Visos kategorijos

Electrolux ZUOALLFLR+

(13)
4.2 iš 5 žvaigždučių
5★
7
4★
5
3★
1
2★
1★

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: ZUOALLFLR+ Garantija:  24 mėnesiai
Kaina
258.00 €

! Liko paskutiniai 5 vnt.!

Į krepšelį Kiekis:
AKCIJA:

Su kodu „HOME50“ pristatymas į namus už PUSĘ KAINOS!

Pristatymo būdai:

Atsiimkite 1a.lt klientų aptarnavimo centre
Trečiadienį (22.11) po 10:00
Pristatymo punktuose
23.11.2017
Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
Ketvirtadienį (23.11) po 08:00

Prekės pagrindinės savybės:

  • Tipas: Sauso siurbimo
  • Dulkių surinkimo tipas: Dulkių maišas
  • Dulkių rinktuvo talpa (l): 5
  • Svoris (kg): 8.42
Daugiau apie prekę

"GF Lizingas" skaičiuoklė:

Mėnesinė įmoka: 24.60
BENDROSIOS CHARAKTERISTIKOS
Gamintojas Electrolux
Tipas Sauso siurbimo
Dulkių surinkimo tipas

Pagrindiniai du dulkių surinkimo tipai yra konteinerinis ir dulkių maišeliai.

Konteinerinio dulkių surinkimo tipo pogrupis yra vandens filtras.

Galimi ir dulkių surinkimo tipo deriniai: konteineris ir vandens filtras, dulkių maišeliai ir vandens filtras, tokių būdu dulkių siurblys gali būti naudojamas tiek sausam ir šlapiam valymui.

Dulkių maišeliai labiau sulaiko smulkiąsias dulkių daleles. Vienkartinių maišelių komplekto, įprastai naudojant dulkių siurblį, užtenka maždaug metams. Daugkartiniai medžiaginiai maišeliai nėra sandarūs ir jie labiau tinka tada, kai nereikalaujama idealaus rezultato.

Jei perkamas siurblys su vandens filtru ar dulkių surinkimo konteineriu, jam nereikės dulkių surinkimo maišelių, bet karts nuo karto vis tiek reiks keisti variklio filtrą ir smulkaus valymo filtrus. Siurbliuose su vandens filtru įtrauktas oras su dulkėmis ir nešvarumais patenka į vandenį, kur nusėda, o oras išpučiamas lauk. Kai kuriems siurbliams su vandens filtru gali tekti įsigyti specialų priedą, kuris nusodintų kylančias putas. Reikėtų nepamiršti, kad po darbo vandenį būtina išpilti, o siurblio rezervuarą išplauti ir išdžiovinti.

Dulkių maišas
Dulkių rinktuvo talpa (l) 5
Spalva Ruda
Energijos efektyvumo klasė

Yra skiriamos energijos efektyvumo klasės nuo H iki A, kur A (suvartos mažiausiai elektros energijos), o H klasė (suvartos daugiausiai elektros energijos).

A
Dulkių surinkimo nuo kilimo efektyvumo klasė

Nurodoma skalėje nuo A iki G. Dulkių siurbliai su A klase, kilimus siurbs efektyviausiai.

B
Dulkių surinkimo nuo kietų paviršių efektyvumo klasė

Nurodoma skalėje nuo A iki G. Dulkių siurbliai su A klase, kietus paviršius siurbs efektyviausiai.

A
Filtravimo klasė

Nurodoma atgal į patalpą grąžinamo oro kokybę; ši reikšmė parodo išpučiamo oro kokybę, t. y. filtravimo kokybę. Ji pateikiama skalėje nuo A iki G, kur A yra geriausio veiksmingumo klasė.

A
GALIA IR VALDYMAS
Maksimali galia (W)

Nors ir teigiama, kad kuo didesnis dulkių siurblio galingumas, tuo geriau sutraukiamos dulkės, tačiau tai ne visuomet teisinga. Kai kurie modernūs nedaug elektros energijos naudojantys dulkių siurbliai yra palyginti labai našūs ir gali susiurbti daugiau dulkių už siurblius su galingais varikliais, už kurių sunaudotą energiją reikia atitinkamai sumokėti.

850
Siurbiamoji galia (W)

Siurbimo galia = oro slėgis (vakuumas) x oro srautas (litrai per sekundę) išreiškiamas vatais.

Nuo siurbimo galios labiausiai priklauso siurbimo kokybė, tačiau norint pasiekti aukščiausių rezultatų rekomenduojame nepamiršti ir efektyvių antgalių/galvučių.

Nėra informacijos
Oro srauto reguliatorius Yra
ĮSIURBIMO VAMZDIS, ŠEPETYS IR ANTGALIAI
Įsiurbimo vamzdis

Įsiurbimo vamzdžiai skirstomi į teleskopinius ir sudedamus/išardomus.

Teleskopinis vamzdis – prailgintas siurblio konstrukcijos vamzdis. Reikiamą ir patogų ilgį, nuspaudus mygtuką, galima nusistatyti ištraukus ir užfiksavus vamzdį norimoje padėtyje. Po siurbimo vamzdį galima pilnai sutraukti.

Sudedami/išardomi vamzdžiai taupo vietą.

Teleskopinis
Pagrindinis antgalis AeroPro Silent
Antgalio perjungimas (grindys / kilimas)

Funkcija, kai vienas antgalis gali būti naudojamas kilimams ir grindims siurbti.

Antgalis padės kruopščiai išsiurbti grindis virtuvėje, koridoriuje ir kilimus svetainėje, miegamajame ar vaikų kambaryje.

Antgalio režimas perjungiamas nuspaudžiant jungiklį koja.

Yra
Antgalis plyšiams

Siauras antgalis plyšiams nepaliks neišvalyto nė vieno namų kampelio, net sunkiai prieinamose vietose. Šis antgalis kruopščiai išvalys plyšius, kampus, grindjuostes, tarpus tarp radiatoriaus ir tarpus tarp sienos ir baldų bei kitas siauras vietas.

Yra
Antgalis dulkėms

Šis antgalis skirtas dulkėms susiurbti.

Yra
Antgalis baldams

Su antgaliu minkštiems baldams kruopščiai išvalysite sofą, fotelį ar kitus baldus. Jums tikriausiai ne kartą buvo sunku išvalyti vaikų ar augintinių paliktą smėlį, maisto trupinius ar tiesiog dulkes nuo minkštų baldų. Šis antgalis ne tik padės švariai išvalyti baldus, tačiau ir tausos juos.

Yra
Antgalis kilimui

Šis antgalis skirtas kilimams siurbti.

Nėra
PAPILDOMAI
Filtras

Išmetimo filtras turi būti pakeistas (arba išplautas, priklausomai nuo filtro tipo) kiekvienais metais.

Yra trijų tipų išmetimo filtrų: mikrofiltras, neplaunamas HEPA filtras ir plaunamas HEPA filtras.

Neplaunami mikrofiltrai ir HEPA filtrai negali būti plaunami. Jie turi būti pakeisti naujais filtrais.

Plaunami HEPA filtri turi būti plaunami pagal pateiktas instrukcijas.

Plaunamas flirtas Allergy Plus
Laido ilgis (m)

Ilgesnis laidas palengvins darbą, kadangi nereikės keisti maitinimo šaltinio. Veikimo skersmenį galima apskaičiuoti prie laido ilgio pridėjus papildomus tris metrus.

Nėra informacijos
Svoris (kg) 8.42
Išmatavimai

Plotis x aukštis x ilgis

307 x 255 x 502 mm
Ypatingos žymės Energijos vartojimo efektyvumo vertinimas: A
Dulkių pralaidumo klasė: A
Kietų grindų valymo klasė: A
Kilimų valymo klasė: B
Veikimo spindulys: 12 m

Electrolux ZUOALLFLR+

„UltraOne All Floor“ skirtas namams, kuriuose yra skirtingų tipų grindys. Savybės: antgaliai „AeroPro™ Silent“ ir „Parketto Pro“. Dabar dar geresnis, nes priskiriamas AAA energijos naudojimo efektyvumo klasei.

„Electrolux UltraOne“ – tai aukščiausios klasės mūsų asortimento dulkių siurblys. Optimalus puikaus veikimo, tylumo ir naudojimo derinys patenkins netgi tuos, kurie kelia aukščiausius švaros reikalavimus. „Electrolux UltraOne“ – tai mūsų naujausias „Best-in-test“ laimėtojas savo geriausios formos.


Rankena „AeroPro™ Ergo“ su oro vožtuvu, skirta lengvam oro srauto reguliavimui
Naudojant rankeną „AeroPro™ Ergo“ paprasta pirštais kontroliuoti oro srautą, o su reguliuojamu oro vožtuvu galima sklandžiai valyti.


Aukščiausios klasės valymas naudojant puikiai optimizuotą oro srautą

Puikaus dulkių surinkimo paslaptis ne tik galingas variklis, bet ir didelis oro srautas bei veiksmingas „AeroPro™ Silent“ antgalis. Nuo antgalio iki lizdo „UltraOne“ oro srautas buvo užsandarintas ir optimizuotas labai veiksmingam siurbimui.


Tylus, nes naudojama technologija „Silent Air Technology™“

Dėl mūsų naujoviškos technologijos „Silent Air Technology™“ galite valyti niekam netrukdydami. Modelyje „UltraOne“ yra patobulinta tyli žarna ir tylus, bet itin veiksmingas antgalis „AeroPro Extreme“. Todėl jis skleidžia tik nedidelį 66 dB triukšmą.


Puikus valdymas valymui be rūpesčių

Lengvesnis, labiau manevringas, paprastesnis laikyti. Dabar dulkių siurbimas yra be rūpesčių. Modelį „UltraOne“ su „Multi Room System™“, 3 lanksčiais spaustukais, lengvai pakeičiamu filtru ir 12 m ilgio žarna naudoti yra vienas malonumas. Jis taip pat turi filtrą „Allergy Plus“, kad namuose būtų sveikesnė aplinka.


Antgaliu „AeroPro™ 3-in-1“ lengvai išvalysite sudėtingus paviršius

Sofos, ankšti kampai, neparankios vietos. Nesvarbu, kur jums bereikėtų išsiurbti dulkes, su mūsų „AeroPro™ 3-in-1“ visada būsite gerai pasiruošę. Lengvai pakeiskite šepetį, antgalį plyšiams ar apmušalams, kai tik to reikia, ir paslėpkite savo dulkių siurblio viduje, kai jų nebereikės.

Kaip išsirinkti dulkių siurblį?

Šis gidas padės Jums išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį! Skaitykite toliau ir sužinokite svarbiausius skirtumus ir parametrus.

 

-TipasIšskiriami trys dulkių siurblių tipai – sauso siurbimoplaunantys siurbliai ir robotai. Taip pat galimos šių tipų kombinacijos, pavyzdžiui, sauso siurbimo arba plaunantys siurbliai robotai.

 

-Dulkių surinkimo tipasGalimi trys dulkių surinkimo būdai — konteineris, dulkių maišas arba vandens filtras. Taip pat galimi ir mišrūs modeliai. Dulkių siurbliai su vandens filtru užtikrina aukščiausio lygio nešvarumų surinkimą, kadangi vanduo puikiai sulaiko net mažiausias dulkių daleles. Tačiau tokių siurblių priežiūra reikalauja daugiau pastangų, kadangi filtrą reikia dažnai išskalauti. Paprasčiausia naudoti modelius su maišais, o modeliai su konteineriu suteiks laisvę nuo maišų pirkimo, tačiau nukentės filtravimo lygis.

 

-Dulkių rinktuvo talpa
Talpą rinkitės pagal poreikius – jeigu darbų apimtis nėra didelė, rinkitės mažesnės talpos modelius. Jeigu reguliariai tvarkote didelius plotus, rekomenduojame rinktis didesnės talpos modelius. Talpa svyruoja nuo 0,1 litro iki 45 litrų. Pavyzdžiui, 40 – 50 kv. metrų butui užtenka dulkių siurblio su 1,5 – 3 litrų dulkių rinktuvo talpa.

 

-Spalva
Labiausiai paplitę juodos, mėlynos, raudonos spalvos modeliai. Asortimente rasite ir baltų, sidabrinių, žalių ir kitų modelių.

 

-Maksimali galia
Variklių galingumas svyruoja nuo 17 W iki 2400 W. Šis parametras nurodo variklio galingumą ir efektyvumą – kuo didesnis galingumas, tuo daugiau energijos sunaudojama. Norime atkreipti dėmesį, jog didelė galia nebūtinai reiškia didelę siurbimo galią.

 

-Siurbiamoji galia
Atspindi tikruosius siurblio sugebėjimus. Medinėms grindims ar parketui, grindims su laminatu ir panašiems paviršiams rekomenduojamas dulkių siurblys kurio siurbimo galia yra 250 – 400 W, minkštiems baldams ir kilimams rekomenduojame rinktis dulkių siurblius su didesne siurbiamąja galia. Daugelis modelių turi galios reguliavimo funkciją, tad įsiurbimo galios per daug nebus ir ją galėsite reguliuoti.

 

-Oro srauto reguliatoriusŠi funkcija suteikia galimybę nustatyti įsiurbimo galią, priklausomai nuo paviršiaus, pavyzdžiui, kilimams reikėtų didesnio galingumo, o užuolaidoms – mažesnio. Šios funkcijos pagalba sutaupysite elektros energijos.

 

-Įsiurbimo vamzdis
Dulkių siurbliai turi dviejų tipų vamzdžius – tеteleskopinius ir sudedamus. Teleskopiniai pasižymi patogumu, kadangi suteikia galimybę pasirinkti norimą ilgį.

 

-Antgalio perjungimas (grindys / kilimas)Funkcija, kai vienas antgalis gali būti naudojamas tiek kilimams, tiek grindims.

 

-Antgaliai  • Antgalis plyšiams – antgalis vamzdžiui, kurio pagalba pasieksite siauras vietas, pavyzdžiui, radiatoriams, plyšiams balduose;
  • Antgalis dulkėms – efektyviam dulkių siurbimui;
  • Antgalis baldams – tekstilės gaminių valymui, minkštiems baldams ir pan.;
  • Antgalis kilimui – specialus antgalis, pritaikytas kilimų siurbimui.

 

-Laido ilgis
Ilgesnis laidas palengvins darbą, kadangi nereikės keisti maitinimo šaltinio. Veikimo skersmenį galima apskaičiuoti prie laido ilgio pridėjus papildomus tris metrus.

 

-Svoris
Dulkių siurblių svoris priklauso nuo korpuso medžiagų ir variklio. Įprastai svoris svyruoja nuo 1,5 iki beveik 10 kg. Atkreipkite dėmesį į šį parametrą, jeigu siurblį tenka dažnai kilnoti.

 

Naudokitės prekių palyginimu bei online konsultacija!

Pasinaudokite 1a.lt siūloma galimybe palyginti prekes – jos pagalba galėsite vienu metu palyginti keletą modelių pagal įvairias charakteristikas. Jeigu Jums iškilo papildomų klausimų, drąsiai naudokitės online konsultacija, kurios metu pagalbą Jums suteiks kompetentingas 1a.lt specialistas!

4.2 iš 5 žvaigždučių (Viso 13 atsiliepimų)

5★
7
4★
5
3★
1
2★
1★
ELECTROLUX Electrolux ZUOALLFLR+

Electrolux ZUOALLFLR+

„UltraOne All Floor“ skirtas namams, kuriuose yra skirtingų tipų grindys. Savybės: antgaliai „AeroPro™ Silent“ ir „Parketto Pro“. Dabar dar geresnis, nes priskiriamas AAA energijos naudojimo efektyvumo klasei.

„Electrolux UltraOne“ – tai aukščiausios klasės mūsų asortimento dulkių siurblys. Optimalus puikaus veikimo, tylumo ir naudojimo derinys patenkins netgi tuos, kurie kelia aukščiausius švaros reikalavimus. „Electrolux UltraOne“ – tai mūsų naujausias „Best-in-test“ laimėtojas savo geriausios formos.


Rankena „AeroPro™ Ergo“ su oro vožtuvu, skirta lengvam oro srauto reguliavimui
Naudojant rankeną „AeroPro™ Ergo“ paprasta pirštais kontroliuoti oro srautą, o su reguliuojamu oro vožtuvu galima sklandžiai valyti.


Aukščiausios klasės valymas naudojant puikiai optimizuotą oro srautą

Puikaus dulkių surinkimo paslaptis ne tik galingas variklis, bet ir didelis oro srautas bei veiksmingas „AeroPro™ Silent“ antgalis. Nuo antgalio iki lizdo „UltraOne“ oro srautas buvo užsandarintas ir optimizuotas labai veiksmingam siurbimui.


Tylus, nes naudojama technologija „Silent Air Technology™“

Dėl mūsų naujoviškos technologijos „Silent Air Technology™“ galite valyti niekam netrukdydami. Modelyje „UltraOne“ yra patobulinta tyli žarna ir tylus, bet itin veiksmingas antgalis „AeroPro Extreme“. Todėl jis skleidžia tik nedidelį 66 dB triukšmą.


Puikus valdymas valymui be rūpesčių

Lengvesnis, labiau manevringas, paprastesnis laikyti. Dabar dulkių siurbimas yra be rūpesčių. Modelį „UltraOne“ su „Multi Room System™“, 3 lanksčiais spaustukais, lengvai pakeičiamu filtru ir 12 m ilgio žarna naudoti yra vienas malonumas. Jis taip pat turi filtrą „Allergy Plus“, kad namuose būtų sveikesnė aplinka.


Antgaliu „AeroPro™ 3-in-1“ lengvai išvalysite sudėtingus paviršius

Sofos, ankšti kampai, neparankios vietos. Nesvarbu, kur jums bereikėtų išsiurbti dulkes, su mūsų „AeroPro™ 3-in-1“ visada būsite gerai pasiruošę. Lengvai pakeiskite šepetį, antgalį plyšiams ar apmušalams, kai tik to reikia, ir paslėpkite savo dulkių siurblio viduje, kai jų nebereikės.

ZUOALLFLR+ 4.2 13 258.00
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų