Iphone 5c apžvalga

Foto: Pixabay.com

 

„Apple“ vartotojus nuolat džiugina įvairiomis naujovėmis, todėl Iphone 5c buvo viena laukiamiausių naujienų – jau vien dėl to, kad buvo žadėta kur kas mažesnė išmaniojo įrenginio kaina.

 

Nors skeptikai ilgai kraipė galvą, ir bandė įrodyti, kad už tokią žemą kainą tikėtis kokybės tikrai nėra verta, tačiau šis įrenginys pranoko daugumos vartotojų lūkesčius. Nors telefonas nebrangus, tačiau Iphone 5c tikrai vertas jūsų dėmesio. Taigi, kokios yra pagrindinės jo savybės?

Patogus ir elegantiškas telefonas

Nors įrenginio išvaizda kartais yra laikoma neesminiu kriterijumi renkantis telefoną, tačiau dažnam vartotojui išmanusis telefonas tampa neatsiejama stiliaus detale. Iphone 5c yra ryškių, gyvybingų spalvų, o dizainas tikrai nudžiugins daugelį:

 

Iphone 5c yra optimalaus dydžio (124,4×59,2×8,97 mm), o svoris siekia vos 132 gramus;

Telefono kraštai yra užapvalinti, todėl įrenginys atrodo labai dailiai ir elegantiškai;

Įrenginį labai patogu paimti į delną, be to, patogus dydis leidžia nešiotis telefoną jums patogiausioje vietoje.

Foto: Pixabay.com

Iphone 5c ekranas

„Apple“ gaminiai leidžia mėgautis pakankamai ryškiomis ir natūraliai atrodančiomis spalvomis, tad Iphone 5c taip pat nėra išimtis:

 

 • Šis įrenginys turi kokybišką ir itin palankaus įvertinimo sulaukusį „Retina“ ekraną;
 • Ekraną dengia oleofobinis sluoksnis, kuris neleidžia pasilikti pirštų atspaudams;
 • Ekrano įstrižainė yra keturių colių, ekranas apima didelį mobiliojo ekrano priekinės dalies plotą.

O kaipgi telefono kamera?

 

Fotografavimas mobiliuoju telefonu šiandien jau tikrai nėra naujiena: gana dažnai vykstant į kelionę pasiimamas tik mobilusis įrenginys, nes fotoaparatas užima pernelyg daug vietos lagamine. Nuotraukos, įamžintos telefonu, gali būti tokios pat kokybiškos, kaip ir užfiksuotos fotoaparatu, tad svarstantys įsigyti Iphone 5c mobilųjį įrenginį neretai teiraujasi, ar jo kamera yra pakankamai kokybiška. Iphone 5c kamera pasižymi šiomis savybėmis:

 

 • „iSight“ kamera užtikrina gana paprastą ir greitą akimirkų įamžinimą;
 • Telefone yra integruota 8 megapikselių kamera;
 • Kamera turi LED apšvietimą, hipridinį IR filtrą ir galinio apšvietimo jutiklį;
 • Vaizdas fokusuojamas automatiškai;
 • Telefonu galima daryti panoramines nuotraukas ir pasinaudoti veido atpažinimo funkcija;
 • Vaidą galima priartinti tris kartus;
 • Maksimali nuotraukų raiška – 1280×960 pikselių.

Foto: Pixabay.com

 

Kokybė tokia pat, bet kaina – mažesnė

 

Vienas svarbiausių Iphone 5c privalumų yra tai, kad jo kaina yra ganėtinai maža (šis įrenginys kainuoja kiek daugiau nei 200 eurų), tačiau šis įrenginys niekuo nenusileidžia kitiems „Apple“ telefonų modeliams:

 

 • Iphone 5c pasižymi didele sparta, tad vartotojai gali džiaugtis tikrai sklandžiai veikiančiu įrenginiu;
 • Nors šio telefono kamera turi mažiau megapikselių nei naujesnių Iphone modelių, tačiau palyginus nuotraukas paaiškėja, kad nuotraukų kokybės skirtumai yra labai nežymūs (nuotraukos, padarytos Iphone 5c telefonu, yra šiek tiek tamsesnės, tačiau tai yra labai lengvai pataisoma);
 • Iphone 5c siūlo daugybę įvairių programėlių, kurios gali palengvinti kasdienybę ir užtikrinti dar įdomesnį laisvalaikį;
 • Specialistai teigia, kad Iphone 5c nuo kitų „Apple“ išmaniųjų įrenginių skiria tik tai, kad šis telefonas turi plastikinį korpusą, o visos kitos savybės yra beveik tokios pat.

Nors pasirodžius Iphone 5c skeptikų kalbos nutilo, ir buvo konstatuota, kad šis įrenginys kokybe nenusileidžia kitiems savo „giminaičiams“, tačiau Iphone 5c ir šiandien sulaukia tokios pat kritikos. Vieni teigia, kad būtent telefono korpusas suteikia šiam Iphone modeliui išskirtinumo, tačiau kiti mano, kad tai kaip tik telefoną paverčia vaikišku. Kaip bebūtų, rinktis jums – galite būti tikri, kad šis mobilusis įrenginys jus džiugins savo funkcionalumu, o įsigyti šį telefoną galėsite internetinėje parduotuvėje 1a.lt tikrai patrauklia kaina.

28.06.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru