Visos kategorijos
Šiuo metu prekės nėra
Šiuo metu prekės nėra

DETALI INFORMACIJA

BENDROSIOS CHARAKTERISTIKOS
Gamintojas Asus
Serija Asus Zenbook
Kompiuterio tipas (Paskirtis) Namams, mokslui ir kt.
Lengvas ir mobilus
Korpuso spalva Pilka
Matmenys

Plotis x aukštis x ilgis

323 x 223 x 18.35 mm
Svoris (kg) 1.4
EKRANAS
Ekrano dydis 13.3''
Ekrano tipas

Yra trys ekranų tipai – blizgus, matinis ir sensorinis.

Blizgiam (Glare) ekranui būdingas didesnis kontrastas bei spalvų ryškumas, lyginant jį su matiniu (AntiGlare) ekranu. Tokio tipo ekranai dažniausiai pasirenkami namams.

„AntiGlare“ arba matiniai ekranai paprastai naudojami verslui, nes yra tinkamiausi darbui su dokumentais bei apskaitos programomis. Tokio tipo ekranų privalumas – dalinė šviesos atspindžių (akinimo) prevencija.

Sensorinis ekranas (lietimui jautrus ekranas) reaguoja į prisilietimą. Sensoriniai ekranai naudojami telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose. Tokių ekranų privalumas – paprastas naudojimo būdas, greitas duomenų įvedimas bei peržiūra ir patobulintos multimedijos galimybės.

Blizgus (LED Glare)
IPS ekranas Ne
Maksimali skiriamoji geba

Maksimali skiriamoji geba - maksimali skiriamoji geba charakterizuoja spalvinių taškų (pikselių) skaičių kompiuterio ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo geresnis vaizdo ryškumas ir kokybė.

1366 x 768
Operacinės sistemos tipas Windows 10
OPERACINĖ SISTEMA
Operacinė sistema

Nurodoma, kokia legali operacinės sistemos versija teikiama su kompiuteriu. Operacinė sistema susideda iš specialių programų ir programų funkcijų, kurios užtikrina sklandžią kompiuterinės įrangos veiklą, o taip pat vartotojui leidžia visapusiškai naudotis programomis bei valdyti kompiuterio darbą.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
PROCESORIUS
Procesoriaus serija Intel Core i3
Procesoriaus karta Skylake (Intel)
Procesorius

Procesorius - tai kompiuterinis mazgas, kuris programinės įrangos pagalba realizuoja matematinius ir loginius duomenų apdorojimus ir tam tikrais momentais paleidžia likusius kompiuterio komponentus. Vienas pagrindinių procesoriaus spartos parametrų yra jo veikimo dažnis, kuris yra nurodomas gigahercais (GHz). Kuo didesnis veikimo dažnis, tuo greičiau kompiuteris apdoroja duomenis.

Intel® Core™ i3-6100U Processor (3 MB Cache, 2.3 GHz)
Procesoriaus branduolių skaičius

Kuo daugiau procesorius turi branduolių, tuo jis yra galingesnis.

2
Cache atmintis

Cache atmintis (Cache – saugojimo) – tai viena iš atminties rūšių, kurią naudoja kompiuterio procesorius, kad sutrumpėtų vidutinis prieigos laikas iki operatyviosios atminties ir būtų paspartintas kompiuterio darbas. Taip pat ji lemia didesnį pagrindinės plokštės ir kietojo disko darbo greitį. Kuo didesnė Cache atmintis tuo didesnė bendra kompiuterio galia.

3 MB
Sisteminės plokštės lustų rinkinys

Lustų rinkinys tai mikroschemų grupė kompiuterio pagrindinėje plokštėje, kuri valdo duomenų srautą, užtikrindama kompiuterinės įrangos sąveiką ("suriša" procesorių su atmintimi, palaiko vieno ar kito tipo atminties valdymą, pajungia AGP magistralę, klaviatūrą, pelę, ir t.t.) bei sklandų darbą. Lustų rinkinys kontroliuoja ryšius tarp procesoriaus ir išorinės kompiuterinės įrangos, jis ypatingai svarbus užtikrinant efektyvų sistemos darbą.

Intel Express
OPERATYVIOJI ATMINTIS
Įmontuotos operatyviosios atminties talpa

Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims.

Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.

4 GB
Maksimali atminties talpa

Maksimali operatyvioji atmintis - rodiklis nurodantis kiek maksimaliai GB operatyviosios atminties (RAM) galima įmontuoti į nešiojamą kompiuterį.

16 GB
Atmintinės tipas

Atminties tipas (technologija) - informacijos apsikeitimas tarp mikroprocesoriaus ir operatyviosios atminties. Jis nurodo kokį atminties tipą palaiko pagrindinė kompiuterio plokštė.

DDR4 - 2133 MHz
Atminties lizdai

Atminties lizdų (operatyviosios atminties lizdų) skaičius nurodo kiek operatyviosios atminties (RAM) modulių galima įdėti į pagrindinę kompiuterio plokštę. Priklausomai nuo pagrindinės plokštės tipo atminties lizdų gali būti nuo dviejų iki keturių (gali būti ir daugiau jeigu pagrindinė plokštė yra aukštesnės klasės).

1
KIETASIS DISKAS
Kietasis diskas (HDD)

Kietasis diskas (sutrumpintai HD arba HDD - Hard Disk Drive) yra pagrindinė duomenų laikmena, kurioje yra įrašomos kompiuterinės programos bei duomenys Jūsų kompiuteryje. Kuo didesnė kietojo disko talpa, tuo daugiau informacijos ir duomenų jame gali būti išsaugoma.

1000 GB (1 TB)
HDD apsukos

HDD apsukos yra kietojo disko greičio indikatorius. Dažniausiai HDD greičio diapazonas svyruoja nuo 5400 iki 7200 apsisukimų.

Nešiojami kompiuteriai su 7200 apsisukimų per minutę greičiu užtikrins sklandų operacinės sistemos darbą, spartesnį duomenų parsisiuntimą bei kopijavimą. Kuo didesnis kietojo disko apsisukimų per minutę skaičius, tuo didesnės energijos sąnaudos. Svarbu iš anksto įsitikinti ar kompiuterio akumuliatorius patenkins didesnius energijos poreikius.

5400 aps./min.
Kietasis diskas (SSD)

SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės).

SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams.

SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.

Nėra
VAIZDO PLOKŠTĖ
Vaizdo plokštės tipas

Yra du vaizdo plokščių tipai.

Neintegruotose atskira atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms.

Integruotos vaizdo plokštės, kurios paprastai naudoja dalį nešiojamo kompiuterio operatyviosios atminties, tinka verslui bei mokslams.

Intel (integruota)
Vaizdo plokštė

Vaizdo plokštė (kitaip vadinama grafiniu adapteriu) - tai kompiuterio įrenginys, kuris skaitmeninį atmintyje saugomą vaizdą verčia signalu, kurį gali atvaizduoti kompiuterio monitorius/ekranas. Vaizdo plokštės savybes lemia jos procesoriaus ir atminties taktinis dažnis. Šios savybės priklauso nuo to, kokio modelio ir gamintojo vaizdo plokštė įmontuota į nešiojamąjį kompiuterį.

Intel HD Graphics 520
Vaizdo plokštės atmintis

Vaizdo plokštės atmintis nurodo ar vaizdo plokštė savo funkcijoms naudos dalį nešiojamojo kompiuterio operatyviosios atminties Dinaminė vaizdo plokštė (integruota vaizdo plokštė) ar vaizdo plokštė turi tam tikrą kiekį savo atminties GB (jei vaizdo plokštė neintegruota). Kuo didesnė atminties apimtis, tuo greitesnė duoto modelio vaizdo plokštė.

Dynamic
BEVIELIAI SUJUNGIMAI IR INTERNETAS
WiFi (bevielis internetas)

WiFi (bevielis internetas) - įrenginys, skirtas be laidų pagalbos sujungti kompiuterį su tinklu.

Yra (802.11 ac)
3G

Kompiuteris, kuris palaiko 3G interneto ryšį, leidžia naudotis internetu be interneto kabelio, jeigu Jūs esate užsisakę šią paslaugą iš savo mobiliojo ryšio operatoriaus. 3G mobiliojo interneto paslauga leidžia perduoti duomenis 7,2 Mbit/s. Šią paslaugą teikia visi Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai, tereikia užsisakyti paslaugą.

Nėra
4G palaikymas

4G – tai naujos kartos bevielio plačiajuosčio ryšio technologija, aprūpinanti greitu ir stabiliu internetu kurio maksimalus greitis iki 150 Mbit/s.

Nėra
Bluetooth

Ši sąsaja leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip nešiojamieji ir asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, skaitmeniniai fotoaparatai, ausinės ir t.t. Šių įrenginių sujungimui per Bluetooth įrenginiai turi palaikyti Bluetooth technologiją.

Yra (4.0)
NFC

NFC (anglų k. Near Field Communication) yra technologijų paketas, kuris užtikrina nedidelio nuotolio belaidį ryšį.

Pavyzdžiui, Jūs turėsite galimybę atlikti apmokėjimą už paslaugas, atspausdinti dokumentus, fotografijas ar perduoti duomenis tarp įrenginių (pavyzdžiui išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių) kurie taip pat palaiko NFC.

Nėra
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) technologijos dėka, aukštos kokybės Full HD vaizdą ir garsą į namų televizorių, kuris suderinamas su šia technologija, galėsite perduoti bevieliu būdu be kokybės praradimo.

Tai ypač patogus ir greitas būdas pademonstruoti nuotraukas, vaizdo įrašus, mėgstamą filmuką iš interneto ar tiesiog mėgautis filmų vakaru.

Be to, kol vaizdas yra transliuojamas į televizorių, Jūs galite tęsti kitą darbą su kompiuteriu.

Nėra
JUNGTYS
USB jungtys

USB yra labiausiai paplitusi universalioji jungtis, leidžianti prijungti išorinius įrenginius prie kompiuterio. Nešiojamuosiuose kompiuteriuose paprastai yra bent dvi USB jungtys. Kuo daugiau yra USB jungčių, tuo daugiau išorinių įrenginių galima prijungti prie kompiuterio tuo pačiu metu.

USB 2.0 yra labiausiai paplitusi išorinė kompiuterio jungtis, išorinių įrenginių pajungimui. Dėka šio įrenginio prie kompiuterio galima pajungti pelę, klaviatūrą, web kamerą, spausdintuvą, USB atmintines, išorinius kietuosius diskus ir daug kitų įrenginių.

USB 3.0 naujausios kartos ir pati greičiausia USB jungtis, kurios dėka prie kompiuterio galima pajungti visus ankstesnės kartos USB 2.0 ir naujos kartos USB 3.0 įrenginius.

2 x USB 2.0
1 x USB 3.0
1 x USB Type-C
HDMI išėjimas

Tai skaitmeninė jungtis, kuri gali būti naudojama televizoriaus, projektoriaus arba kito įrenginio pajungimui prie nešiojamojo kompiuterio. Kitaip nei VGA jungtis, HDMI perduodą garsą ir vaizdą be iškraipymų ir didelės raiškos (HD, Full HD jei tai yra įmanoma).

Yra
Išorinės jungtys

Sujungimo elementai ir pagalbinės valdymo schemos naudojamos sujungti įrenginius.

Combo audio jack
INTEGRUOTI PAPILDOMI ĮRENGINIAI
Optinis įrenginys

Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD.

Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.

Nėra
Garso plokštė

Garso plokštė tai garso sistema, kuri yra integruota į kompiuterį arba gali būti pajungiama. Aukštos kokybės garso sistema (HD) leidžia kompiuteriui veikti kaip imtuvui ir garso stiprintuvui.

Į kompiuterį integruoti garsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis muzika, filmais ir žaidimais nesinaudojant ausinėmis.

Stereo garsiakalbiai suteiks erdvinį garsą ir realistišką garso kokybę, lyginant su mono garsiakalbiais.

Stereo garsiakalbiai (High Quality)
Tinklo plokštė

Tinklo plokštė - komponentas, kuris skirtas pajungti kompiuterį prie tinklo (vietinis tinklas). Kadangi, populiariausia kompiuterinio tinklo paskirstymo forma yra Ethernet standartas, Ethernet tinklo plokštės labiausiai naudojamos.

Nėra
Internetinė kamera

Internetinė kamera perduodama vaizdus suteiks Jums galimybę bendrauti kompiuterine programa Skype, dalyvauti vaizdo konferencijose, bei kitas galimybes naudojantis internetu.

Yra trys internetinių kamerų tipai: standartinės, aukštos raiškos (HD) ir labai aukštos raiškos (Full HD).

Yra (HD)
Įmontuotas mikrofonas

Gali būti naudojamas ryšiui Skype, Google Talk ir kitos programose.

Yra
Įmontuotas Flash kortelių skaitytuvas

Atminties kortelių skaitytuvas - tai duomenų įvedimo įrenginys, kuris nuskaito duomenis iš atminties kortelių. Pavyzdžiui, Jūs galite išimti atminties kortelę iš fotoaparato ir įstatę ją į kortelių skaitytuvą peržiūrėti arba perkelti fotografijas į savo kompiuterį.

Yra
KLAVIATŪRA IR KORPUSAS
Klaviatūros kalba ENG
Klaviatūros apšvietimas Nėra
Atspari drėgmei klaviatūra Nėra
Korpuso medžiaga Plastmasė
Aliuminis
BATERIJA IR SAUGUMAS
Baterija

Būna dviejų tipų baterijos arba akumuliatoriai: ličio-jonų (Li-ion), jas naudoja daugumoje nešiojamų kompiuterių ir ličio-polimero (Li-Poly).

Li-ion 3-Cell
Baterijos veikimo trukmė

Baterijos veikimo trukmė - tai apytikslis laikas, kuriuo Jūsų nešiojamas kompiuteris galės dirbti atjungtas nuo elektros energijos šaltinio su pilnai įkrauta baterija. Nešiojamieji kompiuteriai su ličio baterijomis paprastai garantuoja kompiuterio darbą nuo trijų iki penkių valandų. Tai priklauso nuo kompiuterio konfigūracijos ir to kaip naudosite kompiuterį.

Iki 5 val.
Saugumo sistema Kensington security slot
PAPILDOMAI
Ypatingos žymės Garsiakalbiai: 2 W
Ekrano technologija: ASUS Splendid
Akis sauganti technologija ASUS Eye Care
ASUS SonicMaster audio

Prekės aprašymas

Asus Zenbook UX310UA
Prekės aprašymas anglų kalba:

 

The all-new ZenBook UX310 brings you elegance, sophistication and superb performance in a gorgeously slim and light design. Crafted from solid aluminum and featuring our iconic spun-metal Zen-inspired finish, ZenBook UX310 is a mere 18.35mm thin. And its travel-friendly weight of just 1.45kg means taking it with you is never a burden, and using it is always a pleasure with its crisp, clear 13.3-inch wide viewing angle display. Featuring the latest 7th-generation Intel® Core™ processors, powerful graphics and super-fast storage, ZenBook UX310 is no slouch, either — it has all the performance you need to blitz through your working day. ZenBook UX310 makes everything easier, in style.

Ultra Sleek. Ultra Elegant
The ZenBook Series practically invented thin and light, and ZenBook UX310 continues that proud heritage, featuring a timelessly elegant all-new design with a profile that's just 18.35mm thin. Using solid aluminum alloy keeps the weight down to just 1.45kg, but it takes dozens of precisely-controlled manufacturing steps to craft it into its sleek shape. Our unique spun-metal finish, with its Zen-inspired concentric circles, adorns the lid, with a tough and durable brushed-metal finish adorning the rest of the chassis. Finally, we anodize ZenBook UX310 in one of two nature-inspired shades: Quartz Grey or Rose Gold.

Incredible Performance
Superb mobile performance is the hallmark of ZenBook, and in ZenBook UX310 this is delivered by a 7th-generation Intel® Core™ up to i7 processor, with up to 16GB DDR4 2133MHz RAM and NVIDIA® GeForce® 940MX graphics for ultra-smooth video and great gaming. The latest dual-band 802.11ac Wi-Fi provides super-fast speeds, and Bluetooth® 4.1 connects you easily to your gadgets. True professionals demand the latest technology, and the revolutionary, reversible USB Type-C port gives you high-speed access to the latest high-performance peripherals. With the HDMI port, you can connect to monitors, TVs or projectors with no hassle. Effortless multitasking, smooth video playback, and super-fast application launches — ZenBook UX310 is always ready when you are. It's supremely energy-efficient too, meaning fewer trips to the power socket!


Ultimate Graphics.
A display as outstanding as that on ZenBook UX310 deserves only the most outstanding graphics, so we chose the amazing NVIDIA® GeForce® 940MX for silky-smooth high-definition video playback.

Every Detail Matters.
The stunning up to QHD+ (3200x1800) 13.3-inch display gives your eyes a visual treat, whether you're reading text, viewing photos or watching videos. The amazing resolution makes photo or video editing so much easier, with an incredible pixel density of 276 pixels per inch, every tiny detail pin-sharp and crystal-clear. And when you're web browsing, everything —even the smallest text — is easily visible!

More Colors. Better Colors.
ZenBook UX310's display features an ultra-wide color gamut of 72% NTSC ,100% sRGB, and 74% AdobeRGB. In plain language, this means it can display more colors, more accurate colors and more vivid colors than any standard display. And wide view angle technology ensures that contrast and color reproduction are not degraded up to 178° degrees, ZenBook UX310 sets the standard for laptop displays.

ASUS Splendid:
Superbly Optimized Color.
To ensure only the very best images, ZenBook UX310 incorporates ASUS Splendid technology to give you richer, deeper and more accurate colors.
ASUS Splendid has four one-click preset modes: Normal mode, Eye Care mode , Vivid mode and Manual mode. Normal mode gives you the factory-optimized settings, Eye Care mode reduces blue light levels for comfortable viewing, and Vivid mode cleverly adjusts the display settings to give images a really vibrant and vivid appearance, without making the colors look artificial. Manual mode gives you control over the color temperature setting, so you can adjust the display to suit your own needs and preferences.

Protect Your Eyes with ASUS Eye Care
Too much exposure to the blue light emitted by LCD displays is thought to affect eye health, and it can also cause fatigue during long viewing sessions. ASUS Eye Care mode reduces the emissions of blue light by up to 30% so that your eyes are always protected when Eye Care mode is used.

Advanced Storage Capacity.
High-speed storage is crucial for fast application startup and an effortless computing experience, and it doesn't come much faster than the up to 1TB hard disk (HDD) combined with an up to 512GB solid-state disk (SSD) in ZenBook UX310. Saving or loading large files and documents is amazingly fast compared to traditional hard disks, and boot time is also reduced significantly. SSDs are rugged and durable too, giving ZenBook UX310 superb reliability

Ultra Connectivity
ZenBook UX310 is equipped with the new, reversible USB Type-C port with its any-way-up design that makes connecting devices so much easier. It also delivers data transfer speeds up to 10 times faster than older USB 2.0 connections!
In addition, ZenBook UX310 has a USB 3.0 ports, a HDMI port and an SD Card slot so you can easily connect your current peripherals, displays and projectors with zero hassle.

Ultra-fast
802.11ac Wi-Fi
ZenBook UX310 lets you get connected faster and further with the latest 802.11ac Wi-Fi —it's up to 2.8 times faster than 802.11 b/g/n! And Bluetooth® 4.1 lets you connect your favorite devices with less impact on battery life. ZenBook UX310 gives you the freedom to do whatever you need to do, wherever you want to do it!

Outstandingly Comfortable backlit Keyboard.
ZenBook UX310's full-size backlit keyboard is sturdily constructed in a single piece for a superb typing experience. It's a masterpiece of ergonomics, with an optimized 1.6mm key travel for a comfortable feel. The gentle backlight ensures easy use in low-light conditions.

A Touch of Genius.
The glass-covered precision touchpad uses exclusive technology developed for smartphone touchscreens to give high sensitivity and incredible accuracy. The touchpad also incorporates an advanced fingerprint sensor for fast, easy and secure login*. And as it's a ZenBook, it looks beautiful, too, with a brilliant diamond-cut chamfered surround.

ASUS SonicMaster:
Designed to Sound Incredible.
Incredible sound has always been a feature of the ZenBook family. Co-developed by the ASUS Golden Ear team and Harman Kardon, ASUS SonicMaster technology delivers the most incredible sound on a laptop. A tailored mix of superior hardware and cleverly-designed software ensure that ZenBook UX310 gives you the ultimate sound experience.

Atsiliepimai

0.0 iš 5 žvaigždučių (Viso 0 atsiliepimų)

5★
4★
3★
2★
1★
ASUS Asus Zenbook UX310UA Grey UX310UA-FC039T Asus Zenbook UX310UA
Prekės aprašymas anglų kalba:

 

The all-new ZenBook UX310 brings you elegance, sophistication and superb performance in a gorgeously slim and light design. Crafted from solid aluminum and featuring our iconic spun-metal Zen-inspired finish, ZenBook UX310 is a mere 18.35mm thin. And its travel-friendly weight of just 1.45kg means taking it with you is never a burden, and using it is always a pleasure with its crisp, clear 13.3-inch wide viewing angle display. Featuring the latest 7th-generation Intel® Core™ processors, powerful graphics and super-fast storage, ZenBook UX310 is no slouch, either — it has all the performance you need to blitz through your working day. ZenBook UX310 makes everything easier, in style.

Ultra Sleek. Ultra Elegant
The ZenBook Series practically invented thin and light, and ZenBook UX310 continues that proud heritage, featuring a timelessly elegant all-new design with a profile that's just 18.35mm thin. Using solid aluminum alloy keeps the weight down to just 1.45kg, but it takes dozens of precisely-controlled manufacturing steps to craft it into its sleek shape. Our unique spun-metal finish, with its Zen-inspired concentric circles, adorns the lid, with a tough and durable brushed-metal finish adorning the rest of the chassis. Finally, we anodize ZenBook UX310 in one of two nature-inspired shades: Quartz Grey or Rose Gold.

Incredible Performance
Superb mobile performance is the hallmark of ZenBook, and in ZenBook UX310 this is delivered by a 7th-generation Intel® Core™ up to i7 processor, with up to 16GB DDR4 2133MHz RAM and NVIDIA® GeForce® 940MX graphics for ultra-smooth video and great gaming. The latest dual-band 802.11ac Wi-Fi provides super-fast speeds, and Bluetooth® 4.1 connects you easily to your gadgets. True professionals demand the latest technology, and the revolutionary, reversible USB Type-C port gives you high-speed access to the latest high-performance peripherals. With the HDMI port, you can connect to monitors, TVs or projectors with no hassle. Effortless multitasking, smooth video playback, and super-fast application launches — ZenBook UX310 is always ready when you are. It's supremely energy-efficient too, meaning fewer trips to the power socket!


Ultimate Graphics.
A display as outstanding as that on ZenBook UX310 deserves only the most outstanding graphics, so we chose the amazing NVIDIA® GeForce® 940MX for silky-smooth high-definition video playback.

Every Detail Matters.
The stunning up to QHD+ (3200x1800) 13.3-inch display gives your eyes a visual treat, whether you're reading text, viewing photos or watching videos. The amazing resolution makes photo or video editing so much easier, with an incredible pixel density of 276 pixels per inch, every tiny detail pin-sharp and crystal-clear. And when you're web browsing, everything —even the smallest text — is easily visible!

More Colors. Better Colors.
ZenBook UX310's display features an ultra-wide color gamut of 72% NTSC ,100% sRGB, and 74% AdobeRGB. In plain language, this means it can display more colors, more accurate colors and more vivid colors than any standard display. And wide view angle technology ensures that contrast and color reproduction are not degraded up to 178° degrees, ZenBook UX310 sets the standard for laptop displays.

ASUS Splendid:
Superbly Optimized Color.
To ensure only the very best images, ZenBook UX310 incorporates ASUS Splendid technology to give you richer, deeper and more accurate colors.
ASUS Splendid has four one-click preset modes: Normal mode, Eye Care mode , Vivid mode and Manual mode. Normal mode gives you the factory-optimized settings, Eye Care mode reduces blue light levels for comfortable viewing, and Vivid mode cleverly adjusts the display settings to give images a really vibrant and vivid appearance, without making the colors look artificial. Manual mode gives you control over the color temperature setting, so you can adjust the display to suit your own needs and preferences.

Protect Your Eyes with ASUS Eye Care
Too much exposure to the blue light emitted by LCD displays is thought to affect eye health, and it can also cause fatigue during long viewing sessions. ASUS Eye Care mode reduces the emissions of blue light by up to 30% so that your eyes are always protected when Eye Care mode is used.

Advanced Storage Capacity.
High-speed storage is crucial for fast application startup and an effortless computing experience, and it doesn't come much faster than the up to 1TB hard disk (HDD) combined with an up to 512GB solid-state disk (SSD) in ZenBook UX310. Saving or loading large files and documents is amazingly fast compared to traditional hard disks, and boot time is also reduced significantly. SSDs are rugged and durable too, giving ZenBook UX310 superb reliability

Ultra Connectivity
ZenBook UX310 is equipped with the new, reversible USB Type-C port with its any-way-up design that makes connecting devices so much easier. It also delivers data transfer speeds up to 10 times faster than older USB 2.0 connections!
In addition, ZenBook UX310 has a USB 3.0 ports, a HDMI port and an SD Card slot so you can easily connect your current peripherals, displays and projectors with zero hassle.

Ultra-fast
802.11ac Wi-Fi
ZenBook UX310 lets you get connected faster and further with the latest 802.11ac Wi-Fi —it's up to 2.8 times faster than 802.11 b/g/n! And Bluetooth® 4.1 lets you connect your favorite devices with less impact on battery life. ZenBook UX310 gives you the freedom to do whatever you need to do, wherever you want to do it!

Outstandingly Comfortable backlit Keyboard.
ZenBook UX310's full-size backlit keyboard is sturdily constructed in a single piece for a superb typing experience. It's a masterpiece of ergonomics, with an optimized 1.6mm key travel for a comfortable feel. The gentle backlight ensures easy use in low-light conditions.

A Touch of Genius.
The glass-covered precision touchpad uses exclusive technology developed for smartphone touchscreens to give high sensitivity and incredible accuracy. The touchpad also incorporates an advanced fingerprint sensor for fast, easy and secure login*. And as it's a ZenBook, it looks beautiful, too, with a brilliant diamond-cut chamfered surround.

ASUS SonicMaster:
Designed to Sound Incredible.
Incredible sound has always been a feature of the ZenBook family. Co-developed by the ASUS Golden Ear team and Harman Kardon, ASUS SonicMaster technology delivers the most incredible sound on a laptop. A tailored mix of superior hardware and cleverly-designed software ensure that ZenBook UX310 gives you the ultimate sound experience.
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų