Visos kategorijos
Šiuo metu prekės nėra
Šiuo metu prekės nėra

DETALI INFORMACIJA

Gamintojas Qoltec
Prekės tipas Optinio galingumo reguliatorius
Specifikacija Sumažina optinio signalo galingumą

Šviesos slopinimo lygis - 8 dB

Jungtys:
SC/UPC Female
SC/UPC Male
Bangos ilgis: 1310 nm - 1550 nm

Atsiliepimai

0.0 iš 5 žvaigždučių (Viso 0 atsiliepimų)

5★
4★
3★
2★
1★
Qoltec Qoltec Fiber Optic Suppresor LC/UPC(F) to LC/UPC(F) Singlemode 8dB 54180
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų