Visos kategorijos

Microsoft Windows 10 Home 32B/ENG 1PK GGK DSP ORT OEI DVD

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: L3P-00075 Garantija:  24 mėnesiai
Kaina
127.00 €
Gaukite jau PORYT
Į krepšelį Kiekis:
AKCIJA:

NEMOKAMAS pristatymas į visus siuntų taškus (prekėms nuo 30 EUR, iki 7 kg) su nuolaidos kodu „WAREHOUSE“. Pasiūlymas galioja iki 01.22!

Pristatymo būdai:

Atsiimkite 1a.lt klientų aptarnavimo centre
Penktadienį (19.01) po 10:00
Pristatymo punktuose
22.01.2018
Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
22.01.2018

Prekės pagrindinės savybės:

  • Tipas: Operacinės sistemos
  • Rūšis: Pilna versija
  • Paskirtis: Namams, mokslams/Verslui
  • Įrenginių skaičius: 1
  • Kalba: Anglų
Daugiau apie prekę

"GF Lizingas" skaičiuoklė:

Mėnesinė įmoka: 12.10
MICROSOFT Microsoft Windows 10 Home 32B/ENG 1PK GGK DSP ORT OEI DVD Microsoft Windows 10


Tai yra „Windows“, kurią pažįstate, tik geresnė

Jūs jau esate specialistas
„Windows 10“ yra taip gerai pažįstama ir ja taip paprasta naudotis, kad jausitės kaip specialistas. Grąžinsime išplėstinės formos pradžios meniu, be to, įtrauksime jūsų prisegtas programėles ir parankinius, kad jie visada būtų paruošti naudoti.
Ji sparčiai paleidžiama ir greitai atnaujina darbą, joje daugiau įtaisytųjų saugos funkcijų, kad būtumėte apsaugoti. Be to, ji sukurta taip, kad veiktų su jūsų jau turima programine įranga ir aparatūra.

    Joje suderinti „Windows 8“ ir „Windows 7“ privalumai.
    Windows Insider

    
Milijonai žmonių jau naudoja „Windows 10“
„Windows Insider Program“ yra pasaulinė mėgėjų, kuriems patinka „Windows“ ir kurie nori padėti ją pagerinti, bendruomenė. Programos nariai mato operacinę sistemą ankstyviausiais jos kūrimo etapais ir padeda ją formuoti. Jų atsiliepimai padėjo sukurti geriausią „Windows“ versiją.

Štai kaip viskas daroma

Žiniatinklis, veikiantis pagal jūsų poreikius
„Windows 10“ pateikiama su „Microsoft Edge“ – visiškai nauja naršykle, kuri sukurta siekiant suteikti jums geresnę naršymo žiniatinklyje galimybes. Rašykite2 arba įveskite pastabas tiesiog tinklalapiuose ir bendrinkite jas su kitais žmonėmis, netrukdomi skaitykite straipsnius internete ir įrašykite mėgstamus skaitinius, kad galėtumėte juos pasiekti vėliau. Be to, įjungę Cortana3 gausite itin sparčią prieigą prie pagrindinių veiksmų, pvz., rezervavimo arba apžvalgų skaitymo, neišeidami iš naudojamo puslapio.

Vienu metu atlikdami kelias užduotis darbus baigsite greičiau
Ekrane užfiksuokite iki keturių programėlių ir visas atidarytas užduotis matykite viename rodinyje. Kai reikia daugiau vietos arba norite grupuoti elementus pagal projektą, galite kurti netgi virtualius darbalaukius.

    "Ši „Windows“ tikrai pranoks kitas „Windows“ versijas."
    Windows Insider
    

„Windows“ parduotuvėje rasite visko, ko reikia
Pristatome naująją „Windows“ parduotuvę – bendrą apsipirkimo aplinką naudojant visus „Windows 10“ įrenginius. Naršykite parduotuvėje naudodami kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba telefoną ir be vargo įsigykite puikaus skaitmeninio turinio, įskaitant programėles, žaidimus, muziką, filmus ir TV laidas.4

Tai labiausiai asmeniniams poreikiams pritaikyta „Windows“

Iškart matykite visus svarbiausius dalykus
Pritaikykite pradžios meniu prisegdami prie jo beveik viską, ką norite, įskaitant programėles, žmones ir grojaraščius, kad galėtumėte lengvai pasiekti dažniausiai naudojamus dalykus. Demonstravimo priemonės plytelės leis greitai pasiekti turinį neatidarant programėlės.

Įrenginiu naudokitės taip, kaip norite
Lieskite2, įveskite, rašykite5: patys pasirinkite, kuris būdas atliekamai užduočiai tinka labiausiai.
    

Galimybė dirbti norimu būdu

Ekraną galite pritaikyti savo poreikiams
„Windows 10“ užtikrina nepriekaištingą programų vaizdą ir veikimą visuose įrenginiuose bei visais režimais. Konvertuojamųjų įrenginių ekraną galima optimaliai pritaikyti ir valdyti liečiant arba naudojant klaviatūrą bei pelę.

„Xbox“ įtraukiama į „Windows“6
Puikios „Xbox“ galimybės ir geriausios „Xbox Live“ funkcijos atkeliauja į „Windows 10“. Akimirksniu pradėkite įrašyti žaidimą, varžykitės su konsolę naudojančiais žaidėjais ir transliuokite žaidimus iš „Xbox One“ konsolės į „Windows 10“ įrenginį būdami bet kurioje namų vietoje.

    "Galiu pasakyti tik du žodžius: gerai padirbėta☺"
    Windows Insider


2Priklauso nuo aparatūros.
3Funkcija Cortana pasiekiama tam tikrose rinkose; galimybės gali skirtis atsižvelgiant į regioną ir įrenginį.
3 4Skirtingose rinkose programėlių pasiekiamumas ir veikimas gali skirtis; tam tikras turinys parduodamas atskirai.
5Priedai gali būti parduodami atskirai.
6Kai kurioms funkcijoms reikia plačiajuosčio interneto ryšio (taikomi IPT mokesčiai). „Xbox Live“ funkcijas galima naudoti tik su palaikomais žaidimais šalyse, kuriose palaikoma „Xbox Live“, žr. xbox.com/live/countries. 2015 m. siūlomų žaidimų, kuriuos galima žaisti keliuose įrenginiuose, skaičius ribotas; vėliau žaidimų bus daugiau. Vienu metu transliuokite į vieną įrenginį; norint transliuoti kelių žaidėjų žaidžiamą žaidimą iš „Xbox One“ reikia namų tinklo ryšio ir „Xbox Live Gold“ narystės (parduodama atskirai); „Gold“ narystės taip pat reikia, jei žaidimą per „Xbox One“ nori žaisti keli žaidėjai. „DirectX 12“ galima naudoti tik su palaikomais žaidimais ir grafikos lustais. Funkciją „Game DVR“ galima naudoti tik su palaikoma aparatūra. Norėdami patikrinti suderinamumą ir gauti kitos svarbios diegimo informacijos apsilankykite savo įrenginio gamintojo svetainėje ir „Windows 10“ specifikacijų puslapyje. Visos „Xbox One“, kompiuteriui / planšetiniam kompiuteriui ir telefonui tinkamos žaidimų versijos parduodamos atskirai.
L3P-00075 127.00
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų