„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Filtravimas

Kaina
Skalbimo talpa, kg
Šis rodiklis nurodo kiek maksimaliai skalbinių Jūs galite sutalpinti į skalbimo mašinos būgną. Nurodomas kilogramais.
Energinio efektyvumo klasė
Energijos sąnaudos nurodomos vienam skalbimui (ciklui). Elektros energijos suvartojimas matuojamas naudojant standartinę skalbimo programą "medvilnės skalbimas 60 °C temperatūroje esant pilnai užpildytai skalbimo mašinai". Faktinis elektros energijos suvartojimas priklauso nuo pasirinktos skalbimo programos. Ekonomiškiausia skalbimo mašinos klasė A+++. A tai standartinė klasė, A+ - ekonominė, o G klasė sunaudoja daugiausiai elektros energijos.
Metinės vandens sąnaudos, l
Vidutinės skalbimo mašinos vandens sąnaudos, paskaičiuotos 220 skalbimo ciklų per metus.
Gręžimas, aps/min
Skalbyklės būgno apsisukimų skaičius per minutę, kai po skalbimo iš skalbinių išgręžiamas vanduo. Kuo didesnis apsisukimų skaičius, tuo sausesni bus skalbiniai prieš išimant juos iš skalbyklės.
Valdymas
Yra mechaninis, elektroninis ir sensorinis skalbimo mašinos valdymo tipas. Elektroninis valdymas paleidžia skalbimo mašiną vienu mygtuko paspaudimu, mechaninis – ciklas pasirenkamas ratuko pasukimu, o sensorinis – prisilietimu.
Skalbimo programos
Ši programa leidžia skalbti drabužius, kurių etiketėje nurodyta "skalbti rankomis".
Rodoma: 4
Rūšiuoti pagal:
Įmontuojama skalbimo mašina Bosch WIW24341EU
735,99 / vnt.
Naujiena
TOP prekė
Įmontuojama skalbimo mašina Bosch WIW24341EU
  • Skalbimo talpa: 8 kg
  • Energinio efektyvumo klasė: A+++
  • Plotis: 596 mm
Rodoma: 4

Skalbimo mašina, kurios Jūs ieškojote!

Mes visi puikiai žinome, ko ieškome. Didelei šeimai reikalinga didelės talpos skalbimo mašina, kurioje tilptų 6 ar net 9 kg skalbinių, jaunai porai – nedidelė skalbimo mašina, kuri tilptų vonios kambaryje. Mūsų internetinėje svetainėje yra toks pat platus skalbimo mašinų pasirinkimas, kaip ir kitų prekių, todėl kviečiame apsilankyti 1a.lt internetinėje parduotuvėje ir išsirinkti!
• Talpumas
Atsižvelgdami į skirtingus klientų poreikius ir pageidavimus, siūlome nuo 3 iki 12 kg talpos skalbimo mašinas. Didelėse skalbimo mašinose yra skalbinių džiovinimo funkcija, gal ir Jūs norėtumėte tokios?
• Gręžimo greitis
Siūlomos skalbimo mašinos, kurių gręžimo greitis nuo 1000 iki 1600 apsukų per minutę. Kuo greičiau, tuo geriau? Ne visada! Pagalvokite, kokius drabužius Jūs dėvite ir kokio galingumo gręžimas jiems tiks? Labai svarbu tinkamai prižiūrėti drabužius!
• Valdymo skydelis ir ekranas
Dešinėje lango pusėje galite pasirinkti tokį valdymo skydelį ir ekraną, kurio Jūs norite. Jei Jums labiau patinka mechaniniai mygtukai arba atvirkščiai – elektroniniai, ar jutiklinis ekranas – tiesiog pasirinkite! 
• Programų skaičius ir džiovinimas
Pažiūrėkite siūlomas skalbimo programas ir pasvarstykite, kurios iš jų yra nepakeičiamos. Galbūt naujos skalbinių skalbimo programos ir kokybiškas džiovinimas padės geriau rūpintis Jūsų drabužiais?
Dėmesio! Internetinėje parduotuvėje 1a.lt galite rinktis vieną iš 14 skirtingų skalbimų mašinų gamintojų arba rinktis pagal kitus kriterijus. Energijos sąnaudų klasė ir gręžimo greitis taip pat gali būti vienu iš pasirinkimo kriterijų, nors kartais apsisprendimą lemia skalbimo mašinos kaina, spalva ar dydis. Atkreipkite dėmesį į pasirinkimo juostą dešinėje pusėje ir išsirinkite Jums tinkamą skalbimo mašiną 1a.lt parduotuvėje!