Visos kategorijos
Šiuo metu prekės nėra
Šiuo metu prekės nėra

DETALI INFORMACIJA

BENDROSIOS CHARAKTERISTIKOS
Gamintojas Asus
Serija Asus Zenbook
Kompiuterio tipas (Paskirtis) Namams, mokslui ir kt.
Lengvas ir mobilus
Korpuso spalva Sidabrinė
Auksinė
Matmenys

Plotis x aukštis x ilgis

296 x 191.2 x 11.9 mm
Svoris (kg) 0.9
EKRANAS
Ekrano dydis 12.5''
Ekrano tipas

Yra trys ekranų tipai – blizgus, matinis ir sensorinis.

Blizgiam (Glare) ekranui būdingas didesnis kontrastas bei spalvų ryškumas, lyginant jį su matiniu (AntiGlare) ekranu. Tokio tipo ekranai dažniausiai pasirenkami namams.

„AntiGlare“ arba matiniai ekranai paprastai naudojami verslui, nes yra tinkamiausi darbui su dokumentais bei apskaitos programomis. Tokio tipo ekranų privalumas – dalinė šviesos atspindžių (akinimo) prevencija.

Sensorinis ekranas (lietimui jautrus ekranas) reaguoja į prisilietimą. Sensoriniai ekranai naudojami telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose. Tokių ekranų privalumas – paprastas naudojimo būdas, greitas duomenų įvedimas bei peržiūra ir patobulintos multimedijos galimybės.

Blizgus (LED Glare)
IPS ekranas Ne
Maksimali skiriamoji geba

Maksimali skiriamoji geba - maksimali skiriamoji geba charakterizuoja spalvinių taškų (pikselių) skaičių kompiuterio ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo geresnis vaizdo ryškumas ir kokybė.

1920 x 1080
Operacinės sistemos tipas Windows 10
OPERACINĖ SISTEMA
Operacinė sistema

Nurodoma, kokia legali operacinės sistemos versija teikiama su kompiuteriu. Operacinė sistema susideda iš specialių programų ir programų funkcijų, kurios užtikrina sklandžią kompiuterinės įrangos veiklą, o taip pat vartotojui leidžia visapusiškai naudotis programomis bei valdyti kompiuterio darbą.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
PROCESORIUS
Procesoriaus serija Intel Core i5
Procesoriaus karta Kaby Lake (Intel)
Procesorius

Procesorius - tai kompiuterinis mazgas, kuris programinės įrangos pagalba realizuoja matematinius ir loginius duomenų apdorojimus ir tam tikrais momentais paleidžia likusius kompiuterio komponentus. Vienas pagrindinių procesoriaus spartos parametrų yra jo veikimo dažnis, kuris yra nurodomas gigahercais (GHz). Kuo didesnis veikimo dažnis, tuo greičiau kompiuteris apdoroja duomenis.

Intel® Core™ i5-7200U Processor (3 MB Cache, 2.5 GHz)
Procesoriaus branduolių skaičius

Kuo daugiau procesorius turi branduolių, tuo jis yra galingesnis.

2
Cache atmintis

Cache atmintis (Cache – saugojimo) – tai viena iš atminties rūšių, kurią naudoja kompiuterio procesorius, kad sutrumpėtų vidutinis prieigos laikas iki operatyviosios atminties ir būtų paspartintas kompiuterio darbas. Taip pat ji lemia didesnį pagrindinės plokštės ir kietojo disko darbo greitį. Kuo didesnė Cache atmintis tuo didesnė bendra kompiuterio galia.

3 MB
Sisteminės plokštės lustų rinkinys

Lustų rinkinys tai mikroschemų grupė kompiuterio pagrindinėje plokštėje, kuri valdo duomenų srautą, užtikrindama kompiuterinės įrangos sąveiką ("suriša" procesorių su atmintimi, palaiko vieno ar kito tipo atminties valdymą, pajungia AGP magistralę, klaviatūrą, pelę, ir t.t.) bei sklandų darbą. Lustų rinkinys kontroliuoja ryšius tarp procesoriaus ir išorinės kompiuterinės įrangos, jis ypatingai svarbus užtikrinant efektyvų sistemos darbą.

Intel Express
OPERATYVIOJI ATMINTIS
Įmontuotos operatyviosios atminties talpa

Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims.

Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.

8 GB
Maksimali atminties talpa

Maksimali operatyvioji atmintis - rodiklis nurodantis kiek maksimaliai GB operatyviosios atminties (RAM) galima įmontuoti į nešiojamą kompiuterį.

16 GB
Atmintinės tipas

Atminties tipas (technologija) - informacijos apsikeitimas tarp mikroprocesoriaus ir operatyviosios atminties. Jis nurodo kokį atminties tipą palaiko pagrindinė kompiuterio plokštė.

DDR4 - 2133 MHz
Atminties lizdai

Atminties lizdų (operatyviosios atminties lizdų) skaičius nurodo kiek operatyviosios atminties (RAM) modulių galima įdėti į pagrindinę kompiuterio plokštę. Priklausomai nuo pagrindinės plokštės tipo atminties lizdų gali būti nuo dviejų iki keturių (gali būti ir daugiau jeigu pagrindinė plokštė yra aukštesnės klasės).

2
KIETASIS DISKAS
Kietasis diskas (HDD)

Kietasis diskas (sutrumpintai HD arba HDD - Hard Disk Drive) yra pagrindinė duomenų laikmena, kurioje yra įrašomos kompiuterinės programos bei duomenys Jūsų kompiuteryje. Kuo didesnė kietojo disko talpa, tuo daugiau informacijos ir duomenų jame gali būti išsaugoma.

Nėra
HDD apsukos

HDD apsukos yra kietojo disko greičio indikatorius. Dažniausiai HDD greičio diapazonas svyruoja nuo 5400 iki 7200 apsisukimų.

Nešiojami kompiuteriai su 7200 apsisukimų per minutę greičiu užtikrins sklandų operacinės sistemos darbą, spartesnį duomenų parsisiuntimą bei kopijavimą. Kuo didesnis kietojo disko apsisukimų per minutę skaičius, tuo didesnės energijos sąnaudos. Svarbu iš anksto įsitikinti ar kompiuterio akumuliatorius patenkins didesnius energijos poreikius.

Nėra
Kietasis diskas (SSD)

SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės).

SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams.

SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.

256 GB
VAIZDO PLOKŠTĖ
Vaizdo plokštės tipas

Yra du vaizdo plokščių tipai.

Neintegruotose atskira atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms.

Integruotos vaizdo plokštės, kurios paprastai naudoja dalį nešiojamo kompiuterio operatyviosios atminties, tinka verslui bei mokslams.

Intel (integruota)
Vaizdo plokštė

Vaizdo plokštė (kitaip vadinama grafiniu adapteriu) - tai kompiuterio įrenginys, kuris skaitmeninį atmintyje saugomą vaizdą verčia signalu, kurį gali atvaizduoti kompiuterio monitorius/ekranas. Vaizdo plokštės savybes lemia jos procesoriaus ir atminties taktinis dažnis. Šios savybės priklauso nuo to, kokio modelio ir gamintojo vaizdo plokštė įmontuota į nešiojamąjį kompiuterį.

Intel HD Graphics 620
Vaizdo plokštės atmintis

Vaizdo plokštės atmintis nurodo ar vaizdo plokštė savo funkcijoms naudos dalį nešiojamojo kompiuterio operatyviosios atminties Dinaminė vaizdo plokštė (integruota vaizdo plokštė) ar vaizdo plokštė turi tam tikrą kiekį savo atminties GB (jei vaizdo plokštė neintegruota). Kuo didesnė atminties apimtis, tuo greitesnė duoto modelio vaizdo plokštė.

Dynamic
BEVIELIAI SUJUNGIMAI IR INTERNETAS
WiFi (bevielis internetas)

WiFi (bevielis internetas) - įrenginys, skirtas be laidų pagalbos sujungti kompiuterį su tinklu.

Yra (802.11 ac)
3G

Kompiuteris, kuris palaiko 3G interneto ryšį, leidžia naudotis internetu be interneto kabelio, jeigu Jūs esate užsisakę šią paslaugą iš savo mobiliojo ryšio operatoriaus. 3G mobiliojo interneto paslauga leidžia perduoti duomenis 7,2 Mbit/s. Šią paslaugą teikia visi Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai, tereikia užsisakyti paslaugą.

Nėra
4G palaikymas

4G – tai naujos kartos bevielio plačiajuosčio ryšio technologija, aprūpinanti greitu ir stabiliu internetu kurio maksimalus greitis iki 150 Mbit/s.

Nėra
Bluetooth

Ši sąsaja leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip nešiojamieji ir asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, skaitmeniniai fotoaparatai, ausinės ir t.t. Šių įrenginių sujungimui per Bluetooth įrenginiai turi palaikyti Bluetooth technologiją.

Yra (4.0)
NFC

NFC (anglų k. Near Field Communication) yra technologijų paketas, kuris užtikrina nedidelio nuotolio belaidį ryšį.

Pavyzdžiui, Jūs turėsite galimybę atlikti apmokėjimą už paslaugas, atspausdinti dokumentus, fotografijas ar perduoti duomenis tarp įrenginių (pavyzdžiui išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių) kurie taip pat palaiko NFC.

Nėra
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) technologijos dėka, aukštos kokybės Full HD vaizdą ir garsą į namų televizorių, kuris suderinamas su šia technologija, galėsite perduoti bevieliu būdu be kokybės praradimo.

Tai ypač patogus ir greitas būdas pademonstruoti nuotraukas, vaizdo įrašus, mėgstamą filmuką iš interneto ar tiesiog mėgautis filmų vakaru.

Be to, kol vaizdas yra transliuojamas į televizorių, Jūs galite tęsti kitą darbą su kompiuteriu.

Nėra
JUNGTYS
USB jungtys

USB yra labiausiai paplitusi universalioji jungtis, leidžianti prijungti išorinius įrenginius prie kompiuterio. Nešiojamuosiuose kompiuteriuose paprastai yra bent dvi USB jungtys. Kuo daugiau yra USB jungčių, tuo daugiau išorinių įrenginių galima prijungti prie kompiuterio tuo pačiu metu.

USB 2.0 yra labiausiai paplitusi išorinė kompiuterio jungtis, išorinių įrenginių pajungimui. Dėka šio įrenginio prie kompiuterio galima pajungti pelę, klaviatūrą, web kamerą, spausdintuvą, USB atmintines, išorinius kietuosius diskus ir daug kitų įrenginių.

USB 3.0 naujausios kartos ir pati greičiausia USB jungtis, kurios dėka prie kompiuterio galima pajungti visus ankstesnės kartos USB 2.0 ir naujos kartos USB 3.0 įrenginius.

1 x USB Type-C
HDMI išėjimas

Tai skaitmeninė jungtis, kuri gali būti naudojama televizoriaus, projektoriaus arba kito įrenginio pajungimui prie nešiojamojo kompiuterio. Kitaip nei VGA jungtis, HDMI perduodą garsą ir vaizdą be iškraipymų ir didelės raiškos (HD, Full HD jei tai yra įmanoma).

Nėra
Išorinės jungtys

Sujungimo elementai ir pagalbinės valdymo schemos naudojamos sujungti įrenginius.

Combo audio jack
INTEGRUOTI PAPILDOMI ĮRENGINIAI
Optinis įrenginys

Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD.

Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.

Nėra
Garso plokštė

Garso plokštė tai garso sistema, kuri yra integruota į kompiuterį arba gali būti pajungiama. Aukštos kokybės garso sistema (HD) leidžia kompiuteriui veikti kaip imtuvui ir garso stiprintuvui.

Į kompiuterį integruoti garsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis muzika, filmais ir žaidimais nesinaudojant ausinėmis.

Stereo garsiakalbiai suteiks erdvinį garsą ir realistišką garso kokybę, lyginant su mono garsiakalbiais.

Stereo garsiakalbiai (High Quality)
Tinklo plokštė

Tinklo plokštė - komponentas, kuris skirtas pajungti kompiuterį prie tinklo (vietinis tinklas). Kadangi, populiariausia kompiuterinio tinklo paskirstymo forma yra Ethernet standartas, Ethernet tinklo plokštės labiausiai naudojamos.

Yra (Gigabit Ethernet)
Internetinė kamera

Internetinė kamera perduodama vaizdus suteiks Jums galimybę bendrauti kompiuterine programa Skype, dalyvauti vaizdo konferencijose, bei kitas galimybes naudojantis internetu.

Yra trys internetinių kamerų tipai: standartinės, aukštos raiškos (HD) ir labai aukštos raiškos (Full HD).

Yra (HD)
Įmontuotas mikrofonas

Gali būti naudojamas ryšiui Skype, Google Talk ir kitos programose.

Yra
Įmontuotas Flash kortelių skaitytuvas

Atminties kortelių skaitytuvas - tai duomenų įvedimo įrenginys, kuris nuskaito duomenis iš atminties kortelių. Pavyzdžiui, Jūs galite išimti atminties kortelę iš fotoaparato ir įstatę ją į kortelių skaitytuvą peržiūrėti arba perkelti fotografijas į savo kompiuterį.

Nėra
KLAVIATŪRA IR KORPUSAS
Klaviatūros kalba ENG
Klaviatūros apšvietimas Yra
Atspari drėgmei klaviatūra Nėra
Korpuso medžiaga Aliuminis
BATERIJA IR SAUGUMAS
Baterija

Būna dviejų tipų baterijos arba akumuliatoriai: ličio-jonų (Li-ion), jas naudoja daugumoje nešiojamų kompiuterių ir ličio-polimero (Li-Poly).

Li-ion 6-Cell
Baterijos veikimo trukmė

Baterijos veikimo trukmė - tai apytikslis laikas, kuriuo Jūsų nešiojamas kompiuteris galės dirbti atjungtas nuo elektros energijos šaltinio su pilnai įkrauta baterija. Nešiojamieji kompiuteriai su ličio baterijomis paprastai garantuoja kompiuterio darbą nuo trijų iki penkių valandų. Tai priklauso nuo kompiuterio konfigūracijos ir to kaip naudosite kompiuterį.

Iki 5 val.
Saugumo sistema Kensington security slot
PAPILDOMAI
Ypatingos žymės Corning® Gorilla® Glass 4
Pirštų antspaudų skaitytuvas
Audio technologija ASUS SonicMaster

Prekės aprašymas

Asus ZenBook 3 UX390UA
Prekės aprašymas anglų kalba:

The world’s most prestigious laptop with unprecedented performance
To say that ZenBook 3 is a new generation of ZenBook is a huge understatement — it’s ZenBook reimagined for the next era of mobile computing. Every single precision component and every elegantly crafted detail has been completely re-engineered and redesigned to make ZenBook 3 the most sophisticated ZenBook yet. It’s lighter, thinner, stronger, impossibly powerful — and utterly beautiful. Simply, it’s the world’s most incredible laptop. Say hello to ZenBook 3.

Crafted to perfection
ZenBook 3’s design took some serious engineering prowess and craftsmanship to realize. The ultra-thin 11.9mm profile meant we had to invent the world’s most compact laptop hinge — just 3mm high — to preserve its sleek lines. To fit in the full-size keyboard, we had to create a surround that’s just 2.1mm wide at the edges, and we designed the powerful four-speaker audio system in partnership with audiophile specialists Harman Kardon. ZenBook is renowned for its unique, stunning looks, and you’ll instantly recognize the iconic Zen-inspired spun-metal finish on ZenBook 3’s all-metal unibody enclosure — a finish that takes 40 painstaking steps to create. But we’ve added a beautiful twist, using a special 2-phase anodizing process to create stunning golden edge highlights. To complete this sophisticated new theme, we’ve added a unique gold ASUS logo and given the keyboard a matching gold backlight.

Thinner. Lighter. Tougher.
ZenBook has always been the benchmark for thin and light design, and with ZenBook 3 we’ve taken it to a whole new level. Using premium, aerospace-grade aluminum — lighter than standard laptop alloy, but 50% stronger — we reduced the weight to only 910g and honed the profile to an amazingly thin 11.9mm. To keep the display lightweight and ultra-slim, yet tough, we covered it with just 0.4mm of super-strong Corning® Gorilla® Glass 4, which is twice as thin as standard cover glass.

Spectacular display
ZenBook 3 introduces our very first laptop display covered with full edge-to-edge Corning® Gorilla® Glass 4. The ultra-slim bezel is just 7.6mm wide, giving ZenBook 3 a class-leading 82% screen-to-body ratio. More importantly, it gives you a distraction-free view of the stunning 12.5-inch Full HD screen. With its wide 178° viewing angles, superb color reproduction and crisp detail, it really does need to be seen to be believed.

Ultra-realistic visuals
To bring you the ultimate visual experience, ZenBook 3 harnesses the power of our own exclusive display technologies, with optimized hardware and software components combined to deliver the best possible images. The wide 72% NTSC color gamut and TV-grade 1000:1 contrast ratio ensure more-vivid, more-lifelike colors, and ASUS Splendid technology fine-tunes display parameters to ensure superb color accuracy, as well as providing automatic optimization for any kind of image. ASUS Tru2life Video is a remarkable real-time video enhancement technology that optimizes the appearance of every pixel in every video frame, delivering 200% better contrast and pin-point sharpness.

Unbelievably powerful
Our engineers had an almost impossible task when choosing the components for ZenBook 3. Their belief was to create an ultra-thin laptop with unprecedented performance, and despite some tough challenges, they’ve succeeded. The result is an unbelievably powerful laptop, with the latest Intel® Core™ i7 processor, up to 16GB of 2133MHz LPDDR3 RAM, an ultra-fast up to 1TB PCIe® Gen 3 SSD and the latest USB-C port that support display. So there’s no need to worry about what you can or can’t do with ZenBook 3 — it’s practically unstoppable.

The coolest of cool
The problem with fast, ultra-thin laptops boils down to basic physics. To prevent the laptop enclosure itself getting hot, warm air inside needs to be expelled as quickly as possible to the outside world. With ZenBook 3’s mighty Intel® Core™ i7 processor inside, our engineers had to invent a brand-new cooling system using state-of-the-art components such as a liquid-crystal-polymer fan impeller that’s just 0.3mm thick and a copper-alloy heat pipe with walls a mere 0.1mm thick. This innovative cooling system is a mere 3mm thick, and the warm air is gently routed through hidden vents in the hinge for efficient, serenely quiet cooling even under full load.

All-day battery, charged in minutes
A laptop as beautiful and powerful as ZenBook 3 deserves nothing less than all-day battery life, so to achieve its remarkable up to 9 hours autonomy we designed a special high-capacity 40Wh lithium-polymer battery, specially shaped to fit precisely into the impossibly thin profile. We also added fast charging technology that allows you to charge it up to 60% capacity in just 49 minutes.

Mobility without bounds
We live in a wireless world, and ZenBook 3 is fully equipped to give you the very best connections, everywhere. It features the latest power-efficient Bluetooth® 4.1 and dual-band 802.11ac Wi-Fi that’s more reliable and three times faster than the previous-generation 802.11n. And with our exclusive software you can create your own personal data cloud for fast, secure and convenient access to all your files, wherever they’re stored — on your ZenBook 3, on your mobile devices, or in the cloud.

No-compromise productivity
The best ultraportable laptop doesn’t deserve a keyboard that’s an afterthought, and with ZenBook 3 it’s been engineered into the design from the start. The full-size backlit keyboard stretches from edge to edge, with just a 2.1mm bezel at each side, and has a key pitch (the distance between the center of each key) of 19.8mm, the same as most desktop keyboards. And although the keyboard is incredibly slim — 28% thinner than the previous generation, in fact — there’s still an impressive 0.8mm key travel, which is twice as much as some rivals! ZenBook 3’s precision touchpad is cleverly engineered for maximum comfort and accuracy, with a glass covering for smooth control, and incorporating palm-rejection technology, Smart Gestures and handwriting support.


One-touch access with Windows Hello
Accessing your ZenBook 3 couldn’t be easier or more secure. With the built-in fingerprint sensor in the touchpad and Windows Hello, there’s no need to type in your password every time to log in. Just a single touch is all it takes!

Sound that will amaze you
To give ZenBook 3 unsurpassed audio capabilities, the ASUS Golden Ear team and audiophile specialists Harman Kardon joined forces to produce the next generation of ASUS SonicMaster audio technology, and the results are astonishing. An array of four separate high-quality speakers is powered by a smart four-channel amplifier to bring you true surround-sound that envelops you with distortion-free, cinema-quality realism. ZenBook 3 really does give you the most incredible sound you’ve ever heard on a laptop.

Audio power unleashed
The exclusive Bluetooth® Audio Pod adds an extra dimension of sound to ZenBook 3, with powerful full-range speakers that make you feel as though the musicians are right there in the room.
* ASUS Audio Pod sold separately.

Completely connected
Connecting to all your devices and peripherals couldn’t be easier or faster, with ZenBook 3’s next-generation USB-C port. This supports displays, power delivery and data transfer, all via one reversible connector. With the all-in-one USB-C Universal Dock, you also get all the ports you need, including an SD card reader, LAN, VGA, HDMI, standard USB 3.0 and USB-C port for charging. Connecting to all your devices at home or in the office is easy with ZenBook 3.
* ASUS Universal Dock sold separately.

Atsiliepimai

4.1 iš 5 žvaigždučių (Viso 4 atsiliepimų)

5★
2
4★
2
3★
0
2★
0
1★
0
ASUS Asus ZenBook 3 UX390UA Silver/Gold UX390UA-GS032T Asus ZenBook 3 UX390UA
Prekės aprašymas anglų kalba:

The world’s most prestigious laptop with unprecedented performance
To say that ZenBook 3 is a new generation of ZenBook is a huge understatement — it’s ZenBook reimagined for the next era of mobile computing. Every single precision component and every elegantly crafted detail has been completely re-engineered and redesigned to make ZenBook 3 the most sophisticated ZenBook yet. It’s lighter, thinner, stronger, impossibly powerful — and utterly beautiful. Simply, it’s the world’s most incredible laptop. Say hello to ZenBook 3.

Crafted to perfection
ZenBook 3’s design took some serious engineering prowess and craftsmanship to realize. The ultra-thin 11.9mm profile meant we had to invent the world’s most compact laptop hinge — just 3mm high — to preserve its sleek lines. To fit in the full-size keyboard, we had to create a surround that’s just 2.1mm wide at the edges, and we designed the powerful four-speaker audio system in partnership with audiophile specialists Harman Kardon. ZenBook is renowned for its unique, stunning looks, and you’ll instantly recognize the iconic Zen-inspired spun-metal finish on ZenBook 3’s all-metal unibody enclosure — a finish that takes 40 painstaking steps to create. But we’ve added a beautiful twist, using a special 2-phase anodizing process to create stunning golden edge highlights. To complete this sophisticated new theme, we’ve added a unique gold ASUS logo and given the keyboard a matching gold backlight.

Thinner. Lighter. Tougher.
ZenBook has always been the benchmark for thin and light design, and with ZenBook 3 we’ve taken it to a whole new level. Using premium, aerospace-grade aluminum — lighter than standard laptop alloy, but 50% stronger — we reduced the weight to only 910g and honed the profile to an amazingly thin 11.9mm. To keep the display lightweight and ultra-slim, yet tough, we covered it with just 0.4mm of super-strong Corning® Gorilla® Glass 4, which is twice as thin as standard cover glass.

Spectacular display
ZenBook 3 introduces our very first laptop display covered with full edge-to-edge Corning® Gorilla® Glass 4. The ultra-slim bezel is just 7.6mm wide, giving ZenBook 3 a class-leading 82% screen-to-body ratio. More importantly, it gives you a distraction-free view of the stunning 12.5-inch Full HD screen. With its wide 178° viewing angles, superb color reproduction and crisp detail, it really does need to be seen to be believed.

Ultra-realistic visuals
To bring you the ultimate visual experience, ZenBook 3 harnesses the power of our own exclusive display technologies, with optimized hardware and software components combined to deliver the best possible images. The wide 72% NTSC color gamut and TV-grade 1000:1 contrast ratio ensure more-vivid, more-lifelike colors, and ASUS Splendid technology fine-tunes display parameters to ensure superb color accuracy, as well as providing automatic optimization for any kind of image. ASUS Tru2life Video is a remarkable real-time video enhancement technology that optimizes the appearance of every pixel in every video frame, delivering 200% better contrast and pin-point sharpness.

Unbelievably powerful
Our engineers had an almost impossible task when choosing the components for ZenBook 3. Their belief was to create an ultra-thin laptop with unprecedented performance, and despite some tough challenges, they’ve succeeded. The result is an unbelievably powerful laptop, with the latest Intel® Core™ i7 processor, up to 16GB of 2133MHz LPDDR3 RAM, an ultra-fast up to 1TB PCIe® Gen 3 SSD and the latest USB-C port that support display. So there’s no need to worry about what you can or can’t do with ZenBook 3 — it’s practically unstoppable.

The coolest of cool
The problem with fast, ultra-thin laptops boils down to basic physics. To prevent the laptop enclosure itself getting hot, warm air inside needs to be expelled as quickly as possible to the outside world. With ZenBook 3’s mighty Intel® Core™ i7 processor inside, our engineers had to invent a brand-new cooling system using state-of-the-art components such as a liquid-crystal-polymer fan impeller that’s just 0.3mm thick and a copper-alloy heat pipe with walls a mere 0.1mm thick. This innovative cooling system is a mere 3mm thick, and the warm air is gently routed through hidden vents in the hinge for efficient, serenely quiet cooling even under full load.

All-day battery, charged in minutes
A laptop as beautiful and powerful as ZenBook 3 deserves nothing less than all-day battery life, so to achieve its remarkable up to 9 hours autonomy we designed a special high-capacity 40Wh lithium-polymer battery, specially shaped to fit precisely into the impossibly thin profile. We also added fast charging technology that allows you to charge it up to 60% capacity in just 49 minutes.

Mobility without bounds
We live in a wireless world, and ZenBook 3 is fully equipped to give you the very best connections, everywhere. It features the latest power-efficient Bluetooth® 4.1 and dual-band 802.11ac Wi-Fi that’s more reliable and three times faster than the previous-generation 802.11n. And with our exclusive software you can create your own personal data cloud for fast, secure and convenient access to all your files, wherever they’re stored — on your ZenBook 3, on your mobile devices, or in the cloud.

No-compromise productivity
The best ultraportable laptop doesn’t deserve a keyboard that’s an afterthought, and with ZenBook 3 it’s been engineered into the design from the start. The full-size backlit keyboard stretches from edge to edge, with just a 2.1mm bezel at each side, and has a key pitch (the distance between the center of each key) of 19.8mm, the same as most desktop keyboards. And although the keyboard is incredibly slim — 28% thinner than the previous generation, in fact — there’s still an impressive 0.8mm key travel, which is twice as much as some rivals! ZenBook 3’s precision touchpad is cleverly engineered for maximum comfort and accuracy, with a glass covering for smooth control, and incorporating palm-rejection technology, Smart Gestures and handwriting support.


One-touch access with Windows Hello
Accessing your ZenBook 3 couldn’t be easier or more secure. With the built-in fingerprint sensor in the touchpad and Windows Hello, there’s no need to type in your password every time to log in. Just a single touch is all it takes!

Sound that will amaze you
To give ZenBook 3 unsurpassed audio capabilities, the ASUS Golden Ear team and audiophile specialists Harman Kardon joined forces to produce the next generation of ASUS SonicMaster audio technology, and the results are astonishing. An array of four separate high-quality speakers is powered by a smart four-channel amplifier to bring you true surround-sound that envelops you with distortion-free, cinema-quality realism. ZenBook 3 really does give you the most incredible sound you’ve ever heard on a laptop.

Audio power unleashed
The exclusive Bluetooth® Audio Pod adds an extra dimension of sound to ZenBook 3, with powerful full-range speakers that make you feel as though the musicians are right there in the room.
* ASUS Audio Pod sold separately.

Completely connected
Connecting to all your devices and peripherals couldn’t be easier or faster, with ZenBook 3’s next-generation USB-C port. This supports displays, power delivery and data transfer, all via one reversible connector. With the all-in-one USB-C Universal Dock, you also get all the ports you need, including an SD card reader, LAN, VGA, HDMI, standard USB 3.0 and USB-C port for charging. Connecting to all your devices at home or in the office is easy with ZenBook 3.
* ASUS Universal Dock sold separately.
UX390UA-GS032T 4.1 4
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų