Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk
Prekės ženklas Beper×
Rodoma: 5
Rūšiuoti pagal:
Lėtaeigė sulčiaspaudė Beper 90.422, 200 W
107,97 / vnt.
Lėtaeigė sulčiaspaudė Beper 90.422, 200 W
  • Sulčiaspaudės tipas: Lėtaeigė
  • Galia: 200 W
  • Greičių skaičius: 2
Pristatymas
Atsiėmimas
Lėtaeigė sulčiaspaudė Beper BP.720, 300 W
49,99 / vnt.
Lėtaeigė sulčiaspaudė Beper BP.720, 300 W
  • Sulčiaspaudės tipas: Lėtaeigė
  • Galia: 300 W
  • Greičių skaičius: 1
Pristatymas
Atsiėmimas
Lėtaeigė sulčiaspaudė Beper 90.421R, 150 W
80,49 / vnt.
Lėtaeigė sulčiaspaudė Beper 90.421R, 150 W
  • Sulčiaspaudės tipas: Lėtaeigė
  • Galia: 150 W
  • Greičių skaičius: 1
Pristatymas
Atsiėmimas
Citrusinių vaisių sulčiaspaudė Beper P102EST001
29,89 / vnt.
Citrusinių vaisių sulčiaspaudė Beper P102EST001
  • Galia: 85 W
  • Greičių skaičius: 1
  • Galima plauti indaplovėje: Ne
Pristatymas
Atsiėmimas
Citrusinių vaisių sulčiaspaudė Beper BP.101H
13,49 € / vnt.
14,89 / vnt.
Citrusinių vaisių sulčiaspaudė Beper BP.101H
  • Galia: 25 W
  • Antgalių skaičius: 2
Pristatymas
Atsiėmimas

Sulčiaspaudė: kaip pasirinkti? 

Šviežiai spaustos sultys pelno daugelio jas paragavusių simpatijas. Ir ne paslaptis, jog vitaminų, mineralų bei kitų vertingų medžiagų jų sudėtyje yra nepalyginamai daugiau nei tų, kurias pilamės iš pakelių, pirktų parduotuvėse. O tam, kad kiekvieną dieną galėtumėte gardžiuotis mėgstamiausiomis šviežutėlėmis sultimis, reikia visai nedaug – tik įsigyti kokybišką sulčiaspaudę.
 
Parduotuvėje 1a.lt internetu siūlome labai plačią įvairovę sulčiaspaudžių, atitinkančių bet kokį skonį ir galimybes bei keičiančių pastangų reikalaujančias rankines sulčiaspaudes. Čia galima išsirinkti tiek paprastą sulčiaspaudę, tiek išskirtinį šiuolaikinį aparatą operatyviai ir labai paprastai. Tad identifikuokite savo poreikius ir rinkitės mūsų pasiūloje. Jūsų patogumui čia sukurtas prekių filtras, leidžiantis greitai ir nesudėtingai atrinkti tik dominančias prekes. Pažymėjus norimus parametrus sistema išfiltruos tik konkrečiai juos atitinkančius pasiūlymus.

Sulčiaspaudės internetu

Šiuo prietaisu nedėdami daug pastangų ir per gana trumpą laiką išspausite sultis iš vaisių, uogų, daržovių ar kitų produktų, priklausomai nuo konkretaus modelio. Tiks obuoliams, pomidorams, morkoms, uogoms ar kt. Šis prietaisas yra svarbus pagalbininkas namuose, ypač jei rūpinatės sveikata bei sveika gyvensena.
 
Prieš įsigyjant sulčiaspaudę verta susipažinti su jos aprašyme pateikta informacija, kuri padės išsirinkti gaminį, geriausiai atitinkantį Jūsų norus ir galimybes. Mūsų prekės turi išsamius aprašymus, gerokai palengvinsiančius pasirinkimo procesą.

Sulčiaspaudės tipas

Pagrindiniai tipai yra du: lėtaeigės, kartais vadinamos šalto spaudimo sulčiaspaudėmis, ir išcentrinės, kai kurių dar vadinamos centrifūginėmis.
  • Lėtaeigė. Šių sulčiaspaudžių veikimas grįstas malimu, ilgesniu procesu. Daržovės, vaisiai ar kiti produktai malami tol, kol sultys atsiskiria nuo minkštimo. Naudojantis šio tipo prietaisu sulčių išgausite daugiau, nes iš minkštimo jos išspaudžiamos maksimaliai. Bus geriausia tiems, kurie sultis nori spausti ne tik iš vaisių ir daržovių, tačiau ir iš lapinių augalų, pavyzdžiui, špinatų. Palyginti su išcentrinėmis, lėtaeigės veiks kur kas tyliau, o sultyse bus daugiau minkštimo. Tiesa, pastarasis aspektas vienų priskiriamas prie trūkumų, o kitų – prie privalumų, mat manoma, jog šitaip sultyse lieka didesnis vitaminų bei kitų vertingų medžiagų kiekis. Esminis šio tipo sulčiaspaudžių trūkumas yra lėtesnis veikimas. Tiesa, jos kainuoja daugiau.
  • Išcentrinė. Jų veikimas grįstas išcentrine jėga. Itin sparčiai besisukantys aštrūs sulčiaspaudės ašmenys vaisius, daržoves ar kitus produktus susmulkina, o vėliau jie yra perleidžiami per specialų tinklelį. Spaudimo metu minkštimas atskiriamas nuo sulčių. Šio tipo sulčiaspaudės patiks tiems, kurie vertina greitį – sultis jos išspaus tikrai sparčiai. Tai pravers, jei gyvenate aktyvų gyvenimą, turite didelę šeimą, dažnai spaudžiate didelius kiekius. Prie privalumų verta paminėti ir patrauklią kainą, lengvą surinkimą, paprastą valymą (nuimamas dalis dažniausiai galima plauti indaplovėje). Tiesa, yra ir trūkumų: dažnam nepatinka su sultimis susidarančios putos, kurios būdingos šio tipo sulčiaspaudėms, taip pat kai kuriuos erzina gana garsus veikimas.

Galia

Kokia galia geriausia? Renkantis sulčiaspaudę, skirtą naudotis namuose, užtenka maždaug 500 W galios aparato. Tačiau, žinoma, reikia vertinti individualius poreikius. Verta pastebėti, jog kuo didesnės galios prietaisas, tuo lengviau susidoroja su kietais produktais. Tad įvertinkite, kokias sultis dažniausiai spausite. Jei daugiausia spausite sultis iš kietų produktų, dairykitės maždaug 1 000–1 200 W galios prietaiso.

Talpa

  • Sulčių indo talpa. Nuo šio indo tūrio priklauso, kiek sulčių galima išspausti nenutraukiant sulčių spaudimo proceso. Aspektas tiesiogiai susijęs su sulčių kiekiu. Kuo didesnė talpa, tuo daugiau sulčių vienu metu pavyks išspausti. Jei sulčiaspaudė reikalinga 1–2 asmenims, užteks ir mažesnės talpos, tačiau didesnei šeimai verta įsigyti talpesnę.
  • Tirščių indo talpa. Kuo didesnis šis indas, tuo patogiau bus spausti sultis ir prižiūrėti prietaisą.

Greičių skaičius

Nurodoma, kiek ir kokios rūšies greičių turi sulčiaspaudė. Mažesni greičiai tinka minkštesniems vaisiams ir daržovėms, didesni – kietesniems produktams. Jei sultis daugiausia spausite iš kietų produktų, ieškokite prietaiso, turinčio daugiau didesnių greičių.

Triukšmingumas

Žinoma, daugelis norėtų kuo tyliau veikiančios sulčiaspaudės. Tačiau triukšmingumas priklauso nuo prietaiso tipo (minėjome, jog lėtaeigės veikia kur kas tyliau), galios, kitų techninių parametrų. Konkrečios sulčiaspaudės  triukšmingumą įvertinsite pagal prekės aprašyme nurodytus decibelus.

Pagaminimo medžiaga

Dažniausiai gaminant sulčiaspaudžių korpusą naudojamas plastikas ir nerūdijantis plienas. Plastikines bus lengviau prižiūrėti, be to, jos yra lengvesnės. Iš plieno pagamintos tvirtesnės ir veikia ilgiau. Taip pat prietaisai turi ir stiklinius ar plastikinius indus.

Kam sulčiaspaudė skirta?

Kai kurios tinka, pavyzdžiui, tik citrusiniams vaisiams, kitos – vaisiams ir daržovėms, tačiau netinka žalumynams, prieskoninėms žolelėms. Tad įvertinkite, kokias sultis spausite, ir palyginkite su tuo, kam sulčiaspaudė skirta. Mūsų asortimente rinkitės citrusinių vaisių (apelsinų, greipfrutų ar kt.), daržovių (pomidorų, morkų ar kt.), kietų vaisių, minkštų vaisių, šakniavaisių ar kitas sulčiaspaudes.

Kaina

Mūsų pasiūloje sulčiaspaudžių kainos startuoja vos nuo poros dešimčių eurų, o brangiausios gerokai viršija 700. Galbūt išsirinkote brangią sulčiaspaudę, tačiau ji gerokai viršija Jūsų biudžetą? Verta tapti lojalumo programos  nariu – pastarieji dažnai perka pigiau su labai gera akcija. Taip pat galima plaukti išpardavimo – jų metu nuolaidomis gerokai nustebiname savo pirkėjus.

Gamintojas

Parduotuvėje 1a.lt internetu rinkitės tik geriausiųjų gaminius. Čia gausu Bosch, Philips, Hurom, Tefal, Kuvings, Braun, Panasonic, Gastroback, Blaupunkt, Stollar ir kitų gamintojų produkcijos, žavinčios aukšta kokybe, patikimumu ir galimybėmis.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Į ką atkreipti dėmesį renkantis sulčiaspaudę?
  • Koks prietaiso tipas;
  • Koks sulčiaspaudės galingumas;
  • Kokios talpos sulčių ir tirščių indai;
  • Kaip garsiai veikia;
  • Kaina.
Kokie yra sulčiaspaudžių tipai?
Tipai yra du: lėtaeigės ir išcentrinės.
Ar galima sulčiaspaudę plauti indaplovėje?
Tam tikrų modelių atskiros nuimamos dalys gali būti plaunamos indaplovėje. Atsižvelkite į instrukciją ir priežiūros rekomendacijas.
Kokią lėtaeigę sulčiaspaudę pirkti?
Rinkitės tokią, kuri atitiks Jūsų poreikius. Atsižvelkite į kainos ir kokybės santykį, papildomus privalumus, verta pasidomėti ir jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimais. Prioritetą teikite patikimiems gamintojams.
Kodėl verta įsigyti sulčiaspaudę?
Prietaisas leis lengvai, be didelių pastangų, o drauge ir greitai mėgautis šviežiomis bei vitaminų kupinomis sultimis iš vaisių, daržovių, žalumynų, uogų.