„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

LEGO, lėlės, žaislai ir stalo žaidimai

Šios savaitės pasiūlymai

Vaikų žaislus įsigyk parduotuvėje 1a.lt.

Jei nori šventės proga arba įprastą dieną nudžiuginti vaiką dovanodamas kokį nors žaislą, pažiūrėk parduotuvės 1a.lt pasiūlymus. Čia siūloma daugiau kaip 150 įvairių žaislų rūšių tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus vaikams.
Berniukams tikrai patiks radijo bangomis valdomos mašinėlės, taip pat robotai ir kiti panašūs žaislai. Mergaitės bus sužavėtos įvairiais mechaniniais žaislais, pavyzdžiui, šokančia meška arba elniu.
Galima pasirinkti žaislą, atitinkantį vaiko skonį, amžių ir lytį. Tai patogiausia daryti naudojantis internetinės parduotuvės paieškos funkcija. Nurodžius konkrečius kriterijus, pavyzdžiui, pageidaujamą kainų amplitudę, gamintoją, tipą ir asmens, kuriam skirta prekė, amžių, bus atrinkti tinkami variantai.
Tam, kad būtų lengva pasirinkti ir susidaryti nuomonę apie kiekvieną žaislą, jo aprašyme pateikiama išsami informacija. Aprašyme nurodoma ši informacija –
• Kam skirta – berniukams ar mergaitėms.
• Tipas – aprašyme nurodomas šio žaislo tipas. Siūlomi įvairių tipų žaislai, pavyzdžiui, mechaniniai žaislai, mini figūrėlės, radijo bangomis valdomi automobiliai ir malūnsparniai, taip pat daugybė kitų įdomių žaislų.
• Amžius – aprašyme nurodoma, kokio amžiaus asmenims rekomenduojamas arba skirtas žaislas. Parduotuvėje 1a.lt yra žaislų, skirtų vaikams nuo pusantrų metų iki 15 metų ir vyresniems. Pačius mažiausius nudžiugins paprasčiausi žaisliukai, pavyzdžiui, mašinėlės. Vyresnio amžiaus vaikams siūlomi sudėtingesni žaislai – radijo bangomis valdomi malūnsparniai arba lėktuvai.
• Ypač svarbi informacija – šioje kategorijoje nurodyti specialūs tam tikram žaislui būdingi ypatumai, pavyzdžiui, turimos spalvos, reikalingi elementai ir kiti parametrai.
Internetinėje parduotuvėje 1a.lt siūlomi įvairių kainų kategorijų žaislai, todėl kiekvienas gali išsirinkti jam tinkančią prekę. Gavus prekę už ją galima sumokėti ir grynais. Taip pat yra labai svarbu, kad prekės pristatomos labai greitai, tik per 2–3 dienas. Tai labai patogu, ypač tais atvejais, kai iki šventės liko nedaug laiko ir žaislas reikalingas greitai. Užsakytas prekes taip pat galima atsiimti iš parduotuvės 1a.lt biuro, įsikūrusio Vilniuje.
Visi žaislai yra kokybiški ir saugūs vaikams. Jei vis dėlto įsigytas žaislas neatitinka kokybės reikalavimų, nenaudotą tokį žaislą su visa pakuote galima grąžinti. Tačiau nepamirškite, kad tai galima padaryti per 14 dienų.
Apsipirk parduotuvėje 1a.lt – tai patogu, greita ir naudinga.