Robotukė „Zoomer Show Pony“

Foto: 1a.lt

Jūsų mažoji atžala prašo šuniuko ar mažytės katytės? O galimybės įsigyti gyvūno dabar nėra? Dabar tai jau ne bėda! Padovanokite savo sūnui ar dukrai robotukę „Zoomer Pony“ ir Jums nereikės sukti galvos nei dėl augintinio plaukų namuose, nei keisti kraiko ar ginčytis, kuriam iš namiškių šiandien laikas išvesti gyvūną į lauką. Be to, Jūsų niekad nekamuos alergija. Linksmoji robotukė „Zoomer Show Pony“ – tai nauja moderni šių metų technologija sukurta vaikams, kurią itin lengva dresiruoti ir nesunku pamilti kaip tikrą gyvūną. Nustebinkite savo vaiką nauju augintiniu.

Šokanti maiva pamaiva

Robotukė yra apdovanota nepaprastai žavinga išvaizda ir yra labai nusiteikusi žaisti bei išdykauti su Jūsų atžala (Mes negalime garantuoti, kad į žaidimą neįsitrauks ir tėvai). Ji nepalieka abejingų. Robotukei nepaprastai patinka kai ja yra rūpinamasi. Paglostykite jos skruostus ar pakutenkite nosytę ir stebėkite kas vyksta. O taip, regite kaip iš laimės sušvito akys tikrąja to žodžio prasme.

Robotukė „Zoomer Pony“ yra tikra dama – ji turi savo plaukų šepetėlį. Čiupkite jį ir iššukuokite savo naująjį augintinį! Robotukė „Zoomer Pony“ labai mėgsta, kai jai šukuoja ir puošia jos baltai rožinius ilguosius karčius! Ji trokšta atrodyti gražiai. Ją, visai kaip tikrą augintinį, galima maitinti, puošti ir treniruoti atlikti įvairiausius triukus. Triukai prasideda vos spustelėjus širdelės formos mygtuką: galite išvysti iš koto verčiantį šokį, aštuoneto figūrą ar išgirsti ponės dainą.

Robotukė „Zoomer Pony“ labai greitai mokosi. Žaiskite su ja ir ji į tai atsakys tuo pačiu. Robotukė yra labai imli ir prieraiši, tad nesunkiai išmokysite žaisti su vaiku, vos spustelėję savarankišką Ponio režimą!

Žadina tikras emocijas

Jūsų vaikas nesunkiai įsiklausys į ponės nuotaikas, supras kada ji švyti iš laimės, kada liūdna, ar yra išalkusi, ar jau pasisotinusi. Ponės savijautą išduoda jos šviečiančios akys. Stebėkite kaip jos keičia spalvą! Akyse sužibo širdelės? Būkite tikri – robotukė ponia apsigyveno gerų šeimininkų rankose.

Robotukę „Zoomer Pony“, visai kaip tikrą augintinį, reikia ne tik glostyti, šukuoti, bet ir maitinti. Numanote ką ji mėgsta kramsnoti? O taip, tikrai neprašovėte! Ponė, visai kaip ir Jūsų mažoji atžala, yra nepataisoma smaližė – ji turi tris interaktyvius aksesuarus – skanėstus: morkas, obuoliukus, ir cukraus kubelius.
Pasmaguriavusi cukraus kubeliais ji Jums gali sušokti savo pasitenkinimo šokį. Kuriuo skanėstu palepintumėte savo naująjį augintinį šiandien?

Išmoko pasirūpinti tikru augintiniu

Vaikų psichologai pastebi, kad gyvus gyvūnėlius primenantys interaktyvūs, lavinantys žaislai sėkmingai ugdo vaikų atsakingumą ir išmoko juos ateityje įsiklausyti į tikrų augintinių poreikius. Lai tikras šuniukas, žiurkėnas ar kačiukas dar palaukia kitų Kalėdų! Robotukė „Zoomer Pony“ – tai geriausias žaislas robotas Jūsų vaikams, kurie nori kažką auginti, kažkuo rūpintis, glostyti ir kitaip smagiai leisti laiką kartu su augintiniu. Neabejokite, robotukė poni greitai taps Jūsų vaiko geriausia drauge! Šis žaislas dėl savo funkcijų gausos – ne iš tų, kuris vaikui greitai pabosta.

Rinkinyje Jūs rasite: vieną „Zoomer Show Pony“, tris interaktyvius priedus, vieną plaukų šepetį bei vieną informacinį vadovą. Žaislui veikti visais minėtais režimais prireiks 4 AA baterijų. Jūs visada suprasite kada jas laikas keisti, nes silpstant baterijoms robotukė greičiau pavargsta. Prekės matmenys tokio dydžio, kad šį žaislą itin patogu laikyti vaikiškoje kuprinėlėje. Šis žaislas labiausiai turėtų patikti penkiamečiams, bet puikiai tiks ir vyresniems vaikams.

28.11.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru