Populiariausi kvepalų gamintojai ir jų privalumai

Foto: 1a.lt

Kvepalų pasirinkimas dabar yra tikrai didelis, todėl kiekvienas gali išsirinkti savo mėgstamiausią kvapą. Dažnais atvejais kvepalai yra pasirenkami pagal jų gamintoją – kiekvienas jų pasižymi tam tikromis išskirtinėmis savybėmis, ir būtent tai suburia tam tikro kvepalų kūrėjo mylėtojų ratą. Šiandien dažnu pasirinkimu tampa Chanel, Lacoste, Hugo Boss, Versace ir Calvin Klein kvepalai, taigi, pasidomėkime, kokiomis savybėmis pasižymi kiekvienas šių gamintojų?

Kvepalų gamintojų išskirtinės savybės

Foto: 1a.lt

Chanel kvepalai sužavi paprastumu ir elegancija. Chanel mados namai buvo įkurti dar 1910 metais, o 1921 metais sukurtas aromatas Chanel N°5 yra laikomas pačiu ikoniškiausiu. Dažniausiai Chanel kvepalus renkasi vyresnio amžiaus moterys, kurios nori kiek stipresnių ir aitresnių kvepalų. Chanel kvepalai neretai yra pasirenkami kiekvienai dienai, tačiau jie taip pat tinka ir vakarui. Priešingai nei kiti kvepalų gamintojai, Chanel nesiūlo lengvų vasariškų aromatų, tačiau galima būti tikriems, kad Chanel kvepalai puikiai tiks vakarui ir šaltajam metų laikui.

Foto: 1a.lt

Versace kvepalai mėgstami įvairių garsenybių. Šio gamintojo kvepalai alsuoja prabanga ir elegancija, juos mielai renkasi įvairaus amžiaus žmonės. Versace kvepalai patinka net ir patiems įnoringiausiems klientams – šiuo metu yra siūloma daugiau nei 50 aromatų, skirtų vyrams ir moterims. Versace aromatai kuriami bendradarbiaujant su įvairiais žinomais parfumeriais, tokiais kaip Louise Turner, Antoine Maisondieu, Alberto Morillas, Aurelien Guichard, ir t.t.

Foto: 1a.lt

Hugo Boss kvepalai, kaip ir Versace, kuriami bendradarbiaujant su daugybe žymių parfumerių (kai kurie jų kuria ir Versace, ir Hugo Boss kvepalus). Šiuo metu yra siūloma daugiau nei 70 skirtingų aromatų, skirtų moterims ir vyrams. Pirmieji Hugo Boss kvepalai buvo pristatyti 1985 metais, ir šiandien tai yra vienas populiariausių kvepalų gamintojų.

Foto: 1a.lt

Lacoste kvepalai kuriami kartu su kompanija „Procter&Gamble“. Pirmasis aromatas buvo pristatytas 1984 metais, ir nuo tol buvo pasiūlyta daugybę skirtingų kvapų vyrams ir moterims. Lacoste kvepalai išsiskiria tuo, kad yra siūloma daugybė įvairių aromatų – ir lengvi vasariški aromatai, ir tokie, kurie labiau tinka vakarui ar šaltajam metų laikui. Dabar yra siūloma daugiau nei 40 skirtingų kvepalų.

Foto: 1a.lt

Calvin Klein kvepalai yra žinomi visame pasaulyje. Šio gamintojo siūlomi aromatai (šiuo metu suskaičiuojama daugiau nei 100 skirtingų kvepalų) kuriami kartu su įvairiais žinomais parfumeriais, tarp kurių galime paminėti kelis žymiausius: Jean-Marc Chaillan, Clement Gavarry, Thierry Wasser, ir t.t. Calvin Klein kvepalai pavergia neįprastais kvepalų akordais, gaivumu ir energija. Galima būti tikriems, kad šio gamintojo kvepalų nesupainiosite su niekuo kitu.

Kokius kvepalus pasirinkti?

* Kvepalai dienai: jei nenorite, kad visą dieną jus lydėtų gana sunkus kvepalų „šleifas“, rinkitės gana lengvus aromatus: puikiu pasirinkimu bus Calvin Klein ar Lacoste kvepalai, kurie bus pakankamai švelnūs ir gaivūs. Tai gali būti idealiu pasirinkimu vasaros metu, kada norisi šiek tiek gaivesnių aromatų;

* Kvepalai vakarui: idealiai tiks Hugo Boss, Coco Chanel, Versace kvepalai, iš kurių asortimento tikrai atrasite labiausiai patinkančius. Taip pat galima rasti ir gaivesnių šių gamintojų kvepalų, kurie puikiai tiks ir dienai. Kadangi šių gamintojų kvepalai paprastai yra kiek stipresni, jie gali būti naudojami šaltuoju metų laiku, kada norima kiek sodresnių kvepalų.

Teigiama, kad kvepalai yra tinkami tada, jei pasikvėpinus po kurio laiko aromatas nėra jaučiamas. Vis dėlto, tai nereiškia, kad jūsų kvepalų neužuos aplinkiniai. Tuo atveju, jei rinksitės stipriausią kvepalų koncentraciją (PP arba EDP), tikrai pakaks kvepalais pasipurkšti kartą ar du.

02.10.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru