Visos kategorijos

Gigabyte Aero 14 GTX 965M Orange

(13)
4.1 iš 5 žvaigždučių
5★
6
4★
6
3★
1
2★
0
1★
0

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: 9WP64K005-LV-A-003 Garantija:  24 mėnesiai
Šiuo metu prekės nėra
Šiuo metu prekės nėra
BENDROSIOS CHARAKTERISTIKOS
Gamintojas Gigabyte
Serija Gigabyte Aero
Kompiuterio tipas (Paskirtis) Multimedia/Žaidimams
Korpuso spalva Juoda
Oranžinė
Matmenys

Plotis x aukštis x ilgis

335 x 250 x 19.9 mm
Svoris (kg) 1.89
EKRANAS
Ekrano dydis 14"
Ekrano tipas

Yra trys ekranų tipai – blizgus, matinis ir sensorinis.

Blizgiam (Glare) ekranui būdingas didesnis kontrastas bei spalvų ryškumas, lyginant jį su matiniu (AntiGlare) ekranu. Tokio tipo ekranai dažniausiai pasirenkami namams.

„AntiGlare“ arba matiniai ekranai paprastai naudojami verslui, nes yra tinkamiausi darbui su dokumentais bei apskaitos programomis. Tokio tipo ekranų privalumas – dalinė šviesos atspindžių (akinimo) prevencija.

Sensorinis ekranas (lietimui jautrus ekranas) reaguoja į prisilietimą. Sensoriniai ekranai naudojami telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose. Tokių ekranų privalumas – paprastas naudojimo būdas, greitas duomenų įvedimas bei peržiūra ir patobulintos multimedijos galimybės.

Matinis (LED Anti-Glare)
IPS ekranas Taip
Maksimali skiriamoji geba

Maksimali skiriamoji geba - maksimali skiriamoji geba charakterizuoja spalvinių taškų (pikselių) skaičių kompiuterio ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo geresnis vaizdo ryškumas ir kokybė.

1920 x 1080
Operacinės sistemos tipas Windows 10
OPERACINĖ SISTEMA
Operacinė sistema

Nurodoma, kokia legali operacinės sistemos versija teikiama su kompiuteriu. Operacinė sistema susideda iš specialių programų ir programų funkcijų, kurios užtikrina sklandžią kompiuterinės įrangos veiklą, o taip pat vartotojui leidžia visapusiškai naudotis programomis bei valdyti kompiuterio darbą.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
PROCESORIUS
Procesoriaus serija Intel Core i7
Procesoriaus karta Skylake (Intel)
Procesorius

Procesorius - tai kompiuterinis mazgas, kuris programinės įrangos pagalba realizuoja matematinius ir loginius duomenų apdorojimus ir tam tikrais momentais paleidžia likusius kompiuterio komponentus. Vienas pagrindinių procesoriaus spartos parametrų yra jo veikimo dažnis, kuris yra nurodomas gigahercais (GHz). Kuo didesnis veikimo dažnis, tuo greičiau kompiuteris apdoroja duomenis.

Intel® Core™ i7-6700HQ Processor (6 MB Cache, 2.6 GHz)
Procesoriaus branduolių skaičius

Kuo daugiau procesorius turi branduolių, tuo jis yra galingesnis.

4
Cache atmintis

Cache atmintis (Cache – saugojimo) – tai viena iš atminties rūšių, kurią naudoja kompiuterio procesorius, kad sutrumpėtų vidutinis prieigos laikas iki operatyviosios atminties ir būtų paspartintas kompiuterio darbas. Taip pat ji lemia didesnį pagrindinės plokštės ir kietojo disko darbo greitį. Kuo didesnė Cache atmintis tuo didesnė bendra kompiuterio galia.

6 MB
Sisteminės plokštės lustų rinkinys

Lustų rinkinys tai mikroschemų grupė kompiuterio pagrindinėje plokštėje, kuri valdo duomenų srautą, užtikrindama kompiuterinės įrangos sąveiką ("suriša" procesorių su atmintimi, palaiko vieno ar kito tipo atminties valdymą, pajungia AGP magistralę, klaviatūrą, pelę, ir t.t.) bei sklandų darbą. Lustų rinkinys kontroliuoja ryšius tarp procesoriaus ir išorinės kompiuterinės įrangos, jis ypatingai svarbus užtikrinant efektyvų sistemos darbą.

Intel HM170
OPERATYVIOJI ATMINTIS
Įmontuotos operatyviosios atminties talpa

Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims.

Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.

8 GB
Maksimali atminties talpa

Maksimali operatyvioji atmintis - rodiklis nurodantis kiek maksimaliai GB operatyviosios atminties (RAM) galima įmontuoti į nešiojamą kompiuterį.

32 GB
Atmintinės tipas

Atminties tipas (technologija) - informacijos apsikeitimas tarp mikroprocesoriaus ir operatyviosios atminties. Jis nurodo kokį atminties tipą palaiko pagrindinė kompiuterio plokštė.

DDR4 - 2133 MHz
Atminties lizdai

Atminties lizdų (operatyviosios atminties lizdų) skaičius nurodo kiek operatyviosios atminties (RAM) modulių galima įdėti į pagrindinę kompiuterio plokštę. Priklausomai nuo pagrindinės plokštės tipo atminties lizdų gali būti nuo dviejų iki keturių (gali būti ir daugiau jeigu pagrindinė plokštė yra aukštesnės klasės).

2
KIETASIS DISKAS
Kietasis diskas (HDD)

Kietasis diskas (sutrumpintai HD arba HDD - Hard Disk Drive) yra pagrindinė duomenų laikmena, kurioje yra įrašomos kompiuterinės programos bei duomenys Jūsų kompiuteryje. Kuo didesnė kietojo disko talpa, tuo daugiau informacijos ir duomenų jame gali būti išsaugoma.

Nėra
HDD apsukos

HDD apsukos yra kietojo disko greičio indikatorius. Dažniausiai HDD greičio diapazonas svyruoja nuo 5400 iki 7200 apsisukimų.

Nešiojami kompiuteriai su 7200 apsisukimų per minutę greičiu užtikrins sklandų operacinės sistemos darbą, spartesnį duomenų parsisiuntimą bei kopijavimą. Kuo didesnis kietojo disko apsisukimų per minutę skaičius, tuo didesnės energijos sąnaudos. Svarbu iš anksto įsitikinti ar kompiuterio akumuliatorius patenkins didesnius energijos poreikius.

Nėra
Kietasis diskas (SSD)

SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės).

SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams.

SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.

256 GB
VAIZDO PLOKŠTĖ
Vaizdo plokštės tipas

Yra du vaizdo plokščių tipai.

Neintegruotose atskira atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms.

Integruotos vaizdo plokštės, kurios paprastai naudoja dalį nešiojamo kompiuterio operatyviosios atminties, tinka verslui bei mokslams.

NVIDIA GeForce
Vaizdo plokštė

Vaizdo plokštė (kitaip vadinama grafiniu adapteriu) - tai kompiuterio įrenginys, kuris skaitmeninį atmintyje saugomą vaizdą verčia signalu, kurį gali atvaizduoti kompiuterio monitorius/ekranas. Vaizdo plokštės savybes lemia jos procesoriaus ir atminties taktinis dažnis. Šios savybės priklauso nuo to, kokio modelio ir gamintojo vaizdo plokštė įmontuota į nešiojamąjį kompiuterį.

GeForce GTX 965M
Vaizdo plokštės atmintis

Vaizdo plokštės atmintis nurodo ar vaizdo plokštė savo funkcijoms naudos dalį nešiojamojo kompiuterio operatyviosios atminties Dinaminė vaizdo plokštė (integruota vaizdo plokštė) ar vaizdo plokštė turi tam tikrą kiekį savo atminties GB (jei vaizdo plokštė neintegruota). Kuo didesnė atminties apimtis, tuo greitesnė duoto modelio vaizdo plokštė.

2 GB GDDR5
BEVIELIAI SUJUNGIMAI IR INTERNETAS
WiFi (bevielis internetas)

WiFi (bevielis internetas) - įrenginys, skirtas be laidų pagalbos sujungti kompiuterį su tinklu.

Yra (802.11 ac)
3G

Kompiuteris, kuris palaiko 3G interneto ryšį, leidžia naudotis internetu be interneto kabelio, jeigu Jūs esate užsisakę šią paslaugą iš savo mobiliojo ryšio operatoriaus. 3G mobiliojo interneto paslauga leidžia perduoti duomenis 7,2 Mbit/s. Šią paslaugą teikia visi Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai, tereikia užsisakyti paslaugą.

Nėra
4G palaikymas

4G – tai naujos kartos bevielio plačiajuosčio ryšio technologija, aprūpinanti greitu ir stabiliu internetu kurio maksimalus greitis iki 150 Mbit/s.

Nėra
Bluetooth

Ši sąsaja leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip nešiojamieji ir asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, skaitmeniniai fotoaparatai, ausinės ir t.t. Šių įrenginių sujungimui per Bluetooth įrenginiai turi palaikyti Bluetooth technologiją.

Yra (4.1)
NFC

NFC (anglų k. Near Field Communication) yra technologijų paketas, kuris užtikrina nedidelio nuotolio belaidį ryšį.

Pavyzdžiui, Jūs turėsite galimybę atlikti apmokėjimą už paslaugas, atspausdinti dokumentus, fotografijas ar perduoti duomenis tarp įrenginių (pavyzdžiui išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių) kurie taip pat palaiko NFC.

Nėra
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) technologijos dėka, aukštos kokybės Full HD vaizdą ir garsą į namų televizorių, kuris suderinamas su šia technologija, galėsite perduoti bevieliu būdu be kokybės praradimo.

Tai ypač patogus ir greitas būdas pademonstruoti nuotraukas, vaizdo įrašus, mėgstamą filmuką iš interneto ar tiesiog mėgautis filmų vakaru.

Be to, kol vaizdas yra transliuojamas į televizorių, Jūs galite tęsti kitą darbą su kompiuteriu.

Nėra
JUNGTYS
USB jungtys

USB yra labiausiai paplitusi universalioji jungtis, leidžianti prijungti išorinius įrenginius prie kompiuterio. Nešiojamuosiuose kompiuteriuose paprastai yra bent dvi USB jungtys. Kuo daugiau yra USB jungčių, tuo daugiau išorinių įrenginių galima prijungti prie kompiuterio tuo pačiu metu.

USB 2.0 yra labiausiai paplitusi išorinė kompiuterio jungtis, išorinių įrenginių pajungimui. Dėka šio įrenginio prie kompiuterio galima pajungti pelę, klaviatūrą, web kamerą, spausdintuvą, USB atmintines, išorinius kietuosius diskus ir daug kitų įrenginių.

USB 3.0 naujausios kartos ir pati greičiausia USB jungtis, kurios dėka prie kompiuterio galima pajungti visus ankstesnės kartos USB 2.0 ir naujos kartos USB 3.0 įrenginius.

3 x USB 3.0
1 x USB Type-C
HDMI išėjimas

Tai skaitmeninė jungtis, kuri gali būti naudojama televizoriaus, projektoriaus arba kito įrenginio pajungimui prie nešiojamojo kompiuterio. Kitaip nei VGA jungtis, HDMI perduodą garsą ir vaizdą be iškraipymų ir didelės raiškos (HD, Full HD jei tai yra įmanoma).

Yra
Išorinės jungtys

Sujungimo elementai ir pagalbinės valdymo schemos naudojamos sujungti įrenginius.

AC Power In
Combo audio jack
Mini DisplayPort
INTEGRUOTI PAPILDOMI ĮRENGINIAI
Optinis įrenginys

Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD.

Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.

Nėra
Garso plokštė

Garso plokštė tai garso sistema, kuri yra integruota į kompiuterį arba gali būti pajungiama. Aukštos kokybės garso sistema (HD) leidžia kompiuteriui veikti kaip imtuvui ir garso stiprintuvui.

Į kompiuterį integruoti garsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis muzika, filmais ir žaidimais nesinaudojant ausinėmis.

Stereo garsiakalbiai suteiks erdvinį garsą ir realistišką garso kokybę, lyginant su mono garsiakalbiais.

Stereo garsiakalbiai (High Quality)
Tinklo plokštė

Tinklo plokštė - komponentas, kuris skirtas pajungti kompiuterį prie tinklo (vietinis tinklas). Kadangi, populiariausia kompiuterinio tinklo paskirstymo forma yra Ethernet standartas, Ethernet tinklo plokštės labiausiai naudojamos.

Nėra
Internetinė kamera

Internetinė kamera perduodama vaizdus suteiks Jums galimybę bendrauti kompiuterine programa Skype, dalyvauti vaizdo konferencijose, bei kitas galimybes naudojantis internetu.

Yra trys internetinių kamerų tipai: standartinės, aukštos raiškos (HD) ir labai aukštos raiškos (Full HD).

Yra (HD)
Įmontuotas mikrofonas

Gali būti naudojamas ryšiui Skype, Google Talk ir kitos programose.

Yra
Įmontuotas Flash kortelių skaitytuvas

Atminties kortelių skaitytuvas - tai duomenų įvedimo įrenginys, kuris nuskaito duomenis iš atminties kortelių. Pavyzdžiui, Jūs galite išimti atminties kortelę iš fotoaparato ir įstatę ją į kortelių skaitytuvą peržiūrėti arba perkelti fotografijas į savo kompiuterį.

Yra
KLAVIATŪRA IR KORPUSAS
Klaviatūros kalba ENG
Klaviatūros apšvietimas Yra
Atspari drėgmei klaviatūra Nėra
Korpuso medžiaga Plastmasė
Metalo apdaila
BATERIJA IR SAUGUMAS
Baterija

Būna dviejų tipų baterijos arba akumuliatoriai: ličio-jonų (Li-ion), jas naudoja daugumoje nešiojamų kompiuterių ir ličio-polimero (Li-Poly).

Lithium Polymer (Li-Poly)
Baterijos veikimo trukmė

Baterijos veikimo trukmė - tai apytikslis laikas, kuriuo Jūsų nešiojamas kompiuteris galės dirbti atjungtas nuo elektros energijos šaltinio su pilnai įkrauta baterija. Nešiojamieji kompiuteriai su ličio baterijomis paprastai garantuoja kompiuterio darbą nuo trijų iki penkių valandų. Tai priklauso nuo kompiuterio konfigūracijos ir to kaip naudosite kompiuterį.

Iki 10 val.
Saugumo sistema Security lock slot
PAPILDOMAI
Ypatingos žymės Аудио Dolby® Digital Plus™
HDMI 2.0
Gigabyte Aero 14
Prekės aprašymas anglų kalba:

6th Gen Intel® Core™ i7 Processor - Better Performance Through and Through.
The new 6th Generation Intel® Core™ i7 processor features the Intel® Skylake architecture with 14nm process, giving you blazing speed and performance which will complete your computing experience. With this new boost in performance, you can do more on your laptop ranging from work to play. Never worry about the battery life as this chip consumes 78% less power than the previous 5th Generation Broadwell chip. Together with PCIe SSD, DDR4 memory, USB 3.1 Type-C, and HDMI 2.0, Skylake allows you to start gaming right away!

Huge Battery Capacity for Continuous Gaming
Portability and battery life go hand-in-hand and are both essential for mobile gamers. With a slim-line design that few gaming laptops achieve, the Aero 14 takes it a step further by also providing a large capacity battery, up to 94.24 Wh. That’s an additional 50% compared to other slim gaming laptops. The large capacity battery provides uncompromised power for running any game or resource-demanding applications on the go.

Unique Aesthetics
Through NIL (Nano-Imprint Lithography) the Aero has a sleek and unique design. This unique and environmentally friendly process grants the Aero 14 a 3D look, and feel, while retaining its original solid metallic feel. The Aero 14 comes in three colors: black, green, and orange.

Innovative Thermal Design
Now Aero 14 pushes this bold innovation further with the latest gaming-level GTX 970M graphics upgrade, along with the 19.9mm, 1.89Kg Ultrabook-like chassis. Aero 14 will definitely keep reining the most powerful laptop in its class.
QHD IPS Display – See Every Detail of Your Game (optional)
The QHD 2560x1440 IPS display with great viewing angle realizes premium viewing experience plus startling color accuracy and clear images when screen sharing comes in need. The fully upgraded Aero 14 makes a great partner either for engaging gaming or immersive theatrical experiences.
*Product specifications and product appearance may differ by country and region. Please contact your local dealers or retailers for the latest product information.

M.2 PCIe SSD - Storage Speed in Overdrive (optional)
Innovative PCI-Express SSD technology with the next generation form factor, M.2 is the newest incarnation of the solid state drive. With a single drive having a read speed of 2000 MB/s, the M.2 easily is 4x faster than any traditional SATA SSD technology available. With this boost in speed, the loading and installing time for programs and games will be greatly decreased. Moreover, system boot speed increases, thus greatly improving and accelerating the user experience!

DDR4 - Data Storage’s Limit Breaker
DDR4 is breaking through the limits of data storage. Better than its predecessor DDR3 in every way, DDR4 is essential for any high-resolution game, or data-intensive application. It runs at a frequency of 2133 MHz, which allows games to run faster and smoother like never before! DDR4 also possesses more storage with a max capacity of 16GB per stick, double that of DDR3. Whether you are gaming or working, DDR4 will be able to provide superior performance!

USB 3.1 Type C–Upgraded Convenience
The frustrations of turning a USB over and over trying to get it to plug has ended. With the introduction of USB 3.1 Type C universal connector, connecting a USB is no longer a fuss. Not only is it easier to plug, it also has twice the throughput of USB 3.0, transferring 100GB video in as little as 80 seconds. Being able to transfer data faster and possesses much improved pluggability greatly improves any user’s daily routine!HDMI 2.0–Higher Frame Rate, Higher Potential
The era of true 4K Ultra-HD is upon us! The untapped potential of 4K resolutions is realized through HDMI 2.0! Unlike HDMI 1.4 which only supports 8-bit color and 30 FPS, HDMI 2.0 can display games like never before! Supporting up to 18 Gbps transfer, the true potential of 4K resolution is realized through 12-bit color and 60Hz refresh rate! Finally see your favorite games how they were meant to be seen, in true high definition!
*require HDCP 2.2 supported monitors

Dolby Digital Plus™: Surround Sound Anywhere, Everywhere
Dolby Digital Plus™creates a realistic game-play environment that lets you hear every window smash, feel every explosion, and experience every wipeout as if they're really happening. Surround Virtualizer creates a virtualized surround sound experience of stereo or multichannel content over built-in speakers or over headphones. Whether you're playing games, watching Blu-ray movies, or streaming videos, your Aero 14 is an awesome multi-entertainment hub when it has advanced Dolby Digital Plus™.


Macro Function: One-click Execution in Any Game
The exclusive Macro Keys and Macro Hub functions are capable of setting combination keys for complicated operations. With rapid responses of Macro Keys, you can trigger numerous attacks simultaneously, ensuring the pure dominance of the field.

XSplit Gamecaster + Broadcaster: Cast your Game Anytime, Anywhere
Live stream on a laptop has never been easier. Now set up your stage and share the greatest gaming moments with XSplit Gamecaster + Broadcaster! Fully optimized social media integration is ready for real-time chats—keeping you notified yet focused in the game. It takes just one click to stream your gameplay to Twitch. Host your game like a pro! The show starts wherever you flip open your laptop.
*Free 3-month Xsplit Gamecaster + Broadcaster Premium License

Smart Dashboard Readies You for Any Challenge
The best policy to win any game is to make sure your system is 100% with you. Smart Dashboard presents the real-time monitor on your system information, including CPU & GPU loads, temperature, fan speed, network conditions and power scheme. A simple glance is all it takes to keep track of how your system works.

Fan Tweak: Customized Stability
Fan Tweak tailors your fan speed to different user scenarios, striking a perfect balance between system stability and needs for tranquility. Under“Customize”mode, you can further adjust the maximum fan speed, embracing the great performance and quiet environment on your own. The 4 modes offer for all-condition tweak options.
KAIP IŠSIRINKTI NEŠIOJAMĄ KOMPIUTERĮ?Kam rinktis nešiojamą kompiuterį užuot pasirinkus stacionarų? Mobilus, taupus, galima naudoti bet kurioje vietoje be elektros lizdo – tai svarbiausi argumentai darant pasirinkimą tarp nešiojamo arba stacionaraus kompiuterio darbui, mokslams, kasdieniams darbams ar pramogoms. Pažvelkite į svarbiausius niuansus renkantis nešiojamą kompiuterį!- Biudžetinis nešiojamas kompiuteris (Iki 300 EUR)

Biudžetinis, arba pigus, nešiojamas kompiuteris taps puikiu sprendimu tiems, kurie nori atlikti paprastus kasdienius darbus, kurie nereikalauja brangaus kompiuterio galios. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, jog biudžetinių modelių korpuso dizainas įprastai nėra itin prabangus, palyginus su brangesniais modeliais, o pats kompiuteris neretai yra storesnis ir/arba sunkesnis.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis pigų, bet patikimą nešiojamą kompiuterį?- Namams, mokslams ir kt.

Kaip jau sufleruoja pavadinimas – šie nešiojami kompiuteriai yra visos šeimos pagalbininkai kasdieniuose darbuose. Nors ir nėra patys galingiausi, jie puikiai tiks naršymui, namų darbams, nuotraukų ir video peržiūrai bei paprastesniems žaidimams! Būtinai reikėtų atkreipti dėmesį į vidutinės ekrano įstrižainės modelius, kad nekiltų nepatogumų keliaujant tarp kambarių.


Į ką atkreipti dėmesį?- Verslui

Verslo klasės nešiojamieji – darbui skirti „galiūnai“! Šie modeliai išsiskiria papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, pirštų antspaudų ir veido bruožų skaitytuvas, itin patvariais korpusais (įprastai metaliniai arba anglies pluošto), atsparumu smūgiams (integruotas kritimo daviklis), drėgmei atspariomis klaviatūromis ir ilgu akumuliatoriaus veikimo laiku, o taip pat galimybe prijungti 3G arba 4G ryšį.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis verslo klasės modelį?- Multimedia / žaidimams skirti nešiojami kompiuteriaiJei norite naudoti nešiojamą kompiuterį kaip daugia-funkcinę pramogų stotį - žaidimams, Blu-ray filmams, muzikai ar vaizdo apdorojimui - tuomet multimedijos nešiojami kompiuteriai sukurti specialiai Jums. Šie nešiojami kompiuteriai iš esmės nepasižymi dideliu mobilumu, kadangi visiems norisi geros kokybės 15 – 17 – 18 colių ekrano.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis nešiojamą kompiuterį žaidimams?

- Lengvi ir mobilūs

Tai nešiojami kompiuteriai, kurių būtinai norėsite, jeigu nuolat keliaujate – jie ypač ploni ir lengvi. Tai patys ploniausi, lengviausi ir galingiausi kompiuteriai pasaulyje.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis lengvą bei mobilų nešiojamą kompiuterį?
  • Itin ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas: 7 – 10 valandų
  • Solid state (SSD) kietasis diskas
  • Lengvas ir plonas dizainas (įprastai 21 mm ar mažiau bei svoris iki 1,5 kg)

- Nešiojamas kompiuteris stacionaraus kompiuterio pakeitimui
Šie kompiuteriai yra labai nutolę „nešiojamo kompiuterio“ sąvokos, ir čia tikrai derėtų atkreipti dėmesį į galios parametrus – šie kompiuteriai turi suteikti galimybę tiek paprastus darbus, tiek atlikti sudėtingus skaičiavimo darbus. Ekrano dydis turėtų būti ne mažesnis nei 17 colių – patogiai nuotraukų peržiūrai bei vaizdo medžiagos apdorojimui, o taip pat darbui su biuro programomis.


Į ką atkreipti dėmesį?
  • Aukščiausios klasės procesoriai (Core i5 arba i7)
  • Kietasis diskas 1TB
  • Operatyvioji atmintis 6GB - 8GB
  • Gera vaizdo plokštė arba aukščiausios klasės vaizdo plokštė
  • Didelis ekranas: 15.6 – 17 colių
  • Patogi ir ergonomiška klaviatūra
  • Platus išorinių jungčių pasirinkimas (HDMI/USB 3.0)

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)
Kokios papildomos sąsajos bei jungtys reikalingos?
Mažiausiai reikėtų bent kelių USB jungčių. Dauguma naujausių nešiojamų kompiuterių turi bent dvi USB 3.0 jungtis, kurios pasižymi spartesniu duomenų perdavimu nei USB 2.0, su suderinamais įrenginiais, žinoma. SD kortelių skaitytuvas lengvam duomenų perkėlimui, HDMI jungtis.

Kokios papildomos sąsajos bei jungtys nėra būtinos?
Senosios kartos vaizdo perdavimo jungtis VGA (D-SUB) vis dar sutinkama daugelyje nešiojamų kompiuterių – jeigu neturite seno monitoriaus, galite drąsiai atsisakyti šios jungties. DisplayPort arba Thunderbolt (dar viena aukštos kokybės vaizdo perdavimo jungtis) yra būtinos tik tuomet, kai turite įrenginį, kuris palaiko šiuos standartus. Bluetooth patogus, tačiau taip pat aktualus, jeigu turite periferijos (pelytė, kolonėlės, ausinės, arba, galbūt, planuojate ateityje įsigyti tokio tipo įrenginių; kitais atvejais visiškai nereikalinga) kuri suderinama su šiuo bevieliu ryšiu.

Ar reikalingas optinis įrenginys?
Linkstame ties atsakymu „ne“, kadangi daugelis gamintojų atsisako šio priedo (mobilumo, plonumo vardan). Žinoma, jei Jūs neturite kompaktinių plokštelių kolekcijos su filmais ar muzika - galite drąsiai atsisakyti šio priedo.

Ar reikalinga diskretinė vaizdo plokštė?
Jeigu planuojate žaisti „rimtus“ žaidimus, verta būtų apsvarstyti modelius su diskretine vaizdo plokšte. Naujausios Intel vaizdo plokštės pasižymi pakankama galia senesniems žaidimams, o naujausius būtų galima žaisti nebent žemiausiais vaizdo nustatymais.

Pirkti dabar ar luktelėti, kol atsiras naujesnis procesorius, operacinė sistema ir pan.?
Tai klausimas, kuris kyla ko gero kiekvienam pirkėjui ir yra taikomas visoms technologijoms. Kiekvienas naujas įrenginys arba technologija su kiekviena diena sensta ir artėja prie atnaujinimų. Kai priimsite šį faktą - bus paprasčiau atsipalaiduoti, gauti norimą produktą ir mėgautis jo galimybėmis, nesirūpinant apie tai, kad po kurio laiko atsiras naujesnių ir tobulesnių technologijų.

4.1 iš 5 žvaigždučių (Viso 13 atsiliepimų)

5★
6
4★
6
3★
1
2★
0
1★
0
GIGABYTE Gigabyte Aero 14 GTX 965M Orange Gigabyte Aero 14
Prekės aprašymas anglų kalba:

6th Gen Intel® Core™ i7 Processor - Better Performance Through and Through.
The new 6th Generation Intel® Core™ i7 processor features the Intel® Skylake architecture with 14nm process, giving you blazing speed and performance which will complete your computing experience. With this new boost in performance, you can do more on your laptop ranging from work to play. Never worry about the battery life as this chip consumes 78% less power than the previous 5th Generation Broadwell chip. Together with PCIe SSD, DDR4 memory, USB 3.1 Type-C, and HDMI 2.0, Skylake allows you to start gaming right away!

Huge Battery Capacity for Continuous Gaming
Portability and battery life go hand-in-hand and are both essential for mobile gamers. With a slim-line design that few gaming laptops achieve, the Aero 14 takes it a step further by also providing a large capacity battery, up to 94.24 Wh. That’s an additional 50% compared to other slim gaming laptops. The large capacity battery provides uncompromised power for running any game or resource-demanding applications on the go.

Unique Aesthetics
Through NIL (Nano-Imprint Lithography) the Aero has a sleek and unique design. This unique and environmentally friendly process grants the Aero 14 a 3D look, and feel, while retaining its original solid metallic feel. The Aero 14 comes in three colors: black, green, and orange.

Innovative Thermal Design
Now Aero 14 pushes this bold innovation further with the latest gaming-level GTX 970M graphics upgrade, along with the 19.9mm, 1.89Kg Ultrabook-like chassis. Aero 14 will definitely keep reining the most powerful laptop in its class.
QHD IPS Display – See Every Detail of Your Game (optional)
The QHD 2560x1440 IPS display with great viewing angle realizes premium viewing experience plus startling color accuracy and clear images when screen sharing comes in need. The fully upgraded Aero 14 makes a great partner either for engaging gaming or immersive theatrical experiences.
*Product specifications and product appearance may differ by country and region. Please contact your local dealers or retailers for the latest product information.

M.2 PCIe SSD - Storage Speed in Overdrive (optional)
Innovative PCI-Express SSD technology with the next generation form factor, M.2 is the newest incarnation of the solid state drive. With a single drive having a read speed of 2000 MB/s, the M.2 easily is 4x faster than any traditional SATA SSD technology available. With this boost in speed, the loading and installing time for programs and games will be greatly decreased. Moreover, system boot speed increases, thus greatly improving and accelerating the user experience!

DDR4 - Data Storage’s Limit Breaker
DDR4 is breaking through the limits of data storage. Better than its predecessor DDR3 in every way, DDR4 is essential for any high-resolution game, or data-intensive application. It runs at a frequency of 2133 MHz, which allows games to run faster and smoother like never before! DDR4 also possesses more storage with a max capacity of 16GB per stick, double that of DDR3. Whether you are gaming or working, DDR4 will be able to provide superior performance!

USB 3.1 Type C–Upgraded Convenience
The frustrations of turning a USB over and over trying to get it to plug has ended. With the introduction of USB 3.1 Type C universal connector, connecting a USB is no longer a fuss. Not only is it easier to plug, it also has twice the throughput of USB 3.0, transferring 100GB video in as little as 80 seconds. Being able to transfer data faster and possesses much improved pluggability greatly improves any user’s daily routine!HDMI 2.0–Higher Frame Rate, Higher Potential
The era of true 4K Ultra-HD is upon us! The untapped potential of 4K resolutions is realized through HDMI 2.0! Unlike HDMI 1.4 which only supports 8-bit color and 30 FPS, HDMI 2.0 can display games like never before! Supporting up to 18 Gbps transfer, the true potential of 4K resolution is realized through 12-bit color and 60Hz refresh rate! Finally see your favorite games how they were meant to be seen, in true high definition!
*require HDCP 2.2 supported monitors

Dolby Digital Plus™: Surround Sound Anywhere, Everywhere
Dolby Digital Plus™creates a realistic game-play environment that lets you hear every window smash, feel every explosion, and experience every wipeout as if they're really happening. Surround Virtualizer creates a virtualized surround sound experience of stereo or multichannel content over built-in speakers or over headphones. Whether you're playing games, watching Blu-ray movies, or streaming videos, your Aero 14 is an awesome multi-entertainment hub when it has advanced Dolby Digital Plus™.


Macro Function: One-click Execution in Any Game
The exclusive Macro Keys and Macro Hub functions are capable of setting combination keys for complicated operations. With rapid responses of Macro Keys, you can trigger numerous attacks simultaneously, ensuring the pure dominance of the field.

XSplit Gamecaster + Broadcaster: Cast your Game Anytime, Anywhere
Live stream on a laptop has never been easier. Now set up your stage and share the greatest gaming moments with XSplit Gamecaster + Broadcaster! Fully optimized social media integration is ready for real-time chats—keeping you notified yet focused in the game. It takes just one click to stream your gameplay to Twitch. Host your game like a pro! The show starts wherever you flip open your laptop.
*Free 3-month Xsplit Gamecaster + Broadcaster Premium License

Smart Dashboard Readies You for Any Challenge
The best policy to win any game is to make sure your system is 100% with you. Smart Dashboard presents the real-time monitor on your system information, including CPU & GPU loads, temperature, fan speed, network conditions and power scheme. A simple glance is all it takes to keep track of how your system works.

Fan Tweak: Customized Stability
Fan Tweak tailors your fan speed to different user scenarios, striking a perfect balance between system stability and needs for tranquility. Under“Customize”mode, you can further adjust the maximum fan speed, embracing the great performance and quiet environment on your own. The 4 modes offer for all-condition tweak options.
9WP64K005-LV-A-003 4.1 13
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų