Samsung Galaxy J5 apžvalga

Foto: Shutterstock.com

Samsung Galaxy J serija – vienas pigiausių pasirinkimų tarp Android prietaisų, ir pati pigiausia Galaxy serija iš Samsung. Šią seriją rekomenduojame ieškant patvaraus, funkcionalaus ir nebrangaus telefono. Apžvalgai pasirinkome 2017 metų Birželio mėnesį išleistą Samsung Galaxy J5. Ko tikėtis iš jo ir kas jus gali nuvilti?

Ko tikėtis iš Samsung Galaxy J5?

Galbūt jau pastebėjote, kad Galaxy J5 yra net 3 kartus pigesnis nei, pavyzdžiui, Samsung flagmanas S8. Tačiau ar jis tris kartus blogesnis? Na, tai priklauso nuo jūsų poreikių. Tačiau mes esame nustebinti naujojo Samsung Galaxy J5 dizainu ir funkcijomis, kurios šį prietaisą pritraukia prie prabangesnių telefonų. O štai keletas iš jų:

* 13 Mpix kamera gale su galimybe filmuoti Full HD raiška. Tačiau dar labiau stebina tai, kad priekinė kamera taip pat yra 13 Mpix – tokios priekinės kameros jau sutinkamos telefonuose, kurių modelio pavadinime yra „Selfie“.
* Aliuminis korpusas – jeigu nesate brangių telefonų mėgėjas, turbūt esate pripratę prie plastikinių telefono viršelių. Ką gi, Samsung nusprendė ir pigų telefoną konstruoti aliuminiame korpuse – net keista, kaip pačios pigiausios klasės telefonas galėjo būti apdovanojamas tokia prabanga.
* Pirštų antspaudų jutiklis – tuo, kas vos prieš metus buvo prabanga, dabar galite mėgautis ir Samsung Galaxy J5 telefone. Žinoma, jutiklis nėra toks žaibiškai greitas kaip aukščiausios klasės telefonuose, tačiau viskas veikai nepriekaištingai.
* 8 branduolių procesorius – ankstesnysis Galaxy J5 modelis turėjo keturių branduolių Qualcomm Snapdragon procesorių. Naujasis modelis turi net aštuonių branduolių, visiškai naują Samsung Exynos 7 procesorių.
* 3000 mAh baterija – jeigu jums šie skaičiai nieko nesako, tada žinokite, kad didysis Samsung Galaxy S8 turi lygiai tokio pačio dydžio bateriją, bet jis yra gerokai galingesnis. Taigi, išvada tokia, kad baterijos tarnavimo laikas jūsų tikrai nenuvils. Net aktyviai naudojant Samsung Galaxy J5 telefoną, jo krauti nereikės iki dviejų dienų.

Foto: 1a.lt

Ko nereikėtų tikėtis

Kaip jau žinote, Samsung Galaxy J5 nėra brangus telefonas ir tai turi atsiliepti tam tikroje srityje. Štai kokius niuansus pastebėjome mes:

* Procesoriaus galia – jeigu esate aktyvus telefono naudotojas ir mėgstate užsiimti keliomis veiklomis vienu metu, šis telefonas neužtikrins itin sklandaus darbo. Vienu metu naršydami Facebook ir po naujienas pastebėsite, kad iki pilnos laimės šiam telefonui jėgos dar šiek tiek trūksta.
* Ekrano rezoliucija – jau tris metus iš eilės yra išleidžiama po naują Samsung Galaxy J5 modelį ir kiekvienais metais ekrano raiška lieka vis dar ta pati – 720×1280 (HD). Pastarieji du modeliai gaminami su 5.2 colio ekranais, todėl ši raiška yra šiek tiek per žema medijos mėgėjams.

Tačiau tiek silpnesnis procesorius, tiek žemesnė ekrano rezoliucija daro nuostabią įtaką baterijai – jos tarnavimo laikas yra tikrai įspūdingas, o prabangių, galingų išmaniųjų telefonų vartotojai gali apie tai tik pasvajoti.

Ar rinktis Samsung Galaxy J5 ar dar pataupyti?

Foto: 1a.lt

Tiesą sakant, jūs šį telefoną arba pamilsite arba jo nekęsite – viskas priklauso nuo to, prie ko jūs esate pripratę ir ko tikitės.

Jeigu jūsų paskutinis išmanusis telefonas buvo kurio nors gamintojo galingas flagmanas, tada Samsung Galaxy J5 įsigijimas bus lyg persėdimas iš bolido į kasdienį automobilį.

Bet jeigu telefonas jums nėra kritiškai svarbus kompanionas atliekant sudėtingas procedūras, jeigu jums telefono reikia skambučiams, žinutėms, naršymui internete ir medijai – Samsung Galaxy J5 gali net pranokti jūsų lūkesčius!

13.02.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru