Kas tiksliai yra Glimmies?

Foto: 1a.lt

Dažnai žaislai vaikams yra kaip draugai, todėl tie žaislai gali būti priskiriami gyvoms būtybėms. Savaime suprantama, kad kuo žaislai turi daugiau funkcijų bei vizualių patobulinimų, tuo įdomiau žaisti bei lengviau priskirti juos gyviems draugams.

Kodėl vaikai priskiria žaislus gyviems žmonėms, gyvūnams? Tai yra ypač aktualu tada, kai žaislai yra kokių nors animacinių filmų herojai. Tada jie nori atkartoti filmukuose matytus scenarijus. Puikus pavyzdys: vaikai kartais netgi turi mėgstamų herojų kostiumus – tokiu atveju jie netgi prilygina save tiems herojams.

Žaislų gamintojai bando sudominti vaikus pačiais įvairiausiais būdais. Savaime suprantama, kad jeigu vaikas turės galimybę rinktis iš žaislinės mašinėlės su šviečiančiomis lempomis arba be šviečiančių lempų – jis tikrai rinksis pirmąjį variantą. Tai pasako viską, kadangi kuo žaisluose daugiau įvairių funkcijų, tuo jie yra įdomesni vaikams. Tačiau, kai funkcijų pasirinkimas toks didžiulis, tampa sunku rasti tinkamiausią. Kyla klausimas, ką vaikai mėgsta labiausiai?

Judantis, dainuojantis ar šviečiantis?

Foto: 1a.lt

* Judantys žaislai – judantys žaislai yra puikus, labai sudominantis pasirinkimas, tačiau greitai pabostantis. Tarkime, jei nupirksite vaikui žaislinį robotą, kuris gali vaikščioti ir mojuoti rankomis paspaudus mygtuką – tai jam labai patiks, tačiau ne ilgam. Vaikščiojantis robotas atrodys smagus pirmą, antrą, trečią kartą ir jis labai greitai pastebės, kad tai yra viskas, ką šis robotas sugeba.

* Dainuojantys žaislai – dar monotoniškesnis pasirinkimas nei judantys žaislai. Žaisluose visada grojama viena arba kelios trumpos dainos, kurios pabos labai greitai. Kiekvienas vaikas, kiekvieną kartą žaisdamas kuria naujus nuotykius, o tos pačios dainos, sklindančios iš jų žaislų, neleidžia išlaisvinti vaizduotės žaidžiant.

* Šviečiantys žaislai – atrodo, kad šviečiantys žaislai yra dar nuobodesnis pasirinkimas – bet tai nėra tiesa. Žaisluose reikia palikti vietos vaikų vaizduotei, todėl šviečiantys žaislai leis juos įdarbinti taip, kaip jie norės. Tai lyg kompiuteriniai žaidimai – šiandien jų grafika yra itin realistiška, tačiau daugelis labiau mėgsta senesnius žaidimus, kadangi ten grafika prastesnė ir kūrybingi žaidėjai gali vaizduotėje patys susikurti patinkančią aplinką.

Glimmies – nauja žaislų serija. Tai yra maži miško gyventojai, kurie šviečia tamsoje. Jie laisvai gali būti naudojami tiek žaislų, tiek dekoracijų vietoje.

Kas tiksliai yra Glimmies?

Kaip jau minėjome, jie gyvena miške ir saugoja visus jo gyventojus. Glimmies yra spalvingos, magiškos fėjos, kurios pasirodo naktį ir neleidžia niekam pyktis bei visada atneša gerą nuotaiką. Fėjos išsiskiria ryškiaspalve skleidžiama šviesa ir gyvena mažyčiuose, įvairių formų nameliuose.

Glimmies gali būti puiki dovana vaikams dėl įvairių priežasčių ir viena svarbiausių tai paprasta, bet plačiai panaudojama funkcija – ryški švieselė tamsoje. Įsivaizduokite daugiau tokių mažų fėjų kambaryje vakare ir visos jos šviečia – vaikams jos sukurs nuostabią ir unikalią aurą.

Žaislai yra labai paprasti, bet gali būti komplektuojami su įvairiais priedais, kaip namukai ir t.t., kurie suteikia galimybę sukurti mažą fėjų miestelį, kuris būtų visas apšviestas taip, lyg jame fėjos būtų tikrai gyvos!

Kaip jau minėjome, Glimmies gali būti naudojami ir kitais atvejais, pavyzdžiui, žaisliukus galima paslėpti kieme arba namuose ir tikslas yra visus juos surasti. Rasti juos bus paprasta ir smagu, kadangi tamsoje ryškiai matysis įvairiomis spalvomis žibančios fėjos.

Visi vaikai privalo išnaudoti savo vaizduotę, o Glimmies yra vienas geriausių būdų tai įvykdyti, kadangi tokie žaislai tinka tiek įprastam žaidimui, tiek jaukiam apšvietimui, tiek nestandartiniams žaidimams!

10.10.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru