Visos kategorijos
PUIKI DOVANA - 1A DOVANŲ KUPONAS

Dovanų kuponai

Jūs pasirinkote

Nuimti visus filtrus
1 - 48 7
 • 1
 • 1
Dovanų kuponas 50 €

Dovanų kuponas 50 €

Gaukite jau PORYTPERKAMIAUSIA kategor. prekė
 • Vertė: 50 €
5000
Į krepšelį
Dovanų kuponas 100 €

Dovanų kuponas 100 €

Gaukite jau PORYT
 • Vertė: 100 €
10000
Į krepšelį
Dovanų kuponas 10 €

Dovanų kuponas 10 €

Gaukite jau PORYT
 • Vertė: 10 €
1000
Į krepšelį
Dovanų kuponas 20 €

Dovanų kuponas 20 €

Gaukite jau PORYT
 • Vertė: 20 €
2000
Į krepšelį
Dovanų kuponas 15 €

Dovanų kuponas 15 €

Gaukite jau PORYT
 • Vertė: 15 €
1500
Į krepšelį
Dovanų kuponas 25 €

Dovanų kuponas 25 €

Gaukite jau PORYT
 • Vertė: 25 €
2500
Į krepšelį
Flash sale
Dovanų kuponas 200 €

Dovanų kuponas 200 €

Gaukite jau PORYT
 • Vertė: 200 €
20000
Į krepšelį
1 - 48 7
 • 1
 • 1
Kaip man išsirinkti? Parduotuvės 1a.lt dovanų kuponai – puikus pasirinkimas

Ieškote dovanos? Dovanokite laisvę rinktis – įteikite parduotuvės 1a.lt dovanų kuponą. Šis kuponas leis gavusiam asmeniui pasirinkti norimą ir jam reikalingą dovaną. Parduotuvės 1a.lt dovanų kuponas – tai puikus pasirinkimas norint pasveikinti artimą žmogų arba nudžiuginti kolegą ir kaimyną. Kadangi parduotuvėje siūlomų prekių asortimentas yra itin gausus, su tokia dovana tikrai neapsiriksite.

DAUGIAUMAŽIAU

Parduotuvė 1a.lt siūlo nuo 25 iki 200 EUR vertės dovanų kuponus, todėl tokia dovana puikiai tinka tiek didelėms, tiek mažoms šventėms. Juos galima naudoti įsigyjant bet kurias internetinėje parduotuvėje 1a.lt siūlomas prekes.

Dėl gausaus prekių asortimento bet kuris dovanų kupono turėtojas galės išsirinkti tinkamą dovaną. Čia siūlomi tiek kasdieniai daiktai –pavyzdžiui, kosmetika ir kvepalai, tiek didesnės prekės – pavyzdžiui, buitinė technika, sporto prekės, fototechnika ir daugybė kitų prekių. Rinkis reikiamą dovaną turėdamas parduotuvės 1a.lt dovanų kuponą!

Kaip įsigyti dovanų kuponą?

Kortelė įsigyjama taip pat, kaip bet kuri kita prekė – reikia išsirinkti reikalingos vertės dovanų kuponą ir įdėti ją į krepšelį. Dovanų kuponą, taip pat kaip kitas prekes, galima gauti įvairiais būdais: atsiimti iš Vilniuje įsikūrusio parduotuvės biuro (Naujakiemio g. 6); pasinaudoti kurjerio teikiamomis paslaugomis, kuris pristato užsakymą visoje Lietuvos teritorijoje; atsiimti iš artimiausio DPD SIUNTŲ TAŠKO skyriaus; atsiimti iš Omniva arba LP Express paštomatų. Kadangi dovanų kuponas pasirinktu būdu bus pristatytas maždaug per 2 arba 3 dienas, jį galima įsigyti likus nedaug laiko prieš įteikimą. Gavus kuponą galima įteikti jį sukaktuvininkui, kad jis galėtų pasinaudoti juo savo nuožiūra.

Kaip pasinaudoti dovanų kuponu?

Dovanų kuponą galima naudoti norint įsigyti bet kokią parduotuvėje 1a.lt siūlomą prekę. Dovanų kuponu galima apmokėti tiek visą, tiek dalį pirkinio vertės papildomai sumokant likutį. Nepamirškite, kad bet kurį dovanų kuponą būtina išnaudoti per 6 mėnesius. Pasibaigus nurodytam laikotarpiui dovanų kuponas negalioja.

Parduotuvės 1a.lt dovanų kuponas – tai puikus pasirinkimas, nes jos turėtojui suteikiamos puikios galimybės rinktis tai, ko jam reikia. Platus pasiūlymų spektras, patogus užsakymų pateikimas, greitas ir patogus pristatymas – visa tai garantuoja internetinė parduotuvė 1a.lt.

Į viršų