TOP 10 Barbie lėlių jūsų mažosioms mergaitėms

Foto: 1a.lt

Neabejotinai žinote, kas yra barbės. Jau daugelį metų šios lėlės yra idealai daugybei mergaičių visame pasaulyje. Tiesą sakant, Barbie lėlių serijos istorija yra įdomi ir unikali.

Pirmoji Barbie lėlė buvo išleista 1959 metais, tačiau prieš tai dažnai buvo žaidžiama su popierinėmis lėlėmis, ką tuomet darė ir būsimos Barbie išradėjų šeimos dukra.

Ruth Handler vieną dieną stebėjo, kaip jos dukra žaidžia su popierine lėle ir suteikia tai lėlei suaugusio žmogaus vaidmenis. Tuomet jai į galvą šovė idėja, kad tai, jog rinkoje nėra suaugusių žmonių lėlių, gali būti spraga ir ją Ruth Handler nori užpildyti. Ir taip, gimstant idėjai po idėjos, buvo pagaminta pirmoji lėlė.
Pagal Barbie gamintojus Mattel, šiuo metu visame pasaulyje yra parduodama po tris Barbie lėles kiekvieną sekundę.

Kaip išrinkti tinkamą Barbie lėlę?

Esate girdėję posakį „Barbė Devyndarbė“? Toks posakis pritaikomas merginoms, kurios dirba įvairiausius darbus ir visur suspėja. Teigiama, kad Barbie lėlės turi daugiau nei 100 skirtingų profesijų, pradedant veterinarėmis, baigiant kosmonautėmis.

Nuo 1959 metų buvo parduoda virš milijardo Barbie lėlių, todėl vien pagalvojus apie tinkamos lėlės radimą, gali pasidaryti bloga. Na, bet galite nesijaudinti, kadangi atrinkome dešimt perkamiausių Barbie lėlių, iš kurių galite rinktis ir jūs:

10. Barbie Video Game Hero

Tai Barbė – didžiulė vaizdo žaidimų mėgėja. Kasdieniškai atrodanti, bet žavinga lėlė yra kartu su priedais, kaip maža planšetė, kurios pagalba žaidžiami Barbie žaidimai, ausinės bei „pikseliuoti“ vaizdo žaidimų veikėjai.
Tokia aksesuarų įvairovė leidžia praplėsti vaizduotę kuriant naujus Barbie scenarijus bei žaidžiant.

9. Barbie Bride

Atėjus svarbiausiai dienai gyvenime, Barbė pasipuošė ir pasiruošė jai – savo vestuvėms. Pati nuostabiausia ir madingiausia vestuvinė suknelė ir žavinti šypsena veide nemeluoja ir leidžia suprasti, kad ji šiandien yra pati laimingiausia.

Kiekviena mergaitė gali pamatyti, kaip atrodys jos išsvajotoji diena, tačiau pasiruošimas ir visa atsakomybė taip pat ant jos pečių!

8. Star Light Adventure Ken

Tai visų Barbių išsvajotas draugas Kenas ir šįkart jis nusiteikęs rimtai – apsirengęs galaktikos gelbėtojo rūbais ir apsiginklavęs unikaliomis, antgamtinėmis galiomis yra pasiryžęs padaryti bet ką dėl žmonijos ir, žinoma, Barbės.

Pasiruoškite nuotykiams – su šiuo Kenu privalėsite leistis net ir į pačias pavojingiausias gelbėjimo misijas!

7. Barbie Video Game Hero Match Game Princess

Šįkart Barbie žaidimai taip išpopuliarėjo, kad netgi pati Barbė tapo žaidimo veikėja – šįkart ji yra profesionali reidučių lenktyninkė. Ir tik nuo jūsų priklauso, kaip šiai Barbei seksis žaidime.
O kad važinėjimasis riedučiais būtų dar įnirtingesnis, šios Barbės riedučiai ir suknelė šviečia!

6. Barbie Doll & Horse

Barbės komplektas tikroms gyvūnėlių mylėtojoms – šįkart Barbė keliauja su savo ištikimu žirgu! Šįkart pasipuošusi ne tik Barbė, bet ir jos žirgas. Jis turi savo rožines vadeles, balną bei apynasrį, kurie nesunkiai nuimami.

Patirkite naujus nuotykius jodinėdami ir padėkite Barbei pasirūpinti jos nuostabiuoju žirgu.

5. Barbie Dreamtopia Sweetville Princess Doll

Negi niekada nesvarstėte, koks jausmas būti princese? Tai turėtų būti išties nuostabus gyvenimas, tačiau viską gali parodyti ši princesė Barbė. Jos žavi suknelė su braškėmis ir ryškiai raudona lazdelė tik įrodo, kad ji yra tikra princesė.

Tiesa, palenkę lazdelę žemyn išgirsite princesės balsą ir pamatysite jos švytinčią suknelę!

4. Fairytale Groom Doll

Ar jau pasiruošėte savo Barbę vestuvėms? Nes šis jaunikis Kenas nuotakos ieškoti atvyko tiesiai iš pasakos. Prabangus juodas smokingas užtikrins sklandžias Barbės vestuves, blizgantys juodi batai suteikia vyriškumo, o rožinė varlytė prisitaikys prie visų Barbės suknelių ir aksesuarų – viskas, ko reikia tobulam jaunikio įvaizdžiui.

3. Barbie Spy Squad Secret Agent

Foto: 1a.lt

Namuose reikia atlikti slaptas misijas, bet niekas nėra tam tinkamai pasiruošęs? Į jūsų pagalbą visada atlėks Barbė – šnipė. Ši barbė visada yra pasiruošusi bet kokiai užduočiai – pati tinkamiausia apranga, agento akiniai bei įrankis, kuris Barbei leis atlikti neįtikėtinus triukus ir sėkmingai įvykdyti visas misijas.

2. Barbie Rainbow Lights Mermaid

Unikali Barbė – undinėlė. Ši Barbė turi didžiulę undinės uodegą vietoje kojų, kurios gale matoma įvairiaspalvė vaivorykštė. Barbė yra visiškai atspari vandeniui, o ją panardinus, pasirodo tikrasis lėlės grožis – visa uodega pradeda mirksėti ryškiomis spalvomis.

Visiškai nauji Barbie žaidimai yra įmanomi, kai ji yra šalia.

1.Barbie Video Game Hero Light-Up Skates Barbie

Foto: 1a.lt

Kai kurias Barbes labai žavi vaizdo žaidimai ir ši taip pat juos mėgsta. Būkite visiškai pasiruošę šiai vaizdo žaidimų mėgėjai su specialiu įrankiu, kuris padės atlikti įvairiausius triukus su riedučiais, apie kuriuos net nebūtumėte pasvajoję.

Stilinga apranga, šviečiantys riedučiai ir pribloškiantys triukai – viskas, ko reikia tikrai žaidimų mėgėjai!
Barbie žaidimai – daugybę metų tik aukščiausia kokybė

Visada norime vaikams nupirkti žaislus, kurie būtų kokybiški, įdomūs ir funkcionalūs ir Barbie žaidimai ir lėlės yra būtent tokios. Per daugiau nei pusšimtį metų Barbių gamintojas Mattel nuolat tobulino žaislus taikydamas naujausias technologijas jų gamyboje. Todėl šiandien Mattel gali pasiūlyti žaislus, kurių trokšta kiekviena mergaitė – Barbes.

03.11.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru