliai. Tad nesvarbu, ar vaikas žavisi senais Volgswagen ar naujais Ferrari modeliais – rasti galima beveik viską.

Kodėl Hot Wheels populiarumas siekia aukštumas ir šiandien?

Visų pirma, tai buvo visiškai naujas žaidimo būdas, kai pirmoji Hot Wheels trasa buvo pristatyta pasauliui. Azartiškas ir įtemptas laisvalaikio leidimas vaikams buvo pastebėtas beprotiškai greitai, todėl Hot Wheels pardavimai išaugo lyg ant mielių.

Viso Hot Wheels gyvavimo metu, buvo įvairių duobių, tačiau šiandien jų populiarumas vėl siekia aukštumas.
Viena iš priežasčių yra kolekcionieriai. Hot Wheels automobilius visada mėgo kolekcionuoti vaikai, bet per pastaruosius 10 – 15 metų, juos pamėgo ir suaugusieji. Taigi, šiandien suaugęs Hot Wheels kolekcionierius vidutiniškai turi apie 1500 skirtingų rūšių mašinėlių! Tuo tarpu vaikai turi apie 40 skirtingų Hot Wheels mašinėlių.

Kai kurios mašinėlės yra labai vertingos dėl riboto jų leidimo – kas taip pat labai domina kolekcionierius.
Galų gale, nesvarbu, kiek Hot Wheels mašinėlių turima – jas bet kada galima paleisti į trasą ir mėgautis beprotiškai greitomis lenktynėmis bei įspūdingomis avarijomis.

Foto: 1a.lt

Ar Hot Wheels trasa bei automobiliai verti savos kainos?

Jeigu dar nesidomėjote apie Hot Wheels, tada tikrai žinote Lego konstruktorius. Lego kaladėlės visada pasižymėjo išskirtine kokybe ir net prieš keletą dešimtmečių pirkti rinkiniai šiandien atrodo ir funkcionuoja nepriekaištingai. Būtent todėl Lego sau gali leisti prašyti didesnės sumos už savo konstruktorius, nes jų kokybę jau yra išbandę patys pirkėjai.

Pereinant prie Hot Wheels – situacija yra ta pati. Nuo 1968 metų Hot Wheels kūrėjai Mattel sugebėjo sukurti kokybiškus ir patrauklius rinkinius, todėl jų kaina taip pat atitinka kokybę.

Tačiau pakanka apie tai ir pereikime prie aiškių privalumų, kurie sudomintų net ir jus:

* Didžiulė įvairovė – kaip jau minėjome, Hot Wheels mašinėlių įvairovė yra didžiulė ir pilną kolekciją sudarytų dešimtys tūkstančių skirtingų mašinėlių.

Tačiau tikroji įvairovė pasirodo, kai kalbama apie trasas. Kiekviena Hot Wheels trasa yra unikali ir jūs galite ją perstatyti taip, kaip norite. Taip! Būtent todėl šioms mašinėlėmis žaisti nepabostant galima valandų valandas.

Norėdami pastatyti savo išgalvotą trasą, bet kada galite nusipirkti papildomų detalių, taip sutaupant ir neleidžiant pinigų ant pilnų rinkinių, kurių daugumos detalių jums gali ir nereikėti.

* Daug žaidimo stilių – kiekviena trasa yra labai unikali ir suteikia skirtingus žaidimų stilius. Pavyzdžiui, viename rinkinyje yra trasa, kurioje sudėtingais žiedais lekia daug automobilių, tačiau yra didelė galimybė jiems susipulti, todėl paskutinė nesusipuolusi mašinėlė yra laimėtoja.
* Tvirtos mašinėlės – kodėl dažniausiai vaikai nebežaidžia su mėgstamais žaislais? Nes jie tikrai dažnai sulūžta. Puiki žinia ta, kad Hot Wheels mašinėlės yra tiesiog skirtos ekstremaliam naudojimui. Tiesą sakant, didžioji dalis trasų yra sukurtos taip, kad mašinėlės vienaip ar kitaip išskristų iš trasos, susidaužtų su kitomis mašinėlėmis ar kitaip būtų „laužomos“. Galutinis rezultatas: žaidžiate taip, kaip norite ir tiek, kiek norite, nes mašinytės beveik visiškai atsparios smūgiams.
* Elektroninės detalės – kiekviena Hot Wheels trasa gali būti patobulinama elektriniais mini varikliais, kurie nuolat sukasi ir mašinėlei privažiavus, jis pastumia ją pirmyn dideliu greičiu. Taigi, jums nereikės sėdėti prie trasos, kad ranka stumdytumėte mašinėles. Vietoje to – sudėję visas turimas mašinėles į trasą galite tiesiog mėgautis greitomis lenktynėmis!

Hot Wheels žaidimų aikštelėje ribų nėra. Pasitelkę savo fantaziją, galite susikurti bet kokią trasą ir ją išbandyti paleidžiant savo mėgstamiausius Hot Wheels automobilių modelius.

Verdiktas

Bet kuri Hot Wheels trasa yra verta prašomos kainos – tai yra investicija į tolimesnius žaidimus. Šie žaislai nėra kaip mobilusis telefonas – šiandien nusiperkame galingą išmanųjį telefoną už keletą šimtų eurų, o po poros metų jis tampa visiškai nebereikalingas ir pasenęs.

Bet kurią Hot Wheels trasą galėsite sujungti su kita trasa, o automobilius kolekcionuoti arba žaisti su jais.
Laiko išbandyti ir nesenstanti daiktai visada yra vertingi – tą patį galima pasakyti ir apie Hot Wheel serijos žaislus. Jeigu ieškote dovanos vaikams ar netgi vyresniems paaugliams – tai gali būti pasirinkimas, kuris metams bėgant bus vertinamas tik dar labiau.

15.11.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru