LG G3 apžvalga

Foto: 1a.lt

LG išmanieji telefonai yra vieni iš mažiausiai žinomų šių dienų rinkoje. Dažniausiai Android mėgėjai renkasi Samsung arba Huawei modelius – priklauso nuo biudžeto, kurį ruošiatės paaukoti telefonui. Tačiau kaip laikosi LG išmanieji telefonai? Savo rankose šiandien laikome LG G3 – šiek tiek kitokį flagmaną nei esame įpratę matyti šiandien.

 

Išskirtinės LG G3 ypatybės

LG G3 parduotuvių lentynose pasirodė dar 2014 metais, tačiau dėl aukštų technologinių pasiekimų šis modelis be problemų prisitaiko ir prie šiuolaikinio vartotojo poreikių.

Pati įspūdingiausia LG G3 detalė yra ekranas. Tai yra ekranas su QUAD HD 1440×2560 raiška, kuri, beje, telefonui pasirodžius prekyboje, buvo pati didžiausia rinkoje. Tiesa, ekrano dydis yra 5.5 colio įstrižainės, negana to, pats telefono korpusas užima kiek įmanoma mažiau vietos, todėl bendras telefono dizainas išties nuostabus.

Foto: pixabay.com

Dar viena mus sužavėjusi detalė – kamera. Galinė kamera – 16MP, kuri geba filmuoti net 4K raiškos vaizdo įrašus bei naudoja lazerinį fokusavimą (laser autofocus). Lazerinis fokusavimas naudoja beprotiškai greitą lazerį, kuris pastoviai matuoja atstumą nuo kameros iki fotografuojamo objekto ir taip užtikrina labai tikslų ir greitą fokusavimą. Esame užtikrinti, kad ši optika nudžiugins ir didelius fotografijos mėgėjus.

Priekinė kamera – vos 2MP. Bet nebijokite, nuotraukų kokybė nebus tokia lyg būtų fotografuota senu Nokia telefonu. Negana to, patogesniam „Selfi‘ų“ darymui galėsite išbandyti „fist feature“ funkciją, kurios dėka prieš kamerą suspaudę kumštį įjungsite 3 sekundžių laikmatį ir nuotrauka bus padaryta jums nieko nė nesupstelėjus. Jeigu atvirai, mums ši funkcija pasirodė kiek juokinga – kumščio spaudinėjimas prieš telefono ekraną kitų žmonių akyse tikrai atrodo keistai.

Neapsieita ir be trūkumų

Visų pirma, tiek reklamose, tiek gamintojo aprašymuose galite pastebėti, kad 3000 mAh LG G3 baterija reklamuojama labai teigiamai. Tačiau po kelių mėnesių naudojimo turėtumėte pastebėti, kad baterijos tarnavimo laikas nėra labai įspūdingas – ji tarnaus jums per dieną, bet neilgiau.

Pastebėjome, kad LG G3 mėgsta perkaisti kai juo žaidžiama. O nustatę ryškiausią ekrano apšvietimą jūs net pamatysite pranešimą, kad telefonas gali pradėti kaisti – ironiška, bet galbūt gamintojas galėjo paieškoti kitos išeities nei pranešti apie galimą perkaitimą?

Nors LG G3 yra iš flagmanų serijos – korpuse dominuoja plastikas. Bet reikia nepamiršti, kad telefonas prekyboje pasirodė 2014 metais – tais pačiais metais pasirodė ir Samsung Galaxy S5, kurio korpusas taip pat iš paprasto plastiko.

Svarstote apie LG G3 pirkimą?

Kas tikrai jus nudžiugins, tai LG G3 kaina, kuri šiuo metu svyruoja apie 200 eurų. Savaime suprantama, kad LG G3 kaina yra žema dėl to, kad tai šis modelis yra beveik 4 metų senumo. Taigi, jeigu labiausiai vertinate funkcijas, o amžius jums nėra prioritetas – LG G3 gali būti tikrai geras pasirinkimas.

Vis dėlto, šis telefonas tikrai ne kiekvienam. Dizainas čia nėra standartinis – jį galima, taip sakant, „mylėti arba nekęsti“.

Taip pat turėkite omeny, kad viena ranka šio telefono valdyti beveik neįmanoma. Negana to, kad 5.5 colio ekranas šiame modelyje yra ganėtinai platus, klaviatūros dizainas truputį nuvylė – neprotingai išnaudota vieta mygtukams, todėl visi jie yra mažoki. Tiesa, klaviatūrą galite prasiplėsti, bet patogus klaviatūros dydis išplečia ją iki daugiau nei pusės ekrano.

Galų gale, jus tikrai nudžiugins telefono kamera, telefono surinkimo kokybė tvirta ir pats telefonas tikrai jaučiasi kaip prabangus prietaisas – net ir su plastikiniu korpusu bei dangteliu. Procesorius – 4 branduolių Snapdragon 801 su 3GB RAM. Šis galiūnas nenuvylė jokiuose išbandymuose – tiek žaidžiant, tiek naudojant įvairiausias programėles.

Foto: pexels.com

Taigi, norite tvirto, patikimo, galingo ir išskirtinio išmaniojo telefono? LG G3 kaina ir kokybė yra derinys, kurio ieškote.

23.04.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru