Visos kategorijos

Forever SC-210 Wi-Fi 1080p Action Cam

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: GSM014111 Garantija:  24 mėnesiai
Šiuo metu prekės nėra
Šiuo metu prekės nėra
BENDROSIOS CHARAKTERISTIKOS
Gamintojas Forever
Ekranas 2" (5.08 cm)
Megapikselių skaičius

Kiekviena vaizdo kamera turi nurodytą didžiausią pikselių skaičių kurį vaizdo kameros kompiuteris gali panaudoti formuodamas vaizdus.

Pikselių skaičius - visų šviesai jautrių taškų skaičius skaitmeninės vaizdo kameros matricoje. Nuotraukos ir vaizdai yra sudaryti iš smulkių detalių dar vadinamų pikseliais, kurie yra mažiausi vaizdo blokeliai. Didelis kiekis šių pikselių sudėtas kaip mozaika į vieną visumą iš toli atrodo kaip paveikslas. Vaizdo kamerose ir fotoaparatuose su šviesai jautrių diodų pagalba vaizdas yra suskaidomas į milijonus spalvotų kvadratėlių, t.y. išsklaidomas į pikselius, išsaugomas ir perkeliamas į skystųjų kristalų ekranus.

Kuo daugiau pikselių, tuo vaizdai bus detalesni ir ryškesni.

12
Korpusas Plastmasė
Baterijos veikimo laikas Nėra informacijos
Speciali apsauga Atsparumas vandeniui (klasė nenurodyta)
SENSORIUS
Sensoriaus dydis Nėra informacijos
Sensoriaus tipas

Populiariausi sensorių tipai: CCD ir CMOS.

CCD sensoriai vartotini ten, kur svarbiausia yra vaizdo kokybė ir žemas triukšmų lygis.

CMOS sensoriai sunaudoja mažiau energijos nei CCD sensoriai, tačiau tradiciškai daug jautresni triukšmams.

CMOS
Fokusavimo atstumas Nėra informacijos
Didžiausias lęšio matymo kampas 170°
ĮRAŠYMO SISTEMA
Vaizdo įrašymo raiška 1920 x 1080 (1080p)
Vaizdo formatai HD
Garso formatai Nėra informacijos
Nuotraukų formatai JPEG
Režimai 30 kadrų per sekundę
ATMINTIS
Atminties kortelė Palaiko MicroSD
JUNGTYS
Sąsaja Micro HDMI
WiFi
FIZINIAI PARAMETRAI
Svoris 44 g
Matmenys

Plotis x Aukštis x Ilgis

59.3 x 24.6 x 41.1 mm
PAPILDOMAI
Kameros tvirtinimas Specialūs tvirtinimai
Į komplektą įeina Tvirtinimai
Kamera
Vandeniui atsparus dėklas
USB laidas
Ypatingos žymės Integruota baterija
Forever SC-210 Wi-Fi 1080p Action Cam
Prekės aprašymas anglų kalba:

Forever SC-210 sports camera is an ideal accesory for travel and extreme sports lovers. Full HD (1920 x 1080) recording along with a wide angle lens and 12 Mpix camera guarantee highest quality movies and images. Communication via Wi-Fi allows users to control the device from a smartphone or tablet, e.g., monitoring online, recording functions and take pictures.

Accesories included:

 • Waterproof housing
 • 1/4 screw housing
 • USB cable
 • Knuckles
 • Bike mount
 • Clip
 • Helmet mount
 • Mounts
 • Spare screen protector
 • Mouting tapes

Kaip pasirinkti veiksmo kamerą?


Jeigu nusprendėte įsigyti veiksmo kamerą susipažinkite su pagrindinėmis savybėmis šiame aprašyme.

Ekranas


Praktiškai visos veiksmo kameros turi ekraną, kuris palengvina filmavimo procesą. Turint omenyje nedidelį pačių kamerų dydį, ekranų skersmuo taip pat yra nuo 1 iki 2 colių.

Megapikselių skaičius

Kuo daugiau megapikselių (Mpix), tuo kokybiškesnį vaizdą gali filmuoti kamera. Pikselių skaičius nurodo iš kiek taškų arba pikselių sudaromas vaizdas. Pavyzdžiui kamera turinti 5 Mpix, gali atkurti vaizdą iš 5 000 000 taškų.

Baterijos veikimo laikas

Nurodo kaip ilgai kamera gali filmuoti. Paprastai tai būna 1 arba 3 valandos, tačiau yra ir ilgesnio bei trumpesnio veikimo akumuliatorių kameros.

Speciali apsauga


Faktiškai tai yra pats svarbiausias veiksmo kameros parametras. Kameros gali būti apsaugotos nuo smūgių, dulkių ir vandens. Atsparumas vandeniui nurodomas lygiais: iki 10 metrų, 30 metrų, 50 metrų ir t.t. Iki 30 metrų apsauga gali apsaugoti nuo vandens purslų ir negilaus panėrimo, tačiau ne nuo plaukimo. 50 metrų gali apsaugoti nuo maudynių seklumoje, savo ruožtu, 100 metrų lygio apsauga apsaugos kamerą plaukimo ir nardymo metu. Antra vandens atsparumo skalė žymima IPX. Kuo didesnis IPX skaičius, tuo didesnė apsauga nuo vandens. Pavyzdžiui, IPX1 apsaugo nuo vandens lašų, savo ruožtu, IPX8 (aukščiausias) apsaugos lygis leidžia nuolat naudoti kamerą vandenyje (jeigu gamintojas nenurodė kitaip). Taip pat skiriasi apsaugos įgyvendinimas – pavyzdžiui kai kurių gamintojų kameros nėra atsparios vandeniui, tačiau komplekte turi vandeniui atsparų dėklą, kurio pagalba kamerą galima naudoti vandenyje. Taip pat egzistuoja kameros, kurios kartu yra atsparios ir vandeniui, ir smūgiams.

Sensorius


Sensoriaus dydis
Kuo didesnis sensorius, tuo galima išgauti kokybiškesnes nuotraukas ir video įrašus.

Fokusavimo atstumas


Nurodo atstumų amplitudę, kuria kamera gali filmuoti. Paprastai arčiausias atstumas, kuriuo galima filmuoti arba fotografuoti yra nuo 20 iki 50 centimetrų, o tolimiausias atstumas nėra ribojamas.

Didžiausias lęšio matymo kampas
Nurodo kampą, kuriuo kamera gali filmuoti. Paprastai tai būna nuo 100 iki 170 laipsnių kampas.

Įrašymo sistema

Vaizdo įrašymo raiška
Nurodo pikselių skaičių vertikaliai ir horizontaliai. Kuo daugiau pikselių, tuo tikslesnis ir detalesnis video įrašas.

Vaizdo, garso ir foto formatai
Vaizdo, garso ir foto bylas kamera gali įrašyti skirtingais formatais. Jeigu įrašus vėliau norėsite peržiūrėti kompiuteryje arba televizoriuje, įsitikinkite, ar šie įrenginiai atkurs kameros išsaugomus formatus. Reikia žinoti reikalingus formatus, kuriuos vėliau programinės įrangos pagalba norėsite redaguoti - kiekviena programa turi formatus, kuriuos jos gali apdoroti.

Režimai
Naktinis fotografavimo režimas leidžia filmuoti ir fotografuoti tamsoje. Pvz., funkcija „Time-lapse“ pagal nustatytus laiko parametrus išsaugo fotonuotraukas. Laikmatis įgalina nustatyti laiką, kada kamera pradės filmavimą ir fotografavimą. Didelis kadrų skaičius per sekundą (pavyzdžiui 60 kadrų) užtikrina sklandų filmavimą.

Atminties kortelė

Nurodo kokio tipo ir kokios atminties talpos korteles kamera palaiko.

Jungtys


Labiausiai paplitusios sąsajos jungtys yra USB ir Micro USB, leidžiančios kamerą prijungti prie bet kurio įrenginio palaikančio USB. HDMI, Micro HDMI и Mini HDMI sąsajos užtikrina aukštą vaizdo ir garso kokybę, Wi-Fi, Bluetooth и NFC įgalina belaidį prisijungimą. Galimos ir kitos jungtys, pvz. A/V, GPS, ANT+ ® ir kitos.

Svoris

Pačios lengviausios kameros sveria 60 ir mažiau gramų, o sunkiausios – viršija 150 gramų.

Išmatavimai

Šių kamerų dydžiai yra labai nedideli – daugiausiai jų būna nuo 5 iki 10 cm pločio ir 2-5 cm aukščio.

Kameros tvirtinimas

Kaip ir papildoma apsauga, tvirtinimas taip pat labai svarbus veiksmo kamerų parametras. Kiekviena kamera yra suderinta su konkrečiu tvirtinimu. Galimi labai skirtingi tvirtinimo būdai, kuriais kamerą galima pritvirtinti prie įvairių transporto priemonių (automobilio, dviračio, burlentės lentos, motociklo ir kitų), o taip pat ir prie kūno (krūtinės, rankos galvos), šalmo, muzikos instrumentų – galimybės neribotos.

Komplektacija


Kameros komplektuojamos su skirtingais papildomais priedais, pvz., USB laidas, rankinė, tvirtinimo elementai, atminties kortelė, programos vaizdui apdoroti ir pan.


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Jeigu jums iškilo klausimų, užduokite juos svetainės online konsultacijoje. Palyginimo funkcija leidžia vienu metu palyginti iki penkių prekių!

Forever Forever SC-210 Wi-Fi 1080p Action Cam Forever SC-210 Wi-Fi 1080p Action Cam
Prekės aprašymas anglų kalba:

Forever SC-210 sports camera is an ideal accesory for travel and extreme sports lovers. Full HD (1920 x 1080) recording along with a wide angle lens and 12 Mpix camera guarantee highest quality movies and images. Communication via Wi-Fi allows users to control the device from a smartphone or tablet, e.g., monitoring online, recording functions and take pictures.

Accesories included:

 • Waterproof housing
 • 1/4 screw housing
 • USB cable
 • Knuckles
 • Bike mount
 • Clip
 • Helmet mount
 • Mounts
 • Spare screen protector
 • Mouting tapes
GSM014111
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų