Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Vienetai pakuotėje
Suderinami gamintojai
Vamzdžio tipas
Įsiurbimo vamzdžiai skirstomi į teleskopinius ir sudedamus/išardomus. Teleskopinis vamzdis – prailgintas siurblio konstrukcijos vamzdis. Reikiamą ir patogų ilgį, nuspaudus mygtuką, galima nusistatyti ištraukus ir užfiksavus vamzdį norimoje padėtyje. Po siurbimo vamzdį galima pilnai sutraukti. Sudedami/išardomi vamzdžiai taupo vietą.
Drėgno valymo sistema
Išimamas rankinis siurblys
Prekės ženklas Moneual×
Rodoma: 1
Rūšiuoti pagal:
Baterija Moneual
177,90 € / vnt.
193,90 / vnt.
Baterija Moneual
  • Prekės tipas: Baterijos
  • Vienetai pakuotėje: 1
  • Suderinami gamintojai: Moneual
Pristatymas
Atsiėmimas

Kaip išsirinkti dulkių siurblį? 

Švara, tvarka ir estetika namuose žavi kiekvieną, tiesa? Norėdami tai užtikrinti vargiai išsiverstume be dulkių siurblio – prietaiso, kuriuo lengvai galime surinkti dulkes, purvą ar kitokius nešvarumus nuo bet kurios grindų dangos. Todėl jei ieškote naujo siurblio, rinkitės mūsų asortimente – milžiniškas pasirinkimas leis kiekvienam atrasti idealiausią variantą labai gera kaina!
 
Paprastas ar plaunamas dulkių siurblys, be jokios abejonės, palengvina būsto valymą, kadangi surenka visas dulkes bei kitokį purvą. Kai kurie modeliai turi ypatingą filtravimo sistemą bei šepečių mechanizmą, leidžiantį išvalyti net giliai į kilimą įsigėrusį purvą, taip pat puikiai susitvarko su gyvūnų kailio plaukais, gali ne tik siurbti, bet ir plauti. Tad kaip išsirinkti tokioje gausoje, kokią rasite mūsų e. parduotuvėje internetu?

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dulkių siurblį? 

Tipas

  • Tradicinis dulkių siurblys. Tai daugeliui puikiai žinomi modeliai, kurie jau seniai džiugina savo privalumais. Paprastai nešvarumams surinkti naudojami maišeliai. Higienos požiūriu tai bus geras variantas, kadangi pilnas šiukšlių maišelis išmetamas, o naudotojas nekontaktuoja su jo turiniu. Norėdami daugiau galimybių ir patogumo prioritetą teikite siurbliams, turintiems ilgą laidą, teleskopinį vamzdį, puikiai manevruojančius ratukus ir kuo platesnį antgalių pasirinkimą. Tiesa, yra modelių ne su maišeliais, bet su cirkuliacine sistema.
  • Dulkių siurblys šluota. Kompaktiškas, vertikalus dulkių siurblys, kuris žavi ypač patogiu manevringumu. Šio tipo siurbliai gali būti su laidu arba belaidžiai. Laido neturinčios akumuliatorinės šluotos labai patogios, jas be vargo nusinešite į kitą kambarį, kitą aukštą, siurbsite kelias patalpas ir nereikės rūpintis laido išvyniojimu bei suvyniojimu. Visgi jų trūkumas – gali išsikrauti. Tad šiame kontekste laidą turinčios šluotos kiek pranašesnės. Jei pasirinksite modelį, turintį ir mažesnį rankinį dulkių siurblį, mėgausitės labai patogiu sofų, fotelių ir kitų sunkiau pasiekiamų vietų siurbimu. Gali būti plaunamas siurblys.
  • Dulkių siurblys robotas. Dar prieš kurį laiką buvę prabangos preke šiandien siurbliai robotai įperkami jau daugeliui. Jie kompaktiški, dirbantys savarankiškai, turi galimybę patekti į sunkiai pasiekiamas vietas (po lova, spinta bei kitur). Šis dulkių siurblys labai patiks skubantiems, stokojantiems laiko, gyvenantiems aktyvų gyvenimą, efektyviai taupantiems savo laiką ar tiesiog tiems, kurie nori be jokių pastangų džiaugtis švarutėliais namais. Jie gali siurbti, šluoti, plauti. Dar geriau tai, kad nenaudojami užima minimalų plotą. Priklausomai nuo galimybių, galite įsigyti siurblį robotą, kurį užprogramuosite namus išvalyti, kol esate darbe.
  • Rankinis dulkių siurblys. Kompaktiški, lengvi ir labai patogūs, idealiai tinkantys sunkiau prieinamoms vietoms. Labai patogu naudoti automobilio, sofos ar užuolaidų valymui.
  • Pramoniniai (statybiniai). Itin galingi, skirti labai dideliems plotams valyti ir kur kas platesniam nešvarumų spektrui, palyginti su nešvarumais namuose. Populiarūs statybose.

Dulkių siurblio valymo būdai

  • Sausas. Įprastas valymo būdas, kai surenkami sausi nešvarumai.
  • Drėgnas. Dėl konstrukcijos atsparumo vandeniui prietaisu surinksite ne tik sausus, bet ir drėgnus nešvarumus.
  • Plaunamas siurblys. Siurbiantis ir plaunantis. Bus patogu kiliminei dangai, minkštiems baldams ar kitai tekstilei.

Dulkių rinktuvų tipas

Internetinė parduotuvė 1a.lt siūlo dulkių siurblius su įvairiais dulkių surinkimo būdais: dulkių surinkimas į maišelį, vandens filtras ar kt. Kai kurie gamintojai siūlo mišrius dulkių surinkimo būdus, pavyzdžiui, maišelis dulkėms kaupti kartu su vandens filtru. Mes galime išskirti tris pagrindinius variantus:
  • Dulkių maišelis. Pasirinkus prietaisą su maišeliu jį reikės keisti nauju kas kelis siurbimus, o kartais ir po kiekvieno siurbimo – priklausomai nuo tvarkomo ploto bei nešvarumų kiekio. Jei gyvenate kompaktiškame bute, tikėtina, jog vieno maišelio užteks keliems siurbimams. Tačiau kai tvarkote didelį namą, o jei dar yra vaikų ir augintinių, maišelį gali tekti keisti kaskart baigus siurbti. Bene esminis tokių prietaisų privalumas – žema kaina.
  • Cikloninis. Vizualiai siurblys toks pat kaip ir su maišeliais, tačiau vietoj pastarųjų yra speciali dulkių talpykla, vadinama konteineriu, kurią periodiškai reikia ištuštinti ir išvalyti.
  • Vandens filtras. Veikimo principas panašus į cikloninių, skirtumas tik tas, kad vandens filtrą turinčiuose nešvarumai naudojant vandenį yra filtruojami. Dažnas tokio siurblio modelis turi ir plovimo funkciją. Konteinerį su vandens filtru patogu ištraukti iš konstrukcijos ir praplauti po tekančiu vandeniu.  

Galia

Kokį galingumą rinktis, priklauso nuo siurbiamo paviršiaus tipo ir ploto. Kilimams siurbti paprastai reikia daugiau galios. Dideliems plotams taip pat rinkitės galingesnį. Mūsų asortimento dulkių siurblių galia svyruoja tarp 9 ir 4 000 W.
 
Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tai, ar yra reguliuojami galingumo lygiai. Tai reiškia, kad dulkių siurblys bus pritaikytas kilimams siurbti atitinkamai sureguliavus galingumą. Savo ruožtu užuolaidoms nereikia tiek galingumo, todėl reguliuodami galingumą galite sumažinti sąskaitą už elektros energijos sunaudojimą.

Dulkių rinktuvo talpa

Priklausomai nuo tvarkomo ploto rinkitės dulkių rinktuvo talpą. Mažam plotui bei paviršiams, pavyzdžiui, automobiliui, sofai, užuolaidoms, vonios kambariui, naudokite mažesnio tūrio dulkių siurblį. Didelėms patalpoms rinkitės didesnį. Mūsų asortimente rasite 0,1–570 l talpas turinčius siurblius.

Svoris

Prioritetą teikite lengvesniems siurbliams – tokiais naudotis bus kur kas patogiau, lengviau pernešite į kitą patalpą, aukštą. Mūsų parduodamų dulkių siurblių svoris varijuoja labai plačiame diapazone – nuo 0,86 iki 14,2 kg.

Triukšmo lygis

Triukšmingesnis siurblys – didesnis diskomfortas. Geriausias variantas – iki 70 dB siekiantis triukšmingumas. Mūsų e. parduotuvėje rinkitės prietaisus, kurių triukšmingumas svyruoja nuo 36 iki 88 dB.

Veikimo laikas įkrovus

Šis kriterijus rodo, kiek laiko galėsite naudotis siurbliu, iki kol jį reikės vėl krauti. Mūsų e. parduotuvėje rinkitės siurblius, kurių veikimo laikas įkrovus gali būti 10–360 min.
 
Svarbus ir dar vienas rodiklis – krovimo laikas. Mūsų parduodami prietaisai gali būti kraunami 60–390 min.

Laido ilgis

Pastarasis prisideda prie naudotojo patogumo. Rekomenduojame, kad dulkių siurblys turėtų ilgesnį laidą. Mūsų e. parduotuvėje rasite prietaisus, kurių laido ilgis siekia nuo 0,8 iki 13 m.

Kaina

Labai didelis pasirinkimas ir platus kainų diapazonas perkantiems internetu mūsų pasiūloje. Pigiausi šioje prekių kategorijoje yra rankiniai siurbliai, kainuojantys nuo poros dešimčių eurų. Tačiau net ir juos galite pirkti su akcija ir mokėti dar pigiau! Daugiausia investicijų pareikalaus modernūs bei funkcionalūs siurbliai robotai, taip pat šluotos. Išpardavimo metu arba lojalumo programos dalyviai juos gali įsigyti sutaupydami net iki kelių dešimčių proc. kainos!

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dulkių siurblį?
  • Kokio tipo siurblio norite?
  • Koks valymo būdas Jums aktualus? Valantis tik sausai ar ir plaunamas siurblys?
  • Norite naudoti maišelius, o gal cikloninę nešvarumų surinkimo sistemą ar vandens filtrą?
  • Identifikuokite reikalingą galią.
  • Įvertinkite, kokio ilgio laidas reikalingas, o galbūt norite belaidžio? Rinkitės mažesnio triukšmingumo prietaisą, turintį daugiau antgalių, manevringą, lengvesnį.
Kokio galingumo dulkių siurblį rinktis?
Tai priklauso nuo siurbiamų plotų ir paviršių. Dideliems plotams reikės daugiau galios. Ji taip pat pasiteisins siurbiant kilimines dangas, kilimus. Laminatui, medinėms grindims, plytelėms užteks mažesnės galios.
Ką reiškia cikloninis dulkių siurblys?
Turintis cikloninę sistemą. Vizualiai jis primena tradicinį dulkių siurblį su maišeliu. Skirtumas tas, jog cikloniniame vietoj maišelio yra dulkių ir kitų nešvarumų surinkimo konteineris.
Kokie yra geriausi dulkių siurbliai?
Mūsų asortimente daugiausia simpatijų ir puikių atsiliepimų sulaukia Bosch, Bissell, Philips, Kärcher, Thomas, Electrolux, Dyson, Xiaomi, Mamibot, Ecovacs gaminiai.
Kokie yra dulkių siurblių filtrai?
Popieriniai, medžiaginiai, vandens, antialerginiai (HEPA), elektrostatiniai mikrofiltrai, S-klasės filtrai.