Visos kategorijos

Asus GX1000 Eagle Eye Mouse Silver

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: 90-XB3B00MU00040- Garantija:  24 mėnesiai
Kaina
32.37 €

! Liko paskutiniai 5 vnt.!

Į krepšelį Kiekis:
AKCIJA:

NEMOKAMAS pristatymas į siuntų taškus (prekėms nuo 30 Eur iki 7 kg) su kodu „XMAS“

Pristatymo būdai:

Atsiimkite 1a.lt klientų aptarnavimo centre
Pirmadienį (18.12) po 10:00
Pristatymo punktuose
Antradienį (19.12) po 10:00
Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
Antradienį (19.12) po 08:00

Prekės pagrindinės savybės:

 • Tipas: Žaidimams
 • Pajungimo tipas: Laidinės - lazerinės
 • Mygtukų skaičius: 6
 • Spalva: Sidabrinė
Daugiau apie prekę

"GF Lizingas" skaičiuoklė:

Mėnesinė įmoka: 3.09
BENDROSIOS CHARAKTERISTIKOS
Gamintojas Asus
Tipas

Kompiuterinės pelės skirstomos į tris tipus: standartines, nešiojamiem kompiuteriams ir žaidimams.

Standartinės kompiuterinės pelės yra pilno dydžio, su dviem arba trimis mygtukais ir ratuku. Dažniausiai jos būna su laidine sąsaja, tačiau egzistuoja ir bevielės kompiuterinės pelės. Jose nėra nustatymų ir mygtukų funkcijų keitimo galimybės.

Pelės nešiojamiems kompiuteriams yra labiausiai paplitusios – dažnai jos mažesnės, kompaktiškesnės, su papildomais navigaciniais mygtukais ir jautrumo nustatymu.

Pelės žaidimams siūlo plačiausią funkcijų pasirinkimą – programuojamus mygtukus, galimybę reguliuoti pelės dydį, svorį, jautrumą. Priklausomai nuo modelio, pelėse įmontuoti jutikliai ir preciziška valdymo kontrolė, kurie ženkliai sumažina žymeklio uždelsimą.

Žaidimams
Pajungimo tipas

Išskiriamos dviejų tipų pelės - optinės ir lazerinės. Jos gali būti su bevieliu arba laidiniu prijungimu.

Optinė pelė - tiksli ir geriausiai naudojama ant nepermatomo paviršiaus. Pelė skleidžia šviesą, o atspindėta nuo paviršiaus šviesa patenka į jos jutiklį (kamerą), kad pelės koordinatės ir judėjimas būtų perduotas kompiuteriui.

Lazerinė pelė naudoja infraraudonuosius spindulius ir gali būti naudojama ant įvairių paviršių, net stiklinių ir veidrodinių. Taip pat galima keisti jų jautrumą. Lazerinės pelės yra tikslios ir sunaudoja mažiau energijos – tai naudinga naudojant bevieles peles, kurioms reikia baterijų.

Laidinės - lazerinės
Mygtukų skaičius

Kuo daugiau mygtukų, tuo daugiau funkcijų galima nustatyti (suprogramuoti arba pakeisti nustatymuose) pagal savo asmeninius poreikius.

6
Spalva Sidabrinė
PAJUNGIMAS IR MAITINIMAS
Prijungimas prie kompiuterio

Pelės pajungimui prie kompiuterio dažniausiai naudojamos Bluetooth, USB arba PS/2 jungtys. Jos gali būti prijungiamos laidu arba belaidėmis.

Belaidės pelės - maitinamos atskirai, elementais arba akumuliatoriumi. Veikia nedideliu atstumu naudodamos infraraudonuosius spindulius ir perduoda duomenis kompiuteriui be laidų pagalbos.

Laidai esantys prie pelių, dažniausiai būna trukdančiu faktoriumi ir juos reikia tvarkyti, organizuoti.

USB kabeliu
Maitinimas

Pelių maitinimo šaltiniai dažniausiai būna USB laidas arba PS/2 jungtis. Belaidės pelės - maitinamos atskirai, elementais arba akumuliatoriumi. Veikia nedideliu atstumu naudodamos infraraudonuosius spindulius ir perduoda duomenis kompiuteriui be laidų pagalbos.

USB (laidinis)
JUTIKLIS
Pelės jautrumas (dpi)

Kompiuterinės pelės dpi parodo kaip tiksliai ir sklandžiai vyks pelės žymeklio judėjimas ekrane. Didelis pelės dpi reiškia didesnį pelės jautrumą, nes kiekvienas judesys bus suprantamas didesniu taškų skaičiumi (dot per inch). Šis parametras yra itin reikšmingas kompiuterinių žaidimų vartotojams ir naudojant didelės raiškos ekranus.

50
8200
Šviesos šaltinis Lazeris
PAPILDOMAI
Papildomos funkcijos, galimybės

Brangesnės pelės gali būti su papildomomis funkcijomis: programuojamais klavišais, horizontaliu ratuku ar papildomais svareliais.

Šios papildomos funkcijos palengvina darbą kompiuteriu ir žaisti tampa maloniau.

Svareliai (reguliuojamas svoris)
Ypatingos žymės 128.5 x 65.5 x 43.5 mm
Aliuminio konstrukcijos
4 programuojami profiliai
Asus GX1000 Eagle Eye Mouse
Prekės aprašymas anglų kalba:

Born to rule them all!
 • Ultra-precise laser sensor with huge 50dpi-8200dpi resolution range
 • Sleek and tough brushed aluminum build highlights gaming flavor with premium coating and an ergonomic total comfort design
 • Unique ROG Eagle Eye and quad-colored markings designate dedicated profiles
 • Striking LED indicator shows current dpi status, with six programmable macros, three function slots, and adjustable click-in weights
 • Customized UI settings cover all your dpi, button configs, macros, and profile needs

The ROG GX1000 gaming mouse was crafted for only one purpose: attain gaming superiority. Equipped with high precision laser sensors capable of up to 8200dpi and PTFE feet for effortless surface gliding, it gives you instant-strike capabilities with every move. Even as your opponents tire after long gaming sessions, the ergonomic ROG GX1000 keeps you in prime shape with optimal hand comfort to stop fatigue and prevent gaming mishaps. Never fear losing control with instant customizable dpi switching and indication, plus six programmable macros. All specifically cater to gamers in any genre. With the unique ROG logo emblazoned on the mouse, it truly signifies the wielder as belonging to an elite group of gamers: the Republic of Gamers.

8200 dpi
High Precision 8200dpi tracking speed Laser Sensor

Laser Sensor
Laser Optical Sensor

Programmable buttons
Setup your own flexible button mapping and functions for greater convenience. Weight System

Weight System
Adjust the mouse weight by your preference.

DPI Switch
You could switch the DPI instantly. Custom-built Gamer UI

Custom-built Gamer UI
Special game-centric features such as response speed settings make for better play, letting gamers customize different profiles.

Imbued with the spirit of ROG

The ROG emblem and Eagle Eye-shaped indicator define the design, placed on the GX1000, which uses refined textured aluminum surfaces to highlight your gaming lifestyle and taste. Get better control in the heat of the action with the cool design, and achieve rapid superiority in any situation.

Following extensive testing and trials, the ROG design team succeeded in crafting an industry-leading gaming mouse. With its sleek yet tough brushed aluminum finish and premium coating, the GX1000 embodies the built-to-last ROG gaming creed. Its ROG logo lights up in four colors, which can be defined by users and assigned to different profiles. Using advanced technology and distinct ROG styling, the GX1000 ushers a new phase in premium gaming control excellence.

1.Scroll wheel with LED lighting
2.Striking LED indicator shows current dpi status
3.Sleek brushed –hairline aluminum
4.Mouse belt
5.Three programmable side buttons
6.ROG Eagle Eye-shaped profile indicator

Kaip išsirinkti kompiuterinę pelę?


Jeigu ieškote kompiuterinės pelės kasdieniam naudojimui arba kompiuteriniams žaidimams – sekte mūsų instrukciją ir sužinokite apie kompiuterinių pelių pagrindines charakteristikas bei išrinkite labiausiai tinkančią!

-Tipas
Kompiuterinės pelės skirstomos į tris tipus: standartines, nešiojamiem kompiuteriams ir žaidimams.

 • Standartinės kompiuterinės pelės yra pilno dydžio, su dviem arba trimis mygtukais ir ratuku. Dažniausiai jos būna su laidine sąsaja, tačiau egzistuoja ir bevielės kompiuterinės pelės. Jose nėra nustatymų ir mygtukų funkcijų keitimo galimybės.
 • Pelės nešiojamiems kompiuteriams yra labiausiai paplitusios – dažnai jos mažesnės, kompaktiškesnės, su papildomais navigaciniais mygtukais ir jautrumo nustatymu.
 • Pelės žaidimams siūlo plačiausią funkcijų pasirinkimą – programuojamus mygtukus, galimybę reguliuoti pelės dydį, svorį, jautrumą. Priklausomai nuo modelio, pelėse įmontuoti jutikliai ir preciziška valdymo kontrolė, kurie ženkliai sumažina žymeklio uždelsimą.

 

-Pajungimo tipas
Pačios populiariausios kompiuterinių pelių rūšys – optinės ir lazerinės. Abi rūšys gali būti su bevieliu ir laidiniu pajungimu.

 • Optinė pelė - tiksli ir geriausiai naudojama ant nepermatomo paviršiaus. Pelė skleidžia šviesą, o atspindėta nuo paviršiaus šviesa patenka į jos jutiklį (kamerą), kad pelės koordinatės ir judėjimas būtų perduotas kompiuteriui.
 • Lazerinė pelė naudoja infraraudonuosius spindulius ir gali būti naudojama ant įvairių paviršių, net stiklinių ir veidrodinių. Taip pat galima keisti jų jautrumą. Lazerinės pelės yra tikslios ir sunaudoja mažiau energijos – tai naudinga naudojant bevieles peles, kurioms reikia baterijų.

 

-Mygtukų skaičiusKartu su dviem arba trimis mygtukais ir ratuku, kuriems gamintojas iš anksto priskyrė funkcijas, pelės su papildomais mygtukais ir jutikliais leidžia Jums patiems išrinkti ir programuoti pelės mygtukų nustatymus.

 

-Prijungimas prie kompiuterio
Pelės prijungimui prie kompiuterio naudojamas laidinis (USB, PS/2) ar belaidis (Bluetooth, belaidis USB) sprendimai.

 • Pagrindinis skirtumas tarp laidinių prijungimų yra tas, kad pelei su USB kabeliu (arba kompiuteriui be PS/2 jungties) reikės skirti vieną iš kompiuterių USB jungčių. Pagrindinis laidinės pelės naudojimo pranašumas yra saugus ir greitas prijungimas
 • Tuo tarpu naudojant belaidę USB pelę, į kompiuterio USB jungtį prijungiamas signalo imtuvas, kuris užtikrina stabilią abiejų įrenginių jungtį. Bluethooth jungtis užtikrina didelį veikimo spindulį (galėsite įrenginiu naudotis gana dideliu atstumu), bet yra šiek tiek silpnesnė nei belaidė USB ar laidinė jungtis
 • Belaidė pelė turi autonominį maitinimą – tai reiškia, kad tokioms pelėms būtinos baterijos ar jose yra integruotas įkraunamas akumuliatorius. Kai kuriems modeliams prieinamos patogios įkrovimo stotelės.

 

-Pelės jautrumas (dpi)Kompiuterinės pelės dpi parodo kaip tiksliai ir sklandžiai vyks pelės žymeklio judėjimas ekrane. Didelis pelės dpi reiškia didesnį pelės jautrumą, nes kiekvienas judesys bus suprantamas didesniu taškų skaičiumi (dot per inch). Šis parametras yra itin reikšmingas kompiuterinių žaidimų vartotojams ir naudojant didelės raiškos ekranus. 


-Papildomos funkcijos ir galimybėsAukštesnės klasės kompiuterinės pelės turi platesnį papildomų funkcijų pasirinkimą – programuojami mygtukai, horizontalus slinkimas, reguliuojamas pelės jautrumas, papildomi rankų judėjimo jutikliai, galimybė reguliuoti pelės dydį ir svorį keičiamų svarelių pagalba, kad pelė idealiai tilptų į delną ir būtų patogi ilgalaikiam naudojimui.Naudokitės prekių palyginimu bei online konsultacija!

Pasinaudokite 1a.lt siūloma galimybe palyginti prekes – jos pagalba galėsite vienu metu palyginti keletą modelių pagal įvairias charakteristikas. Jeigu Jums iškilo papildomų klausimų, drąsiai naudokitės online konsultacija, kurios metu pagalbą Jums suteiks kompetentingas 1a.lt specialistas!
ASUS Asus GX1000 Eagle Eye Mouse Silver Asus GX1000 Eagle Eye Mouse
Prekės aprašymas anglų kalba:

Born to rule them all!
 • Ultra-precise laser sensor with huge 50dpi-8200dpi resolution range
 • Sleek and tough brushed aluminum build highlights gaming flavor with premium coating and an ergonomic total comfort design
 • Unique ROG Eagle Eye and quad-colored markings designate dedicated profiles
 • Striking LED indicator shows current dpi status, with six programmable macros, three function slots, and adjustable click-in weights
 • Customized UI settings cover all your dpi, button configs, macros, and profile needs

The ROG GX1000 gaming mouse was crafted for only one purpose: attain gaming superiority. Equipped with high precision laser sensors capable of up to 8200dpi and PTFE feet for effortless surface gliding, it gives you instant-strike capabilities with every move. Even as your opponents tire after long gaming sessions, the ergonomic ROG GX1000 keeps you in prime shape with optimal hand comfort to stop fatigue and prevent gaming mishaps. Never fear losing control with instant customizable dpi switching and indication, plus six programmable macros. All specifically cater to gamers in any genre. With the unique ROG logo emblazoned on the mouse, it truly signifies the wielder as belonging to an elite group of gamers: the Republic of Gamers.

8200 dpi
High Precision 8200dpi tracking speed Laser Sensor

Laser Sensor
Laser Optical Sensor

Programmable buttons
Setup your own flexible button mapping and functions for greater convenience. Weight System

Weight System
Adjust the mouse weight by your preference.

DPI Switch
You could switch the DPI instantly. Custom-built Gamer UI

Custom-built Gamer UI
Special game-centric features such as response speed settings make for better play, letting gamers customize different profiles.

Imbued with the spirit of ROG

The ROG emblem and Eagle Eye-shaped indicator define the design, placed on the GX1000, which uses refined textured aluminum surfaces to highlight your gaming lifestyle and taste. Get better control in the heat of the action with the cool design, and achieve rapid superiority in any situation.

Following extensive testing and trials, the ROG design team succeeded in crafting an industry-leading gaming mouse. With its sleek yet tough brushed aluminum finish and premium coating, the GX1000 embodies the built-to-last ROG gaming creed. Its ROG logo lights up in four colors, which can be defined by users and assigned to different profiles. Using advanced technology and distinct ROG styling, the GX1000 ushers a new phase in premium gaming control excellence.

1.Scroll wheel with LED lighting
2.Striking LED indicator shows current dpi status
3.Sleek brushed –hairline aluminum
4.Mouse belt
5.Three programmable side buttons
6.ROG Eagle Eye-shaped profile indicator

90-XB3B00MU00040- 32.37
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų