Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Kaina
USB jungtis
3.5mm ausinių lizdas
Bluetooth sąsaja
Laisvų rankų funkcija
Integruotas mikrofonas
Prekės ženklas ART×
Prekės tipas FM-moduliatoriai×
Rodoma: 1
Rūšiuoti pagal:
FM-moduliatorius ART MP3TR
20,99 € / vnt.
32,90 / vnt.
FM-moduliatorius ART MP3TR
  • Laisvų rankų funkcija: Taip
  • Integruotas mikrofonas: Ne
Pristatymas
Atsiėmimas

Kaip išsirinkti FM moduliatorių?

Jei vairuodami mėgstate klausytis muzikos, jums tikrai pravers FM moduliatorius. Žinoma, galima apsieiti ir su paprastu automobiliniu grotuvu, tačiau tokiu atveju turėsite apsiriboti ta muzika, kurią groja radijo stotys. O jei jūsų mėgstamos muzikos niekas netransliuoja?
 
FM moduliatorius gali pasiekti jūsų telefone, MP3, iPod grotuve ar atminties kortelėje įrašytą muziką, perduoti ją į automobilio garso sistemą ir užtikrinti, kad kelyje klausysitės tik to, ką mėgstate. Tai lyg atskira, maža, tačiau galinga radijo stotelė. Taip pat FM moduliatorius dažnai gali atlikti laisvų rankų įrangos funkciją. Tikriems melomanams su šiuo aparačiuku net ir ilgos kelionės nebus nuobodžios. Šio prietaiso pagalba net ir senos gamybos automobilyje galima klausytis muzikos iš Youtube. Prietaisas įstatomas į cigarečių pridegimo lizdą.
 
Pagrindiniai šio prietaiso privalumai: 
  • puikiai gali atstoti brangią automobilinę garso sistemą;
  • leidžia klausytis pačių įvairiausių jums patinkančių audio įrašų (ne tik muzikinių);
  • nedidelis ir nebrangus.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis FM moduliatorių? 

Jei jau nusprendėte, kad jums reikia šio įrenginio, galite iškart susidurti su pirma kliūtimi. Pasiūla tikrai didelė, todėl iš pirmo žvilgsnio pasirinkimas gali pasirodyti sudėtingas. Trumpai apžvelkime pagrindines moduliatorių savybes ir parametrus. 

Jungties tipas

Būtinai atkreipkite dėmesį į jungties tipą. Jis turi tikti jūsų turimam prietaisui (telefonui, MP3 grotuvui ir pan.). Taigi prieš pirkdami pirmiausia įsitikinkite, ar jis tinkamas. Populiariausios jungtys:
  • AUX;
  • USB;
  • SD;
  • Bluetooth;
  • Micro SD;
  • MMC;
  • TransFlash.
FM moduliatorius gali turėti ne vieną, o kelias jungtis. Prietaisai, turintys dvi USB jungtis patogūs tuo, kad vieną jų galima naudoti telefono įkrovimui muzikos klausymo metu, o ne laukti, kol baterija išsikraus.

Palaikomi garso formatai

Tai taip pat svarbi moduliatoriaus savybė. Pažvelkite, kokiu formatu dažniausiai išsisaugote savo muzikos failus. Jūsų moduliatorius privalo sugebėti juos nuskaityti. Tai gali būti FLAC, MP3, WAV, WMA ir kitokie formatai.
 
Viskas priklauso, kiek esate jautrus muzikos kokybei. MP3 formatas yra populiarus, tačiau jis neatkuria viso grožio. WAW – pati aukščiausia įrašo kokybė, naudojama CD audio plokštelėse. Deja, šitokie failai užima nemažai vietos. 
 
FLAC formatas taip pat pakankamai kokybiškas, tačiau užimantis žymiai mažiau vietos. WMA audio failai pagal kokybę ir apimtį artimi MP3 formatui. 
 
Jei muzikos klausytis planuojate tik per Youtube savo telefone, jums tikrai nebūtinas FLAC, WMA ar WAV formatų palaikymas moduliatoriuje. Beje, klausytis galima ne tik muzikos, bet ir kokių nors laidų, paskaitų, seminarų ir pan. Jei kelionė ilgesnė, jos laiką galite išnaudoti įvairios naudingos informacijos perklausymui.

Papildomos funkcijos patogiam ir saugiam vairavimui

Šiuolaikiniai FM moduliatoriai ne tik leidžia mėgautis jums patinkančia muzika kelionės metu, stilingai atrodo, neužima daug vietos, bet ir būna papildyti įvairiomis patogiomis funkcijomis, kurios praverčia vairuojant. Tiesiog įvertinkite savo kelionių pobūdį ir asmeninius poreikius bei lūkesčius.
  • Laisvų rankų įranga. Ne kiekvienas FM moduliatorius turi tokią funkciją, tačiau jei nemažai laiko praleidžiate už vairo, ji jums bus tikrai patogi kalbantis telefonu. Ši funkcija veikia per Bluetooth sąsają.
  • Integruotas mikrofonas.  Jis nėra būtinas, jei prietaisas jums reikalingas tik dėl muzikos klausymo.
  • Bluetooth sąsaja patogi tuo, kad jai nereikalingi jokie laidai, tačiau naudojantis vien tik ja, dažnai nukenčia garso kokybė.
  • Nuotolinio valdymo pultelis suteikia daugiau laisvės, galima greičiau perjunginėti dainas.
  • Ekranas. FM moduliatorius gali būti visai be ekrano, su vienos eilutės teksto ekranu arba su daugiau nei vienos eilutės teksto ekranu. Prietaisas be ekrano itin kompaktiškas, mažiau kainuojantis, o visas valdymas atliekamas per telefoną. Vienos eilutės teksto ekrane galima matyti FM dažnį. Didesniame ekrane matysite dar ir dainos pavadinimą bei skambinančio žmogaus vardą. Jei cigaretės pridegimo lizdas jūsų automobilyje yra jums sunkiai matomoje vietoje, verčiau rinktis moduliatorių be ekrano. Juk vis viena jo nematysite.

Kaina

Tai nėra itin brangus prietaisas. Galima rasti moduliatorių, kainuojančių apie 4-5 eurus. Brangūs kainuoja daugmaž iki 360 Eur. Renkantis moduliatorių, kaip ir bet kokią kitą prekę, neverta iš karto susižavėti pačiu pigiausiu pasiūlymu. Geriausias variantas jums yra tas, kuris atitinka visus lūkesčius. 
 
Paprastai, kuo daugiau papildomų funkcijų ir kuo geresnė garso kokybė, tuo aukštesnė ir kaina. Prietaisai FM moduliatorius be ekrano kainuoja pigiau, nei juos turintys modeliai. Permokėti už funkcijas, kurios jums nėra iš tiesų reikalingos, žinoma, neverta. Tačiau per daug pataupius ir įsigijus moduliatorių, kuriuo nebūsite patenkintas, tikėtina, kad arba nusivilsite šiais prietaisais, arba turėsite pirkti kitą, labiau atitinkantį lūkesčius.
 
Renkantis internetu, ištyrinėkite pasiūlą, lyginkite kainas, atkreipkite dėmesį į kitų vartotojų atsiliepimus. Taip pat verta pasidairyti akcijų ar išpardavimų. 1a.lt parduotuvėse siūlome patikimų prekinių ženklų, tokių kaip Blow, Baseus, Forever, Tellur, Energy Sistem, ART, Gembird, iBOX, Setty, Sencor ir kitų gamintojų gaminius.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Kokią funkciją atlieka FM moduliatoriai?
Pagrindinė funkcija – suteikti galimybę vairuojant klausytis muzikos iš jūsų telefono ar kitokio prietaiso. Jis taip pat gali perimti laisvų rankų įrangos ar telefono pakrovėjo funkcijas.
Į ką atkreipti dėmesį renkantis FM moduliatorius?
Iš kokio prietaiso norite transliuoti muziką, kokias jungtis jis turi bei kokiu formatu įsirašinėjate audio failus. Taip pat, kokiomis papildomomis funkcijomis norėsite naudotis ir kokią sumą tam ruošiatės paskirti.
Kokius garso formatus palaiko FM moduliatorius?
Pagrindiniai formatai yra šie: FLAC, MP3, WAV, WMA.
Ar FM moduliatorius tinka visiems automobiliams?
Visiems, išskyrus naujus, kuriuose jau yra moderni ir kokybiška garso aparatūra.
Kaip naudotis FM moduliatoriumi?
Įstatykite prietaisą į maitinimo lizdą (tinka cigarečių pridegimui skirtas). Jei jis pats automatiškai neįsijungia, nuspauskite ir palaikykite įjungimo mygtuką. Ekrane, moduliatoriaus priekyje arba šone matysite skaičių, dažnį. Automobilio radijo imtuve nustatykite tokį patį ir galėsite klausytis muzikos. Su telefonu ar kitu prietaisu, kuriame laikote savo muzikos kolekciją, moduliatorius jungiamas tam skirta jungtimi (Bluetooth, AUX, USB ir t. t.).