Samsung Galaxy S7 Edge apžvalga

Foto: Flickr.com

Samsung Galaxy S7 Edge – tai jau antras Edge serijos modelis iš Samsung. Labai daug neigiamų emocijų sulaukė ankstesnysis, Samsung Galaxy S6 Edge, modelis. Taigi dabar įdomu, kaip patobulėjo naujasis telefonas, kokia Samsung Galaxy S7 Edge kaina ir ar jį verta pirkti 2018 metais?

Štai viskas, ką jums reikia žinoti apie S7 Edge.

 

Telefono parametrai

Tiek S7, tiek S7 Edge telefonų techninės savybės yra beveik identiškos:

1440×2560 raiškos ekranai, Android Marshmallow versija (Atnaujinama iki Nougat), Exynos 8890 aštuonių branduolių procesoriai su 4GB RAM atmintimi ir identiškos 12MP galinė bei 5MP priekinė kameros, greitojo ir belaidžio įkrovimo funkcija, IP68 sertifikatas ir t.t.

Bet telefonai, žinoma, negali būti visai vienodi. Išdėstėme visus skirtumus tarp Samsung Galaxy S7 ir S7 Edge.

Foto: Flickr.com

Skirtumai tarp Samsung Galaxy S7 Edge ir S7

Pats pagrindinis ir lengviausiai pastebimas skirtumas yra telefono forma. Pats pirmasis Samsung Edge modelis buvo S6 Edge, kuris išleistas dar 2015 metais. Pirmas blynas buvo šiek tiek prisvilęs, tačiau S7 Edge patobulinimų sąrašas tikrai džiugina. Grįžtant prie formos, tai telefono kraštai ir ekranas yra užlenkti, todėl ekrano kraštas matosi net ir žvelgiant į telefoną visiškai iš šono.

Foto: 1a.lt

Išmatavimai bei svoris taip pat skiriasi. Samsung Galaxy S7 Edge rankoje jaučiasi kaip labai įspūdingas ir galingas prietaisas, bet jis sveria net 157 gramus (S7 sveria 152g.), o toks svoris tikrai jaučiasi kišenėje. Tačiau nors S7 Edge yra 8mm aukštesnis ir 3mm platesnis, jis yra ir 0,2mm plonesnis už S7.

Kadangi S7 Edge yra didesnis už standartinį S7 ir dar ekrano kraštai yra užlenkti, pats ekranas taip pat gerokai didesnis – 5.5 coliai vietoje 5.1. Samsung Galaxy S7 Edge išties didelis telefonas.

Dar viena teigiama savybė, kuri įmanoma tik didesnių išmatavimų dėka, tai baterijos talpa. Standartinio S7 modelio baterijos talpa siekia 3000 mAh, bet Edge – net 3600 mAh! Tai išties įspūdingo dydžio baterija. Tikrai galima pastebėti, kaip Samsung stengėsi įspausti kuo didesnę bateriją į naują Edge modelį, kadangi S6 Edge 2600 mAh talpos baterija nuvylė daugelį.

Samsung Galaxy S7 galite įsigyti su 32GB arba 64GB vidine atmintimi. Tuo tarpu Samsung Galaxy S7 Edge yra prieinami ir 128GB modeliai.

Na ir galiausiai programinė įranga. Nekalbame apie Android versiją, bet funkcijų gausą. Savaime suprantama, kad Samsung nori išspausti kuo daugiau naudos iš įvairių naujovių, todėl Edge tipo ekranas leidžia naudotis įvairiomis funkcijomis, kaip papildoma įrankių juosta, kurią įjungsite braukdami nuo lenkto ekrano krašto ir pan.

Ir tai tikrai yra visi skirtumai tarp S7 ir S7 Edge modelių. Tiesa, dar vienas skirtumas yra kaina. Samsung Galaxy S7 Edge kaina yra 50-100 eurų didesnė nei standartinio Galaxy S7.

Bet ar Edge yra vertas tokio sumos priedo? Būkime realistai ir pažiūrėkime į Edge modelio trūkumus.

Samsung Galaxy S7 Edge trūkumai

Jeigu telefoną perkate paskambinimui, bendravimui, naršymui internete ir gal kartais pažaidimui, tada turėkite omeny, kad S7 Edge yra didelis ir „gremėzdiškas“ telefonas. Galite pasvajoti apie naudojimąsi juo viena ranka. Žinoma, pažvelgus į gerąją pusę, jūs niekada nepamiršite pasiimti savo telefono, kadangi 157 gramai kišenėje tikrai jaučiasi.

Kitas dalykas – baterija. 3600 mAh yra tikrai daug, bet šiam modeliui vis dar per mažai. Jeigu mėgstate bendrauti, naršyti socialiniuose tinkluose, tada keletas valandų naršymo per dieną jums neleis sulaukti vakaro.

Na ir tai būtų viskas. Samsung Galaxy S7 Edge skirtas tiems, kuriems telefono galia yra svarbi ir jie supranta, kad tokiam procesoriui ir ekranui reikia atitinkamai nemažai energijos.

Foto: 1a.lt

Taigi, ar verta pirkti S7 Edge 2018 metais? Tikrai taip. Šiuo metu Samsung Galaxy S7 Edge kaina nebesiekia nei 500 eurų, bet už tą sumą jūs įsigysite labai galingą Samsung flagmaną, kuris jūsų nenuvils, kad ir ką beveiktumėte.

27.04.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru