Visos kategorijos
Šiuo metu prekės nėra
Šiuo metu prekės nėra

DETALI INFORMACIJA

BENDROSIOS CHARAKTERISTIKOS
Gamintojas Nikon
Skaitmeninio fotoaparato tipas

Skaitmeninių fotoaparatų tipai: kompaktiški, pusiau profesionalūs ir atsparūs smūgiams bei vandeniui fotoaparatai.

Kompaktiški skaitmeniniai fotoaparatai sukurti tam, kad jais būtų lengviau naudotis ir nešiotis. Fotoaparatai turi optinį vaizdo ieškiklį ir didelį LCD ekraną.

Pusiau profesionalūs fotoaparatai turi geresnės kokybės optiką ir CCD jutiklį. Tokiuose fotoaparatuose yra leidžiamas rankinis režimas ir geriau nurodomi energijos naudojimo rodmenys (tokie fotoaparatai gali veikti ilgiau). Šie fotoaparatai taip pat leidžia vartotojams pasirinkti kokiu formatu turi būti išsaugomos nuotraukos.

Atsparūs smūgiams ir vandeniui fotoaparatai skirti tiems kurie nori aktyviai pailsėti ir tuo pačiu metu užfiksuoti savo atostogų akimirkas nuotraukų ar vaizdo įrašų pagalba. Tokie fotoaparatai turi hermetišką korpusą, kuris leidžia jį naudoti po vandeniu, taip pat sugeria smūgius ir yra apsaugoti nuo dulkių.

Kompaktiški fotoaparatai
Maitinimas Akumuliatorius
Svoris (tik korpusas)(g) 177
Matmenys

Plotis x aukštis x ilgis

109.5 × 67 × 38 mm
SENSORIUS IR VAIZDAS
Pikselių skaičius (Mpix)

Kiekvienas fotoaparatas turi nurodytą didžiausią pikselių skaičių kurį fotoaparato kompiuteris gali panaudoti formuodamas nuotraukas.

Pikselių skaičius - visų šviesai jautrių taškų skaičius skaitmeninio fotoaparato matricoje. Nuotrauka yra padaryta iš smulkių detalių dar vadinamų pikseliais, kurie yra mažiausi vaizdo blokeliai. Didelis kiekis šių pikselių sudėtas kaip mozaika į vieną visumą iš toli atrodo kaip paveikslas. Fotoaparatuose su šviesai jautrių diodų pagalba vaizdas yra suskaidomas į milijonus spalvotų kvadratėlių, t.y. išsklaidomas į pikselius, išsaugomas ir perkeliamas į skystųjų kristalų ekranus.

Kuo nuotraukoje daugiau pikselių, tuo nuotraukos bus detalesnės ir galėsite atspausdinti didesnio formato nuotrauką.

13.2
Maksimali skiriamoji geba

Kuo didesnė maksimali skiriamoji geba, tuo aiškesnės nuotraukos.

4160 x 3120
Vaizdo formatai

Aukščio ir pločio santykis.

Nėra informacijos
Sensoriaus dydis

Nuo fotoaparato sensoriaus (jutiklio) dydžio beveik tiesiogiai priklauso vaizdo kokybė. Kuo didesnis sensoriaus plotas, tuo didesnis sensoriaus dinaminis diapazonas, vaizde mažiau triukšmų.

Didesni jutikliai leidžia efektingiau nuotraukoje išskirti fokusuojamą vaizdą.

1/3.1''
Sensoriaus tipas

Populiariausi sensorių tipai: CCD ir CMOS.

CCD sensoriai vartotini ten, kur svarbiausia yra vaizdo kokybė ir žemas triukšmų lygis.

CMOS sensoriai sunaudoja mažiau energijos nei CCD sensoriai, tačiau tradiciškai daug jautresni triukšmams.

CMOS
Kameros jautrumas (ISO)

Šis parametras charakterizuoja matricos jautrumą šviesai. Kuo didesnis ISO skaičius, tuo didesnė tikimybė, kad prie blogo apšvietimo padaryta nuotrauka gausis aiškesnė. ISO būna nustatomas automatiškai arba rankiniu būdu.

125 - 1600
Baltos spalvos balansas

Nurodomas baltos spalvos balanso nustatymų kiekis: automatinis ir rankiniu būdu naudotojo reguliuojamas pozicijos.

Baltos spalvos balansas naudojamas spalvoms reguliuoti užtikrinant, kad balti objektai ir būtų balti, o ne gelsvi, rausvi ar melsvi.

Nėra informacijos
Failų formatai

Dažniausiai pasitaikantys formatai: TIFF, JPEG, RAW.

JPEG formatas labai efektyviai suspaudžia fotografinius vaizdus. Nepaisant to, net ir su žemiausiu suspaudimu, JPEG nuotrauka užima mažiau vietos nei TIFF formato nuotrauka.

RAW – tai fotoaparato neapdorotas skaitmeninis kadro pavidalas. Jis suteikia plačias nuotraukos redagavimo galimybes. RAW failai yra žymiai didesni už JPG, juos galima peržiūrėti tik su specialiomis vaizdo redagavimo programomis, tačiau jie išsaugo žymiai daugiau informacijos nei paprasti JPG failai.

TIFF profesionalus formatas išsaugomas be jokio suspaudimo ir išlaiko aukščiausios kokybės vaizdus.

DCF
EXIF
JPEG
MP4
MPEG-4 AVC/H.264
WAV
OBJEKTYVAS
Optinis priartinimas

Šis parametras nurodo, kiek kartų fotoaparatas gali „priartinti“ fotografuojamą objektą naudodamas optiką/objektyvą.

Optinis priartinimas palengvina kadro komponavimą ir padeda nufotografuoti objektus, kurie yra toli t.y. išlaiko pastovią vaizdo kokybę visame priartinimo diapazone.

Kuo optinis priartinimas didesnis, tuo iš toli fotografuojamas „priartintas“ vaizdas bus kokybiškesnis ir neiškraipytas. Nežiūrint į tai, fotografuojant maksimaliai priartinus objektą ir norint išgauti kokybišką atvaizdą, gali prireikti trikojo ar bent nevirpančios rankos.

3x
Skaitmeninis priartinimas

Skaitmeninis priartinimas yra naudingas, kai nebeįmanoma labiau priartėti prie objekto naudojant optinį priartinimą.

Skaitmeninis priartinimas turėtų būti naudojamas saikingai, nes jį naudojant yra aukojama nuotraukų kokybė (priartinant skaitmeniniu būdu, didinami vaizdą sudarantys taškai ir jis subyra „kvadratukais“), ir jokiu būdu skaitmeninis priartinimas neturėtų būti laikomas pakaitalu galingam optiniam priartinimui.

4x
Optika

Šis parametras nurodo fotoaparato optikos/objektyvo gamintoją. Dažniausiai objektyvą gamina ta pati kompanija kuri pagamino ir fotoaparatą.

Nikkor
Auto / Rankinis fokusavimas

Automatinis fokusavimas - fotoaparato funkcija, kurios pagalba fotoaparatas suveda ryškumą į fotografuojamą objektą. Šis parametras yra neatsiejama visų skaitmeninių fotoaparatų funkcija.

Automatinis fokusavimas žymimas simboliais iESP ir Spot.

Rankinis fokusavimas – fokusavimo tipas, kurį fotoaparato naudotojas nustatinėja rankiniu būdu.

Taip / Taip
Auto fokusavimo tipas Contrast AF
Fokusavimo atstumas makro režime

Trumpiausias atstumas tarp optikos/objektyvo centro ir fotografuojamo objekto, kai galite nufotografuoti ryškų vaizdą.

„Makro“ režimas sukonfigūruoja Jūsų fotoaparatą fotografuoti smulkius objektus iš labai arti stambiu planu (monetų, dokumentų fotografijoms ir pan.).

5 cm
Diafragma

Diafragma - tai objektyve esančių metalinių plokštelių sistema, ribojanti praeinančio šviesos srauto kiekį.

Diafragmos dydis matuojamas F.skaičiu. Atvirą diafragmą atitinka mažas skaičius (pvz. F.2.8), uždarą didelis (pvz. F.22). Su kiekviena diafragmos reikšme pro objektyvą patenka dvigubai daugiau arba mažiau šviesos, priklausomai nuo to, ar diafragma yra atidaroma, ar uždaroma.

F3.3 - F6.6
EKRANAS IR VAIZDO IEŠKIKLIS
Ekranas

Fotoaparato ekrano dydis coliais (cm).

2.7 colių (6.86 cm)
Sensorinis ekranas

Ekranas kuris jautrus lietimams (liečiamas ekranas).

Nėra
Ekrano raiška

Kuo didesnis pikselių skaičius, tuo ekrane atvaizduojamas vaizdas bus ryškesnis.

230 000 pikselių
Vaizdo ieškiklis

Fotoaparato "akis", pro kurią žiūrite fotografuodami. Pro ją žiūrėdami galite orientuotis, kokia vaizdo dalis atsidurs kadre.

Nėra informacijos
FOTO
Blykstė

Beveik visada yra įmontuota į fotokamerą. Blykstė suveikia automatiškai, kuomet aplinkos apšvietimas tampa mažesnis už tam tikrą ribinę reikšmę.

Įmontuota
Blykstės režimai

Populiarūs blykstės režimai: automatinė, priverstinai įjungta, išjungta ir raudonų akių panaikinimo režimas.

Automatiniame režime fotoaparatas pats nusprendžia kada reikia naudoti blykstę.

Priverstinai įjungtame režime blykstė fotografuojant naudojama visada.

Raudonų akių panaikinimo (red eye reduction) režimą - blykstė prieš apšviesdama kadrą duos keletą labai silpnų impulsų, kurie privers akies vyzdį susitraukti (raudonos akys nuotraukose matomos tada, kai tiesioginė blykstės šviesa atsispindi nuo akių dugno kraujagyslių).

Automatinis TTL blykstės režimas su bandomąja blykste
Galimybė prijungti išorinę blykstę

Išorinės blykstės pajungimas. Gerai, kuomet jis yra, nes norint gauti itin aukštos kokybės nuotraukas patalpose arba tamsoje, vidinės blykstės galimybių neužtenka, tad tenka naudotis kur kas galingesnėmis išorinėmis blykstėmis.

Nėra
Ekspozicijos kompensavimas

Tai fotoaparato nustatytos ekspozicijos reguliavimas. Ekspozicija galima reguliuoti į teigiamą ir neigiamą pusę, t.y. kadrą šviesinti arba tamsinti.

Dažniausiai ekspoziciją galima reguliuoti nuo -2,0 iki +2,0 EV, 1/3 žingsniu (pvz.+0,3; +0,7; +1,0; arba -0,3; -0,7; -1,0), bet yra fotoaparatų, kurių ekspozicija koreguojasi nuo -5,0 iki +5,0 EV 1/2 arba 1/3 EV žingsniu.

- 2 EV iki + 2 EV su 1 EV žingsniu
Užrakto greitis

Taip pat vadinamas kaip išlaikymo laikas. Tai laikas, per kurį ant matricos patenka šviesa, kad esant silpnam apšvietimui gauti nuotrauką su teisinga ekspozicija

Reikia atsižvelgti į tai, kad vaizdas gali būti neryškus, jeigu fotografuojant fotoaparatas ar objektas sujudės.

1/2000 sek.
VIDEO
Filmavimo režimas

Full HD (labai aukštos raiškos), HD (aukštos raiškos) ir VGA (žemos kokybės raiškos) vaizdo įrašai.

Full HD
Vaizdo įrašo skiriamoji geba

Raiška, kuria kamera gali filmuoti vaizdą.

Nėra informacijos
Mikrofonas Nėra
ATMINTIS
Įmontuota atmintis

Kuo daugiau fotoaparatas turi įmontuotos vidinės atminties, tuo daugiau nufotografuotų nuotraukų galėsite jame išsaugoti.

22 MB
Atminties kortelės tipas

Yra keli atminties kortelių tipai:

CompactFlash (CF) atminties kortelių pagrindiniai privalumai – nedidelė kaina ir aukšto lygio saugumas.

Secure Digital (SD) trečios kartos atminties kortelės. SD kortelės pasižymi tuo, kad yra aukšto saugumo lygio, nedidelės, pasižymi dideliu duomenų skaitymo/įrašymo greičiu, yra suderinamos su Multi Media Card, o taip pat pasižymi dideliais darbo resursais.

Memory Stick (MS) kortelės turi apsaugos mechanizmą nuo atsitiktinio duomenų pašalinimo ir 10 sąlyčio jungčių, kurios užtikrina saugų kortelės pajungimą. Šioje atminties kortelėje vienu metu galima saugoti video, nuotraukas, garso ir tekstinius failus.

XD Picture (XD) atminties kortelės turi tik flash atmintį ir neturi valdiklio, kuris leidžia įrenginiui kortelę priimti kaip įprastą kietąjį diską, todėl kortelei reikalingas adapteris. XD kortelė turi didelę atminties apimtį, didelį skaitymo/įrašymo greitį bei yra mažo dydžio.

SmartMedia (SM) atminties kortelės yra nedidelės ir nedaug kainuoja. Tačiau, šios kortelės yra jautrios išoriniam poveikiui ir turi nedidelę atminties apimtį.

MultiMediaCard (MMC) yra pačios mažiausios flash atminties kortelės, kurios numatytos nedideliems duomenų kiekiams ir pasižymi nedidelėmis energijos sąnaudomis.

SD (Secure Digital)
SDHC (Secure Digital High Capacity)
SDXC (Secure Digital Extended Capacity)
PAJUNGIMAS
USB jungtis

Šios jungties pagalba galėsite prijungti foto kamerą prie kompiuterio ir kitų įrenginių.

Yra (USB 2.0)
HDMI jungtis

Tai skaitmeninė aukštos kokybės jungtis kurią galite panaudoti prijungti fotoaparatą prie televizoriaus, projektoriaus ar kitų įrenginių kurie taip pat turi šią jungtį.

Yra (Micro)
WiFi palaikymas

Ši technologija leis Jums fotoaparatą pajungti prie WiFi (belaidžio interneto) kurio pagalba galėsite perkelti ar persiųsti nuotraukas į internetą ar savo kompiuterį.

Yra
Wi-Fi Direct

Wi-Fi Direct (anksčiau žinomas kaip Wi-Fi Peer-to-Peer) - standartas suteikiantis galimybę kompiuteriams ir įvairiems nešiojamiesiems įrenginiams palaikyti tiesioginį Wi-Fi ryšį nenaudojant bevielių maršrutizatorių ar prieigos stotelių.

WiFi Direct vieno mygtuko paspaudimu, be sudėtingų konfigūracijų, aprūpins bevieliu sujungimu. Šios funkcijos dėka Jūs turėsite galimybę persiųsti duomenis (fotografijas, muzikos įrašus ir t.t.) tarp kitų prijungtų įrenginių.

Nėra
NFC

NFC (ang. Near Field Communication) yra mažo nuotolio radijo ryšio technologija. Pavyzdžiui, Jūs turite galimybę padaryti mokėjimą už paslaugas, ar siųsti duomenis tarp įrenginių (pvz., išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių), kurie palaiko NFC.

Nėra
DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) - tai elektronikos gamintojų sukurtas standartas leidžiantis namų tinkle esantiems elektronikos prietaisams, taip pat palaikančiais DLNA funkciją, tarpusavyje keistis skaitmenine informacija.

Nėra
PAPILDOMAI
Įmontuotas GPS

GPS yra visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Ji leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje ir įtraukti šiuos duomenis į nuotraukos informaciją.

Nėra
3D fotografavimas

3D režimas leidžia foto kamerai fotografuoti 3D nuotraukas. Iš serijos panoraminių fotografijų, fotoaparatas automatiškai parenka labiausiai tinkamas ir iš jų sintezuoja 3D kompoziciją.

Nėra
Ypatingos žymės Atsparumas vandeniui: IPX8
Fotoaparato dirželis, ličio jonų baterija EN-EL19, įkroviklis EH-73P4, USB laidas UC-E21

Prekės aprašymas

Nikon Coolpix W100 White


UŽTIKRINTAS PATVARUMAS

Šis fotoaparatas gali atlaikyti visus netikėtus smūgius. Atsparus vandeniui¹ iki 10 m gylio ir smūgiams², jei nukrenta iš ne didesnio kaip 1,8 m aukščio, todėl nereikia rūpintis, jei nukris ant žemės arba įkris į baseiną. Atsparus iki –10 °C šalčio temperatūrai ir dulkėms¹, todėl nesirūpindami galite visur nešiotis. Galite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis smagiu fotografavimu.LENGVAS BENDRINIMAS NAUDOJANT SNAPBRIDGE

Naudojantis SnapBridge jūsų aukštos kokybės Nikon vaizdai gali per kelias sekundes atsidurti jūsų socialiniuose tinkluose. Nuolatinis ma˛ai energijos naudojantis ryšys tarp fotoaparato ir iki penkių išmaniųjų įrenginių palaikomas naudojant „Bluetooth® Low Energy“ (BLE) technologiją. Fotografuojant nuotraukas galima automatiškai perkelti į telefoną arba planšetinį kompiuterį. Tiesiog pasiimkite savo išmanųjį įrenginį, o jūsų nuotraukos jau bus ten: fotografuojant sinchronizuotų vaizdų dydis automatiškai pakeičiamas, kad juos būtų paprasta per˛iūrėti arba redaguoti mėgstamoje programoje ir būtų galima greitai įkelti į socialinės ˛iniasklaidos svetainę. Jeigu nenorite, kad visos nuotraukos būtų automatiškai sinchronizuojamos, paprastais valdikliais galite rankiniu būdu sinchronizuoti konkrečias nuotraukas, perkelti vaizdus didesne skyra ir sinchronizuoti filmus.


KURKITE „FULL HD“ VAIZDO ĮRAŠĄ

Vienu mygtuko palietimu kurkite puikius filmus su draugais ir šeima. Tiesiog paspauskite specialų vaizdo įrašymo mygtuką ir įrašysite „Full HD“ 1080p vaizdo įrašą su stereofoniniu garsu. Kai prasidės veiksmas, visada būsite pasiruošę įrašyti atmintinas akimirkas, o elektroninis VR (virpesių mažinimas) užtikrins filmavimo sklandumą. Galite netgi panaudoti dioramos efektą, kad filmai atrodytų kaip miniatiūros, tada atkurti savo HDTV su atskirai įsigyjamu HDMI kabeliu. Įamžinkite specialias šventes ir kelionių akimirkas aukštos kokybės filmuose, kurie puikiai tinka bendrinti socialiniuose tinkluose.

VISADA TIK AUKŠTOS KOKYBĖS VAIZDAI

Atsisveikinkite su grūdėtomis nuotraukomis ir baime praleisti svarbias akimirkas, nes galite fotografuoti su krištolo tyrumo NIKKOR objektyvu ir 13,2 MP CMOS vaizdo jutikliu. NIKKOR 3 k. optinis priartinimas yra išplečiamas iki 6 k. Dynamic Fine Zoom³ – jūs priartėjate prie objekto ir galite užfiksuoti visą smagumą bei puikias veido išraiškas. Garantuojama aukšta vaizdo kokybė, galite fotografuoti vaizdus ir kurti vaizdo įrašus, kuriais bus ne gėda dalytis.

LENGVAS IR INTUITYVUS NAUDOJIMAS

Ne laikas rūpintis, kaip valdyti fotoaparatą, kai prasideda veiksmas, – COOLPIX W100 valdyti visiškai paprasta. Keturi specialūs mygtukai leidžia iš karto pasiekti meniu, o paprastai naudojama sąsaja padeda lengvai rasti reikalingą funkciją. Mygtukai yra dideli ir patogūs smulkioms rankoms, pritaikyti taip, kad būtų patogu fotografuoti bet kokio amžiaus fotografams. Pasirinkite paprastąjį automatinį režimą ir fotoaparatas optimizuos visus parametrus – vaizdai kiekvieną kartą bus nuostabūs. Didelis 230 tūkst. taškų 6,7 cm / 2,7 col. TFT LCD ekranas palengvina kadravimą, o nuo atspindėjimo apsauganti danga ir ryškumo reguliavimas reiškia, kad visada aiškiai matysite – net esant silpnam apšvietimui arba šviečiant saulei. USB mikrojungtis leidžia greitai įkrauti, todėl visada būsite pasiruošę užfiksuoti puikią akimirką.
BET KURIAM ŠEIMOS NARIUI PATOGIOS FUNKCIJOS

Su COOLPIX W100 gali fotografuoti ir mažiausi fotografai, nes visapusiškas meniu leidžia pasirinkti suaugusiųjų arba vaikų meniu. Ryškiaspalviai vaikų meniu, pasveikinimo ekranai dieną ir naktį yra skirtingi. Be to, pasirodo pasveikinimo personažai, todėl fotografuoti tampa dar smagiau – vaikai gali į vaizdus įtraukti animacinių efektų arba gražių ženklų, pvz., širdelių ir žvaigždučių. Galima rinktis ir ryškios spalvos fotoaparatą, kuris atitiktų fotografo stilių.
BŪKITE KŪRYBINGI NAUDODAMI VAIZDO EFEKTUS

Pasiekite, kad nuotraukos būtų išskirtinės, naudodami daugybę efektų: nuo ryškių spalvų (spalvos įtraukimas į nespalvotą vaizdą) iki 180 laipsnių matymo kampo objektyvo ir žaislinio fotoaparato. Efektingasis retušavimas suteikia galimybę padaryti makiažą naudojant blakstienų dažų, baltų dantų arba lūpdažio parinktis. Naudodami daugkartinę ekspoziciją į nuotraukas galite įtraukti ir šviesos pėdsakų arba tiesiai fotoaparate sukurti skaidrių pateiktį su garsu. Daugiau nebus niūrių fotografavimo dienų!


PUIKŪS, LENGVAI SUKURIAMI PORTRETAI

Išmaniojo portreto sistema palengvina galimybę sukurti gražius šeimos narių ir draugų portretus. Suaktyvinama AF, pirmenybę suteikiant veidui, funkcija, kuri automatiškai aptinka fotografuojamo asmens veidą ir sufokusuoja. Net jeigu asmuo juda arba keičiate nuotraukos kompoziciją, jo veidas išliks sufokusuotas. Šypsenos režimas įjungia užraktą, kai nustato, kad fotografuojamas asmuo šypsosi, o mirksėjimo įspėjimas iš karto praneša, jei fotografuojant subjektas mirktelėjo, todėl galėsite nufotografuoti dar kartą. Povandeninis veido kadravimas apsaugo nuo sušlapimo fotografuojant prie baseino arba pliaže – povandeniniai kadrai padaromi automatiškai, kai aptinkami žmonių veidai.PATIKIMAS RYŠKUS FOKUSAVIMAS

Objekto aptikimo AF (įtrauktas į automatinį režimą) leidžia ryškiai sufokusuoti kiekvieną vaizdą. Jūsų kadre tiksliai atspėjamas pagrindinis objektas, todėl kadruodami vaizdą sufokusuosite automatiškai. Fokusavimo sritis rodoma ekrane prieš paspaudžiant užraktą, todėl tiksliai žinosite, kur bus pagrindinė jūsų vaizdo fokusavimo sritis. Fotografuojant žmones fokusavimo pirmumas bus suteikiamas veidams.

Atsiliepimai

0.0 iš 5 žvaigždučių (Viso 0 atsiliepimų)

5★
4★
3★
2★
1★
NIKON Nikon Coolpix W100 White Holiday Kit Nikon Coolpix W100 White


UŽTIKRINTAS PATVARUMAS

Šis fotoaparatas gali atlaikyti visus netikėtus smūgius. Atsparus vandeniui¹ iki 10 m gylio ir smūgiams², jei nukrenta iš ne didesnio kaip 1,8 m aukščio, todėl nereikia rūpintis, jei nukris ant žemės arba įkris į baseiną. Atsparus iki –10 °C šalčio temperatūrai ir dulkėms¹, todėl nesirūpindami galite visur nešiotis. Galite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis smagiu fotografavimu.LENGVAS BENDRINIMAS NAUDOJANT SNAPBRIDGE

Naudojantis SnapBridge jūsų aukštos kokybės Nikon vaizdai gali per kelias sekundes atsidurti jūsų socialiniuose tinkluose. Nuolatinis ma˛ai energijos naudojantis ryšys tarp fotoaparato ir iki penkių išmaniųjų įrenginių palaikomas naudojant „Bluetooth® Low Energy“ (BLE) technologiją. Fotografuojant nuotraukas galima automatiškai perkelti į telefoną arba planšetinį kompiuterį. Tiesiog pasiimkite savo išmanųjį įrenginį, o jūsų nuotraukos jau bus ten: fotografuojant sinchronizuotų vaizdų dydis automatiškai pakeičiamas, kad juos būtų paprasta per˛iūrėti arba redaguoti mėgstamoje programoje ir būtų galima greitai įkelti į socialinės ˛iniasklaidos svetainę. Jeigu nenorite, kad visos nuotraukos būtų automatiškai sinchronizuojamos, paprastais valdikliais galite rankiniu būdu sinchronizuoti konkrečias nuotraukas, perkelti vaizdus didesne skyra ir sinchronizuoti filmus.


KURKITE „FULL HD“ VAIZDO ĮRAŠĄ

Vienu mygtuko palietimu kurkite puikius filmus su draugais ir šeima. Tiesiog paspauskite specialų vaizdo įrašymo mygtuką ir įrašysite „Full HD“ 1080p vaizdo įrašą su stereofoniniu garsu. Kai prasidės veiksmas, visada būsite pasiruošę įrašyti atmintinas akimirkas, o elektroninis VR (virpesių mažinimas) užtikrins filmavimo sklandumą. Galite netgi panaudoti dioramos efektą, kad filmai atrodytų kaip miniatiūros, tada atkurti savo HDTV su atskirai įsigyjamu HDMI kabeliu. Įamžinkite specialias šventes ir kelionių akimirkas aukštos kokybės filmuose, kurie puikiai tinka bendrinti socialiniuose tinkluose.

VISADA TIK AUKŠTOS KOKYBĖS VAIZDAI

Atsisveikinkite su grūdėtomis nuotraukomis ir baime praleisti svarbias akimirkas, nes galite fotografuoti su krištolo tyrumo NIKKOR objektyvu ir 13,2 MP CMOS vaizdo jutikliu. NIKKOR 3 k. optinis priartinimas yra išplečiamas iki 6 k. Dynamic Fine Zoom³ – jūs priartėjate prie objekto ir galite užfiksuoti visą smagumą bei puikias veido išraiškas. Garantuojama aukšta vaizdo kokybė, galite fotografuoti vaizdus ir kurti vaizdo įrašus, kuriais bus ne gėda dalytis.

LENGVAS IR INTUITYVUS NAUDOJIMAS

Ne laikas rūpintis, kaip valdyti fotoaparatą, kai prasideda veiksmas, – COOLPIX W100 valdyti visiškai paprasta. Keturi specialūs mygtukai leidžia iš karto pasiekti meniu, o paprastai naudojama sąsaja padeda lengvai rasti reikalingą funkciją. Mygtukai yra dideli ir patogūs smulkioms rankoms, pritaikyti taip, kad būtų patogu fotografuoti bet kokio amžiaus fotografams. Pasirinkite paprastąjį automatinį režimą ir fotoaparatas optimizuos visus parametrus – vaizdai kiekvieną kartą bus nuostabūs. Didelis 230 tūkst. taškų 6,7 cm / 2,7 col. TFT LCD ekranas palengvina kadravimą, o nuo atspindėjimo apsauganti danga ir ryškumo reguliavimas reiškia, kad visada aiškiai matysite – net esant silpnam apšvietimui arba šviečiant saulei. USB mikrojungtis leidžia greitai įkrauti, todėl visada būsite pasiruošę užfiksuoti puikią akimirką.
BET KURIAM ŠEIMOS NARIUI PATOGIOS FUNKCIJOS

Su COOLPIX W100 gali fotografuoti ir mažiausi fotografai, nes visapusiškas meniu leidžia pasirinkti suaugusiųjų arba vaikų meniu. Ryškiaspalviai vaikų meniu, pasveikinimo ekranai dieną ir naktį yra skirtingi. Be to, pasirodo pasveikinimo personažai, todėl fotografuoti tampa dar smagiau – vaikai gali į vaizdus įtraukti animacinių efektų arba gražių ženklų, pvz., širdelių ir žvaigždučių. Galima rinktis ir ryškios spalvos fotoaparatą, kuris atitiktų fotografo stilių.
BŪKITE KŪRYBINGI NAUDODAMI VAIZDO EFEKTUS

Pasiekite, kad nuotraukos būtų išskirtinės, naudodami daugybę efektų: nuo ryškių spalvų (spalvos įtraukimas į nespalvotą vaizdą) iki 180 laipsnių matymo kampo objektyvo ir žaislinio fotoaparato. Efektingasis retušavimas suteikia galimybę padaryti makiažą naudojant blakstienų dažų, baltų dantų arba lūpdažio parinktis. Naudodami daugkartinę ekspoziciją į nuotraukas galite įtraukti ir šviesos pėdsakų arba tiesiai fotoaparate sukurti skaidrių pateiktį su garsu. Daugiau nebus niūrių fotografavimo dienų!


PUIKŪS, LENGVAI SUKURIAMI PORTRETAI

Išmaniojo portreto sistema palengvina galimybę sukurti gražius šeimos narių ir draugų portretus. Suaktyvinama AF, pirmenybę suteikiant veidui, funkcija, kuri automatiškai aptinka fotografuojamo asmens veidą ir sufokusuoja. Net jeigu asmuo juda arba keičiate nuotraukos kompoziciją, jo veidas išliks sufokusuotas. Šypsenos režimas įjungia užraktą, kai nustato, kad fotografuojamas asmuo šypsosi, o mirksėjimo įspėjimas iš karto praneša, jei fotografuojant subjektas mirktelėjo, todėl galėsite nufotografuoti dar kartą. Povandeninis veido kadravimas apsaugo nuo sušlapimo fotografuojant prie baseino arba pliaže – povandeniniai kadrai padaromi automatiškai, kai aptinkami žmonių veidai.PATIKIMAS RYŠKUS FOKUSAVIMAS

Objekto aptikimo AF (įtrauktas į automatinį režimą) leidžia ryškiai sufokusuoti kiekvieną vaizdą. Jūsų kadre tiksliai atspėjamas pagrindinis objektas, todėl kadruodami vaizdą sufokusuosite automatiškai. Fokusavimo sritis rodoma ekrane prieš paspaudžiant užraktą, todėl tiksliai žinosite, kur bus pagrindinė jūsų vaizdo fokusavimo sritis. Fotografuojant žmones fokusavimo pirmumas bus suteikiamas veidams.
VQA010K002
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų