„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau
Prekės tipas Dėklai×
Rodoma: 8
Rūšiuoti pagal:
Victorinox 4.0533 Bag Brown
18,43 / vnt.
Victorinox 4.0533 Bag Brown
Victorinox 4.0837.4 Nylon Bag Green
19,64 / vnt.
Victorinox 4.0837.4 Nylon Bag Green
(1)
Victorinox 4.0521.3 Bag Black
23,21 / vnt.
Victorinox 4.0521.3 Bag Black
Victorinox 4.0520.1 Bag Red
23,68 / vnt.
Victorinox 4.0520.1 Bag Red
Victorinox Leather Belt Pouch 4.0505.L Black
15,08 / vnt.
Victorinox Leather Belt Pouch 4.0505.L Black
Victorinox 4.0520.3 Bag Black
16,76 / vnt.
Victorinox 4.0520.3 Bag Black
Victorinox Leather Belt Pouch 132mm Black
14,46 / vnt.
Victorinox Leather Belt Pouch 132mm Black
Victorinox Leather Belt Pouch 4.0523.3
15,94 / vnt.
Victorinox Leather Belt Pouch 4.0523.3
Rodoma: 8

Peilių galąstuvas ir stovas – svarbus patogumas

Kiekviena namų šeimininkė pritartų prie teiginio, kad nepagaląstas peilis dažnais atvejais gali labai suerzinti. Pavyzdžiui, jeigu keptuvė užkaista ir paruošta kepimui ir lieka supjaustyti mėsą kepimui, tačiau, kaip ir eilinį kartą, vis niekaip neprisiruošiate pagaląsti peilio ir šįkart jį tenka būtinai galąsti, nes pjauti jau beveik nebeįmanoma. Namuose dažnai naudojamas įprastas peilių galąstuvas, kuriuo kokybiškai pagaląsti peilį gali būti sudėtinga, tokiu atveju, reikėtų pasirūpinti nauju, lengvai naudojamų galąstuvu. Tiesa, svarbu ne tik tai, kad peilis būtų tinkamai pagaląstas, bet ir kad jis turėtų savo vietą. Peiliai, dažniausiai, laikomi stalčiuose, tačiau, laikydami juos stalčiuose, galite netyčia susižeisti, o kai greitai prireikia peilio, ne visada jį galite pasiekti. Tokiu atveju, peilių stovai yra puiki išeitis. Taigi, ne tik geras peilis, bet ir jų priedai yra svarbūs.
Peilių priedai
Peilių priedai, kaip jau supratote, yra tikrai svarbūs. Yra trys pagrindinės ir populiariausios sritys:
• Galąstuvai;
• Stovai;
• Magnetai.
Peilių galąstuvas – Svarbus ir, galima sakyti, būtinas atributas virtuvėje. Peilių galąstuvai būna įvairūs. Jei mėgstate paprastumą, galite pirkti ir įprastą galąstuvą, kuris yra panašus į dildę. Tačiau, galite įsigyti ir šiuolaikinių, patikimų ir tikrai veiksmingų galąstuvų, pavyzdžiui, kai kurie galąstuvai turi dvi galandimo vietas. Visų pirma galąsti galite į didesniąją vietą, kad būtų nugalandamas tik peilio pagrindas. Po to, galite naudoti antrąją poziciją, tokiu atveju peilį pagaląsite galutinai, iki visiško aštrumo.
Peilių stovas – stovai taip pat yra kelių rūšių. Patys populiariausi yra klasikiniai – pagaminti iš medžio. Dažniausiai žmonės kalbėdami apie peilių stovus, juos tokius ir įsivaizduoja. Tačiau, šiomis dienomis parduotuvėse galite įsigyti labai įvairių prekių, todėl ir stovai gali būti ne tik mediniai, bet ir plastikiniai su tam tikromis skylėmis viršuje, kurios skirtos peiliams įstatyti.
Magnetas – tai itin patogus, galima sakyti, stovas peiliams. Jis yra priklijuojamas prie sienos ar spintelės ir ant jo yra pridedami peiliai, kurie, savaime suprantama, labai puikiai prikimba prie magneto. Paprasta, bet patogu.
Taigi, visas šias prekes galite įsigyti internetinėje parduotuvėje 1a.lt.