Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Kaina
Aukštis, cm
Skersmuo, cm
Galia, W
Galima nuotolinio valdymo funkcija
Svoris, kg
Greičių skaičius
Galimybė reguliuoti ventiliatoriaus greitį.
Spalva Ruda×
Rodoma: 2
Rūšiuoti pagal:
Pastatomas ventiliatorius Camry CR 7329, 100 W
78,90 € / vnt.
92,90 / vnt.
Pastatomas ventiliatorius Camry CR 7329, 100 W
  • Skersmuo: 40 cm
  • Galia: 100 W
  • Korpuso sukimosi laipsniai: 250 °
  • Greičių skaičius: 3
  • Galima nuotolinio valdymo funkcija: Ne
Pristatymas
Atsiėmimas
Stalinis ventiliatorius Beper VE.210, 35 W
43,89 / vnt.
Stalinis ventiliatorius Beper VE.210, 35 W
  • Skersmuo: 30 cm
  • Galia: 35 W
  • Greičių skaičius: 3
  • Galima nuotolinio valdymo funkcija: Ne
Pristatymas
Atsiėmimas

Kaip išsirinkti ventiliatorių? 

Iki to laiko, kol rinkoje pasirodė kondicionieriai, ventiliatoriai ilgą laiką buvo puikiai žinomi bei vertinami. Staiga atsirado kondicionieriai ir daugelis suskubo pirkti brangiai kainuojančią bei techniškai sudėtingą prekę. Visgi laikui bėgant daugelis įsitikino, kad kondicionieriai naudoja pernelyg daug elektros energijos bei yra peršalimų priežastis netgi šiltais vasaros mėnesiais. Po truputį seniai žinomas ventiliatorius susigrąžino savo ankstesnes pozicijas buitinės technikos sektoriuje.
 
Šie prietaisai padidina oro cirkuliaciją patalpoje, drėkina orą ir padeda sukurti komfortiškas sąlygas darbe ir namuose. Jeigu patalpose labai karšta ir atrodo, jog kvėpuoti nėra kuo, reikia būtinai išsirinkti ir įsigyti ventiliatorių!

Į ką atkreipti dėmesį renkantis oro ventiliatorių?

Tipas

  • Pastatomas. Klasikiniai modeliai su stovu, paprastai apvalios formos, viduje turintys besisukančia sparnuotę. Jų privalumas – geras vėsinimas ir labai patraukli kaina. Tad nenuostabu, jog jie yra vieni iš populiariausių šiame sektoriuje. Toks variantas taip pat tinkamas dirbantiems prie stalo, jis gali būti pasirinktas nedideliam biuro kabinetui ar namų erdvei: svetainei, miegamajam ar kt. Prioritetą teikite tiems, kurių aukštį galėsite reguliuoti – daugiau vėsinimo galimybių Jums. Galingi grindiniai įrenginiai tiks net ir didesnėms patalpoms.
  • Stalinis. Šio tipo prietaisas bus geriausias pasirinkimas, jei daug laiko praleidžiate dirbdami prie stalo, pavyzdžiui, rašydami, dirbdami kompiuteriu, – tokiu atveju ventiliatorius į Jus pūs vėsų orą. Nedidelis, lengvas, nešiojamas, mobilus.
  • Sieninis. Ant sienos pakabinamas prietaisas. Gali būti labai skirtingo galingumo, tad rinkitės pagal vėsinamos patalpos plotą. Nereikalauja vietos ant grindų, leidžia racionaliai išnaudoti sienos plotą.
  • Grindinis. Pastarieji neturi jokio stovelio, o palyginti su įprastais ventiliatoriais, išsiskiria galingumu. Paprastai grindiniai pasirenkami itin didelėms patalpoms, taip pat gamybinėms erdvėms.
  • Bokštinis. Išsiskiria moderniu dizainu, estetika ir užimamu nedideliu grindų plotu. Siauri, pailgi ir paprastai aukštoki bokšto tipo prietaisai darniai įsilies į šiuolaikišką biuro ar namų erdvę.
  • Lubinis. Puikus sprendimas, jei neturite vietos jam nei ant grindų, nei ant stalo. Bene geriausias lubinių ventiliatorių privalumas tas, jog jie vėsina visą patalpą, o ne konkretų jos plotą.
  • Kanalinis. Platus dydžių ir galios spektras. Gali būti sumontuotas tiek ašinis, tiek išcentrinis ventiliatorius. Užtikrina oro tiekimą ir / ar šalinimą iš kelių patalpų vienu metu. Skirtingai nei buitiniai, vonios ventiliatoriai ar kitokie, šie montuojami ant ortakių.

Kam skirtas?

  • Namams (buitinis ventiliatorius). Kur jūs ketinate jį naudoti? Tai bus paprastas ar vonios kambarys, virtuvė, garažas? Esant poreikiui galite rasti prietaisų, skirtų naudoti drėgnose patalpose, kur jis puikiai atliks savo darbą.
  • Biurui. Geriausia, jei bus nedidelis, kompaktiškas, bet našus, galintis veikti ilgai ir efektyviai. Jei viename kabinete dirba keli asmenys, praverstų prietaiso sukimasis tam tikru kampu.

Galia

Kokio pajėgumo prietaisas atitiks jūsų poreikius? Prieš besirenkant apskaičiuokite patalpos dydį bei kokią ventiliacijos galią ketinate pasiekti.
 
Ventiliatorių galingumas svyruoja plačiuose rėmuose, tad kiekvienas iš Jūsų galės pasirinkti tinkamiausią variantą. Jei yra galimybė, rekomenduojame rinktis didesnio galingumo prietaisą, kuris ilgiau veiks nepertraukiamai. Tiesa, jei vėsintis planuojate tikrai retai ir trumpais intervalais, tuomet galbūt ir neverta investuoti į galingą prietaisą.

Našumas

Matuojamas kubais per valandą ir yra vienas svarbiausių pasirinkimo kriterijų. Jis parodo, kokį oro kiekį iš patalpos pašalins prietaisas per vieną valandą.

Dydis

Renkantis bet kokį prietaisą namams ar biurui svarbūs yra jo gabaritai, ne išimtis ir oro ventiliatorius. Numatykite vietą, kurią jam skirsite, ir atsižvelgdami į tą erdvę rinkitės. Vertinkite tokius matmenis kaip skersmuo, ilgis, aukštis.
 
Skersmuo tiesiogiai susijęs ir su oro srautu, t. y. kuo didesnis ventiliatoriaus skersmuo, tuo didesnis oro srautas. Ilgio ir aukščio rodikliai tiesiogiai susiję su naujam pirkiniui skirta vieta.

Korpuso sukimosi laipsnis

Ventiliatoriaus sukimosi laipsnis svarbus dėl kelių aspektų. Pirmiausia, kuo daugiau sukasi korpusas, tuo plačiau po patalpą pasklinda pučiamas vėjelis. Ir antra, tai ypač pasiteisina, jei patalpoje yra daugiau asmenų – visi gauna gaivaus oro srautą.
 
Pirkdami ventiliatorius mūsų asortimente galėsite pasirinkti iš prietaisų, galinčių pasisukti 30–360 laipsnių kampu.

Triukšmo lygis

Šis aspektas ypač reikšmingas bus tada, jei ventiliatorius skirtas miegamajam, vaikų kambariui, darbo zonai namuose arba kabinetui biure. Tai patalpos, kuriose tyla yra prioritetas, todėl labiau tiks tylus įrenginys. Geras variantas bus 17–40 dB. Triukšmingumas mažiau svarbus, jei ventiliatorių įkurdinsite erdvėse, kuriose paprastai dominuoja šurmulys, pavyzdžiui, virtuvėje, svetainėje, valgomajame ar pan. Tačiau gyvenamosiose patalpose komfortiškai jausitės, jei prietaiso triukšmingumas neviršys 60 dB.
 
Mūsų e. parduotuvėje internetu galite įsigyti ventiliatorius, kurių triukšmo lygsi svyruoja nuo 17 iki 72 dB.

Funkcionalumas

  • Nuotolinio valdymo funkcija. Maksimalus komfortas. Šią funkciją ypač įvertinsite tada, kai patogiai įsitaisysite ant sofos ar lovoje ir Jums nereikės keltis ir eiti prie ventiliatoriaus, kad jį įjungtumėte ar išjungtumėte.
  • Greičių skaičius. Prietaisai gali vos pūsti gaivų vėjelį, o taip pat gali dovanoti tikrai įspūdingą vėsaus, gaivaus oro srautą. Kuo daugiau yra greičių, tuo daugiau galimybių užtikrinti maksimalų komfortą.
  • Naktinis režimas. Naktį prietaisas veiks tyliau – tai didelis privalumas, nes dėl skleidžiamo triukšmo jie nakčiai neretai išjungiami.

Kaina

Mūsų e. parduotuvėje ventiliatorius internetu rinksitės nuo mažiau kaip 10 eurų be išpardavimo! Brangūs prietaisai su akcija taip pat kainuos kur kas pigiau, todėl nustebsite, kiek nedaug investicijų reikės kokybiškam ventiliatoriui įsigyti!

Prekės ženklas

Kokybė turi glaudų ryšį su gamintoju. Tad mūsų asortimente rinkitės tik patikimų ir puikiai vertinamų bei šaunių atsiliepimų sulaukiančių gamintojų ventiliatorių: Cata, Haushalt, Dospel, Beper, ActiveJet, Duux, Blaupunkt, Elit, Standart, Vents ir kt.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Į ką atkreipti dėmesį renkantis ventiliatorių?
  • Skirtas namams ar biurui?;
  • Koks patalpos dydis?;
  • Kur šį prietaisą įkurdinsite?;
  • Ar svarbus sukimosi kampas?;
  • Triukšmo lygis.;
  • Galingumas.;
  • Kiek vietos yra šiam įrenginiui?;
Kokį ventiliatoriaus tipą rinktis namams?
Priklauso nuo patalpos dydžio. Namams populiariausi pastatomi, bokšto tipo, staliniai, neretas pasinaudoja lubinių teikiama nauda.
Kaip veikia oro ventiliatorius?
Sukantis sparnuotėms didinamas oro judėjimas, tad juntama maloni vėsa. Tačiau, skirtingai nei kondicionieriai, šie prietaisai oro nešaldo.
Kokio galingumo ventiliatorių rinktis?
Reikiamas galingumas priklauso nuo patalpos dydžio, jos paskirties bei joje dažniausiai esančių žmonių skaičiaus. Pavyzdžiui to paties dydžio virtuvėje ir miegamajame reikės skirtingo galingumo prietaisų.
Ar ventiliatoriai triukšmingi?
Yra įvairių. Jei šis aspektas svarbus, rinkitės skleidžiantį mažiau decibelų.