Iphone X apžvalga

Foto: Pexels.com

 

„Apple“ produkcijos gerbėjai visada su nekantrumu laukia, kada pasirodys atnaujinti šio gamintojo produktai, ir tai tikrai nekelia nuostabos – juk ši bendrovių yra viena pirmaujančių pasaulyje, todėl besidomintiems naujausiomis technologijomis visada įdomu išbandyti pačius naujausius įrenginius.

Iphone X buvo viena laukiamiausių „Apple“ naujienų, nes tai – jau dešimtasis, jubiliejinis amerikiečių kompanijos gaminys. Taigi, pasidomėkite, kokiomis svarbiausiomis savybėmis jis pasižymi.

Atnaujintas Iphone dizainas

Iphone X turi išties nemažai tiek plika akimi matomų atnaujinimų. Apžvelkime pačius svarbiausius.

 

  • Iphone X – tai pirmasis išmanusis „Apple“ telefonas, turintis beveik berėmį ekraną. Ekranas nėra lenktas, tačiau elegantiškai susiliejantis su korpusu. Vartotojų teigimu, šis įrenginys pasižymi iš tiesų puikiu ekrano bei korpuso santykiu,

  • Šis įrenginys turi naują 18:9 kraštinių santykį, o tai leidžia išsaugoti patogų korpuso dydį. Galinę korpuso dalį dengia sustiprintas stiklas, padengtas oleofobine danga. Telefono konstrukcijai tvirtumo suteikia plieninis rėmelis;

  • Įstrižainės dydis yra net 5,8 colio, todėl užtikrinama, kad telefonu bus patogu skaityti naujienas, peržiūrėti nuotraukas ar vaizdo įrašus, ir t.t..

Foto: Pexels.com

Svarbiausios įrenginio savybės

Iphone X turi aibę naujų ir patobulintų savybių, tačiau kurios iš jų yra pačios aktualiausios? Sužinokite kuo šis modelis pranoksta konkurentus:

 

Viena svarbiausių Iphone naujienų – tai „Oled“ ekranas, kuris itin gerai atvaizduoja tamsias spalvas. Taip pat galima pasidžiaugti ir rekordine raiška, kuri yra net 2436×1125 pikselių. Pagrindinė telefono kamera yra 12 megapikselių.


Dar viena naujovė – tai  „TrueTone“ technologija, kuri automatiškai  pritaiko spalvas pagal esamas apšvietimo sąlygas.


Taip pat buvo patobulintas vaizdo signalo apdorojimo procesorius (ISP), kuris kadre gali atpažinti žmones ir judesius. Automatinis fokusavimas tapo dar spartesnis, todėl vartotojai gali džiaugtis tikrai kokybiškomis nuotraukomis. Iphone X savininkai tikrai paneigs mitą, kad telefonu užfiksuotos nuotraukos niekda neprilygs fotoaparatu įamžintų akimirkų kokybei. Teigiama, kad fotografuoti galėsite nors ir užsimerkę – įamžinamas vaizdas nesusilies.


„Apple A11 Bionic“ procesorius – tikras Iphone X pasididžiavimas, nes jis užtikrina tikrai sklandų ir greitą telefono darbą be jokių trikdžių. Palanku ir tai, kad procesorius tausoja įrenginio bateriją, todėl galima būti tikriems, kad net ir naudojant kelias programėles vienu metu, telefonas greitai neišsikraus.


Teigiama, kad šio įrenginio baterijos budėjimo trukmė yra mažiausiai 2 valandomis ilgesnė nei ankstesnių Iphone modelių. Šiuo įrenginiu galima 21 h nepertraukiamai kalbėti telefonu, 12 h naršyti internete ir maždaug 13 h žiūrėti vaizdo įrašus/

 

Kitos Iphone X funkcijos

Foto: Pexels.com

Iphone X maloniai nustebins net ir tuos vartotojus, kurie iki šiol buvo nusiteikę prieš „Apple“ produkciją. Dažniausiu tokio priešiškumo argumentu tampa tai, kad „Apple“ gaminiai yra pernelyg sunkiai valdomi, tačiau šis įrenginys tikrai paneigs tokias nuostatas. Šis telefonas yra valdomas intuityviai, o pripratus naudotis šiuo įrenginiu, jo tikrai nesinorės keisti į jokį kitą.

 

  • Nors buvo atsisakyta pirštų atspaudų skaitytuvo, tačiau jį pakeitė „Face ID“ skaitytuvas, kuris atpažįsta telefono savininko veidą. Patogu tai, kad telefono savininkas yra atpažįstamas net tamsoje;

  • Telefono atrakinimas tapo itin paprastas – tereikia įrenginį įjungti ir į jį pažiūrėti;
    Šiam įrenginiui buvo suteiktas IP67 standartas, kuris užtikrina, kad įrenginys turi patikimą apsaugą nuo vandens ir dulkių;

  • Dar viena „Apple“ naujovė – bevielis įkrovimas, kuris leidžia įkrauti telefoną be jokių laidų;

  • Gera žinia ir asmenukių mylėtojams – buvo patobulinta priekinė telefono kamera (šiuo metu ji yra net 7 megapikselių), todėl galima išgauti kur kas kokybiškesnius vaizdus. Taip pat šiuo telefonu galėsite sukurti dar kokybiškesnes portretines nuotraukas, nes suteikiama galimybė sukurti portretinį apšvietimą;

  • Iphone X įrenginyje rasite gana įdomią funkciją „Animoji“, kuri suteiks galimybę atkartoti telefono savininko emocijas bei išraiškas.

Jei susidomėjote Iphone X, galite puikiomis sąlygomis įsigyti šį įrenginį iš elektroninės parduotuvės 1a.lt. Palanki kaina, gamintojo garantija,  nemokamas pristatymas ir gausus priedų pasirinkimas – viskas vienoje vietoje.

31.05.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru