Kaip pirkti?


КAIP AŠ GALIU UŽSISAKYTI PREKES IŠ WWW.1A.LT?


1) PAGRINDINIS PUSLAPIS – patogus, greitas ir patikimas būdas atlikti užsakymą:

 • UŽSAKYMAS – įsidėkite išsirinktą prekę (-es) į krepšelį (spauskite Į krepšelį), į jį galima patekti paspaudus jo simbolį viršutiniame dešiniajame puslapio kampe, paspauskite „Pirmyn” įveskite savo kontaktinę informaciją, adresą/pageidaujamą pristatymo laiką ir pasirinkite pristatymo būdą, spauskite „Pirmyn” pasirinkite apmokėjimo tipą. Patvirtinkite savo užsakymą ir nurodytu elektroninio pašto adresu laukite užsakymo patvirtinimo laiško.
 • PATVIRTINIMAS užsakymo metu nurodytu elektroninio pašto adresu Jums bus išsiųstas užsakymą patvirtinantis laiškas apie sėkmingai atliktą užsakymą. Patvirtinus užsakymą apie tolimesnę vykdymo eigą informuosime el. paštu.
 • PRISTATYMAS – užsakytos prekės pristatomos, vidutiniškai per 2-5 darbo dienas, jei nenurodytas prie prekės ilgesnis gavimo laikas. Tai priklausomai nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo ir apmokėjimo tipo.


2) EL. PAŠTAS – siųskite užklausas el. paštu info@1a.lt  Mūsų klientų aptarnavimo vadybininkai priims Jūsų užsakymą*

3) TELEFONAS – susisiekite su mumis nurodytais telefono numeriais: +370 (5) 2054455, ir mes priimsime Jūsų užsakymą pokalbio metu**

*, **: darbo dienomis nuo 9 iki 18val. Siekiant išvengti nesusipratimų, dėl Jūsų kontaktinės informacijos, apmokėjimo būdo ir pristatymo, rekomenduojame užsakymą atlikti internetinės parduotuvės tinklapyje.


APMOKĖJIMO BŪDAI:

Visos prekių kainos nurodytos su PVM mokesčiu, bei visoms parduodamoms prekėms išrašomas pirkimo dokumentas - sąskaita-faktūra arba kasos čekis.

1) GRYNIEJI PINIGAI - Jūs galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, atsiimdami prekę klientų aptarnavimo centre, arba galite atsiskaityti grynaisiais pinigais kurjerių tarnybos kurjeriui pristatymo, nurodytu adresu, metu. Pristatymo metu, atsiskaityti grynaisiais pinigais kurjeriui galite, jeigu užsakymo vertė neviršija 1450 € (tūkstančio keturių šimtų penkiasdešimt eurų) vertės.

2) PAVEDIMAS - Atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje. Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti www.1a.lt šešių skaitmenų užsakymo numerį. Išankstinę sąskaitą su užsakymo numeriu gausite automatiškai į įvestą el.paštą kelių minučių bėgyje po užsakymo pateikimo.

3) LIZINGAS - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų! Gavę Jūsų užsakymą, susisieksime su Jumis darbo dieną nuo 9 iki 17val. ir informuosime, apie Jums siūlomas lizingo sutarties sąlygas. Jeigu sutarties sąlygos Jums netiks, užsakymą galėsite atšaukti. Telefoninio pokalbio metu, vadybininkas Jus informuos, kokius dokumentus reikia paruošti.

4) BANKO KORTELĖ - Jūs galite atsiskaityti mokėjimo kortele tiek online režime, tiek ir atsiimant prekę (-es) 1a.lt klientų aptarnavimo centre, Vilniuje, Naujakiemo g. 6.


 • Atsiskaityti banko kortele gali ir fizinis ir juridinis asmuo;
 • Apmokėjimą galima atlikti bet kuria kortele (VISA, MasterCard, AmericanExpress ir kt.)
 • Online atsiskaitymas banko kortele - apmokėjimas vykdomas įvedant banko kortelės duomenis online režime. Bankui patvirtinus apmokėjimą, suma rezervuojama kortelėje ir užsakymas automatiškai siunčiamas vykdymui.Kaip užsisakyti prekę/-es www.1a.lt  - žingsnis po žingsnio:

 • Jums nebūtina registruotis internetinėje parduotuvėje www.1a.lt norint įsigyti prekę. Tačiau registruoti vartotojai įgyja galimybę naudotis tam tikrais privalumais lyginant su neregistruotais: užtenka tik vieną kartą įvesti savo duomenis perkant prekę ir kitą kartą to daryti nebereikės; užsiregistravę klientai yra informuojami apie naujausias www.1a.lt akcijas ir nuolaidas; jiems pasiekiama visų apsipirkimų istorija ir kita patogi ir naudinga informacija, kuri Jūsų apsipirkinėjimą internetinėje parduotuvėje padarys greitesnį, malonesį bei patogesnį!
 • Norint užsisakyti prekę/-es, Jums reikia atlikti užsakymą mūsų tinklapyje: išsirinkus norimą prekę/-es, reiktų spausti mygtuką „Į krepšelį“. Prekę į krepšelį Jūs galite įsidėti matydami ją prekių kataloge (po glaustu prekės aprašymu paspaudus mygtuką "Į krepšelį"), arba atvėrus išsamesnį prekės aprašymą (mygtuką rasite šiek tiek dešniau, nuo prekės kainos). Jeigu jau esate įdėję prekę/-es į krepšelį ir neišskleidėte išsamesnio prekės aprašymo, mygtukas „Į krepšelį“ pakeis savo būsena, - matysite užrašą „Pirkti“. Paspaudus šį mygtuką atsivers užsakymo formavimo puslapis. Norėdami tęsti apsipirkimą, spauskite mygtuką „Tęsti pirkimą“, norėdami formuoti užsakymą, spauskite mygtuką „Pirmyn“.
 • Jeigu norite įsigyti kelis tos pačios prekės vienetus, skiltyje „Kiekis“ įrašykite norimą kiekį ir būtinai paspauskite „Išsaugoti“  – pakeitimai bus išsaugoti. Vienetų skaičių taip pat galima pasirinkti mygtukų „+“ ar „-“ paspaudimu, pasirinkus norimą kiekį, nepamirštant paspausti mygtuko „Išsaugoti“.
 • Į prekių krepšelį galima patekti paspaudus jo simbolį viršutiniame dešiniajame puslapio kampe. Jeigu krepšelyje yra prekių, jis bus pažymėtas raudona spalva.
 • Antrame užsakymo formavimo etape, Jums reiktų nurodyti gavėjo duomenis, pristatymo rūšį ir vietą, taip pat pageidaujamą pristatymo datą. Nurodę šią informaciją, spauskite mygtuką „Pirmyn“.
 • Trečiame užsakymo formavimo etape, reikia pasirinkti norimą mokėjimo būdą. Jeigu prireiktų papildomų duomenų, pavyzdžiui, perkant išsimokėtinai, prašome užpildykite visus privalomus laukelius. Viską užpildę, spauskite mygtuką „Pirmyn“.
 • Ketvirtame užsakymo formavimo etape, galite patikrinti, ar pasirinkote visas pageidaujamas prekes ir reikiamą jų kiekį, ar teisingai įvedėte savo kontaktinius duomenis. Radę klaidų, spauskite mygtuką „Atgal“.
 • Nurodytu elektroninio pašto adresu Jums bus išsiųstas užsakymą patvirtinantis laiškas, ir kita su Jūsų užsakymu susijusi informacija.


Mes suprantame, kad laikas – pinigai, todėl prekės pristatomos per įmanomai trumpiausią laiką po užsakymo gavimo – tuo rūpinasi www.1a.lt komanda bendradarbiaudama su „DPD Lietuva“, "Omniva" kurjerių tarnybomis! Jeigu prekė yra sandėlyje, užsakymo gausite per įmanomai trumpiausią laiką!

Mūsų siūlomos kainos yra mažesnės nei įprastose parduotuvėse. Taip yra dėl mažų fiksuotų išlaidų: www.1a.lt nereikia mokėti didžiulių parduotuvės patalpų miesto centre nuomos mokesčių, nebūtina turėti didelio sandėlio. Internetinėje parduotuvėje www.1a.lt dirba žmonės, turintys didelę darbo prekybos srityje patirtį, todėl tiekimo sutartys su oficialiais gamintojo distributoriais sudaromos palankiausiomis sąlygomis. Taigi pirkti mūsų parduotuvėje yra ne tik greičiau ir patogiau, bet ir finansiškai naudingiau, juk taip Jūs taupote savo pinigus!

Į viršų