Samsung Galaxy Grand Prime

Foto: 1a.lt

Šių dienų rinkoje išmaniųjų telefonų pasirinkimas yra beprotiškai didelis. Nesvarbu ar jūs esate pasiryžę už telefoną sumokėti 1000 ar 10 eurų – tinkamą modelį tikrai rasite.

Ar kada girdėjote apie Samsung Galaxy Grand Prime – vieną pigiausių Samsung Galaxy serijos modelių? Vieniems išmanusis telefonas yra viskas – bendravimas su draugais, skaitmeninės pramogos, vaizdo žaidimai bei naujausių technologijų šaltinis. Tuo tarpu kiti žmonės perka išmaniuosius telefonus, kad galėtų paskambinti, išsiųsti SMS žinutę bei pažiūrėti, kokių orų galima tikėtis rytoj.

Taigi, Samsung Galaxy Grand Prime telefonas yra skirtas tiems, kurių išmanieji poreikiai nėra labai dideli.

Tad ko gi tikėtis iš Samsung Galaxy Grand Prime?

Trumpa telefono apžvalga

Žinote, galime pasakyti, kad likome maloniai nustebinti Samsung Galaxy Grand Prime parametrais.

Photo: Flickr.com

Pradėkime nuo to, kad šis modelis yra 2014 metų ir jo kaina dabar svyruoja apie 100 eurų. Ir ką už tai gaunate?

O gi keturių branduolių Snapdragon 410 procesorių su 1GB RAM atmintimi. Patikėkite, išties sunku pastebėti nors menkiausią strigimą telefone. Net ir pajungus kelias programas vienu metu, Samsung Galaxy Grand Prime su metamais iššūkiais tvarkėsi be problemų.

Ekranas – 5 colių. Tačiau 540×960 rezoliucija nėra didelė tokiam ekranui ir pikselius plika akimi pamatyti tikrai įmanoma. Bet tokio pigaus telefono pirkėjas ir nesitiki Full HD ekrano, ar gi ne taip?

Galinė kamera – 8MP, o priekinė – 5MP. Norite tikėkite, norite ne, bet abi šios kameros leidžia filmuoti 1080p raiškos vaizdo įrašus. Žinoma, kameros net neverta lyginti su šiuolaikinių flagmanų optika, bet Samsung Galaxy Grand Prime kamera neabejotinai suteiks gerokai daugiau galimybių nei tik įamžinti akimirkas – tai galėsite padaryti kokybiškai.

Samsung Galaxy Grand Prime privalumai ir trūkumai

Visi puikiai suprantame, kad tai yra biudžetinis išmanusis telefonas, todėl išrinkome tokius privalumus ir trūkumus, kurie nepateko į šį sąrašą todėl, kad jie yra flagmanuose, bet nėra čia.

Pradėkime nuo surinkimo kokybės, nes ji mus labai nustebino. Taip, telefonas yra pagamintas iš plastiko, o jį paėmus į rankas nesijaučiame taip gerai lyg laikydami telefoną su aliuminiu korpusu. Tačiau vos paėmus šį telefoną į rankas atrodo lyg jis yra išlietas iš vienos medžiagos ir jo neįmanoma išardyti. Galbūt kiek drąsus teiginys, bet surinkimo kokybė atrodė labai panaši į Galaxy S5 modelio. O turint omeny tai, kad pastarasis telefonas yra Samsung flagmanas, mūsų lūkesčiai buvo tikrai pranokti.

Foto: 1a.lt

Dar viena nuostabi savybė – baterija. Galbūt ne visiems baterijos talpa yra labai svarbi, bet mes manome, jog kantrios baterijos dėka kiekvieną dieną galite drąsiai pasiruošti bet kam. Samsung Galaxy Grand Prime baterijos talpa yra 2600 mAh, o tai yra dar daugiau nei Galaxy S6 modelyje. Nors gal ir nereikėtų čia kišti S6, kadangi šio telefono baterija, toli gražu, nebuvo pati geriausia. Bet tik pagalvokite – maža ekrano rezoliucija, taupus procesorius ir didelė baterija. Štai kodėl Galaxy Grand Prime žada taip daug.

Na bet neapsieisime ir be neigiamų savybių, kurios yra ganėtinai stiprios.

Turbūt pati blogiausia savybė – 8GB vidinės atminties. Jūs galite įsidėti micro SD kortelę iki 64GB, bet jeigu vidinė atmintis bus užimta, jūsų Grand Prime tikrai nedžiugins greičiu.

Šis modelis yra sunkus. Tiesą sakant, tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jis jaučiasi toks tvirtas ir patikimas. Samsung Galaxy Grand Prime svoris siekia net 156 gramus! Pavyzdžiui, Galaxy S7, kuris tikrai yra sunkus, sveria 152 gramus.

Na ir tiems, kurie skaito tik šį punktą – trūkumas yra maža ekrano rezoliucija. 540×960 vadinasi „qHD“ rezoliucija, kuri yra ketvirtadalis FULL HD rezoliucijos. Na, bet reikia nepamiršti, kad žema rezoliucija užtikrina žymiai geresnį baterijos tarnavimo laiką, nes didžiąją dalį energijos telefonuose suvartoja būtent ekranas.

26.04.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru