„Yulu“ žaidimai

Foto: 1a.lt

Jūsų vaikui sunkiai sekasi pralaimėti? Išmokti pralaimėti yra neįkainojama patirtis. „Yulu“ žaidimai – išskirtinai smagūs žaidimai, kurie orientuoti ne tik į rezultatą, bet ir į paties proceso malonumą. Šiems žaislams negalioja joks amžiaus cenzas. Su „Yulu“ žaidimais nesunkiai pajusite, kad tikrasis malonumas yra ne tik stebėti, bet ir veikti.

„Yulu“ žaidimas „Break Free“

Leiskitės į Jūsų pačių sumanytas misijas kartu su „Yulu“ žaidimu „Break Free“. Išnaudokite visą savo sumanumą ir tobulinkite savo reakcijos laiką, atrakindami spyną ir kuo greičiau ištrūkdami. „Yulu“ žaidimas „Break Free“ – tai išbandymo žaidimas, pilnas greičio, netikėtumų ir nuotykių. Suburkite 2-4 žmonių komandą. Galite pakviesti prisijungti ne tik draugus, bet ir tėvus. Užsidėkite atrankius ir kiekvienas su savo raktu atrakinkite spyną. Miklinkitės, miklinkitės! Nes taškus pelno tik pats greičiausias iš Jūsų. Taigi, skubėkite išsilaisvinti iš antrankių.

„Yulu“ žaidimas „Safe Breaker“

Išskirtinis ir Lengvai įtraukiantis elektroninis žaidimas, kuris išbandys jūsų, kaip šnipo įgūdžius, atmintį ir sėkmę. Jūsų misija – nulaužti seifo kodą ir susirinkti jame esantį auksą bei deimantus. Jaunasis šnipas nustato kodą. Čia ir prasideda didysis smagumas! Žaidėjai įnirtingai bando nulaužti seifo kodą. Tai padaryti Jums padės šnipo stetoskopas. Surinkus spėjamą kodą pridėkite vieną ausį ir klausykitės: kai Jūsų spėjamas skaičius būna mažesnis už tikrąjį kodą – pasigirta garsas „bum bum“, kai didesnis – garsas „pink pink“. Skubinkitės įminti kodą, kol neatvažiavo policijos pareigūnai. O Jūs tikrai suprasite, kada jie jau lipa Jums ant kulnų – stetoskopu išgirsite policijos aliarmą. Kodui atspėti turite 10 minučių. Kaip manote, ar Jums pakaks laiko?

Žaidimo „Safe Breaker“ rinkinyje be seifo Jūs dar rasite: 18 žaidimo kortelių (jos atitinka seifo skaičius. Jaunajam sekliui ištraukus „8“ numeriu pažymėtą kortelę, seife taip pat nustatomas analogišku numeriu pažymėtas kodas), 15 monetų, 4 lipdukus bei instrukciją. Tam, kad seifas veiktų, Jums prireiks 3 AA tipo elementų.

„Yulu“ žaidimas „Dynamite Dare“

Sustabdykite dinamito sprogimą ir išsaugokite auksą, žaisdami „Yulu“ žaidimą „Dynamite Dare“!

„Yulu“ žaidimas „Dynamite Dare“ – tai smagus laukinių vakarų žaidimas, kurio metu turite spėti sustabdyti dinamitų sprogimą ir išsaugoti auksą. Tereikia sudėti raudonus putų dinamitus specialios dėžės gale ir nustatyti laikmatį. Pats laikas pradėti žaidimą! Vienas po kito spauskite detonatoriaus mygtukus taip greitai kaip tik galite, bet saugokitės! Suklydus pasirinkti tinkamą mygtuką, rizikuojate susprogdinti dinamitą, o tuomet apie auksą belieka tik pasvajoti. Laimi tas žaidėjas, kuris sustabdo laikmatį. Išminuokite arba pralaimėkite!
Žaisdami šį žaidimą vaikai patiria vadinamąją srauto būseną (angl. „flow“), kuri reiškia „laimės čia ir dabar“ būseną. Leiskime vaikams laisvai žaisti ir iš šios veiklos pasiimti viską, kas geriausia!

Istorija

„Yulu“ žaidimai – rinkos naujokai, atsiradę 2015 metais, iškart buvo pamėgti daugelio vaikų. Pagrindinis žaidimo kūrėjų tikslas – skatinti aktyvesnį vaikų gyvenimo būdą. Kūrėjų teigimu, šie žaidimai vertingi kognityviniam, fiziniam, emociniam ir socialiniam vystymuisi. Tikima, kad per aktyvų žaidimą, kūrybingą mąstymą geriau išvystomi problemų sprendimo įgūdžiai, vaikai tampa smalsesni ir interaktyvesni realiame gyvenime. „Yulu“ serijos žaidimais vienodai smagu žaisti tiek lauke, tiek namuose. Dviguba nauda garantuota: šie žaidimai tinka ne tik vaikams – į „Yulu“ žaidimus noriai įsitrauks ir tėvai. Kas gali būti geriau už smagiai praleistą laiką su laimingais vaikais?

22.11.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru