Visos kategorijos

Qoltec Fiber Optic Suppresor LC/UPC(F) to LC/UPC(F) Singlemode 8dB

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: 54180 Garantija:  24 mėnesiai
Kaina
2.10 €

Galima užsakyti

Į krepšelį Kiekis:

Pristatymo būdai:

Atsiimkite 1a.lt biure
Ketvirtadienį (26.10) po 10:00
Pristatymo punktuose
27.10.2017
Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
27.10.2017

Prekės pagrindinės savybės:

  • Prekės tipas: Optinio galingumo reguliatorius
Daugiau apie prekę

"GF Lizingas" skaičiuoklė:

Mėnesinė įmoka: 0.20
Gamintojas Qoltec
Prekės tipas Optinio galingumo reguliatorius
Specifikacija Sumažina optinio signalo galingumą

Šviesos slopinimo lygis - 8 dB

Jungtys:
SC/UPC Female
SC/UPC Male
Bangos ilgis: 1310 nm - 1550 nm
Qoltec Qoltec Fiber Optic Suppresor LC/UPC(F) to LC/UPC(F) Singlemode 8dB 54180 2.10
Užduoti klausimą

captcha