Samsung Galaxy j7 apžvalga

Foto: Shutterstock.com

 

„Samsung“ – tai gamintojas, kuris vartotojus nuolat stebina įvairiomis naujovėmis. Palanku tai, kad šio gamintojo produkcijos kaina yra tikrai palanki, o kokybė nenusileidžia kur kas brangiau kainuojantiems išmaniesiems įrenginiams.

 

2017 metais vartotojams buvo pristatyta dar viena naujovė – Samsung Galaxy j7 išmanusis telefonas, kuris džiugina funkcionalumu ir ypatingai palankia kaina. Taigi, kodėl verta rinktis šį mobilųjį įrenginį, ir kokiomis svarbiausiomis savybėmis jis pasižymi?

Samsung Galaxy j7 išvaizda

Vartotojams dažnai svarbu ne tik tai, kad telefonas būtų pakankamai funkcionalus ir ilgaamžis, bet ir tai, kad jo dizainas būtų pakankamai patrauklus.Išmaniuoju telefonu dažniausiai naudojamasi net po kelias valandas pr dieną, taigi, svarbu tai, kad telefonas lengvai tilptų į delną, o jį nešiotis būtų pakankamai patogu. Samsung Galaxy j7 dizainas yra būtent tai, kas pirmiausia nudžiugina paėmus į rankas šį įrenginį:

 

Samsung Galaxy j7 kampai yra užapvalinti, todėl telefonas atrodo tikrai dailiai;
Įrenginio rėmeliai yra gana siauri: ekranas užima 73,1% priekinės telefono dalies;

Apatinėje Samsung galaxy j7 kraštinėje yra paruošta ausinių jungtis, mikro USB lizdas bei mikrofono anga, o dešinėje pusėje rasite įjungimo mygtuką ir išorinį garsiakalbį;

Šį telefoną itin patogu laikyti rankoje, be to, Samsung Galaxy j7 atrodo kur kas solidžiau nei kiti „Samsung“ modeliai, pasirodę vieneriais metais anksčiau.

Foto: 1a.lt

Dar kokybiškesnės nuotraukos

Nors anksčiau buvo laikomasi nuostatos, kad kokybiškas nuotraukas galima sukurti tik naudojantis fotoaparatu, tačiau šiandien vis dažniau įsitikinama, kad telefonas taip pat gali padėti sukurti ne ką mažiau kokybiškas nuotraukas, o su Samsung Galaxy j7 tą pasiekti tikrai nebus sudėtinga:

 

 • Samsung Galaxy j7 turi dvi net 13 megapikselių kameras, kurios užtikrina dar kokybiškesnį nuotraukų įamžinimą. Vartotojams yra suteikiama galimybė filmuoti „Full HD“ raiška;
 • Galinė kamera turi automatinio fokusavimo kamerą, todėl  įamžinti įvairias akimirkas galėsite dar greičiau ir paprasčiau;
 • Priekinė kamera turi įvairių režimų, todėl galėsite susikurti tikrai įspūdingą asmenukę;
  Telefono ekranas yra net 1920×1080 pikselių raiškos, todėl naudojantis telefonu bus tikrai malonu peržiūrėti įvairius vaizdus.

 

Didelis telefono našumas

Nesvarbu, kokie veiksmai atliekami naudojantis išmaniuoju telefonu, visada tikimasi, kad jo darbas bus pakankamai sklandus. Taigi, telefono našumas visada turi būti vienas svarbiausių kriterijų. Galite būti užtikrinti, kad Samsung Galaxy j7 jūsų tikrai nenuvils – galėsite sklandžiai naršyti internete, naudotis įvairiomis programėlėmis, ir t.t.:

 

 • Įrenginio gamyboje buvo panaudotas 8 branduolių „Exynos 7870“ procesorius, kurio našumas yra didesnis nei ankstesnių „Samsung“ modelių;
 • Telefonas turi 16 gigabaitų vidinės atminties, tačiau tuomet, jei ji bus nepakankama, galėsite pasirinkti mikro SD kortelę, kurios atmintis gali būti net iki 256 gigabaitų.

 

Ilga baterijos budėjimo trukmė

Dažnai išsikraunanti telefono baterija yra vienas labiausiai erzinančių dalykų, todėl ilga baterijos budėjimo trukmė visada yra vienas svarbiausių kriterijų. Galime pasidžiaugti, kad Samsung Galaxy j7 baterijos veikimo trukmė yra pakankamai ilga:

 

 • Šio telefono baterijos talpa yra net 3600 mAh, tad galima būti tikriems, kad ji greitai neišsikraus;
 • Įkrauta baterija gali atlaikyti maždaug 13 valandų naršymo internete, 18 valandų vaizdo įrašų peržiūros arba parą nenutraukiamų pokalbių telefonu.

Foto: 1a.lt

 


Taigi, ar verta rintis Samsung Galaxy j7?

Galima išskirti pagrindinius šio įrenginio privalumus ir trūkumus:

 • Patrauklus dizainas;
 • Didelis našumas;
 • Ilga baterijos budėjimo trukmė;
 • Nedidelė kaina;
 • Nėra greito įkrovimo funkcijos.

Taigi, jei svarstote įsigyti naują išmanųjį telefoną, tačiau neorite tam skirti pernelyg didelės pinigų sumos, Samsung Galaxy j7 telefonas gali būti tikrai palankiu pasirinkimu. Šiuo metu metu ypatingai geros kainos mobiliesiems telefonams siūlomos elektroninėje parduotuvėje 1a.lt

27.06.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru