Visos kategorijos

SAMSUNG RS-7527 THCSP

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: RS-7527THCSP/EF Garantija:  24 mėnesiai
71800
753.00
Gaukite PIRMADIENĮ

Buvusi kaina:

20.12.2017 - 13.02.2018

Į krepšelį Kiekis:

Pristatymo būdai:

Atsiimkite 1a.lt klientų aptarnavimo centre
26.02.2018
Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
27.02.2018

Prekės pagrindinės savybės:

  • Tipas: Side-by-Side
  • Spalva: Sidabrinė
  • Aukštis: 179
  • Energijos sąnaudų klasė: A+
  • Šaldytuvo tūris (l): 316
  • Šaldiklio tūris (l): 209
Daugiau apie prekę

"GF Lizingas" skaičiuoklė:

Mėnesinė įmoka : 68.45
BENDROSIOS CHARAKTERISTIKOS
Gamintojas Samsung
Tipas

Nurodo šaldymo kameros vietą: viršuje arba apačioje.

Šaldytuvuose "Side-by-Side" šaldytuvas ir šaldymo kamera yra šalia vienas kito.

Side-by-Side
Spalva Sidabrinė
IŠMATAVIMAI
Šaldytuvo aukštis (cm)

3-4 asmenų šeimai rekomenduojama rinktis 150 ir 185 cm.

Studentams ir pagyvenusiems žmonėms - 50 - 150 cm aukščio šaldytuvą, o 2-3 asmenų šeimoms pakanka 130-150 cm aukščio šaldytuvo.

179
Plotis (cm) 91.2
Gylis (cm) 67.2
Svoris (kg) 109
ENERGIJOS SĄNAUDOS
Energijos sąnaudų klasė

Ekonomiškiausia šaldytuvo klasė yra A+++.

A standartinė klasė, A+ - ekonominė, o G klasė sunaudoja daugiausiai elektros energijos.

A+
Energijos suvartojimas per metus

Vidutinis šaldytuvo elektros energijos suvartojamas per metus.

497 kWh
ŠALDYTUVO KAMERA
Šaldytuvo tūris (l) 316
Lentynų medžiaga

Lentynos skirstomos pagal medžiagą (grūdintas stiklas, metalas, plastikas, mediena, stiklo pluoštas) ir formą (grotelės).

Populiariausios lentynos – grūdinto stiklo – apie 90% šaldytuvų modelių turi būtent tokias lentynas. Vyno šaldytuvų lentynos dažniausiai gaminamos iš medienos.

Grūdintas stiklas
ŠALDIKLIS
Šaldiklio tūris (l) 209
Šaldiklio išdėstymas Kairėje pusėje
Lentynų / Stalčių kiekis šaldiklyje 6
ATITIRPINIMAS IR ŠALDYMO SISTEMA
Atitirpimas (šaldytuvas/šaldiklis)

Yra dviejų tipų šaldytuvų atitirpinimo sistemos - automatinė ir mechaninė.

Automatinė sistema arba neleidžia pilnai susidaryti ledui šaldytuve, arba palaipsniui šaldytuvą atšildo.

Rankinis ledo atitirpinimas reiškia, kad šaldytuvą reikia išvalyti rankiniu būdu, iš anksto atjungus jį nuo elektros šaltinio.

Automatinis / Automatinis
Termostatas

Termostatai būna elektroniniai arba mechaniniai. Elektriniai termostatai veikia tiksliau.

Elektroninis
Kompresorių kiekis

Nėra optimaliausio kompresorių skaičiaus. Viskas priklauso nuo šaldytuvo struktūros.

Vienas kompresorius yra ekonomiškiausias pasirinkimas, bet jei jis sugenda, šaldytuve atšylą visos kameros (nes vienu kompresoriumi šaldomos dvi ar trys šaldymo kameros).

1
Šaldymo pajėgumas (kg/24 val.)

Maisto produktų kiekis kilogramais, kurį galima užšaldyti per vieną parą.

12
Temperatūros išsaugojimas išjungus maitinimą

Maksimalus laikas valandomis, per kurį šaldytuvas atjungtas nuo elektros energijos šaltinio gali dirbti, palaikydamas reikiamą darbo rėžimą ir temperatūrą.

8 val.
VALDYMAS
Valdymas

Yra mechaninis, elektroninis ir jutiklinis šaldytuvų valdymas.

Elektroninis valdymas leidžia reguliuoti šaldytuvo funkcijas mygtuko paspaudimu, mechaninis – ratuko pasukimu, o sensorinis - prisilietimu.

Elektroninis
Ekranas Taip (LED)
Ekrano funkcijos Temperatūra
Veikimo režimas
PAPILDOMAI
Papildomos funkcijos/galimybės Ledo generatorius
Keičiama durelių atidarymo kryptis

Šis parametras nurodo ar galima keisti šaldytuvo durelių atidarymo krypti. Ši funkcija naudinga mažose virtuvėse.

Ne
Triukšmo lygis (dB)

Nuo to priklauso kaip tyliai veiks šaldytuvas.

39
Ypatingos žymės Twin Cooling Plus® sistema
CoolSelect zone technologija
ClearView Icemaker ledukų gaminimas

SAMSUNG RS 7527 THCSP

„Twin Cooling Plus®“ sistema leidžia mėgautis visais privalumais
Naujajame H serijos šaldytuve naudojamos dvi atskiros oro srovės ir tiksli temperatūros kontrolė, skirta palaikyti optimalų drėgmės lygį ir šaldytuvo, ir šaldiklio šonuose. Ši „Twin Cooling Plus®“ sistema išlaikys šviežius jūsų obuolius, apsaugos ledus nuo sustingimo, o ledukai nekvepės šaldiklyje laikoma duona su česnakiniu sviestu.

Informacija ir kontrolė ties jūsų pirštų galiukais
Žinokite, kas vyksta jūsų šaldytuve, net neatidarydami durelių. Patraukliai mėlynas išorinis LED ekranas rodo abiejų H serijos šaldytuvo dalių temperatūrą bei praneša, kada ateina laikas pakeisti filtrą. Palieskite ekraną, norėdami išpilti vandenį ir ledą arba nustatyti šaldytuvą atostogų režimu, kai ilgesniam laikui išvykstate. „CoolSelect Zone™“ vidinė „šaldytuvas šaldytuve“ funkcija su intuityviais valdikliais leis pakeisti nustatymus vienu mygtuko spustelėjimu.

Išmanumas paprastai
Bet kuris virėjas jums pasakys, kad svarbiausia – tinkamas maisto pateikimas, ypač virtuvėje. Modernus naujojo H serijos šaldytuvo dizainas padeda įkvėpti stilingus ir vaizduotę žadinančius pietus. Stilingas, su ryškiomis glotniomis linijomis ir patrauklia apdaila šaldytuvas puikiai pabrėš jūsų virtuvės dizainą. Jei jūsų virtuvė dar nebuvo populiariausia namų vieta, dabar ji tikrai taps tokia per visus vakarėlius.

Lengvai atidaromos durelės net ir mažiausiam gurmanui
Įsivaizduokite šaldytuvo dureles, kurios atidaro jūsų virtuvę. EZ rankenėlė ne išlenda į virtuvę, bet yra patogiai įleista į duris. Tai ne tik suteikia elegantiškumo, bet ir išmanus dizainas leidžia atidaryti dureles praktiškai vos prisilietus. Vos vienu pirštu – jums nereikės stipriai traukti ir stengtis.

Daugiau ledo ir daugiau erdvės su „ClearView Icemaker“
Tiesiai durelėse integruotas „ClearView Icemaker“ taupo vertingą erdvę šaldiklyje, jame telpa iki 2 kg ledo. Tai dar dvi lentynos, kuriose galite laikyti ledus, šaldytą maistą ir šaldytus vaflius visai šeimai. Ledukų įtaise taip pat yra skaidrus skyrelis, kad matytumėte, kiek ledukų yra šiuo metu.

Naujas būdas taupyti energiją ir erdvę
LED apšvietimas įtaisytas galinėje šaldytuvo sienelėje, o ne kabo prie lubų, taigi turite daugiau erdvės produktams sudėti. Lemputės išskiria mažiau šilumos nei įprastos, todėl šaldytuve paprasčiau išlaikyti tinkamą temperatūrą. Kadangi jos ne tik taupo elektrą, bet ir yra ryškios, apatinėje lentynoje iškart atskirsite braškių uogienę nuo vynuogių kompoto.

Kaip išsirinkti šaldytuvą?
Šis gidas padės Jums susipažinti su pagrindimės šaldytuvų charakteristikomis. Skaitykite ir rinkitės tinkamiausią modelį!

 

-Tipas
Šaldytuvai būna penkių tipų — su šaldymo kamera viršuje, su šaldymo kamera apačioje, be šaldymo kameros, dviejų durų arba side by side šaldytuvai, o taip pat šaldytuvai vynui.

 

-Šaldytuvo aukštis
Šis parametras yra itin svarbus renkantis šaldytuvą, kadangi jis atspindi Jūsų ir Jūsų šeimos poreikius bei nurodo galimybę jį pastatyti numatytoje vietoje. Šaldytuvų aukščiai yra itin įvairūs, pradedant nuo 27 cm ir pabaigiant 202 cm. Vienam žmogui tinka 50 – 150 cm. Modeliai, 2 – 3 asmenų šeimai – 130 – 150 cm., tuo tarpu 3 – 4 asmenų šeimai – 150 – 185 cm. Rinkdamiesi tinkamiausią modelį taip pat atkreipkite dėmesį į plotį ir gylį.

 

-Energijos efektyvumo klasė
Šaldytuvai, priklausomai nuo energijos efektyvumo, skirstomai į klases, nuo A iki G. Ekonomiškiausi modeliai paženklinti A+++ efektyvumo klase, tuo tarpu daugiausiai energijos suvartojantys modeliai pažymimi G raide. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į energijos suvartojimą per metus, kuris nurodomas kW/h. Vidutinės klasės šaldytuvas per metus suvartoja apie 250 kW/h, ekonomiškiausi modeliai – mažiau nei 200 kW/h, dviejų durų – apie 500 kW/h.

 

-SpalvaJeigu šaldytuvą norite priderinti prie virtuvės interjero, rinkitės tinkamą spalvą. Populiariausios spalvos yra šios: balta ir nerūdijančio plieno arba sidabrinė. Asortimente taip pat rasite ir juodų, rusvų, raudonų, žalių ir kitų spalvų modelių.

 

-Lentynų tipasDaugelyje šaldytuvų rasite lentynas, pagamintas iš grūdinto stiklo, kurios yra itin patvarios bei praktiškos. Kai kurie gamintojai prideda grotelių tipo lentynas arba lentynas, pagamintas iš stiklo pluošto. Vyno šaldytuvuose rasite medines arba metalines lentynas.

 

-Lentynų / Stalčių kiekis šaldiklyjeRinkitės šaldymo kameros talpą ir lentynų skaičių pagal norimą saugoti maisto kiekį. Jeigu šaldysite skirtingus produkuts, rekomenduojama rinktis šaldymo kameras su keliais skyriais. Šaldant mėsą bei daržoves, vaisius, rekomenduojami bent du arba trys atskiri skyriai, o jeigu šaldymo kameroje produktus laikysite tik minimaliai - užteks ir vieno skyriaus, kuris Jūsų patogumui padalins šaldymo kamerą į dvi dalis.

 

-Atitirpimas (šaldytuvas / šaldiklis)
Atitirpimo sisitemos būna dviejų tipų – automatinės arba rankinės. Automatinė – itin patogi, kadangi neleidžia atsirasti šerkšnui. Pasirinkus rankinį atitirpimą šį darbą reikės atlikti savarankiškai.

 

-EkranasEkranas leidžia patogiai stebėti temperatūrą, pasirinkti funkcijas. Ekrane taip pat pateikiama informacija apie diagnostiką, gedimus. Dažniausiai naudojami LCD ir LED tipo ekranai.

 

Papildomos funkcijos/galimybės

 

-Greitas užšaldymas
Ši funkcija suteikia galimybę greitai užšaldyti ką tik į kamerą įdėtą maistą. Tokiu būdu efektyviai panaudojama šaldytuvo energija.

 

-Greitas atvėsinimas
Ši funkcija yra itin panašį į greitą užšaldymą, tačiau ji veikia pačiame šaldytuve. Tokiu būdu šaldytuvo vidus nesušyla.

 

-Šviežumo zonaŠaldytuvo skyrius, kuriame palaikoma -2 - +2 laipsnių temperatūra ir 90 – 100% drėgmės lygis, kas užtikrina ilgą vaisių bei daržovių šviežumą.

 

-Nulinė zonaŠiame skyriuje palaikoma 0 laipsnių temperatūra ir 50% drėgmės lygis. Tokiu būdu be užšaldymo išlaikomas mėsos bei žuvies šviežumas.

 

-Funkcija "atostogos"
Ilgos išvykos metu ši funkcija užtikrina taupų šaldytuvo veikimą bei maisto šviežumą.

 

-Ledo generatoriusGamina ledo kubelius arba smulkintą ledą kokteiliams ir kitiems gėrimams.

 

-Dozatorius
Atšaldo ir išvalo geriamąjį vandenį.

 

-Triukšmo lygis
Decibelais (dB) išreikštas parametras, kuris nurodo kiek tyliai dirba šaldytuvas. Kuo mažesnis skaičius, tuo tyliau dirba šaldytuvas.

 

Naudokitės prekių palyginimu bei online konsultacija!

Pasinaudokite 1a.lt siūloma galimybe palyginti prekes – jos pagalba galėsite vienu metu palyginti keletą modelių pagal įvairias charakteristikas. Jeigu Jums iškilo papildomų klausimų, drąsiai naudokitės online konsultacija, kurios metu pagalbą Jums suteiks kompetentingas 1a.lt specialistas!

SAMSUNG SAMSUNG RS-7527 THCSP

SAMSUNG RS 7527 THCSP

„Twin Cooling Plus®“ sistema leidžia mėgautis visais privalumais
Naujajame H serijos šaldytuve naudojamos dvi atskiros oro srovės ir tiksli temperatūros kontrolė, skirta palaikyti optimalų drėgmės lygį ir šaldytuvo, ir šaldiklio šonuose. Ši „Twin Cooling Plus®“ sistema išlaikys šviežius jūsų obuolius, apsaugos ledus nuo sustingimo, o ledukai nekvepės šaldiklyje laikoma duona su česnakiniu sviestu.

Informacija ir kontrolė ties jūsų pirštų galiukais
Žinokite, kas vyksta jūsų šaldytuve, net neatidarydami durelių. Patraukliai mėlynas išorinis LED ekranas rodo abiejų H serijos šaldytuvo dalių temperatūrą bei praneša, kada ateina laikas pakeisti filtrą. Palieskite ekraną, norėdami išpilti vandenį ir ledą arba nustatyti šaldytuvą atostogų režimu, kai ilgesniam laikui išvykstate. „CoolSelect Zone™“ vidinė „šaldytuvas šaldytuve“ funkcija su intuityviais valdikliais leis pakeisti nustatymus vienu mygtuko spustelėjimu.

Išmanumas paprastai
Bet kuris virėjas jums pasakys, kad svarbiausia – tinkamas maisto pateikimas, ypač virtuvėje. Modernus naujojo H serijos šaldytuvo dizainas padeda įkvėpti stilingus ir vaizduotę žadinančius pietus. Stilingas, su ryškiomis glotniomis linijomis ir patrauklia apdaila šaldytuvas puikiai pabrėš jūsų virtuvės dizainą. Jei jūsų virtuvė dar nebuvo populiariausia namų vieta, dabar ji tikrai taps tokia per visus vakarėlius.

Lengvai atidaromos durelės net ir mažiausiam gurmanui
Įsivaizduokite šaldytuvo dureles, kurios atidaro jūsų virtuvę. EZ rankenėlė ne išlenda į virtuvę, bet yra patogiai įleista į duris. Tai ne tik suteikia elegantiškumo, bet ir išmanus dizainas leidžia atidaryti dureles praktiškai vos prisilietus. Vos vienu pirštu – jums nereikės stipriai traukti ir stengtis.

Daugiau ledo ir daugiau erdvės su „ClearView Icemaker“
Tiesiai durelėse integruotas „ClearView Icemaker“ taupo vertingą erdvę šaldiklyje, jame telpa iki 2 kg ledo. Tai dar dvi lentynos, kuriose galite laikyti ledus, šaldytą maistą ir šaldytus vaflius visai šeimai. Ledukų įtaise taip pat yra skaidrus skyrelis, kad matytumėte, kiek ledukų yra šiuo metu.

Naujas būdas taupyti energiją ir erdvę
LED apšvietimas įtaisytas galinėje šaldytuvo sienelėje, o ne kabo prie lubų, taigi turite daugiau erdvės produktams sudėti. Lemputės išskiria mažiau šilumos nei įprastos, todėl šaldytuve paprasčiau išlaikyti tinkamą temperatūrą. Kadangi jos ne tik taupo elektrą, bet ir yra ryškios, apatinėje lentynoje iškart atskirsite braškių uogienę nuo vynuogių kompoto.
RS-7527THCSP/EF 718.00
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų