Visos kategorijos
Šiuo metu prekės nėra
Šiuo metu prekės nėra

DETALI INFORMACIJA

BENDROSIOS CHARAKTERISTIKOS
Gamintojas Canon
Spausdinimo būdas

Yra keli spausdinimo būdai:

Rašalinis spausdinimas -ši technologija bus naudinga tiems, kurie nori spausdinti aukštos kokybės spalvotas nuotraukas. Tačiau tokio tipo spausdinimo sąnaudos yra gana didelės, be to ilgesnį laiką nenaudojus, rašalo kasetės uždžiūva.

Lazerinis (nespalvotas) spausdinimas – tai ekonomiškai efektyvus ir kokybiškas juodai baltas spausdinimo būdas, mažiausiomis sąnaudomis už vieną lapą. Labiausiai tinka naudojimui namuose ar biure. Brangesni lazerinių spausdintuvų modeliai turi žymiai didesnės talpos tonerių kasetes, kurios ilgainiui, jei per dieną spausdinama daugiau nei dešimt puslapių, būtinai atsipirks.

Lazerinis (spalvotas) spausdinimas - ši technologija leidžia spausdinti juodai baltą spaudą ta pačia kaina už puslapį kaip ir juodai baltas lazerinis spausdintuvas, o taip pat nedidelėmis sąnaudomis spausdinti spalvotai.

Lazerinis
Spausdintuvo tipas Spalvotas
Maksimalus našumas per mėnesį (psl.) 30000
Spausdintuvo kasečių skaičius

Šis parametras nurodo, kiek tonerių arba rašalo kasečių yra konkrečiame spausdintuvo modelyje. Rašaliniams spausdintuvams, didesnis skaičius kasečių reiškia geresnę spausdinimo kokybę ir ekonomiškesnį kasečių keitimą.

4
SPAUSDINIMAS
Spausdinimo skiriamoji geba

Spausdintuvo skiriamoji geba nurodo, kiek taškų (pikselių) horizontaliai ir vertikaliai spausdintuvo galvutė gali spausdinti.

Didesnė skiriamoji geba reiškia kokybiškesnį ir detalesnį atvaizdą.

600 x 600 dpi
Atmintis

Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims.

Kuo didesnė operatyvioji atmintis, tuo daugiau duomenų gali būti išsaugota.

512 MB
Spausdinimo greitis (nespalvotas) (psl/min)

Vidutinis rodiklis, nurodantis kiek juodai baltų puslapių, naudojant 5% vidutinį padengimą, šis spausdintuvas gali spausdinti per vieną minutę.

14
Spausdinimo greitis (spalvotas) (psl/min)

Vidutinis rodiklis, nurodantis kiek spalvotų puslapių, naudojant 5% vidutinį padengimą, šis spausdintuvas gali spausdinti per vieną minutę.

14
Spausdinimo greitis (foto režimas)

Kuo didesnis rodiklis, tuo greičiau spausdintuvas spausdina foto rėžimu.

Nėra
Maksimalus spausdinimo formatas

Šis parametras nurodo, kokio dydžio popieriaus lapus galima spausdinti tam tikro modelio spausdintuvu.

Pavyzdžiui, jei maksimalus popieriaus formatas yra A4, tada šis spausdintuvas tikrai gali spausdinti ir ant mažesnio formato popieriaus, pvz. A5.

Apie šią galimybę galima sužinoti perskaičius detalią gamintojo instrukciją apie spausdinimo ir popieriaus dydžio parametrus.

A4
Nuotraukų spausdinimas

Ši funkcija leidžia spausdinti nuotraukas ant fotopopieriaus.

Ne
Duplex (abipusis spausdinimas)

Duplex - tai dažniausiai pusiau automatinis spausdinimas ant abiejų lapo pusių. Tai reiškia, kad spausdintuvas atspausdina puslapį, o tada vartotojas tą patį lapą kita (tuščiąja) puse deda atgal į spausdintuvą ir spausdina ant kitos pusės.

Yra spausdintuvų su Duplex funkcija, kurie spausdinimo metu gali automatiškai apversti lapą ir iškarto spausdinti ant abiejų lapo pusių.

Nėra informacijos
KOPIJAVIMAS
Kopijavimas

Šis parametras nurodo ar spausdintuvas gali kopijuoti atspausdintus dokumentus.

Taip (spalvotas)
Kopijavimo greitis (nespalvotas)

Vidutinis rodiklis, nurodantis kiek juodai baltų puslapių, naudojant 5% vidutinį padengimą, šis spausdintuvas gali spausdinti per vieną minutę.

14 psl / min
Kopijavimo greitis (spalvotas)

Vidutinis rodiklis, nurodantis kiek spalvotų puslapių, naudojant 5% vidutinį padengimą, šis spausdintuvas gali spausdinti per vieną minutę.

14 psl / min
SKENAVIMAS
Skeneris

Šis parametras nurodo ar yra galimybė atspausdintus dokumentus skenuoti į kompiuterį, failų pavidalu.

Taip
Skenavimo skiriamoji geba

Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo geresnė skenuoto dokumento kokybė.

9600 x 9600 dpi
FAKSAS
Faksas

Šis parametras nurodo ar yra galimybė įrenginį prijungti prie telefono linijos ir telefono, kad būtų galima gauti ir siųsti faksą.

Taip (spalvotas)
Fakso atmintis 512 psl
JUNGTYS IR SUJUNGIMAI
Sąsaja

Šis parametras nurodo, kokio tipo sąsaja spausdintuvas prijungiamas prie kompiuterio.

USB jungtis turi praktiškai visi nešiojami ir stacionarūs kompiuteriai.

USB 2.0
10/100 Base-TX Ethernet
Wireless 802.11b/g/n
WiFi (bevielis internetas)

WiFi – tai puikus sprendimas jei namuose ar biure naudojamas tik bevielis ryšys arba jei spausdintuvas stovės tokioje vietoje į kurią nepatogu pravesti kabelį spausdintuvo pajungimui.

Taip
Wi-Fi Direct

Wi-Fi Direct (anksčiau žinomas kaip Wi-Fi Peer-to-Peer) - standartas suteikiantis galimybę kompiuteriams ir įvairiems nešiojamiesiems įrenginiams palaikyti tiesioginį Wi-Fi ryšį nenaudojant bevielių maršrutizatorių ar prieigos stotelių.

WiFi Direct vieno mygtuko paspaudimu, be sudėtingų konfigūracijų, aprūpins bevieliu sujungimu. Šios funkcijos dėka Jūs turėsite galimybę persiųsti duomenis (fotografijas, muzikos įrašus ir t.t.) tarp kitų prijungtų įrenginių.

Yra
NFC

NFC (anglų k. Near Field Communication) yra technologijų paketas, kuris užtikrina nedidelio nuotolio belaidį ryšį.

Pavyzdžiui, Jūs turėsite galimybę atlikti apmokėjimą už paslaugas, atspausdinti dokumentus, fotografijas ar perduoti duomenis tarp įrenginių (pavyzdžiui išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių) kurie taip pat palaiko NFC!

Nėra
PAPILDOMAI
Matmenys

Plotis x aukštis x gylis

430 x 484 x 429 mm
Svoris (kg) 26
Ypatingos žymės Spausdinimo mygtukas su USB jungtimi (JPEG/TIFF)
Spausdinimas iš serverio Google
iOS: AirPrint, programos Canon PRINT Business
Android: sertifikatas Mopria, prijungtas modulis Canon Print Service, pasiūlymas Canon PRINT Business

Prekės aprašymas

Canon i-SENSYS MF628CwŠis kompaktiškas A4 lazerinis daugiafunkcis įrenginys su įjungtu „Wi-Fi“ teikia aukštos kokybės spausdinimo, nuskaitymo ir faksogramų siuntimo galimybes, kuriomis galite be pastangų naudotis per savo kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetę.

Pranašumai
 • A4 daugiafunkcis įrenginys su įjungtu „Wi-Fi“, teikiantis aukštos kokybės spausdinimą, kopijavimą, nuskaitymą ir faksogramų siuntimą
 • Produktyvus spausdinimas visomis spalvomis 14 p./min. sparta
 • Paprastas naudojimas pasitelkus intuityvų spalvotą jutiklinį ekraną
 • Nuoseklus patikimumas ir kokybė dėl „Canon“ universaliųjų pakaitinių kasečių
 • Sklandus mobilaus darbo nešiojamuoju kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete palaikymas
 • Suderinama su „Apple® AirPrint™“, „Mopria“ ir „Google Cloud Print“
 • Galingas nuskaitymas, kad galėtumėte fiksuoti popierinius dokumentus, jais dalintis ir juos archyvuoti
 • Dėl galimybės jungtis prie debesijos paprasta prieiti prie dokumentų ir jais dalintis keliaujant
 • Mažas energijos suvartojimas
 • Įrengtas eternetas ir „Wi-Fi“, kad turėtumėte lankstų jungimosi ir darbo per tinklą pasirinkimą

Produktyvumą didinantis daugiafunkcis įrenginys
Jei esate maža verslo įmonė ar individualus naudotojas, „i-SENSYS MF628Cw A4“ lazerinis daugiafunkcis įrenginys teikia puikų būdą padaryti daugiau. Palikite įspūdį klientams įvairiaspalviais pardavimo ir rinkodaros dokumentais. Be pastangų nuskaitykite, dalinkitės ir archyvuokite tas didžiules popierines bylas. Kopijuokite ir siųskite faksogramas, kai tik jums prireikia. Mažas ekologinis pėdsakas ir prašmatni išvaizda, suderinti su 14 p./min. spalvoto spausdinimo sparta: tai – pirmas daugiafunkcis įrenginys jūsų mažam ar namų biurui su visomis reikiamomis funkcijomis.

Naudokite ir prižiūrėkite be pastangų
Būsite sužavėti, kaip paprasta prieiti prie sumanių „MF628Cw“ funkcijų. Daugelis iš jų kontroliuojamos per intuityvų priekyje sumontuotą spalvotą 8,9 cm jutiklinį ekraną, kurį lengva pritaikyti taip, kad jis atitiktų jūsų darbo stilių. Taigi, visą modelio „MF628Cw“ potencialą pasieksite vos keletu prisilietimų. Įrenginį prižiūrėti taip pat paprasta. Kaskart, kai pakeičiate dažų kasetes, užtikrinamas nuoseklus patikimumas ir atnaujinta kokybė – visai tai dėl „Canon“ universaliosios kasetės konstrukcijos.

Skirta mobiliam darbui: biure ir už jo ribų
Jei dirbate taip pat, kaip daugelis šiandienos darbuotojų, keičiate įrenginius ir vietas pagal darbo krūvio poreikius. Modelis „MF628Cw“ sukurtas galvojant apie jus: jis pasižymi tokiu pat sklandžiu potyriu dirbant su stacionariu / nešiojamuoju kompiuteriu, planšete ir išmaniuoju telefonu. Galite jungtis ne tik iš savo „Mac“ ar kito kompiuterio per „Wi-Fi“, būdami biure, bet ir iš įrenginio su „iOS“ ar „Android“, kai keliaujate, dėl „AirPrint“ ir „Mopria“ palaikymo. Įrenginys parengtas naudotis „Google Cloud Print“, kad galėtumėte pasinaudoti spausdinimo iš debesijos teikiama nauda. Atsisiųskite nemokamą programėlę „Canon PRINT Business“, skirtą įrenginiams su „iOS“ ar „Android“, ir visas šias patogias, laiką taupančias galimybes galėsite pasiekti pirštų galiukais. Dėl eterneto prievado lengva jungtis prie belaidžio ar laidinio tinklo.

Fiksuokite, dalinkitės, įrašykite ir saugokite
Jei jums reguliariai reikia nuskaityti dokumentus ir juos siųsti el. paštu, dalintis per debesiją ar saugoti skaitmeniniu būdu, modelis „MF628Cw“ padarys jūsų gyvenimą paprastesnį. Su 50 lapų dokumentų tiektuvu galite paprastai nuskaityti daugelį dokumentų. Nuskaitymą galite valdyti per kompiuterį, naudodami paslaugų programą „MF Scan“, arba per mobilųjį įrenginį, naudodami nemokamą programėlę „Canon PRINT Business“. Jas naudodami galite įkelti nuskaitytus duomenis tiesiai į internetines debesijos paslaugas, pvz., „Dropbox“, ir mėgautis laisve gauti dokumentus, kad ir kur būtumėte. Modelis „MF628Cw“ atitinka visus punktus, svarbius judrioms verslo įmonėms, kurioms reikia pagalbos išlaikant produktyvumą keliaujant.

Tvarus, lengvai valdomas, paprastai integruojamas
Nors jis sukurtas galvojant apie mažus ir namų biurus, modelis „MF628Cw“ teikia išsamų prie tinklo jungiamų spausdinimo ir nuskaitymo galimybių rinkinį. Jis suvartoja mažai energijos miego ir budėjimo režimu ir turi energiją taupančią automatinio išsijungimo funkciją, taigi, tai – tvarus, pasvertos kainos pasirinkimas.

Atsiliepimai

0.0 iš 5 žvaigždučių (Viso 0 atsiliepimų)

5★
4★
3★
2★
1★
CANON Canon i-SENSYS MF628Cw Canon i-SENSYS MF628CwŠis kompaktiškas A4 lazerinis daugiafunkcis įrenginys su įjungtu „Wi-Fi“ teikia aukštos kokybės spausdinimo, nuskaitymo ir faksogramų siuntimo galimybes, kuriomis galite be pastangų naudotis per savo kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetę.

Pranašumai
 • A4 daugiafunkcis įrenginys su įjungtu „Wi-Fi“, teikiantis aukštos kokybės spausdinimą, kopijavimą, nuskaitymą ir faksogramų siuntimą
 • Produktyvus spausdinimas visomis spalvomis 14 p./min. sparta
 • Paprastas naudojimas pasitelkus intuityvų spalvotą jutiklinį ekraną
 • Nuoseklus patikimumas ir kokybė dėl „Canon“ universaliųjų pakaitinių kasečių
 • Sklandus mobilaus darbo nešiojamuoju kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete palaikymas
 • Suderinama su „Apple® AirPrint™“, „Mopria“ ir „Google Cloud Print“
 • Galingas nuskaitymas, kad galėtumėte fiksuoti popierinius dokumentus, jais dalintis ir juos archyvuoti
 • Dėl galimybės jungtis prie debesijos paprasta prieiti prie dokumentų ir jais dalintis keliaujant
 • Mažas energijos suvartojimas
 • Įrengtas eternetas ir „Wi-Fi“, kad turėtumėte lankstų jungimosi ir darbo per tinklą pasirinkimą

Produktyvumą didinantis daugiafunkcis įrenginys
Jei esate maža verslo įmonė ar individualus naudotojas, „i-SENSYS MF628Cw A4“ lazerinis daugiafunkcis įrenginys teikia puikų būdą padaryti daugiau. Palikite įspūdį klientams įvairiaspalviais pardavimo ir rinkodaros dokumentais. Be pastangų nuskaitykite, dalinkitės ir archyvuokite tas didžiules popierines bylas. Kopijuokite ir siųskite faksogramas, kai tik jums prireikia. Mažas ekologinis pėdsakas ir prašmatni išvaizda, suderinti su 14 p./min. spalvoto spausdinimo sparta: tai – pirmas daugiafunkcis įrenginys jūsų mažam ar namų biurui su visomis reikiamomis funkcijomis.

Naudokite ir prižiūrėkite be pastangų
Būsite sužavėti, kaip paprasta prieiti prie sumanių „MF628Cw“ funkcijų. Daugelis iš jų kontroliuojamos per intuityvų priekyje sumontuotą spalvotą 8,9 cm jutiklinį ekraną, kurį lengva pritaikyti taip, kad jis atitiktų jūsų darbo stilių. Taigi, visą modelio „MF628Cw“ potencialą pasieksite vos keletu prisilietimų. Įrenginį prižiūrėti taip pat paprasta. Kaskart, kai pakeičiate dažų kasetes, užtikrinamas nuoseklus patikimumas ir atnaujinta kokybė – visai tai dėl „Canon“ universaliosios kasetės konstrukcijos.

Skirta mobiliam darbui: biure ir už jo ribų
Jei dirbate taip pat, kaip daugelis šiandienos darbuotojų, keičiate įrenginius ir vietas pagal darbo krūvio poreikius. Modelis „MF628Cw“ sukurtas galvojant apie jus: jis pasižymi tokiu pat sklandžiu potyriu dirbant su stacionariu / nešiojamuoju kompiuteriu, planšete ir išmaniuoju telefonu. Galite jungtis ne tik iš savo „Mac“ ar kito kompiuterio per „Wi-Fi“, būdami biure, bet ir iš įrenginio su „iOS“ ar „Android“, kai keliaujate, dėl „AirPrint“ ir „Mopria“ palaikymo. Įrenginys parengtas naudotis „Google Cloud Print“, kad galėtumėte pasinaudoti spausdinimo iš debesijos teikiama nauda. Atsisiųskite nemokamą programėlę „Canon PRINT Business“, skirtą įrenginiams su „iOS“ ar „Android“, ir visas šias patogias, laiką taupančias galimybes galėsite pasiekti pirštų galiukais. Dėl eterneto prievado lengva jungtis prie belaidžio ar laidinio tinklo.

Fiksuokite, dalinkitės, įrašykite ir saugokite
Jei jums reguliariai reikia nuskaityti dokumentus ir juos siųsti el. paštu, dalintis per debesiją ar saugoti skaitmeniniu būdu, modelis „MF628Cw“ padarys jūsų gyvenimą paprastesnį. Su 50 lapų dokumentų tiektuvu galite paprastai nuskaityti daugelį dokumentų. Nuskaitymą galite valdyti per kompiuterį, naudodami paslaugų programą „MF Scan“, arba per mobilųjį įrenginį, naudodami nemokamą programėlę „Canon PRINT Business“. Jas naudodami galite įkelti nuskaitytus duomenis tiesiai į internetines debesijos paslaugas, pvz., „Dropbox“, ir mėgautis laisve gauti dokumentus, kad ir kur būtumėte. Modelis „MF628Cw“ atitinka visus punktus, svarbius judrioms verslo įmonėms, kurioms reikia pagalbos išlaikant produktyvumą keliaujant.

Tvarus, lengvai valdomas, paprastai integruojamas
Nors jis sukurtas galvojant apie mažus ir namų biurus, modelis „MF628Cw“ teikia išsamų prie tinklo jungiamų spausdinimo ir nuskaitymo galimybių rinkinį. Jis suvartoja mažai energijos miego ir budėjimo režimu ir turi energiją taupančią automatinio išsijungimo funkciją, taigi, tai – tvarus, pasvertos kainos pasirinkimas.
9946B022
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų