My little pony žaislai – suteikite vaikams tikrą džiaugsmą

Foto: 1a.lt

Kompiuteris, išmanusis telefonas, planšetė – kiekvienas šiuolaikinis vaikas nori turėti ir kone kiekvienas turi bent po vieną iš šių prietaisų. Žaislus jau senokai pakeitė išmaniosios technologijos, kadangi spalvingi ir patrauklūs žaidimai išmaniuosiuose telefonuose yra žymiai daugiau galimybių suteikianti pramoga.

Dažnas tėvas pasakys, kad „mano laikais buvo kitaip, visi žaisdavome su tikrais žaislais“ – jie mėgavosi tuo, kas tikra.

Šiandien žaislų pasirinkimas rinkoje vis dar yra didžiulis, tad kodėl nenudžiuginus savo vaikų tikrais žaislais, kuriuos jie gali apčiuopti?

Vienas iš populiariausių animacinių filmų vaikams šiomis dienomis yra My Little Pony, kurio pagrindiniai veikėjai yra poniai. Internete yra gausybė žaidimų, paremtų šiuo animaciniu filmuku, tačiau vietoje žaidimų, jūs galite leisti vaikams susikurti My Little Pony aplinką, kuri suptų juos realybėje!

Kol kas, greičiausiai, net neįsivaizduojate, kokį žaislą vaikui nupirkti, tad trumpai apibūdinsime visus pagrindinius My Little Pony charakterius. Kai susipažinsite su jais, neabejotinai suprasite, ko reikia jūsų vaikui.

Princess Twilight Sparkle

Tai yra pagrindinis animacinio filmuko veikėjas – violetinės spalvos vienaragis vardu Twilight Sparkle (lietuviškai: Saulėlydžio Kibirkštėlė). Princess Twilight Sparkle yra labai draugiška, tačiau vengianti bendravimo su kitais veikėjais. Ji labai mėgsta knygas, todėl yra protinga ir sugeba organizuoti įvairias veiklas bei prisiimti atsakomybę, kai reikia.

Equestria Girl

Foto: 1a.lt

Nors šis veikėjas yra iš My Little Pony serijos, Equestria Girl yra ne ponis, o mergina. Galima sakyti, kad tai yra tie patys poniai, tačiau žmonių pavidale. Tai yra tobulas variantas tiems vaikams, kurie mėgsta My Little Pony animaciją, bet žaisti norėtų su žmonių figūrėlėmis. Figūrėlės yra labai spalvingos, dažnai komplektuojamos kartu su įvairiais daiktais bei aplinkos detalėmis, kaip baldai ir t.t.

Princess Rainbow Dash

Lietuviškai: Vaivorykštės Brūkšnelis. Šis žydros spalvos ponis, su įvairiaspalviais plaukais bei uodega yra itin aktyvus veikėjas filmuke. Ji pasižymi išskirtine ištikimybe savo draugams bei artimiesiems net pačiose pavojingiausiose ir sunkiausiose situacijose. Princess Rainbow Dash ypatingai mėgsta varžytis įvairiausiuose žaidimuose bei lenktynėse ir visada savimi pasitiki. Tiesa, kartais jos pasitikėjimas pasižymi net per stipriai, nes kai kuriais atvejais jos drąsa pranoksta galimybes!

Princess Luna

Viena iš įdomesnių veikėjų – Princesė Luna. Ji dar vadinama yra „Košmarų Mėnuliu“. Ši princesė yra tamsiai violetinės, beveik juodos spalvos. Nors iš išvaizdos ji miela ir draugiška, iš tikrųjų ji yra pasirinkusi kitą pusę – Princess Luna yra užsispyrusi blogiukė ir visada kuria planus, kurių tikslas tik pakenkti. Taip pat ji moka atlikti įvairius magijos triukus, kaip, pavyzdžiui, pasiversti į rūką, manipuliuoti orą miestelyje arba netgi neprašytai atvykti į kitų gyventojų sapnus!

Laikas sukurti savo istoriją

Vaikams fantazijos nestygsta ir My Little Pony žaislai leis išlaisvinti vaizduotę, kuri jiems bus ne tik naudinga, tačiau ir labai įdomi.

Vaikai patys galės nuspręsti kiekvieno veikėjo likimą ir susikurti savo istoriją. Negana to, visas figūrėles galima įsigyti ir su įvairiais priedais, kaip pastatai, daiktai, apranga bei įrankiai.

Pats svarbiausias dalykas yra leisti vaikams mėgautis tikrais žaislais – kai šių dienų pasaulyje technologijos užkariauja mus, tikri, apčiuopiami dalykai lieka užmarštyje, o to reikėtų vengti.

Tai galima prilyginti įvairiems kompiuteriniams žaidimams. Jeigu jūs norite vykti paslydinėti į Alpes, ar tai pramogai prilygs kompiuterinis slidinėjimo žaidimas? Tikrai ne, todėl visada reikia rinktis tai, kas tikra.

16.10.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru