„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Filtravimas

Kaina
Duomenų perdavimo greitis, Mb/s
Kuo didesnis duomenų perdavimo greitis, tuo greičiau bus persiunčiami duomenys. Žinoma, reiktų nepamiršti ir Jūsų interneto tiekėjų ir interneto plano galimybių.
3G ryšio palaikymas
Galimybė į maršrutizatorių įdėti mobilaus operatoriaus SIM kortelę arba USB Dongle adapterį, kuris užtikrina priėjimą prie 3G mobiliojo interneto. Prieš įsigydami maršrutizatorių su 3G palaikymu, gamintojo interneto tinklapyje patikrinkite ar šis prietaisas palaiko konkretaus mobiliojo ryšio operatoriaus 3G USB Dongle imtuvą.
Belaidis prieigos taškas (Access point)
Bevielis prieigos taškas (Access point) užtikrina kabelio perdavimo tinklo plėtrą belaidžiame tinkle naudojant vieną LAN prievadą. Prieigos taškas nėra maršrutizatorius ir negali padalinti vieno adreso keliems kompiuteriams, todėl šį prietaisą galima naudoti tik su maršrutizatoriumi.
Ethernet WAN (RJ-45) lizdų skaičius
Ugniasienės pralaidumas, Mb/s
Rodoma: 1 - 4856
Rūšiuoti pagal:
Alcatel IK40V LTE USB Modem White
36,38 / vnt.
Turime sandėlyje
Alcatel IK40V LTE USB Modem White
Netgear Nighthawk M1 Mobile Router
308,60 / vnt.
TOP prekė
Netgear Nighthawk M1 Mobile Router
Zyxel ZyWall VPN50
475,32 / vnt.
Naujiena
TOP prekė
Zyxel ZyWall VPN50
  • Ethernet LAN (RJ-45) lizdų skaičius: 4
  • Ethernet WAN (RJ-45) lizdų skaičius: 1
  • Ugniasienės pralaidumas: 800 Mb/s
  • VPN pralaidumas: 150 Mb/s
Zyxel ZyWALL ATP200
981,87 / vnt.
Naujiena
TOP prekė
Zyxel ZyWALL ATP200
  • Ethernet LAN (RJ-45) lizdų skaičius: 4
  • Ethernet WAN (RJ-45) lizdų skaičius: 2
  • Tinklo (LAN) jungčių greitis: 10/100/1000 Mbps
  • Ugniasienės pralaidumas: 2000 Mb/s
  • VPN pralaidumas: 500 Mb/s
Zyxel USG210-EU0102F USG Firewall
1 100,88 / vnt.
Zyxel USG210-EU0102F USG Firewall
D-Link DEM-432XT
543,92 / vnt.
D-Link DEM-432XT
Zyxel ATP100
626,82 / vnt.
Zyxel ATP100
  • Ethernet LAN (RJ-45) lizdų skaičius: 4
  • Ethernet WAN (RJ-45) lizdų skaičius: 1
  • Tinklo (LAN) jungčių greitis: 10/100/1000/10000 Mbps
  • Ugniasienės pralaidumas: 1000 Mb/s
  • VPN pralaidumas: 380 Mb/s
D-Link DFL-870 NetDefend UTM Firewall
657,00 / vnt.
TOP prekė
D-Link DFL-870 NetDefend UTM Firewall
Zyxel USG40W-EU0102F USG Firewall
432,88 / vnt.
Zyxel USG40W-EU0102F USG Firewall
Ubiquiti UF-OLT-4 4-Port Optical Line Terminal
875,99 / vnt.
Ubiquiti UF-OLT-4 4-Port Optical Line Terminal
Ubiquiti PowerBeam AC ISO Gen2 5-Pack
704,62 / vnt.
Ubiquiti PowerBeam AC ISO Gen2 5-Pack
Zyxel USG20-VPN-EU0101F USG Firewall
299,22 / vnt.
Zyxel USG20-VPN-EU0101F USG Firewall
MikroTik Wireless Wire Kit
188,63 / vnt.
TOP prekė
MikroTik Wireless Wire Kit
Zyxel USG310-EU0102F USG Firewall
1 989,32 / vnt.
Zyxel USG310-EU0102F USG Firewall
Zyxel USG20W-VPN-EU0101F VPN Firewall
324,24 / vnt.
Zyxel USG20W-VPN-EU0101F VPN Firewall
Ubiquiti Rocket AC Prism 5GHz RP-5AC-Gen2
222,00 / vnt.
Ubiquiti Rocket AC Prism 5GHz RP-5AC-Gen2
Zyxel USG110-EU0102F USG Firewall
984,84 / vnt.
Zyxel USG110-EU0102F USG Firewall
Synology Camera Licenses
352,62 / vnt.
Synology Camera Licenses
Ubiquiti UF-OLT 8-Port Optical Line Terminal
1 430,87 / vnt.
Ubiquiti UF-OLT 8-Port Optical Line Terminal
Ubiquiti PowerBeam AC Bridge
107,00 / vnt.
Naujiena
Ubiquiti PowerBeam AC Bridge
MikroTIK LHG 4G Kit
147,57 / vnt.
MikroTIK LHG 4G Kit
Netgear AGM734 SFP
157,75 / vnt.
Netgear AGM734 SFP
  • Tinklo (LAN) jungčių greitis: 10/100/1000 Mbps
  • Jungtys: RJ-45
LevelOne Gigabit Wireless LAN Controller WAC-2003
246,91 / vnt.
LevelOne Gigabit Wireless LAN Controller WAC-2003
Edimax APC500 Access Point Controller
323,13 / vnt.
Edimax APC500 Access Point Controller
M-Life 4G Modem
31,96 / vnt.
M-Life 4G Modem
(3)
Huawei E5785-92c Black or White
112,00 / vnt.
Naujiena
Huawei E5785-92c Black or White
  • Maršrutizatoriaus tipas: WiFi
  • Duomenų perdavimo greitis, Mb/s: 300
  • Tinklo standartai: IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n
  • Jungtys: Micro USB
  • Ugniasienė (Firewall): Ne
Huawei 4G Modem E5576 White
44,53 / vnt.
Naujiena
Huawei 4G Modem E5576 White
  • Maršrutizatoriaus tipas: WiFi
  • Duomenų perdavimo greitis, Mb/s: 150
  • Tinklo standartai: IEEE 802.11b/g/n
  • Jungtys: Micro USB
  • Ugniasienė (Firewall): Ne
MikroTik RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL
159,99 / vnt.
MikroTik RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL
MikroTik 1.25G SFP Transceiver 1310/1550nm S-3553LC20D
61,72 / vnt.
MikroTik 1.25G SFP Transceiver 1310/1550nm S-3553LC20D
MikroTik SXT LTE kit
109,88 / vnt.
MikroTik SXT LTE kit
MikroTik SXTsq Lite5
40,14 / vnt.
MikroTik SXTsq Lite5
Cisco Meraki Go 5-Port Security Gateway
119,97 / vnt.
Cisco Meraki Go 5-Port Security Gateway
MikroTik SXTsq 5 AC RBSXTSQG-5ACD
45,99 / vnt.
MikroTik SXTsq 5 AC RBSXTSQG-5ACD
MikroTik 10GbE SFP+ Transceiver 850nm S+85DLC03D
50,99 / vnt.
MikroTik 10GbE SFP+ Transceiver 850nm S+85DLC03D
Zyxel VMG3625-T50B
93,99 / vnt.
Zyxel VMG3625-T50B
Grandstream GXP2200 EXT Expansion Module
89,84 / vnt.
Grandstream GXP2200 EXT Expansion Module
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus
195,00 / vnt.
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus
LevelOne Gigabit Wireless LAN Controller WAC-2000
140,61 / vnt.
LevelOne Gigabit Wireless LAN Controller WAC-2000
Ubiquiti UF-Nano GPON CPE
67,49 / vnt.
Ubiquiti UF-Nano GPON CPE
Ubiquiti Bullet AC B-DB-AC
87,99 / vnt.
Ubiquiti Bullet AC B-DB-AC
MikroTik 10G SFP+ Transceiver 1310nm S+31DLC10D
115,13 / vnt.
MikroTik 10G SFP+ Transceiver 1310nm S+31DLC10D
TP-Link M7200 4G LTE Mobile Wi-Fi
54,43 / vnt.
TP-Link M7200 4G LTE Mobile Wi-Fi
(1)
TP-Link M7000 4G LTE Mobile Wi-Fi
51,03 / vnt.
Naujiena
TP-Link M7000 4G LTE Mobile Wi-Fi
  • Maršrutizatoriaus tipas: WiFi
  • Duomenų perdavimo greitis, Mb/s: 150
  • Tinklo standartai: IEEE 802.11b/g/n
  • Jungtys: Micro USB
  • Ugniasienė (Firewall): Ne
ZTE MF920V LTE Modem White
44,17 / vnt.
Naujiena
ZTE MF920V LTE Modem White
  • Maršrutizatoriaus tipas: WiFi
  • Duomenų perdavimo greitis, Mb/s: 150
  • Tinklo standartai: IEEE 802.11ac
  • Jungtys: WLAN
  • Ugniasienė (Firewall): Ne
TP-Link GPON Terminal TX-6610
31,58 / vnt.
TP-Link GPON Terminal TX-6610
MikroTik RJ45 1GbE Transceiver S-RJ01
24,42 / vnt.
MikroTik RJ45 1GbE Transceiver S-RJ01
MikroTik SXTsq 5 High Power 16 dBi RBSXTSQ5HPND
42,27 / vnt.
MikroTik SXTsq 5 High Power 16 dBi RBSXTSQ5HPND
Rodoma: 1 - 4856