Huawei P10 ir Huawei P10 Lite apžvalga

Foto: Shutterstock.com

P10 bei P10 Lite – du naujausi aukščiausios klasės flagmanai iš Huawei. Kartu su Huawei P10, 2017 metų Vasario 26 dieną, grįžo ir visų pamėgtos, bet dar labiau patobulintos funkcijos bei dar įspūdingesni parametrai – nepakartojama kamera, neįprastas procesorius ir bei itin palankūs pokyčiai. Pažvelkime į šį užslėptą galiūną iš arčiau.

Kuo Huawei P10 yra ypatingas?

Kai kalbama apie išmaniuosius telefonus, dažnai sunku rasti didelius pokyčius skirtinguose modeliuose. Kartais atrodo, kad pakeistas tik prekinis ženklas, o visa kita nepakito.

Na, tiesa nėra tokia ir kiekvienas gamintojas kiekvienam savo produktui įskiepija kažką naujo, neįprasto ir stebinančio. O Huawei P10 gavo štai ką:

* Dvi galingos galinės kameros – viena 12 megapikselių, o kita – 20 megapikselių monochrominė „Leica“ kamera. Turbūt jokiame kitame telefone nerasite taip puikiai išdirbtos ir kokybiškos kameros, kuri akimirksniu sufokusuoja vaizdą, o dvi skaitmeninės akys sinchroniškai rūpinasi pirmu ir antru planu nuotraukoje.
* 8 megapikselių priekinė kamera taip pat verta paminėjimo – ji leis greitai nusifotografuoti save ir tai padarys itin kokybiškai. Huawei P10 priekinė kamera fiksuoja kiek žmonių žiūri į telefoną fotografuojantis ir nustato tinkamiausius parametrus aukščiausiai kokybei.
* Piršto antspaudų jutiklis dabar perkeltas į priekį dėl dviejų priežasčių. Pirma yra ta, kad nuo šiol naudotis juo bus gerokai patogiau, o antroji – šis jutiklis leis telefoną valdyti tiesiog braukiant per jį pirštu.
* HiSilicon Karin 960 procesorius ir 4gb RAM atminties užtikrina, kad fone nebūtų nereikalingų procesų ir visos šiukšlės būtų naikinamos automatiškai, užtikrinant pačią geriausią kokybę ir sklandų darbą.
* Nors telefono baterija yra nemaža (3200 mAh talpos), ją pilnai įkrausite vos per valandą! Tai yra įmanoma dėka greitojo įkrovimo funkcijos.
* Telefone atsiveria naujos funkcijos vos keliais brūkštelėjimais ekrane. Pavyzdžiui, perbrėžę liniją skersai ekrano galite padalinti ekraną į dvi dalis, ekrane nupiešdami „S“ raidę įjungsite automatinio slinkimo funkciją, o du kartus palietę ekraną padarysite jo nuotrauką.

Tai yra kelios funkcijos, kurios padės jums susidaryti bendrą vaizdą, kiek Huawei P10 patobulėjo nuo pastarojo P9 modelio. Nors šis sąrašiukas neatrodo toks ir mažas, tai yra lašas jūroje palyginus kiek funkcijų rasite šiame prietaise.

Foto: Shutterstock.com

Huawei P10 Lite – kodėl jis perpus pigesnis?

Pastebėjote tai ar ne – Huawei P10 kaina yra beveik dvigubai didesnė nei Huawei P10 Lite. Iš pažiūros, abu telefonai panašūs, tačiau kodėl jų kaina taip skiriasi? Štai keletas pagrindinių skirtumų tarp šių brolių:

* Huawei P10 lite yra mažumėlę didesnis ir, kaip bebūtų keista, turi didesnį ekraną (5.1 colio prieš 5.2 colio).
* Nors Huawei P10 Lite procesorius yra truputį silpnesnis, abu telefonai turi 4GB RAM atminties, kas vis tiek užtikrina sklandų veikimą kasdien.
* Huawei P10 kaina didesnė ir dėl vidinės atminties, kadangi šis suteikia 64GB, o Lite – 32GB vidinės atminties.
* Turbūt didžiausias skirtumas – kamera. Huawei P10 Lite neturi dvigubos galinės kameros. Vietoje to, rasite vieną 12 megapikselių kamerą gale ir vieną 8 megapikselių kamerą priekyje.
* Huawei P10 Lite vis dar turi micro-usb jungtį, tuo tarpu įprastas P10 modelis – Type-C usb jungtį.
* Mažesnė, 3000 mAh, baterija.
* Huawei P10 Lite viršelis yra metalinis, o P10 – aliuminis.

Foto: Shutterstock.com

Kurį modelį pasirinkti?

Viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir galimybių.

Huawei P10 kaina yra aukštesnė ne be reikalo – už tai jūs gaunate aukščiausios kokybės funkcijas, kurias retai pamatysite kituose telefonuose.

Bet jeigu jūs nesate toks stiprus telefono naudotojas ir telefonas jums neatstoja visų kitų prietaisų, tada jums labiau tiks Huawei P10 Lite.

Turėkite omeny, kad Huawei P10 kaina yra vertas susidomėjimo tik tada, kai jus domina ir siūlomos unikalios funkcijos. Priešingu atveju, galite sutaupyti ir pasirinkti Huawei P10 Lite.

11.02.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru