„Nerf n-Strike“ vaikiški žaisliniai ginklai

Foto: 1a.lt

Turbūt sunku būtų atrasti berniuką, kuris neįsivaizduoja savęs elitinių pajėgų kariu, vykdančiu slapčiausias misijas ir atliekančiu sudėtingas karines operacijas. Nuo galvos iki kojų pritaikyta amunicija, specialios komandos, įsivaizduojami priešininkai ir nesuvaidintos pergalės emocijos – dalykai kurie dažnai sutinkami namuose, kur auga berniukai. Ir kas svarbiausia, pagrindinis sąjungininkas, lygiai taip pat paklūstantis mūšio lauko įstatymas dažniausiai yra tėtis. Niekas neužginčys, kad tokiuose rimtuose reikaluose svarbiausia turėti gerą ginkluotę, kurią Jūsų jaunojo kario žaidimams siūlo „Nerf n-strike“ šautuvų vaikams serija. Su šiais šautuvais mažieji gali pasijusti tikrais kariais.

Platus asortimentas

Mažus berniukus natūraliai traukia žaisti policininkus ar plėšikus, kaubojus ar indėnus, jiems norisi kovoti ir šaudyti. Šį norą drąsiai galite bandyti numalšinti padovanodami savo atžaloms „Nerf Stryfe Elite“ ar „Nerf N-Strike Retaliator“.

Mūsų parduotuvėje rasite plačiausią „Hasbro“ gamintojo siūlomą „Nerf“ vaikiškų žaislinių ginklų asortimentą, nuo arbaleto iki į baterijų pagalba veikiančio automato. Kai kurie „Nerf“ ginklai, tokie kaip „Nerf Stryfe Elite arba „Nerf N-Strike Retaliator“ šaudo net iki 20 metrų atstumu, o tai militaristiniams žaidimams suteikia visiškai kitokią kokybę ir leidžia žaisti įvairiose erdvėse – nuo kambario iki atvirų plotų kieme. jau minėtas stryfe elite modelis pasižymi ir automatinio šaudymo galimybe, kuomet nereikia prieš kiekvieną šūvį užtaisinėti ginklo iš naujo.

Vienas populiariausių „Nerf“ tipo vaikiškų šautuvų neabejotinai yra „Nerf N-Strike Elite Long Shot CS-6 Blaster“. Šis ginklas pasižymi įspūdingu dydžiu, o pasinaudojus jo transformacijos galimybėmis galima pasigaminti du mažesnio tipo ginklus. Ginklą galima naudoti tiek stovint, tiek gulinčioje pozicijoje, nes yra patogiai reguliuojama atrama.

Tačiau „Nerf“ gamintojams tai tikrai ne riba. Norintiems dar labiau įsijausti į karinių žaidimų azarto malonumą, išmani parduotuvė 1A.lt siūlo „Nerf Firestrike Elite“ ginklo modelį, kuriam naudojami specialūs šoviniai, o didžiausia atrakcija ir privalumas yra pašvietimo į taikinį funkcija (šviesos spindulys siekia net iki 5 m), panašiai kaip lazerio principas. Neįtikėtina, ar ne?

Foto: 1a.lt

Nevienpusiškas žaislas

Kai kurie „Nerf“ ginklų turi dvigubą funkciją, kuomet galima rinktis šaudyti kulkomis arba vandens srove. Pastaroji galimybė leidžia kariniais žaidimais mėgautis karštą vasaros dieną, paverčiant juos smagia atsigaivinimo vandeniu atrakcija, suteikiančia daug gerų emocijų tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Jeigu norite kartu su savo mažuoju tapti profesionaliu kariu, jums būtina pasirinkti „Nerf Muduls Recon“ šautuvą. Turint savo arsenale šį ginklą, joks priešas neturės šansų, nes paleistas šovinys skrieja net iki 27 metrų.

Jeigu kai kurie „Nerf“ šautuvai gali pasigirti galimybe transformuotis į du variantus, tai „Nerf N-Strike Elite Retaliator Sonic Ice“ yra nepralenkiamas šios srities atstovas, nes tai ypatingas pasirinkimas – konstruktorius iš keturių mažesnių šautuvų.

Sukurta tikriems „vyriškiems“ žaidimams

„Nerf“ tipo šautuvuose dažniausiai naudojama nuo 6 iki 12 šovinių, dauguma ginklų pasižymi „Clip“ šovinių sistema, kuri užtikrina stabilią šovinių padėtį apkaboje.

„Nerf“ serijos kariniai žaislai, o ypatingai šautuvai sukurti tikriems „vyriškiems“ žaidimams, užsitaisymo mechanizmai kartais vadinami „grubiais“, nes reikalauja tam tikros minimalios fizinės jėgos, o paties žaislo naudojimas tam tikro jo veikimo principo suvokimo. Todėl dauguma žaislų rekomenduojami vaikams nuo 8 metų.
Paneigtas mitas

Klystate manydami, kad vaikams nedera dovanoti ginklų. Šis mitas jau yra paneigtas. Psichologas Andreasas Engelis yra nustatęs, kad toks „ginklavimasis” nėra nieko blogo, jeigu vaiko kambaryje tarp kitų žaislų yra ir žaislinių ginklų. Įvardytos net 3 priežastys: žaisliniai ginklai padeda vaikams kovoti su agresija, ginklai padeda berniukams atrasti savąjį vaidmenį, žaisliniai ginklai padeda vaikams jaustis šiek tiek stipresniais.

15.11.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru