Ką padovanoti vyrui?

Nuotrauka: Shutterstock.com

Dovanos – visi mėgstame gauti, bet niekas nemėgstame pirkti. Nesvarbu, ar tai gimtadienis, ar Kalėdos ar Valentino diena – dovaną antrajai pusei, draugams ar šeimai išrinkti visada bus galvos skausmas. Internete yra begalės patarimų, kaip išrinkti tinkamą dovaną atitinkamomis progomis. Tačiau ar neatsibodo matyt tuos pačius pasiūlymus pirkti rankų darbo papuošalus arba netgi pagaminti kažką pačiam? Taip, tai puiki dovana, bet tai ne kiekvieno skoniui.

Sakoma, kad dovanos vyrams randamos gerokai sudėtingiau nei moterims. Geriau pagalvojus, gal tai tikrai tiesa?  Moteriai bet kokia proga galima nupirkti ar priskinti gėlių, padovanoti kuponą – tai standartinės dovanos. Tačiau dovanos vyrams – sunku sugalvoti kokių nors standartų, kurie bet kada tiktų.

Taigi, šįkart paliesime temą apie tai, kokios dovanos vyrams yra geriausios.

Nuo ko pradėti?

Visų pirma pagalvokite, ką tas vyras mėgsta. Galbūt jis labai dažnai žvejoja, žaidžia futbolą, krepšinį, užsiiminėja fotografija, o gal mėgsta gaminti? Kai žinomas stiprus hobis, išrinkti dovaną, kuri jam tikrai patiks, tampa gerokai lengviau.

Tiesa, kai išrenkate dovaną, dar gerai pagalvokite, ar jis tokio daikto tikrai neturi? Jeigu futbolo žaidėjui dovanosite naujus sportinius batelius, o juos jis pats jau bus nusipirkęs – tai nebus puiki dovana. Tad užsitikrinkite, kad jūsų dovana jo inventoriuje bus nauja.

Grožio dovanos vyrams

Nuotrauka: 1a.lt

O ką, manėte, kad išvaizdos priežiūra aktuali tik moterims?

Žinoma, nekalbame apie lūpdažius, makiažo komplektus ar nagų laką, tačiau vyrams reikia rūpintis savo oda, plaukais, barzda.

Tokiu atveju, kiekvienas vyras privalo turėti plaukų kirpimo mašinėlę bei barzdaskutę. Tad turėkite omeny, jeigu vyras neturi vieno arba kito prietaiso – tai yra beprotiškai geras šansas padovanoti tai, kas bus praktiška ir naudinga metų metus, kiekvieną dieną.

Tiesa, jeigu vyras jau turi ir barzdaskutę ir plaukų kirpimo mašinėlę, dar viena išeitis yra priedų komplektas vienam iš šių prietaisų.

Vyriški laikrodžiai

Nuotrauka: 1a.lt

Turbūt dar prieš atidarydami šį straipsnį numanėte, kad čia bus ir laikrodžiai. Taip, laikrodžiai yra labai geros dovanos vyrams ir, tiesą sakant, išrinkti vieną tinkamą taip pat nėra labai sudėtinga.

Jeigu nusprendėte rinktis laikrodį, pirmiausia pagalvokite apie vyro stilių bei amžių. Šiais laikais vis daugiau jaunimo renkasi solidžią aprangą. Tačiau jauni vyrai ir vaikinai mėgsta blizgesnius, labiau iššaukiančius laikrodžius. Jeigu laikrodį dovanosite garbesnio amžiaus vyrui – rinkitės solidų, klasikinės išvaizdos laikrodį.

Patikėkite, su tokiu stiliumi niekada neprašausite.

Tiesa, dar yra ir išmanieji laikrodžiai. Tai jau ne tik laikrodžiai, bet ir funkcionalūs išmanieji prietaisai. Jie puikiai tinka sportuojantiems ar tiesiog daug judantiems žmonėms, kadangi išmanusis laikrodis gali matuoti pulsą, skaičiuoti nueitus ar nubėgtus kilometrus bei priimti į jūsų telefoną ateinančius skambučius arba SMS žinutes.

Šį laikrodžių tipą būtų galima priskirti jaunimui – jiems naujausios technologijos užima didžiulę kasdienybės dalį. Tad jeigu laikrodį dovanosite paaugliui ar jaunam vyrui – daug svarstyti ir nebereikia, nes tai išties vienas svariausių pasirinkimų.

Išmanieji telefonai

Nuotrauka: 1a.lt

Kad ir kiek išmanieji telefonai yra aktualūs – tai visada yra džiuginanti dovana.

Atsimenant išmaniųjų telefonų kainas prieš 4-5 metus, dabar darosi juokinga, kai naujas, galingas išmanusis telefonas kainuoja vos 100 eurų. Tiesa, kai kurie vyrai vis dar naudoja įprastus mobiliuosius telefonus – o tai puiki proga padovanoti naują, išmanųjį telefoną, kuris padės vyrui žengti žingsnį technologijų link.

Jeigu išmanųjį telefoną jau turi keletą metų, tada jis tikrai yra pasenęs ir atėjo pats laikas jį pakeisti nauju.
Vis dėlto, jeigu ir toks variantas netinka – nenusivilkite, nes šiuolaikinės technologijos tikrai jūsų nepaleis ir dovanoti galite, pavyzdžiui, planšetinį kompiuterį.

Automobilių prekės

Nuotrauka: 1a.lt

Jeigu vyras mėgsta automobilius, tada jį tikrai nudžiuginsite padovanoję ką nors iš šios skilties.

Automobilių prekės susideda iš labai įvairių prekių, todėl neabejotinai rasite jūsų biudžetui tinkančių dovanų. Tarkime jūs su bendradarbiais traukėte iš maišo kolegų vardus, kuriems turėsite pirkti po dovaną. Jūs ištraukėte vyrą, o nustatytas biudžetas yra tik 5 eurai. Tai ką tokiu atveju išrinkti?

Variantų yra daug – kad ir automobilio valymo priemonių rinkinukas – dovanos vyrams tikrai pravers ir kaina nesikandžioja.

Jeigu biudžetas yra kiek didesnis, tada galite pagalvoti apie tokias dovanas, kaip vaizdo registratorius, navigacija, o gal net alkotesteris? Jeigu žmona vyrui padovanoja vaizdo registratorių, ji puikiai išreiškia rūpestį vyrui.

Beje, šiek tiek nukrypstant nuo temos norime pasidalinti dar viena idėja – jeigu vyras planuoja pirkti motociklą, tada įsivaizduokite, kokia puiki dovana gali būti motociklininko šalmas. Tai lyg jo svajonės išsipildymo pradžia.

Dovanos vyrams nėra svarbiausios?

Visi esame girdėję, o gal ir esame įsitikinę, kad dovanos nėra svarbiausios. Taip, tai tiesa, tačiau tai nereiškia, kad į dovanų pirkimą galima nusispjauti.

Dovanų pirkimas gali būti sunkus, tačiau be to išsisukti nepavyks. Jeigu atvyksite į gimtadienį pasveikinti draugo ar vyro ir tik paspausite jam ranką – jis jus visada atsimins, kaip tą, kuris neįteikė net menkiausios dovanėlės. Galų gale, jei galvojate dovanoti barzdaskutę, kvepalus ar visiškai nieko nedovanoti – visais atvejais pabandykite pastatyti save į jo vietą ir pagalvoti – ar jam tai patiks?

04.12.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru