LG G4 apžvalga

Foto: Flickr.com

Kai kalba eina apie išmaniųjų telefonų flagmanus, į galvą dažniausiai šauna tokie modeliai, kaip Galaxy S9, iPhone X ar Huawei P20. Bet retas pagalvoja apie LG telefonus. Ar jie tokie prasti?

Toli gražu.

Kalbame apie LG G seriją, tiksliau – LG G4 modelį. Pats pirmas džiuginantis dalykas, tai LG G4 kaina, kuri prilygsta vidutinės klasės Samsung telefonui. Pažiūrėkime, ar LG įrodo, jog geras flagmanas nebūtinai turi būti brangus.

Pradėkime nuo dizaino

Net ranka nekyla šį straipsnį pradėti nuo ko nors kito kaip tik LG G4 dizaino. Šio telefono išvaizda tikrai sukuria stiprų pirmąjį įspūdį. Lengva pastebėti, kad visas telefono korpusas yra šiek tiek lenktas. Tai nėra įprasta, tačiau labai patogu pokalbių metu. Na, galbūt šiek tiek reikia priprasti naršant internete ir užsiimant kita panašia veikla.

Foto: 1a.lt

Galinis dangtelis ne iš plastiko, bet ir ne iš metalo. Jis yra odinis. Galima rinktis iš kelių odos spalvų, o galutinis rezultatas išties unikalus. Mums ypač patiko juodos bei rudos spalvos odiniai dangteliai – atrodo labai solidžiai. Tiesa, yra ir versija su plastikiniais dangteliais, tačiau pyragaitį su vyšnia ant viršaus valgyti daug smagiau nei įprastą, tiesa?

Dar pastebėjome, kad ant telefono šonų nėra nei vieno mygtuko – visi jie yra ant galinio dangtelio.

Na ir ekranas. Jam priekaištų tikrai neturime – tai yra itin spalvingas, ryškus, greitai veikiantis 5.5 colio, 1440 x 2560 raiškos ekranas, kuris neprivertė suabejoti nei sekundei.

 

LG G4 techninė pusė

Nedidelė LG G4 kaina neleido mums daug tikėtis iš paties telefono – vos daugiau nei 200 eurų. Tačiau rezultatai pranoko lūkesčius. Šešių branduolių Snapdragon 808 procesorius ir 3GB RAM atmintis išties atskleidžia gerąsias verybes. Nepastebėjome jokio strigimo tiek žaidžiant tiek bandant įjungti daug programėlių vienu metu. Turint omeny, kad telefone yra gausybė neįprastų funkcijų, procesorius darbuojasi išties įspūdingai.

Kalbant apie funkcijas, LG G4 leidžia reguliuoti klaviatūros dydį, todėl net ir didesnių rankų savininkai rašymo aplinką susireguliuos labai patogiai. Taip pat yra ir daugiau kitur nematytų funkcijų, kaip automatinis WiFi įjungimas kai tik grįžtate namo arba automatinis Spotify įjungimas vos prijungus ausines.

Ir kaip gi nepaminėjus kameros, kuri LG G4 modelyje stulbina. 16MP kamera gali filmuoti 4K raiškos vaizdo įrašus, fotografuojant naudojamas lazerinis fokusavimas, kuris užtikrina patį aiškiausią vaizdą ir greičiausią fotografavimą. Dar pastebėjome, kad LG G4 kamera suteikia daug nuostatų, kurias reguliuoti galima rankiniu būdu, o tarp jų yra ir fokusavimas. Esame užtikrinti, kad ne kartą bandant ką nors nufotografuoti taip ir norisi patiems susireguliuoti fokusavimą, nes automatiškai kamera ne visada susitvarko, ar gi ne taip?

Foto: Flickr.com

Nemeluosime teigdami, jog šiame modelyje tikrai sunku rasti prie ko „prisikabinti“, kadangi žavi tiek dizainas, tiek techninės savybės. Tačiau yra porą menkų trūkumų.

Žema LG G4 kaina ir viskas tobula? – taip gi nebūna

Kaip jau minėjome, atradome porą G4 spragų.

Keletą kartų esame girdėję, kad šio telefono naudotojai šiek tiek nusivylę baterijos patvarumu. 3000 mAh baterija tikrai džiugina vos telefoną nusipirkus. Tačiau po keleto mėnesių ar metų naudojimo, baterijos ilgaamžiškumas tikrai suprastėja. Bet gera žinia ta, kad LG G4 bateriją pakeisti galima tiesiog nuėmus galinį dangtelį, ir tada telefonas vėl veiks lyg naujas.

Jeigu skaitėte ankstesnes mūsų apžvalgas, galbūt matėte mūsų pastebėjimą, jog viena iš LG G3 problemų buvo perkaitimas. Labai stipriai naudojantis pastaruoju modeliu, jis taip stipriai pradėdavo kaisti, kad laikyti rankoje jį darydavosi nepatogu. LG G4 taip pat šyla šiek tiek labiau nei jo konkurentai, tačiau į šią problemą šįkart neabejotinai buvo atsižvelgta.

Mūsų nuomone, jeigu LG G4 specifikacijos jus tenkina, šis modelis tikrai vertas jūsų svarstymo. Baterija gali prarasti kelias geriausias savybes po vienerių ar dvejų metų, tačiau ji yra pakeičiama, o galingas procesorius bei unikalus dizainas jums kasdienybėje tikrai bus pravartus ir malonus.

24.04.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru