Visos kategorijos
Šiuo metu prekės nėra
Šiuo metu prekės nėra

DETALI INFORMACIJA

BENDROSIOS CHARAKTERISTIKOS
Gamintojas DELL
Serija Dell XPS
Kompiuterio tipas (Paskirtis) Verslui
Su sensoriniu ekranu
Korpuso spalva Sidabrinė
Matmenys

Plotis x aukštis x ilgis

357 x 235 x 11-17 mm
Svoris (kg) 1.8
EKRANAS
Ekrano dydis 15.6"
Ekrano tipas

Yra trys ekranų tipai – blizgus, matinis ir sensorinis.

Blizgiam (Glare) ekranui būdingas didesnis kontrastas bei spalvų ryškumas, lyginant jį su matiniu (AntiGlare) ekranu. Tokio tipo ekranai dažniausiai pasirenkami namams.

„AntiGlare“ arba matiniai ekranai paprastai naudojami verslui, nes yra tinkamiausi darbui su dokumentais bei apskaitos programomis. Tokio tipo ekranų privalumas – dalinė šviesos atspindžių (akinimo) prevencija.

Sensorinis ekranas (lietimui jautrus ekranas) reaguoja į prisilietimą. Sensoriniai ekranai naudojami telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose. Tokių ekranų privalumas – paprastas naudojimo būdas, greitas duomenų įvedimas bei peržiūra ir patobulintos multimedijos galimybės.

Blizgus (LED Glare)
IPS ekranas Taip
Maksimali skiriamoji geba

Maksimali skiriamoji geba - maksimali skiriamoji geba charakterizuoja spalvinių taškų (pikselių) skaičių kompiuterio ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo geresnis vaizdo ryškumas ir kokybė.

3840 x 2160
Operacinės sistemos tipas Windows 10
OPERACINĖ SISTEMA
Operacinė sistema

Nurodoma, kokia legali operacinės sistemos versija teikiama su kompiuteriu. Operacinė sistema susideda iš specialių programų ir programų funkcijų, kurios užtikrina sklandžią kompiuterinės įrangos veiklą, o taip pat vartotojui leidžia visapusiškai naudotis programomis bei valdyti kompiuterio darbą.

Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
PROCESORIUS
Procesoriaus serija Intel Core i5
Procesoriaus karta Kaby Lake (Intel)
Procesorius

Procesorius - tai kompiuterinis mazgas, kuris programinės įrangos pagalba realizuoja matematinius ir loginius duomenų apdorojimus ir tam tikrais momentais paleidžia likusius kompiuterio komponentus. Vienas pagrindinių procesoriaus spartos parametrų yra jo veikimo dažnis, kuris yra nurodomas gigahercais (GHz). Kuo didesnis veikimo dažnis, tuo greičiau kompiuteris apdoroja duomenis.

Intel® Core™ i5-7300HQ Processor (6 MB Cache, 2.5 GHz)
Procesoriaus branduolių skaičius

Kuo daugiau procesorius turi branduolių, tuo jis yra galingesnis.

4
Cache atmintis

Cache atmintis (Cache – saugojimo) – tai viena iš atminties rūšių, kurią naudoja kompiuterio procesorius, kad sutrumpėtų vidutinis prieigos laikas iki operatyviosios atminties ir būtų paspartintas kompiuterio darbas. Taip pat ji lemia didesnį pagrindinės plokštės ir kietojo disko darbo greitį. Kuo didesnė Cache atmintis tuo didesnė bendra kompiuterio galia.

6 MB
Sisteminės plokštės lustų rinkinys

Lustų rinkinys tai mikroschemų grupė kompiuterio pagrindinėje plokštėje, kuri valdo duomenų srautą, užtikrindama kompiuterinės įrangos sąveiką ("suriša" procesorių su atmintimi, palaiko vieno ar kito tipo atminties valdymą, pajungia AGP magistralę, klaviatūrą, pelę, ir t.t.) bei sklandų darbą. Lustų rinkinys kontroliuoja ryšius tarp procesoriaus ir išorinės kompiuterinės įrangos, jis ypatingai svarbus užtikrinant efektyvų sistemos darbą.

Intel Express
OPERATYVIOJI ATMINTIS
Įmontuotos operatyviosios atminties talpa

Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims.

Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.

8 GB
Maksimali atminties talpa

Maksimali operatyvioji atmintis - rodiklis nurodantis kiek maksimaliai GB operatyviosios atminties (RAM) galima įmontuoti į nešiojamą kompiuterį.

32 GB
Atmintinės tipas

Atminties tipas (technologija) - informacijos apsikeitimas tarp mikroprocesoriaus ir operatyviosios atminties. Jis nurodo kokį atminties tipą palaiko pagrindinė kompiuterio plokštė.

DDR4
Atminties lizdai

Atminties lizdų (operatyviosios atminties lizdų) skaičius nurodo kiek operatyviosios atminties (RAM) modulių galima įdėti į pagrindinę kompiuterio plokštę. Priklausomai nuo pagrindinės plokštės tipo atminties lizdų gali būti nuo dviejų iki keturių (gali būti ir daugiau jeigu pagrindinė plokštė yra aukštesnės klasės).

2
KIETASIS DISKAS
Kietasis diskas (HDD)

Kietasis diskas (sutrumpintai HD arba HDD - Hard Disk Drive) yra pagrindinė duomenų laikmena, kurioje yra įrašomos kompiuterinės programos bei duomenys Jūsų kompiuteryje. Kuo didesnė kietojo disko talpa, tuo daugiau informacijos ir duomenų jame gali būti išsaugoma.

Nėra
HDD apsukos

HDD apsukos yra kietojo disko greičio indikatorius. Dažniausiai HDD greičio diapazonas svyruoja nuo 5400 iki 7200 apsisukimų.

Nešiojami kompiuteriai su 7200 apsisukimų per minutę greičiu užtikrins sklandų operacinės sistemos darbą, spartesnį duomenų parsisiuntimą bei kopijavimą. Kuo didesnis kietojo disko apsisukimų per minutę skaičius, tuo didesnės energijos sąnaudos. Svarbu iš anksto įsitikinti ar kompiuterio akumuliatorius patenkins didesnius energijos poreikius.

Nėra
Kietasis diskas (SSD)

SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės).

SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams.

SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.

256 GB
VAIZDO PLOKŠTĖ
Vaizdo plokštės tipas

Yra du vaizdo plokščių tipai.

Neintegruotose atskira atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms.

Integruotos vaizdo plokštės, kurios paprastai naudoja dalį nešiojamo kompiuterio operatyviosios atminties, tinka verslui bei mokslams.

NVIDIA GeForce
Vaizdo plokštė

Vaizdo plokštė (kitaip vadinama grafiniu adapteriu) - tai kompiuterio įrenginys, kuris skaitmeninį atmintyje saugomą vaizdą verčia signalu, kurį gali atvaizduoti kompiuterio monitorius/ekranas. Vaizdo plokštės savybes lemia jos procesoriaus ir atminties taktinis dažnis. Šios savybės priklauso nuo to, kokio modelio ir gamintojo vaizdo plokštė įmontuota į nešiojamąjį kompiuterį.

GeForce GTX 1050
Vaizdo plokštės atmintis

Vaizdo plokštės atmintis nurodo ar vaizdo plokštė savo funkcijoms naudos dalį nešiojamojo kompiuterio operatyviosios atminties Dinaminė vaizdo plokštė (integruota vaizdo plokštė) ar vaizdo plokštė turi tam tikrą kiekį savo atminties GB (jei vaizdo plokštė neintegruota). Kuo didesnė atminties apimtis, tuo greitesnė duoto modelio vaizdo plokštė.

4 GB GDDR5
BEVIELIAI SUJUNGIMAI IR INTERNETAS
WiFi (bevielis internetas)

WiFi (bevielis internetas) - įrenginys, skirtas be laidų pagalbos sujungti kompiuterį su tinklu.

Yra (802.11 ac)
3G

Kompiuteris, kuris palaiko 3G interneto ryšį, leidžia naudotis internetu be interneto kabelio, jeigu Jūs esate užsisakę šią paslaugą iš savo mobiliojo ryšio operatoriaus. 3G mobiliojo interneto paslauga leidžia perduoti duomenis 7,2 Mbit/s. Šią paslaugą teikia visi Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai, tereikia užsisakyti paslaugą.

Nėra
4G palaikymas

4G – tai naujos kartos bevielio plačiajuosčio ryšio technologija, aprūpinanti greitu ir stabiliu internetu kurio maksimalus greitis iki 150 Mbit/s.

Nėra
Bluetooth

Ši sąsaja leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip nešiojamieji ir asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, skaitmeniniai fotoaparatai, ausinės ir t.t. Šių įrenginių sujungimui per Bluetooth įrenginiai turi palaikyti Bluetooth technologiją.

Yra (4.1)
NFC

NFC (anglų k. Near Field Communication) yra technologijų paketas, kuris užtikrina nedidelio nuotolio belaidį ryšį.

Pavyzdžiui, Jūs turėsite galimybę atlikti apmokėjimą už paslaugas, atspausdinti dokumentus, fotografijas ar perduoti duomenis tarp įrenginių (pavyzdžiui išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių) kurie taip pat palaiko NFC.

Nėra
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) technologijos dėka, aukštos kokybės Full HD vaizdą ir garsą į namų televizorių, kuris suderinamas su šia technologija, galėsite perduoti bevieliu būdu be kokybės praradimo.

Tai ypač patogus ir greitas būdas pademonstruoti nuotraukas, vaizdo įrašus, mėgstamą filmuką iš interneto ar tiesiog mėgautis filmų vakaru.

Be to, kol vaizdas yra transliuojamas į televizorių, Jūs galite tęsti kitą darbą su kompiuteriu.

Nėra
JUNGTYS
USB jungtys

USB yra labiausiai paplitusi universalioji jungtis, leidžianti prijungti išorinius įrenginius prie kompiuterio. Nešiojamuosiuose kompiuteriuose paprastai yra bent dvi USB jungtys. Kuo daugiau yra USB jungčių, tuo daugiau išorinių įrenginių galima prijungti prie kompiuterio tuo pačiu metu.

USB 2.0 yra labiausiai paplitusi išorinė kompiuterio jungtis, išorinių įrenginių pajungimui. Dėka šio įrenginio prie kompiuterio galima pajungti pelę, klaviatūrą, web kamerą, spausdintuvą, USB atmintines, išorinius kietuosius diskus ir daug kitų įrenginių.

USB 3.0 naujausios kartos ir pati greičiausia USB jungtis, kurios dėka prie kompiuterio galima pajungti visus ankstesnės kartos USB 2.0 ir naujos kartos USB 3.0 įrenginius.

2 x USB 3.0
HDMI išėjimas

Tai skaitmeninė jungtis, kuri gali būti naudojama televizoriaus, projektoriaus arba kito įrenginio pajungimui prie nešiojamojo kompiuterio. Kitaip nei VGA jungtis, HDMI perduodą garsą ir vaizdą be iškraipymų ir didelės raiškos (HD, Full HD jei tai yra įmanoma).

Yra
Išorinės jungtys

Sujungimo elementai ir pagalbinės valdymo schemos naudojamos sujungti įrenginius.

Combo audio jack
Thunderbolt
INTEGRUOTI PAPILDOMI ĮRENGINIAI
Optinis įrenginys

Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD.

Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.

Nėra
Garso plokštė

Garso plokštė tai garso sistema, kuri yra integruota į kompiuterį arba gali būti pajungiama. Aukštos kokybės garso sistema (HD) leidžia kompiuteriui veikti kaip imtuvui ir garso stiprintuvui.

Į kompiuterį integruoti garsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis muzika, filmais ir žaidimais nesinaudojant ausinėmis.

Stereo garsiakalbiai suteiks erdvinį garsą ir realistišką garso kokybę, lyginant su mono garsiakalbiais.

Stereo garsiakalbiai (High Quality)
Tinklo plokštė

Tinklo plokštė - komponentas, kuris skirtas pajungti kompiuterį prie tinklo (vietinis tinklas). Kadangi, populiariausia kompiuterinio tinklo paskirstymo forma yra Ethernet standartas, Ethernet tinklo plokštės labiausiai naudojamos.

Nėra
Internetinė kamera

Internetinė kamera perduodama vaizdus suteiks Jums galimybę bendrauti kompiuterine programa Skype, dalyvauti vaizdo konferencijose, bei kitas galimybes naudojantis internetu.

Yra trys internetinių kamerų tipai: standartinės, aukštos raiškos (HD) ir labai aukštos raiškos (Full HD).

Yra (HD)
Įmontuotas mikrofonas

Gali būti naudojamas ryšiui Skype, Google Talk ir kitos programose.

Yra
Įmontuotas Flash kortelių skaitytuvas

Atminties kortelių skaitytuvas - tai duomenų įvedimo įrenginys, kuris nuskaito duomenis iš atminties kortelių. Pavyzdžiui, Jūs galite išimti atminties kortelę iš fotoaparato ir įstatę ją į kortelių skaitytuvą peržiūrėti arba perkelti fotografijas į savo kompiuterį.

Yra
KLAVIATŪRA IR KORPUSAS
Klaviatūros kalba ENG
Klaviatūros apšvietimas Yra
Atspari drėgmei klaviatūra Nėra
Korpuso medžiaga Aliuminis
BATERIJA IR SAUGUMAS
Baterija

Būna dviejų tipų baterijos arba akumuliatoriai: ličio-jonų (Li-ion), jas naudoja daugumoje nešiojamų kompiuterių ir ličio-polimero (Li-Poly).

Li-ion 3-Cell
Baterijos veikimo trukmė

Baterijos veikimo trukmė - tai apytikslis laikas, kuriuo Jūsų nešiojamas kompiuteris galės dirbti atjungtas nuo elektros energijos šaltinio su pilnai įkrauta baterija. Nešiojamieji kompiuteriai su ličio baterijomis paprastai garantuoja kompiuterio darbą nuo trijų iki penkių valandų. Tai priklauso nuo kompiuterio konfigūracijos ir to kaip naudosite kompiuterį.

Iki 11.5 val.
Saugumo sistema Security lock slot
PAPILDOMAI
Ypatingos žymės ENERGY STAR®
EPEAT® Gold
Killer™ 1535 Wireless - patikimas Wi-Fi ryšys

Prekės aprašymas

DELL XPS 15 9560
Prekės aprašymas anglų kalba:

Innovation that inspires.
When you’re at the forefront of ingenuity, you get noticed. That’s why it’s no surprise the XPS 15 was honored. The winning streak continues.

Meet the smallest 15.6-inch laptop on the planet.
The world’s only 15.6-inch InfinityEdge display: The virtually borderless display maximizes screen space by accommodating a 15.6-inch display inside a laptop closer to the size of a 14-inch, thanks to a bezel measuring just 5.7mm.
One-of-a-kind design: Measuring in at a slim 11-17mm and starting at just 4 pounds (1.8 kg) with a solid state drive, the XPS 15 is the world’s lightest 15-inch performance-class laptop.


A stunning view, wherever you go.
Dazzling detail: With the UltraSharp 4K Ultra HD display (3840 x 2160), you can see each detail of every pixel without needing to zoom in. And with 6 million more pixels than Full HD and 3 million more than the MacBook Pro, you can edit images with pinpoint accuracy without worrying about blurriness or jagged lines.
Industry-leading color: The XPS 15 is the only laptop with 100% Adobe RGB color, covering a wider color gamut and producing shades of color outside conventional panels so you can see more of what you see in real life. And with over 1 billion colors, images appear smoother and color gradients are amazingly lifelike with more depth and dimension. Included is Dell PremierColor software, which automatically remaps content not already in Adobe RGB format for onscreen colors that appear amazingly accurate and true to life.
Easy collaboration: See your screen from nearly every angle with an IGZO IPS panel, providing a wide viewing angle of up to 170°.
Brighten your day: With 350 nit brightness, it’s brighter than a typical laptop.
Touch friendly: Tap, swipe and pinch your way around the screen. The optional touch display lets you interact naturally with your technology.

Powerhouse performance.
Super-speed: The most powerful XPS laptop we’ve ever built includes the latest 7th Gen Intel® Quad Core™ processors and an optional 4GB GeForce® GTX 1050 graphics card with the latest and greatest Pascal™ architecture, so you can blaze through your most intensive tasks.
Maximum memory and storage: Supports up to 32GB* of memory with a bandwidth of 2133MHz, 1.3 times the speed of 1600MHz options. Faster memory means you get to the content that you need quicker. Expandable storage up to 1TB* in your choice of standard hard drive or optional solid state drive (SSDs), available in faster PCIe versions, provide plenty of storage room and high-performance responsiveness to access and run your applications quickly. The XPS 15 boots and resumes in seconds with a solid state drive, so you can do more without waiting.
Killer™ Wireless: The Killer 1535 Wireless-AC adapter provides a strong and reliable Wi-Fi connection and was designed specifically to make your online videos, voice and games play faster and smoother. It automatically detects, classifies and prioritizes network traffic ensuring your most important data takes priority over your other less urgent applications. Killer delivers your critical packets immediately, thus eliminating unnecessary latency and lag.

Long-lasting performance.
Stay powered longer: Depending on how you use your laptop, your battery life will vary. We benchmark our battery life 2 different ways – with industry standard MobileMark 2014, as well as streaming video, a common usage for laptops. When you are using productivity applications, like Word or Excel, experience up to 19.5 hours of continual use, the longest battery life on a 15-inch laptop. Enjoy up to 11.5 hours of battery life when streaming Netflix content.
Back-up power: The optional Dell Power Companion will give you extra runtime with 9 additional hours* of productivity for your XPS 15 Laptop.

Interact intuitively.
Pinch, zoom and click with confidence: The precision touch pad prevents jumping and floating cursors, while Accidental Activation Prevention puts a stop to unintentional clicks when your palm hits the touch pad.
Microsoft Hello: Enjoy a password-free sign-in with the optional fingerprint reader that gives you the fastest, most secure way to unlock your Windows devices. Using your touch, it recognizes you apart from all others. It waves you in with a friendly hello and even works on apps and Microsoft Edge websites.

Artfully constructed from premium materials.
Maximum durability: Cut with precision from a single block of aluminum for a sturdy, durable chassis in a beautiful design. The Corning® Gorilla® Glass NBT™ touch display option is up to 10 times more scratch resistant than soda lime glass.
Cool under pressure: The palm rest is made from carbon fiber. It's strong and thin like aluminum, but lighter and cooler to the touch.

More environmentally responsible than ever.
Power-efficient: XPS 15 is ENERGY STAR® qualified.
Smarter materials: Free of materials like cadmium, mercury and some phthalates, it’s also EPEAT® Gold registered and BFR/PVC-free.
Recycle-friendly: Over 90% of the laptop (by weight) can be easily recycled or reused, and the bamboo packaging trays are 100% recyclable.

Atsiliepimai

4.4 iš 5 žvaigždučių (Viso 20 atsiliepimų)

5★
10
4★
10
3★
0
2★
0
1★
0
DELL DELL XPS Touch 15 9560 9560-2476KTR DELL XPS 15 9560
Prekės aprašymas anglų kalba:

Innovation that inspires.
When you’re at the forefront of ingenuity, you get noticed. That’s why it’s no surprise the XPS 15 was honored. The winning streak continues.

Meet the smallest 15.6-inch laptop on the planet.
The world’s only 15.6-inch InfinityEdge display: The virtually borderless display maximizes screen space by accommodating a 15.6-inch display inside a laptop closer to the size of a 14-inch, thanks to a bezel measuring just 5.7mm.
One-of-a-kind design: Measuring in at a slim 11-17mm and starting at just 4 pounds (1.8 kg) with a solid state drive, the XPS 15 is the world’s lightest 15-inch performance-class laptop.


A stunning view, wherever you go.
Dazzling detail: With the UltraSharp 4K Ultra HD display (3840 x 2160), you can see each detail of every pixel without needing to zoom in. And with 6 million more pixels than Full HD and 3 million more than the MacBook Pro, you can edit images with pinpoint accuracy without worrying about blurriness or jagged lines.
Industry-leading color: The XPS 15 is the only laptop with 100% Adobe RGB color, covering a wider color gamut and producing shades of color outside conventional panels so you can see more of what you see in real life. And with over 1 billion colors, images appear smoother and color gradients are amazingly lifelike with more depth and dimension. Included is Dell PremierColor software, which automatically remaps content not already in Adobe RGB format for onscreen colors that appear amazingly accurate and true to life.
Easy collaboration: See your screen from nearly every angle with an IGZO IPS panel, providing a wide viewing angle of up to 170°.
Brighten your day: With 350 nit brightness, it’s brighter than a typical laptop.
Touch friendly: Tap, swipe and pinch your way around the screen. The optional touch display lets you interact naturally with your technology.

Powerhouse performance.
Super-speed: The most powerful XPS laptop we’ve ever built includes the latest 7th Gen Intel® Quad Core™ processors and an optional 4GB GeForce® GTX 1050 graphics card with the latest and greatest Pascal™ architecture, so you can blaze through your most intensive tasks.
Maximum memory and storage: Supports up to 32GB* of memory with a bandwidth of 2133MHz, 1.3 times the speed of 1600MHz options. Faster memory means you get to the content that you need quicker. Expandable storage up to 1TB* in your choice of standard hard drive or optional solid state drive (SSDs), available in faster PCIe versions, provide plenty of storage room and high-performance responsiveness to access and run your applications quickly. The XPS 15 boots and resumes in seconds with a solid state drive, so you can do more without waiting.
Killer™ Wireless: The Killer 1535 Wireless-AC adapter provides a strong and reliable Wi-Fi connection and was designed specifically to make your online videos, voice and games play faster and smoother. It automatically detects, classifies and prioritizes network traffic ensuring your most important data takes priority over your other less urgent applications. Killer delivers your critical packets immediately, thus eliminating unnecessary latency and lag.

Long-lasting performance.
Stay powered longer: Depending on how you use your laptop, your battery life will vary. We benchmark our battery life 2 different ways – with industry standard MobileMark 2014, as well as streaming video, a common usage for laptops. When you are using productivity applications, like Word or Excel, experience up to 19.5 hours of continual use, the longest battery life on a 15-inch laptop. Enjoy up to 11.5 hours of battery life when streaming Netflix content.
Back-up power: The optional Dell Power Companion will give you extra runtime with 9 additional hours* of productivity for your XPS 15 Laptop.

Interact intuitively.
Pinch, zoom and click with confidence: The precision touch pad prevents jumping and floating cursors, while Accidental Activation Prevention puts a stop to unintentional clicks when your palm hits the touch pad.
Microsoft Hello: Enjoy a password-free sign-in with the optional fingerprint reader that gives you the fastest, most secure way to unlock your Windows devices. Using your touch, it recognizes you apart from all others. It waves you in with a friendly hello and even works on apps and Microsoft Edge websites.

Artfully constructed from premium materials.
Maximum durability: Cut with precision from a single block of aluminum for a sturdy, durable chassis in a beautiful design. The Corning® Gorilla® Glass NBT™ touch display option is up to 10 times more scratch resistant than soda lime glass.
Cool under pressure: The palm rest is made from carbon fiber. It's strong and thin like aluminum, but lighter and cooler to the touch.

More environmentally responsible than ever.
Power-efficient: XPS 15 is ENERGY STAR® qualified.
Smarter materials: Free of materials like cadmium, mercury and some phthalates, it’s also EPEAT® Gold registered and BFR/PVC-free.
Recycle-friendly: Over 90% of the laptop (by weight) can be easily recycled or reused, and the bamboo packaging trays are 100% recyclable.
9560-2476KTR 4.4 20
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų