„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Filtravimas

Kaina
Atkuriamos laikmenos
Šis parametras nurodo, kokias laikmenas ir/ar įrenginius palaiko automagnetola.
Palaikomos atminties kortelės
Nurodoma ar automagnetola turi atminties kortelės lizdą, kurios pagalba galėsite praplėsti įrenginio atmintį ir tuo pačiu klausytis muzikos iš atminties kortelės.
Linijinės išvestys
Imtuvo diapazonas MW×
Rodoma: 1
Rūšiuoti pagal:
Automobilinė magnetola Alpine CDE-201R
114,00 / vnt.
Automobilinė magnetola Alpine CDE-201R
 • Dydis: 1-DIN
 • Atkuriamos laikmenos: CD, CD-R, CD-RW, USB
 • USB jungtis: Taip
 • Palaikomos atminties kortelės: -
 • Imtuvo diapazonas: FM, MW
Rodoma: 1

Kaip išsirinkti automagnetolą?

Garso grotuvas automobilyje – vertingas įrenginys, mėgstantiems klausytis muzikos, radijo laidų ar audioknygų. Įsigiję šį pirkinį, niekada nenuobodžiausite tyloje, ypač, jei važiuojate dažnai, laukia ilga kelionė ar tenka ilgai stovėti eismo kamščiuose.
 
Galėsite ne tik mėgautis mėgstama muzika, bet ir saugiai vairuoti naudojantis laisvų rankų įranga, kurią lengvai prijungsite prie grotuvo. O jei ši garso aparatūra bus ir su navigacija, visada rasite reikiamą objektą ir neklaidžiosite kelyje. Be to, neteks ieškoti ir įsigyti atskiros navigacinės sistemos.
 
Šiuo metu internetinė parduotuvė 1a.lt siūlo daugiafunkcines magnetolas su galimybe groti muziką iPhone, Android bei SD kortelių pagalba ir mėgautis savo pasirinktu bei sudarytu grojaraščiu. Pasirinkome geriausius gamintojus, kurie nuolat sulaukia teigiamų vartotojų atsiliepimų. Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti Pioneer, JVC, Blaupunkt, Sony, Audiocore, Blow, Kenwood, Denver, Sencor ir kt. grotuvus automobiliui.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis automagnetolą?

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į svarbius automagnetolos parametrus ir specifikacijas. Pasidomėkite, kokius muzikos formatus, atkuriamas laikmenas palaiko įrenginys, koks ekranas, imtuvo diapazonas ir kokios yra kitos svarbios funkcijos.

Palaikomi formatai

Prekių aprašymuose galėsite pamatyti tokius palaikomus formatus kaip MP3, MP4, MP5,  WMA, WAV ir kt. Rinkitės jums aktualiausią. Nepamirškite, kad galite įrašyti mėgstamus muzikinius albumus kelionėms automobiliu, atsižvelgdami į palaikomą formatą, kurį gali atkurti jūsų pasirinktas auto grotuvas.

Ekranas

Nors yra automobilinių grotuvų be ekrano, tačiau dažniausiai šiuolaikinės automagnetolos gaminamos su ekranais. Tai padeda patogiau valdyti, perjungti radijo stotį, leidžia matyti, kokia radijo stotis, kokią dainą groja ir kt. Tačiau atkreipkite dėmesį į ekrano dydį: jei jis labai mažas, gali būti sunku perskaityti jame rodomą informaciją ar stebėti rodomą kryptį, pasirinkus automobiliui garso aparatūrą su navigacija.

Atkuriamos laikmenos

Nuo šio parametro, ko gero, galima pradėti automagnetolos paiešką. Jis parodo, kokias laikmenas ir įrenginius palaiko muzikinis grotuvas. Internetinė parduotuvė 1a.lt siūlo įrenginius, kurie turi tokias laikmenas, kaip AUX-IN CD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, SD, SDHC, USB. Pagalvokite, kaip norėsite klausytis muzikos ir kitų įrašų. Galbūt jums patogiausia iš savo telefono? Tuomet rinkitės su bluetooth arba su USB jungtimi. O gal klausysite CD? Rinkitės tai, kas jums aktualiausia.

Palaikomos atminties kortelės

Kai kurios automagnetolos automobiliui turi galimybę padidinti savo atmintį ar klausytis muzikos iš atminties kortelės. Jie gali palaikyti MMC, SDHC, SD ir kitokias atminties korteles. Atkreipkite dėmesį, yra tokia galimybė, ar ne.

Imtuvo diapazonas

Daugelis magnetolų standartinėje komplektacijoje turi radijo imtuvą. Dažniausiai jie gali atkurti FM (FM stereo) ir AM, MW radijo bangas.

Funkcijos

Patogu, kai grotuvas turi daugiau įvairių funkcijų, pavyzdžiui:  
 • Bluetooth sąsaja. Kai kurie modeliai aprūpinti įmontuotu bluetooth ryšiu. Tai leidžia prisijungti prie mobilaus telefono.
 • RDS funkcija leidžia priimti radijo transliuojamą RDS signalą, kaip užkoduotą informaciją, kuri matoma automagnetolos ekrane. Gali būti matomas stoties pavadinimas, laikas, įvairūs pranešimai ir kt.
 • Nuotolinio valdymo funkcija. Tai reiškia, jog su nuotolinio valdymo pulteliu galėsite perjungti radijo stotį, dainas ar skambėjimo nustatymus. Kai kurie modeliai komplektuojami jau su nuotolinio valdymo pulteliu, kiti tiesiog turi pajungimo galimybę.
 • Žemųjų dažnių kolonėlės valdymas leidžia reguliuoti garso kokybę ir efektus.
 • Ekvalaizeris (EQ). Aukštos kokybės ekvalaizeris įvairių filtrų pagalba aprūpina grojančios muzikos skambėjimo įvairovę. Internetinėje parduotuvėje 1a.lt galite išsirinkti grotuvus su ekvalaizeriu, palaikančiu nuo 3 iki 9 juostų.
 • USB jungtis. Kai kurie modeliai aprūpinti USB sąsaja, kurios dėka galima klausytis muzikos tiesiai iš USB atmintinės ar prijungus prie telefono, planšetinio kompiuterio ir pan.
Tačiau rinkdamiesi nepamirškite, jog kuo daugiau funkcijų, tuo aparatūra gali būti brangesnė. Todėl verta apgalvoti, kurios funkcijos jums išties bus reikalingos ir naudojamos.

Kaina

Automagnetolos kaina priklauso nuo jos kokybės, parametrų, specifikacijų, papildomų funkcijų (pavyzdžiui, su navigacija), gamintojo ir kt. Paprastai ji gali kainuoti nuo 150  iki 500 eurų. Tačiau išpardavimo ar akcijų metu, kurios dažnai būna mūsų parduotuvėje, galite įsigyti pigiau.
Išsirinkite automagnetolą dabar ir mėgautis gera muzika kelyje!
 

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)

Į ką atkreipti dėmesį renkantis automagnetolą?
Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį, kokias laikmenas ji palaiko, kokį muzikos formatą galima klausyti, ar palaiko atminties korteles, koks radijo imtuvo diapazonas, kokių papildomų funkcijų turi. Pavyzdžiui, patogu, kai ji yra su navigacija.  
 
Kokią automagnetolą rinktis: su ekranu ar be?
Tai priklauso nuo jūsų poreikių. Su ekranu labai patogu, nes galite lengvai valdyti, matyti, kokia radijo stotis, daina groja ir kitą reikalingą informaciją.
 
Ar visos automagnetolos turi USB jungtį?
Dauguma šiuolaikinių turi šią jungtį, tačiau jos gali ir nebūti. Todėl, jei jums aktualu, būtinai pasidomėkite: prekės aprašyme gamintojai pateikia šią informaciją.
 
Kodėl automagnetolas verta pirkti internetu?
Pirmiausia, perkant internetu galite įsigyti pigiau. Taip pat internetu patogu išsirinkti, niekur neskubant, atidžiai išstudijuoti visą informaciją, ir tik tada užsisakyti.
 
Ar automagnetolos palaiko atminties korteles?
Nebūtinai. Dauguma palaiko atminties korteles. Tačiau taip pat yra tokių, kuriose nėra šios funkcijos.