Kalėdiniai filmai – TOP 10

Shutterstock.com nuotr.

Ar įsivaizduojate bent vienas Kalėdas be nepakartojamų Kalėdinių filmų? Gi būtent jų dėka galime gyvybingai ir jaukiai su šeima ar draugais praleisti šventinius vakarus namuose.

Tačiau kyla klausimas: kurie Kalėdiniai filmai tikrai verti dėmesio?

Mes išrinkome 10 populiariausių šventinių filmų, kad galėtumėte nesunkiai rastumėte, ko ieškote:

10. Kalėdų pasaka „A Christmas Story“ (1983 m.)

Vienas iš pagrindinių veikėjų Ralfas (Ralphie) prieš Kalėdas svajoja tik apie vieną – žaislinį šautuvą, tačiau mama, mokytoja ir net pats Kalėdų Senelis tikina, kad žaisdamas su šautuvu gali susižeisti. Negana to, šios Kalėdos jiems tampa labai įtemptos.

Tokio tipo – seni, tradiciniai Kalėdiniai filmai tėveliams suteiks šiltos nostalgijos, o vaikams – naujų įspūdžių gūsį. Nors „Kalėdų pasaka“ išleista 1983 metais, atgal nugabenti būsite ne 34, o net 74 metus – kai įtampa ir skubėjimas buvo dar visai naujas dalykas artėjant Kalėdoms.

9. Elfas “Elf” (2003 m.)

Labai seniai, stebuklingąją Kūčių naktį, Kalėdų seneliui nematant, mažas vaikas įropojo į jo dovanų maišą, kurį jis parsigabeno į Šiaurę. Nuo to laiko vaiko gyvenimas susiklosto labai neįprastai.

Tai puiki komedija visai šeimai, kurios metu trisdešimt metų su elfais gyvenęs vyriškis grįžta į miestą ieškoti savo šeimos.

8. Blogasis Santa „Bad Santa“ (2003 m.)

Du pagrindiniai filmo veikėjai ruošiasi užsimaskuoti Kalėdų seneliu ir elfu, kad galėtų apiplėšti parduotuvę. Vis dėlto, vienas iš plėšikų yra alkoholikas, todėl visiškai nesugeba tinkamai bendrauti su vaikais, kaip Kalėdų senelis ir galutinis rezultatas – filmas kupinas nepavydėtinai juokingų scenų.

Tai ne pats tinkamiausias pasirinkimas vakarui su šeima, tačiau draugų rate – nepralenkiamas pasirinkimas. Kalėdinė nuotaika, šlakelis juodo humoro bei puikūs aktoriai – viskas, ko reikia puikiam šventiniam vakarui.

7. Kalėdų Senelis „The Santa Clause“ (1994 m.)

Kalėdų senelis nukrenta nuo stogo, kadangi namų šeimininkas Skotas (Scott) jį netikėtai išgąsdina. Tokiam atvejui yra nustatyta taisyklė – „Jeigu kas nors nutinka Kalėdų Seneliui, turi pats vilktis kostiumą ir atlikti jo pareigą“. Taigi, Skotas taip ir pasielgia (arba bent jau bando).

Komedija, kuri neabejotinai užtikrins gerą juoko dozę visai šeimai.

Nors filmą jau galite būti matę, jį verta pažiūrėti ir dar kartą vien dėl nenustojamos šventiškos nuotaikos, kuri garantuota viso filmo metu.

6. Svajonių traukinys „The Polar Express“ (2004 m.)

Berniukas, kuris nekantrauja pamatyti, kas vyksta tą stebuklingą Kūčių naktį, netikėtai prie savo namų durų sulaukia stebuklingo traukinio, kuris keliauja pas Kalėdų senelio. Beje, traukinys atkeliauja tik pas tų, kurie tikrai tiki Kalėdų stebuklais!

Gražus, įsimintinas ir pamokantis filmas vaikams ir suaugusiems. Žiūrėdamas šį filmą, kiekvienas savyje atras tą mažą vaiką, kuriam Kalėdos – pats mįslingiausias ir stebuklingiausias laikotarpis.

5. Ketverios Kalėdos „Four Christmases“ (2008 m.)

Jauna pora kasmet išsisuka iš Kalėdų šventimo pas gimines, kadangi visi jų giminaičiai vienaip ar kitaip labai juos erzina, todėl Kalėdos taptų ne poilsiu, o tikra kančia. Deja, vienais metais išsisukti nepavyksta ir Kalėdos su artimaisiais tampa neišvengiamos.

Komedija kupina juokingų ir neužmirštamų scenų, kurias suvaidina puikiai žinomi aktoriai, kaip Vince Vaughn bei žavioji Reese Witherspoon. Patikėkite, apims jausmas, kad labiau apgailėtinų Kalėdų jau nebegali būti.

4. Kalėdų karštinė „Jingle All The Way“ (1996 m.)

Hovardas (Howard) turi nuostabią žmoną bei du vaikus, tačiau beveik niekada negali skirti jiems laiko dėl savo darbo. Taigi, jis nusprendžia ištaisyti šią klaidą ir savo sūnui nupirkti žaislą, apie kurį jis svajoja. Tiesa, viskas nėra taip paprasta, kaip atrodo, kadangi šio žaislo nori labai daug kitų vaikų.

„Kalėdų karštinė“ yra turbūt visiems žinoma komedija, kurioje didysis Arnoldas Švarcenegeris nuolat skuba ir stengiasi rasti tą vieną žaislą ir papuola į tokias juokingas situacijos, kad geri įspūdžiai bus garantuoti visai dienai.

3. Kaip Grinčas Kalėdas vogė „How the Grinch Stole Christmas“ (2000 m.)

Miestelyje „Whoville“ visi beprotiškai mėgsta Kalėdas, išskyrus Grinčą. Jam Kalėdos visiškai nepatinka, jam labai nepatinka Kalėdiniai filmai, muzika ir viskas, kas susiję su šia švente. Vis dėlto, viena miestelio gyventoja – maža mergaitė – tiki, kad visi gali džiaugtis Kalėdomis ir bando Grinčui tai įrodyti.

Nors visi filmą žinome kaip labai unikalų ir juokingą, jame yra ir ganėtinai gili mintis, kuri nuteikia mus rūpintis reikia visais.

2. Kvaišų šeimynėlė švenčia Kalėdas „Christmas Vacation“ (1989 m.)

Tradicines Kalėdas mėgstanti šeima netikėtai sulaukia giminaičių, kurie šventę paverčia tikru pragaru – nuolatiniai barniai, nesutarimai ir betvarkė.

Sena, gera, nostalgiška komedija, kuri pralinksmina kaskart ją žiūrint.

1. Vienas namuose „Home Alone“ (1990 m.)

Filmas, kuris kalba pats už save. Jį esame matę visi ir retas įsivaizduoja Kalėdas be jo. Kaip dovanos Kalėdų ryta, kaip Kalėdinė eglė namuose, taip ir Kevinas bei jo rūpesčiai filme „Vienas namuose“ – tai yra Kalėdų tradicija.

Filmais mėgaukitės taip, kaip dar niekada nesimėgavote

1a.lt nuotr.

Kaip jau pastebėjote, kad kai kurie mūsų išrinkti Kalėdiniai filmai yra seni, tačiau ar žinojote, kad net ir kelių dešimtmečių senumo filmų kokybė dažnai yra atnaujinama, kad žiūrovai galėtų išnaudoti šiuolaikinių televizorių galimybes ir patirti seno gero filmo įspūdžius iš naujo.

Taigi, kad Kalėdiniai filmai būtų tikrai ypatingi, visada galite užeiti į 1a.lt ir pasižiūrėti, ar jums verta atsinaujinti turimą televizorių Kalėdų proga!

07.12.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru