Visos kategorijos

Hama M2150 Black/Petrol Blue

(0)

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: 53852 Garantija:  24 mėnesiai
Kaina
7.89 €

Užsisakykite

Į krepšelį Kiekis:

Pristatymo būdai:

Atsiimkite 1a.lt biure
Antradienį (22.08) po 10:00
Pristatymo punktuose
Antradienį (22.08) po 10:00
Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
Antradienį (22.08) po 08:00

Prekės pagrindinės savybės:

 • Tipas: Nešiojamiems kompiuteriams
 • Pajungimo tipas: Bevielės - optinės
 • Mygtukų skaičius: 3
 • Spalva: Juoda/Mėlyna
Daugiau apie prekę

"GF Lizingas" skaičiuoklė:

Mėnesinė įmoka: 0.75
BENDROSIOS CHARAKTERISTIKOS
Gamintojas Hama
Tipas

Kompiuterinės pelės skirstomos į tris tipus: standartines, nešiojamiem kompiuteriams ir žaidimams.

Standartinės kompiuterinės pelės yra pilno dydžio, su dviem arba trimis mygtukais ir ratuku. Dažniausiai jos būna su laidine sąsaja, tačiau egzistuoja ir bevielės kompiuterinės pelės. Jose nėra nustatymų ir mygtukų funkcijų keitimo galimybės.

Pelės nešiojamiems kompiuteriams yra labiausiai paplitusios – dažnai jos mažesnės, kompaktiškesnės, su papildomais navigaciniais mygtukais ir jautrumo nustatymu.

Pelės žaidimams siūlo plačiausią funkcijų pasirinkimą – programuojamus mygtukus, galimybę reguliuoti pelės dydį, svorį, jautrumą. Priklausomai nuo modelio, pelėse įmontuoti jutikliai ir preciziška valdymo kontrolė, kurie ženkliai sumažina žymeklio uždelsimą.

Nešiojamiems kompiuteriams
Pajungimo tipas

Išskiriamos dviejų tipų pelės - optinės ir lazerinės. Jos gali būti su bevieliu arba laidiniu prijungimu.

Optinė pelė - tiksli ir geriausiai naudojama ant nepermatomo paviršiaus. Pelė skleidžia šviesą, o atspindėta nuo paviršiaus šviesa patenka į jos jutiklį (kamerą), kad pelės koordinatės ir judėjimas būtų perduotas kompiuteriui.

Lazerinė pelė naudoja infraraudonuosius spindulius ir gali būti naudojama ant įvairių paviršių, net stiklinių ir veidrodinių. Taip pat galima keisti jų jautrumą. Lazerinės pelės yra tikslios ir sunaudoja mažiau energijos – tai naudinga naudojant bevieles peles, kurioms reikia baterijų.

Bevielės - optinės
Mygtukų skaičius

Kuo daugiau mygtukų, tuo daugiau funkcijų galima nustatyti (suprogramuoti arba pakeisti nustatymuose) pagal savo asmeninius poreikius.

3
Spalva Juoda
Mėlyna
PAJUNGIMAS IR MAITINIMAS
Prijungimas prie kompiuterio

Pelės pajungimui prie kompiuterio dažniausiai naudojamos Bluetooth, USB arba PS/2 jungtys. Jos gali būti prijungiamos laidu arba belaidėmis.

Belaidės pelės - maitinamos atskirai, elementais arba akumuliatoriumi. Veikia nedideliu atstumu naudodamos infraraudonuosius spindulius ir perduoda duomenis kompiuteriui be laidų pagalbos.

Laidai esantys prie pelių, dažniausiai būna trukdančiu faktoriumi ir juos reikia tvarkyti, organizuoti.

Belaidžiu būdu prie USB
Maitinimas

Pelių maitinimo šaltiniai dažniausiai būna USB laidas arba PS/2 jungtis. Belaidės pelės - maitinamos atskirai, elementais arba akumuliatoriumi. Veikia nedideliu atstumu naudodamos infraraudonuosius spindulius ir perduoda duomenis kompiuteriui be laidų pagalbos.

2 x AAA tipo elementai (komplekte)
JUTIKLIS
Pelės jautrumas (dpi)

Kompiuterinės pelės dpi parodo kaip tiksliai ir sklandžiai vyks pelės žymeklio judėjimas ekrane. Didelis pelės dpi reiškia didesnį pelės jautrumą, nes kiekvienas judesys bus suprantamas didesniu taškų skaičiumi (dot per inch). Šis parametras yra itin reikšmingas kompiuterinių žaidimų vartotojams ir naudojant didelės raiškos ekranus.

800
1000
1200
1600
1750
Šviesos šaltinis Šviesos diodas
PAPILDOMAI
Papildomos funkcijos, galimybės

Brangesnės pelės gali būti su papildomomis funkcijomis: programuojamais klavišais, horizontaliu ratuku ar papildomais svareliais.

Šios papildomos funkcijos palengvina darbą kompiuteriu ir žaisti tampa maloniau.

Nėra
Ypatingos žymės DPI perjungimas
Hama M2150 Black/Petrol
Prekės aprašymas anglų kalba:

- Compact, wireless optical 3-button mouse with nano receiver for especially precise and smooth mouse cursor control 
- High-resolution optical sensor ensures precise and smooth control of the mouse cursor 
- Rubberized side surface for improved grip and comfort 
- Storable USB receiver can be transported inside the mouse to save space 
- With switchable sensitivity (between 1000 and 1750 dpi) 
- The ultra-small USB receiver is suitable for permanent installation in a notebook 
- 2.4 GHz Fast-RF technology for reliable, interference-free and fast signal transmission with a range of up to 8 m 
- Scroll wheel with key function for easy navigation 
- Convenient on/off switch for longer battery service life 
- Battery saver mode 
- Smart-Link technology for easy start-up 

System Requirements: 
- Operating system: Windows 2000/XP/Vista/7/8Connection Wireless
Connection USB-A Plug
Model Compact Mouse
Number of Mouse Buttons 3 Buttons incl. Scroll Wheel
Sensors Optical
Width x Depth x Height 6,5 x 10 x 3.5 cm
Resolution 1000/1200/1600/1750/800 dpi
Colour Petrol Blue/BlackIn need of a high quality Hama optical mouse? 

If you are in need of a new mouse for your home PC or perhaps something more accurate than the integrated laptop or notebook mouse. Maybe you need a spare mouse for your laptop or notebook bag and need something more accurate to work with on the go. The optical mouse does not need a mouse mat to work and unlike a ball mouse an optical does not become clogged with dirt, which will affect the responsiveness, this makes the mouse great for use on the go. 

The Hama M2150 Wireless Optical Mouse is the ideal solution; it is a 3 button mouse including a scroll wheel with key function and has a switchable 800 and 1600 dpi optical sensor. This means the mouse is exceptionally receptive and all of your movements with the mouse are correctly translated onto your screen. The 2.4 GHz Fast-RF technology ensures you get a reliable, interference-free and fast signal transmission with a range of up to 8 m everytime. 

The mouse has standard left and right buttons and a wheel enabling you to scroll the computer page up or down and an integrated click function. The mouse has a convenient on/off switch for a longer battery service life, in addition to a battery saver mode. The sides of the mouse have a rubber coating to provide increased grip and a more comfortable hold. The mouse is set up easily with the Smart-Link technology and connected to PC, laptop or netbook via a USB cable. The small USB receiver can be transported inside the mouse to save space or it can be permanently installed in a notebook. The mouse is compatible with Windows 2000/XP/Vista/7 making it suitable for PC, laptops and netbooks of various ages. 

Get your fantastic optical mouse today with the M360 Optical Mouse from Hama! 
Kaip išsirinkti kompiuterinę pelę?


Jeigu ieškote kompiuterinės pelės kasdieniam naudojimui arba kompiuteriniams žaidimams – sekte mūsų instrukciją ir sužinokite apie kompiuterinių pelių pagrindines charakteristikas bei išrinkite labiausiai tinkančią!

-Tipas
Kompiuterinės pelės skirstomos į tris tipus: standartines, nešiojamiem kompiuteriams ir žaidimams.

 • Standartinės kompiuterinės pelės yra pilno dydžio, su dviem arba trimis mygtukais ir ratuku. Dažniausiai jos būna su laidine sąsaja, tačiau egzistuoja ir bevielės kompiuterinės pelės. Jose nėra nustatymų ir mygtukų funkcijų keitimo galimybės.
 • Pelės nešiojamiems kompiuteriams yra labiausiai paplitusios – dažnai jos mažesnės, kompaktiškesnės, su papildomais navigaciniais mygtukais ir jautrumo nustatymu.
 • Pelės žaidimams siūlo plačiausią funkcijų pasirinkimą – programuojamus mygtukus, galimybę reguliuoti pelės dydį, svorį, jautrumą. Priklausomai nuo modelio, pelėse įmontuoti jutikliai ir preciziška valdymo kontrolė, kurie ženkliai sumažina žymeklio uždelsimą.

 

-Pajungimo tipas
Pačios populiariausios kompiuterinių pelių rūšys – optinės ir lazerinės. Abi rūšys gali būti su bevieliu ir laidiniu pajungimu.

 • Optinė pelė - tiksli ir geriausiai naudojama ant nepermatomo paviršiaus. Pelė skleidžia šviesą, o atspindėta nuo paviršiaus šviesa patenka į jos jutiklį (kamerą), kad pelės koordinatės ir judėjimas būtų perduotas kompiuteriui.
 • Lazerinė pelė naudoja infraraudonuosius spindulius ir gali būti naudojama ant įvairių paviršių, net stiklinių ir veidrodinių. Taip pat galima keisti jų jautrumą. Lazerinės pelės yra tikslios ir sunaudoja mažiau energijos – tai naudinga naudojant bevieles peles, kurioms reikia baterijų.

 

-Mygtukų skaičiusKartu su dviem arba trimis mygtukais ir ratuku, kuriems gamintojas iš anksto priskyrė funkcijas, pelės su papildomais mygtukais ir jutikliais leidžia Jums patiems išrinkti ir programuoti pelės mygtukų nustatymus.

 

-Prijungimas prie kompiuterio
Pelės prijungimui prie kompiuterio naudojamas laidinis (USB, PS/2) ar belaidis (Bluetooth, belaidis USB) sprendimai.

 • Pagrindinis skirtumas tarp laidinių prijungimų yra tas, kad pelei su USB kabeliu (arba kompiuteriui be PS/2 jungties) reikės skirti vieną iš kompiuterių USB jungčių. Pagrindinis laidinės pelės naudojimo pranašumas yra saugus ir greitas prijungimas
 • Tuo tarpu naudojant belaidę USB pelę, į kompiuterio USB jungtį prijungiamas signalo imtuvas, kuris užtikrina stabilią abiejų įrenginių jungtį. Bluethooth jungtis užtikrina didelį veikimo spindulį (galėsite įrenginiu naudotis gana dideliu atstumu), bet yra šiek tiek silpnesnė nei belaidė USB ar laidinė jungtis
 • Belaidė pelė turi autonominį maitinimą – tai reiškia, kad tokioms pelėms būtinos baterijos ar jose yra integruotas įkraunamas akumuliatorius. Kai kuriems modeliams prieinamos patogios įkrovimo stotelės.

 

-Pelės jautrumas (dpi)Kompiuterinės pelės dpi parodo kaip tiksliai ir sklandžiai vyks pelės žymeklio judėjimas ekrane. Didelis pelės dpi reiškia didesnį pelės jautrumą, nes kiekvienas judesys bus suprantamas didesniu taškų skaičiumi (dot per inch). Šis parametras yra itin reikšmingas kompiuterinių žaidimų vartotojams ir naudojant didelės raiškos ekranus. 


-Papildomos funkcijos ir galimybėsAukštesnės klasės kompiuterinės pelės turi platesnį papildomų funkcijų pasirinkimą – programuojami mygtukai, horizontalus slinkimas, reguliuojamas pelės jautrumas, papildomi rankų judėjimo jutikliai, galimybė reguliuoti pelės dydį ir svorį keičiamų svarelių pagalba, kad pelė idealiai tilptų į delną ir būtų patogi ilgalaikiam naudojimui.Naudokitės prekių palyginimu bei online konsultacija!

Pasinaudokite 1a.lt siūloma galimybe palyginti prekes – jos pagalba galėsite vienu metu palyginti keletą modelių pagal įvairias charakteristikas. Jeigu Jums iškilo papildomų klausimų, drąsiai naudokitės online konsultacija, kurios metu pagalbą Jums suteiks kompetentingas 1a.lt specialistas!
HAMA Hama M2150 Black/Petrol Blue Hama M2150 Black/Petrol
Prekės aprašymas anglų kalba:

- Compact, wireless optical 3-button mouse with nano receiver for especially precise and smooth mouse cursor control 
- High-resolution optical sensor ensures precise and smooth control of the mouse cursor 
- Rubberized side surface for improved grip and comfort 
- Storable USB receiver can be transported inside the mouse to save space 
- With switchable sensitivity (between 1000 and 1750 dpi) 
- The ultra-small USB receiver is suitable for permanent installation in a notebook 
- 2.4 GHz Fast-RF technology for reliable, interference-free and fast signal transmission with a range of up to 8 m 
- Scroll wheel with key function for easy navigation 
- Convenient on/off switch for longer battery service life 
- Battery saver mode 
- Smart-Link technology for easy start-up 

System Requirements: 
- Operating system: Windows 2000/XP/Vista/7/8Connection Wireless
Connection USB-A Plug
Model Compact Mouse
Number of Mouse Buttons 3 Buttons incl. Scroll Wheel
Sensors Optical
Width x Depth x Height 6,5 x 10 x 3.5 cm
Resolution 1000/1200/1600/1750/800 dpi
Colour Petrol Blue/BlackIn need of a high quality Hama optical mouse? 

If you are in need of a new mouse for your home PC or perhaps something more accurate than the integrated laptop or notebook mouse. Maybe you need a spare mouse for your laptop or notebook bag and need something more accurate to work with on the go. The optical mouse does not need a mouse mat to work and unlike a ball mouse an optical does not become clogged with dirt, which will affect the responsiveness, this makes the mouse great for use on the go. 

The Hama M2150 Wireless Optical Mouse is the ideal solution; it is a 3 button mouse including a scroll wheel with key function and has a switchable 800 and 1600 dpi optical sensor. This means the mouse is exceptionally receptive and all of your movements with the mouse are correctly translated onto your screen. The 2.4 GHz Fast-RF technology ensures you get a reliable, interference-free and fast signal transmission with a range of up to 8 m everytime. 

The mouse has standard left and right buttons and a wheel enabling you to scroll the computer page up or down and an integrated click function. The mouse has a convenient on/off switch for a longer battery service life, in addition to a battery saver mode. The sides of the mouse have a rubber coating to provide increased grip and a more comfortable hold. The mouse is set up easily with the Smart-Link technology and connected to PC, laptop or netbook via a USB cable. The small USB receiver can be transported inside the mouse to save space or it can be permanently installed in a notebook. The mouse is compatible with Windows 2000/XP/Vista/7 making it suitable for PC, laptops and netbooks of various ages. 

Get your fantastic optical mouse today with the M360 Optical Mouse from Hama! 
53852 7.89
Užduoti klausimą

captcha